حرفه قالیشویی

حرفه قالیشویی

حرفه قالیشویی


حرفه قالیشویی

حرفه قالیشویی کار بسیار سختی است و محدود اشخاصی در این کار می مانند و طاقت می آورند، به دلیل که حرفه قالیشویی از چند شغل به وجود آمده :

اولی- داشتن کارگاه و شستشوی فرش است و کار هایی که در داخل کارگاه انجام می شود یعنی تحویل فرش و سپس خاک گیری و شستشوی فرش خشک کردن فرش در گرم خانه و سپس آماده نمودن و تحویل دادن.
دوم- حمل ونقل فرش است که خود فرش است که خود یک شغل است و مسئولیت سنگینی دارد و تحویل فرش از منزل مشتری و بار گیری برای کارخانه و دریافت فرش از کارخانه و تحویل به صاحب فرش که خیلی مهم است و باید زیا دقت شود.

سوم- امانتداری مردم است و از زمان تحویل فرش باید خیلی دقت شود و دقیق باید تحویل بگیری و سالم به کارخانه و بعد از عملیات شستشو و آماده سازی دوباره به صاحب آن تحویل دهی.

چهارم – مبل شویی که با دستگاه مخصوص وارد خانه و یا اداره می شود و کار را در آنجا انجام می دهد و رضایت مشتری را تامین میکند .

قالیشویی مادر قالیشویی اعلاء و قالیشویی سالار همیشه یک سرویس در خیابان ها شیراز – میدان گلها – میدان عالی قاپو – خیابان رهی معیری – میدان زرتشت –خیابان فرشته – خیابان گاندی – خیابان الوند – خیابان آژانتین – خالد اسالمبولی

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش آنلاین

تماس سریع

latest android games

|

popular android games