خدمات قالیشویی ها

خدمات قالیشویی ها

خدمات قالیشویی ها


خدمات قالیشویی ها

یکی از بزرگ ترین مشکل کارگاه های قالیشوئی آسیب رسیدن به فرش است ودلیل ان است که چون فرش در زیر پا و کف اتاق یا پذیرایی پهن می شود بر اثر گذشت زمان آب ریخته و یا نوشابه ، شربت و چیزهای دیگر که باعث پارگی فرش می شود .

سرویس کاران قالیشوئی موظف هستند در موقع تحویل فرش با دقت تمام مخصوصا” از پشت فرش بررسی کرده و اگر پوسیدگی و یا پاره گی وجود داشته باشد در فاکتور درج و به صاحب فرش هم اطلاع دهند و در صورت توافق مشتری آن قسمت پاره شده و یا معیوب را در کارگاه ترمیم و رفو نمایند و وجه آن را دریافت کنند .

قابل توجه اینکه درصدی از این فرش های معیوب به ظاهر روئیت نمی شود و فقط درحین شستشو چون پوسیده شده و یا در حال پوسیده شدن است و با اصطلاح کم جان شده است پاره می شود و این مشکل هر روز در قالیشوئی ها پیش می آید و گاهی اوقات مشتری ازچشم قالیشوئی می داند که معمولا” اگر بین طرفین حل نشود توسط کارشناسان قالیشویان در اتحادیه بررسی و حکم فنی می دهد تا قضیه حل شود .

قالیشوئی های تمام اتوماتیک و دارای تجربه مانند قالیشوئی مادر توجه زیادی دارند تا آسیبی به فرش ها نرسد و همچنین : قالیشوئی اعلاء و قالیشوئی سالار در شهرک پرند.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش آنلاین

تماس سریع

latest android games

|

popular android games