قالیشویی کوی بیمه

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی کوی بیمه

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

در مورد قالیشویی کوی بیمه، چه می دانید؟ حتما تا کنون برایتان پیش آماده که اقدام به شستشوی فرش های خود در منزل بکنید و بعد از اتمام شستشو، ببینید که آنها کدر، زرد و یا چرک مرد شده باشد و باعث ناراحتی زیادی برای شما شود.

قالیشویی کوی بیمه

این اتفاق نشان از آن دارد که دیگر شستشوی فرش ها درمنزل نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت و باید آن هارا به کارخانه های قالیشویی معتبر مانند قالیشویی کوی بیمه بسپاریم تا مثل روز اول درخشان و تمیز فرش هارا ببینیم. قالیشویی شاهکار در محدوده کوی بیمه توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت رضایت ساکنین این محله را به خود جلب کند .

محله کوی بیمه

این محله در ناحیه ۶ منطقه ۵ واقع شده است. خیابان های این محله به نام کوی بیمه نامگذاری شده است که از کوی بیمه ۱ تا کوی بیمه ۵ می‌باشد. این پنج خیابان، خیابان های اصلی شمالی جنوبی این محله می باشند و همچنین خیابان شرقی غربی این محله خیابان شهید عظیمی نام دارد. این محله دارای امکانات کامل می‌باشد. در خیابان کوی دوم مترو قرار گرفته است برای کسانی که انتخاب آنها وسایل نقلیه عمومی می‌باشد. هم‌چنین در  این محله ترافیک سنگین دیده نمی شود و از طرح زوج و فرد نیز خبری نمی باشد.

خدمات این مجموعه

در قالیشویی ها انواع خدمات مرتبط با قالیشویی به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود؛ که در قالیشویی کوی بیمه هم با دارا بودن تجهیزات مدرن و امروزی تمام خدمات در بالا ترین کیفیت انجام می شود که در رابطه با این خدمات می توان به این موارد اشاره کرد:

۱-  دارا بودن دستگاه های گردگیری که برای آماده سازی فرش جهت شست و شو ابتدا از این دستگاه استفاده می شود تا فرش از هر گونه اجسام خارجی و زباله پاک باشد که این مورد در اکثر قالیشویی ها به صورت های مختلفی انجام می شود که در قالیشویی کوی بیمه به وسیله ی دستگاه های گردگیری مجهز انجام می شود.

۲-  دارا بودن مواد شوینده کاملا مخصوص و همین طور انواع نرم کننده ها که برای نرم کردن فرش استفاده می شود که البته باید کاملا مناسب جنس فرش باشد تا اسیبی به فرش نکند.

۳-  دارا بودن دستگاه های مجهز جهت شست و شو که اصولی و کاملا شرعی شسته می شود و هم چنین این کار زیر نظر نیروی انسانی متخصص انجام می شود و تمام فرش ها از جمله دستبافت، ماشینی، ابریشمی، گلیم و گبه و … در این قالیشویی در کیفیتی عالی شسته و خشک می شود.

۴- دارا بودن دستگاه های مخصوص جهت خشک کردن فرش ها که از گرم خانه های مخصوص جهت این کار انجام می شود و به صورتی کاملا مرتب و تمیز لول شده داخل مشما های مخصوص به مشتریان تحویل می دهند. این گرم خانه ها که فرش ها در آن قرار می گیرند از چروک شدن و شکستگی فرش جلوگیری می کند که این موضوع می تواند بسیار مهم باشد.

خدمات قالیشویی کوی بیمه

۵-  دارا بودن سرویس های حمل و نقل جهت حمل فرش ها که در کوتاه ترین زمان انجام می دهند و همین طور در تمام ایام هفته آماده ی خدمات رسانی می باشند.

۶- انجام انواع خدمات تعمیری مرتبط با فرش ها که در زمینه ی رفع انواع سوختگی و پارگی فرش ها و همین طور رفع بید زدگی فرش ها که این مورد بیش تر در فرش های عتیقه ای و کهنه و دستبافت اتفاق می افتد.

۷- انجام انواع خدمات مرتبط با مبلمان که در زمینه ترمیم پارچه و تعویض آن، انجام خدمات تعمیری اجزای داخلی مبلمان.

این قالیشویی به علت مجهز و کامل بودن تمام خدمات گفته شده را به صورت کاملا تخصصی و در کیفیتی عالی انجام می دهد که با خیالی آسوده و با اطمینان خاطر می توان از انواع خدمان این قالیشویی بهره برد.

خشکشویی مبل

در کنار خدمات مربوط به فرش خشکشویی انواع مبل های شما نیز انجام می‌شود. دیگر لازم نیست نگرانی در این بابت داشته باشید.

خشکشویی مبل

بعد از ثبت سفارش خود آنها با قرار گرفتن در محل اقدام به شستشو و خشکشویی مبل های شما میکنند و اگر دارای لک یا مشکل دیگری باشد برطرف کرده و به شما تحویل می‌دهند.

مراحل شستشو در کارخانه

  • بعد از تحویل گیری فرش های شما ابتدا اقدام به گرد و غبار گیری از عمق الیاف فرش های شما را میکنند .

  • در مرحله بعدی فرش ها را خیس کرده و با موازین اسلامی آبکشی می‌کنند.

  • این کارخانه دارای تکنیسین های باتجربه و کاربلد در این زمینه می‌باشد که توانایی در شناخت نوع فرش شما را دارند و بعد از تشخیص اقدام به شستشو با مواد شوینده مرتبط را میکنند .

مراحل شستشوی فرش   

  • در مرحله آخر بعد از آبکشی آنها را در خشک کن خشک کرده و به گرمخانه های گازی انتقال داده میشوند.

  • آخرین گام بعد از خشک شدن تایید متخصص مربوطه و کاور کردن فرش های شما می‌باشد که در اسرع وقت خدمتتان ارسال خواهد شد.

که تمامی این خدمات زیر نظر متخصصان با تجربه در این کارخانه قالیشویی و قالی شویی اکباتان انجام می شود. و فرش شما را مانند روز اول تمیز درخشان و بدون هیچ گونه نقصی تحویل می‌دهند. این قالیشویی دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان می‌باشد که میتوانید با خیال راحت به آنها اعتماد کنید.همچنین تمامی تعرفه های این مجموعه طبق اتحادیه می‌باشد.

قیمت در قالیشویی کوی بیمه

در رابطه با هزینه در این قالیشویی این گونه است، که بر طبق هزینه های مصوب صنف قالیشویان می باشد و این نرخ در خصوص هر خدمات متفاوت می باشد. ولی در قالیشویی ها معمولا یک نرخ ثابتی است. عواملی که در تعیین هزینه ها تاثیر گذار هستند شامل :

۱- میزان مصرفی مواد شوینده جهت شست و شو

۲- تعداد تخته های فرش و جنس فرش ها که از چه نوعی است چرا که هر جنس فرش به علت شست و شوی متفاوتی، هزینه ی متفاوتی هم دارند.

بهترین قالیشویی محدوده کوی بیمه را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن قالیشویی برتر و معتبر در محدوده ی کوی بیمه، لازم است که تمام موارد مرتبط با زمینه ی شست و شو و خدمات قالیشویی ها سنجیده شود و هم چنین برای یافتن آن تحقیقاتی هم باشد، صورت بگیرد. که می تواند در زمینه وجود یا عدم وجود دستگاه های مجهز، مواد شوینده های مصرفی، نیروی انسانی متخصص و افرادی که در بخش خدمات تعمیراتی فعالیت می کنند باشد. چرا که این زمینه ها بسیار مهم است و اگر از تکنیک های امروزی استفاده نشود، مشکلاتی ایجاد می شود که در برخی مواقع شخص مجبور به تعویض فرش می شود که می تواند هزینه های بالایی به دنبال داشته باشد.

بهترین قالیشویی بیمه

به همین دلیل است که گفته می شود، تحقیق و بررسی باید صورت بگیرد تا اشخاص حرفه ای در این زمینه کار را با بالا ترین کیفیت انجام داده و به مشتریان در کوتاه ترین زمان تحویل دهند. هم چنین برای این کار می‌توان به تعداد مراجعه کنندگان قالیشویی توجه کرد که در صورت معتبر و مناسب بودن قالیشویی میزان مراجعه مشتریان بالا بوده که در قالیشویی محدوده ی کوی بیمه مشتریان زیادی موجود می باشد.

 

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور