قالیشویی در محله ازگل

قالیشویی در محله ازگل

قالیشویی

قالیشویی در محله ازگل نیز مانند محلات دیگر به وفور پیدا می شود در این محله خود قالیشویی ازگل و قالیشویی نایین جز قالیشویی هایی هستند که به شدت فعالند. اما قالیشویی هایی مثل قالیشویی مادر و قالیشویی شاهکار نیز در این محله ها فعالیت دارند و سرویسهای دائمی و تقریباً صبحگاهی را از این مناطق دارد .
قالیشویی مادر اصولاً صبح ها در این منطقه و منطقه پاسداران به صورت دائمی جمع آوری سرویس دارد.
و از تمامی مناطق پاسداران و مناطق مربوط به شرق که در کنار یکدیگر هستند. دائماً جمع آوری فرش می کند.

محله ازگل به دلیل مرفه نشین بودن و پولدار نشین بودن دارای مشتریان بسیار خوبی است که اصولاً فرشهای دستبافت خود را به صورت اعلاشویی انجام می دهند. علاوه بر این فرآیند قالی شویی در این مناطق به شدت بالاست و اصولاً شستشوی فرش را به صورت سالیانه انجام می دهند .
اصولاً در این منطقه مبل شویی نیز بسیار رایج است و اصولاً سالیانه یکبار مبل های خود را شستشو می دهند .
به همین دلیل این محله مناسب کسب و کار هم برای قالیشویی و هم برای مبل شویی می باشد.
اصولاً به دلیل نوع رفت و آمد این محله و سخت بودن رفت آمد قالیشوییهای زیادی در این منطقه فعال نیستند.
قالیشویی مادر با توجه به دارا بودن سیستم یکپارچه و خاور های بسیار و سیستم حمل و نقل قوی توان این را دارد.
تا در تمامی مناطق شهر تهران به خصوص مناطق شرقی و شمال شرقی به راحتی سرویس دهی کند.
علاوه بر اینها سرویس مبلشویی این شرکت نیز فعال می باشد.

قالیشویی در ازگل

اصولاً در این منطقه به دلیل مرفه نشین بودند و سختی حمل و نقل برای مبل شویی ها قیمت مبل شویی به شدت بالا می باشد اما قالیشویی مادر به دلیل داشتن سیستم حمل و نقل یکپارچه و سیستم سی آر ام و برنامه ریزی دقیق برای زمان مناسب برای شستشوی مبل ها و جمع آوری فرش ها اصولاً قیمت بسیار مناسبی را از اهالی این منطقه دریافت می کنند.
علاوه بر اینها به دلیل نوع مبلمان خاص شمال شهری این مناطق و گران بودن مبلمانی که در منزل ساکنین مناطق وجود دارد نیازمند نیروی متخصص و وارد می باشد که قالی شویی مادر با آموزش پرسنل خود توانسته است.
سیستمی بسیار قدرتمند در زمینه مبل و مبلمان شوی ایجاد کند همچنین در زمان انجام فرایند و پس از آن اصولاً بهترین سیستم پاسخگویی را به این مناطق اعمال می کند.
به دلیل اینکه این مناطق مشتریان وفادار زیاد و تقریبا سالیانه دارد. اصولاً در ایام یک ماه مانده به شب عید نوروز اهالی این منطقه به شدت با قالیشویی مادر و مبل شویی مادر در ارتباط هستند.
سوالی که اینجا مطرح هست آیا واقعا شستشوی مبلمان ۱۰ میلیون تومانی با مبلمان ۲۰۰ و یا ۳۰۰ میلیون تومانی یک هزینه را دارد؟
آیا به یک متخصص نیازمند است یا اینکه باید متخصصی به شدت حرفه ای و قدرتمند در این زمینه به منزل مشتری ارسال شود؟
آیا کسی که مبل ۱۰ میلیون تومانی را شستشو میدهد میتواند مبل ۳۰۰ میلیون تومانی را هم شست و شو بدهد؟
آیا استانداردهای این مبلمان را می داند آیا در کنار این متخصص کارشناس دائمی برای ارزیابی نوع مبلمان به محل ارسال میشود قالیشویی مادر و مبل شویی مادر گارانتی شستشوی فرش های گران قیمت و مبلمان گران قیمت را برعهده دارد و ضمانت نامه به مشتری اهدا می کند، که در صورت هرگونه تخریب خرابی و از بین رفتن محصول تمامی هزینه ها را جبران نماید .
مطالب تقریبا مرتبط
قالیشویی در پاسداران
قالیشویی در اسلامشهر
قالیشویی در نارمک
قالیشویی در ازادی

منطقه ازگل

از گل یکی از مناطق پولدار نشین منطقه ۱ تهران است که نزدیک به بازار تجریش و میدان قدس می باشد ازگل در میان اتوبان ارتش اتوبان امام علی و از طرفی محل های شمال شهر قرار گرفته است، و متصل کننده اقدسیه آجودانیه بلوار نیروی زمینی اراج میباشد.
این منطقه دارای دانشگاه پیام نور و مدارس متعددی است
منطقه از گل به خودی خود دارای خط و ایستگاه مترو متفاوت نیست اما پایانه های اتوبوس متعددی دارد.
اصولاً کوچه ها و خیابان های از گل بسیار خلوت است البته ازگل منطقه ای خوش آب و هواست و تقریباً ییلاقات است این منطقه استایل روستایی و شهرنشینی دارد و میزان آپارتمان در آن حداقل و میزان خانه های اعیانی تقریباً به وفور دیده می شود از مراکز خلوت مسکونی می باشد.

اصولاً منطقه ازگل دارای بازار ویژه مخصوص به خود نیست و اهالی منطقه برای خرید های خود به اقدسیه تجریش و مناطق مختلف آجودانیه و یا مجتمع عرش آجودانیه مراجعه می کنند.
این منطقه برای خرید مبلمان به دلاوران بیشتر مراجعه می کنند تا به یافت آباد اما با توجه به اینکه مراکز قطعی فروش مبلمان در این منطقه به وفور دیده نمی شود.
تعویض و جابجایی مبلمان در این منطقه زیاد نیست و همین دلیل فرآیند موجود در این منطقه به شدت بالاست، و کسانی اینکه در این منطقه مبلشویی کار می کنند بازار بهتری دارند. تا مناطق جنوب شهر همچون جوادیه افسریه و مناطق دیگر .

بهترین مبل شویی و قالیشویی برای ساکنین منطقه ازگل

اصولاً ساکنین این منطقه افرادی بسیار حساس ثروتمند و مرفه نشین هستند، به همین دلیل به دنبال کیفیت می باشند.
و به دنبال قیمت مناسب پس بهترین قالیشویی برای آنها قالیشویی هست، که دارای آزمایشگاه های متعددی است مثل قالیشویی مادر دارای پرسنل متخصص است همچون قالیشویی مادر و قالیشویی شاهکار دارای تجهیزات بسیاری در زمینه مبل شویی و قالیشویی است و دارای بزرگترین و پیشرفته ترین سیستم قالیشویی و مبلشویی کشور است می باشد

برای کسانی که در منطقه جنوب شهر زندگی می کنند قیمت خدمات به شدت مهم است اما برای کسانی که در منطقه شمالی همچنین از جمله اراج و مناطق این چنینی زندگی می کنند.
کیفیت بخشی مهمی ایفا می کند به همین دلیل در این منطقه واسطه ها جایگاه مناسبی برای فعالیت ندارند و قالیشویی هایی مثل قالیشویی مادر تنها می توانند در این منطقه به راحتی فعالیت کنند و مشتریان خود را تبدیل به مشتریان وفادار نمایند .

قالیشویی مادر دارای سیستم بسیار قدرتمندی در زمینه مبل شویی می باشد، که مبل های بسیار حساس و گران قیمت را در صورت لزوم به کارخانه انتقال می دهد و در داخل کارخانه آنها را شستشو میدهد در این حالت آزمایشگاه کنترل کیفی نظارت بیشتری بر امر شستشوی مبلمان و نوع جنس مبلمان و نوع فرآیند شستشو دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور