آشنایی با فرایند انجام کار


 

آشنایی با فرایند انجام کار شستشو و قالیشویی در شرکت مادر

ثبت سفارش

مشتریان عزیز میتوانید کلیه سفارشات شست و شوی انواع فرش انواع قالی یا مبلمان خود را به دو شکل ذیل انجام دهند.

الف:تماس تلفنی با قالی شویی مادر و ثبت سفارش توسط اپراتور که پاسخگوی کلیه سوالات شما میباشندو اخذ نوبت صورت میگیرد.

ب:ثبت سفارش از طریق سایت قالی شویی مادر که کارشناسان شرکت حداکثر ظرف ٣ساعت کاری به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

واحد جمع آوری

کارشناسان جمع اوری شرکت طبق هماهنگی های به عمل آمده در محل شما حضور میابند و با ارائه لیست قیمت و مشاوره های لازم به منظور دریافت خدمات مطابق با نیاز شما در محل حاضر و اقدام به عقد قرارداد مینمایند و فرش های شما را به کارخانه انتقال میدهند.

واحد شست و شو و ترمیم

کلیه فرش های جمع آوری شده پس از عملیات انتقال به کارخانه مجددا مورد بررسی متخصصین قرار گرفته و پس از آن اقدام به شست و شو مطابق با خواسته های مشتری انجام میشود و سپس در صورت نیاز در واحد خشک کن وارد مرحله رطوبت گیری میشود.

واحد کنترل کیفیت و بسته بندی

پس از اتمام مرحله رطوبت گیری یا ترمیم با تایید کنترل کیفیت اقدام بع لول کردن و بسته بندی کردن در قفسه ها بارگذاری میشود.

واحد توزیع

کارشناسان بخش توزیع برای کلیه فرش های آماده شده یک روز قبل با مشتریان تماس گرفته و پس از اعلام روز از طرف مشتری فرایند توزیع به کارکنان مربوطه ابلاغ میگردد و مشتریان محترم پس از دریافت فرش اقدام به تسویه نمایند.

 

قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴

قالیشویی تهرانمقالاتمقاله

ادرس قالیشویی سعادت آبادارزان ترین مبل شویی در منزلبهترین قالیشویی پونکبهترین قالیشویی تهرانپارسبهترین قالیشویی در غرب تهرانبهترین قالیشویی غرب تهرانحمل ونقلقالیشوییقالیشویی آنلاینقالیشویی انلاینقالیشویی پونکقالیشویی حوالی سعادت آبادقالیشویی مجاز پیروزیقالیشویی نزدیک پونکقالیشویی نزدیک تجریشقالیشویی نزدیک غرب تهرانکارخانه قالیشویی در غرب تهرانکنترل و کیفیتمبل شویی ارزان در منزلمبل شویی خوبمبل شویی خوب تهرانمبل شویی مجاز تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش آنلاین

تماس سریع

latest android games

|

popular android games