قالیشوئی و حمل و نقل فرش

قالیشوئی و حمل و نقل فرش

قالیشوئی و حمل و نقل فرش


قالیشوئی و حمل و نقل فرش

یکی از بزرگترین مشکلات بزرگ کارگاه های قالیشوئی حمل فرش از منزل مشتری به کارگاه و ارسال آن از کارگاه به منزل مشتری است که اکثرا” با وانت نیسان انجام می شود .

راننده هایی که در این رابطه استخدام می شوند باید از راننده های شخصی و معمولی واردتر و حرفه ای تر باشند تا بتوانند در کوچه ها و خیابان ها نیسان را با بار جا به جا نموده و گاهی اوقات از وانت پیکان نیز در داخل شهر و راه های نزدیک و کوچه های باریک استفاده می شود و معمولا” برای اینکه مشتری اطمینان حاصل نموده و مطمئن باشد بر روی ماشین های حمل فرش نام قالیشوئ و شماره تماس و آدرس نوشته میشود که باعث معروفیت آن شرکت شده و هم مشتری خیالش راحت باشد کسانی که کارگاه های خیلی دور از تهران مثلا”در ورامین یا چرم شهر یا کرج دادند از کامیونت های ایوزو خاور نیز استفاده نموه که در بهمن و اسفند هر سال به علت ازدحام کار بیشتر استفاده می شود .

قالیشویی مادر همواره با سرویس های منظم و مجهز جوابگوی مشتریان محترم می باد . قالیشویی مادر در خیابان فرشته و خیابان شیراز – میدان عالی قاپو – میدان گلها – خیابان رهی معیری – خیابان گاندی – خیابان الوند میدان راه اهن – خیابان ولیعصر – میدان ونک –و میدان ولیعصر – فعالیت دارد فرش جمع آوری می نماید.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش آنلاین

تماس سریع

latest android games

|

popular android games