شستشوی مبل

 1. شستشوی مبل
  1. شستشوی مبل همیشه باعث نو شدن مبلمان میشود و باعث حس بهتر زندگی و تمیزی خانه می شود شاید باورتان نشود ولیکن مبل های منزل ما از اخرید باری که مهمان امده و چای روی ان ریخته کمی تیره شده اند و حس کثیفی بسیار بدی به مبلمان ما میدهد . هر باری که مهمان میخواهد بیایید از مبل خود که بسیار کثیف است خجالت بسیاری میکشیم . در عصر فعلی اصولا قالی شویی های زیادی مبادرت به شستن مبل ها میکنند حتی برخی در منزل مسکونی این کار را میکنند. مبل شویی در ایران در چند سال گذشته شدت بسیاری گرفته است و با توجه به گرانی پارچه ی مبل ها و عدم توان تعویض ان ها توسط افراد به همین دلیل بهترین کار ممکن این است که مبمان خود را بشوییم.
  2. زمان خوب برای شستشوی مبلمان
   1. بهترین زمان دقیقا زمانی هست که رفت امد کمتری در منزل دارید و تابستان باشد. چون که در زمستان برای خشک شدن مبل ها افتاب کافی نداریم یا باران میبارد و نمیتوان بعد از شستن مبل ان را مقابل افتاب قرار داد تا به خوبی شسته شوند . مبل های چرمی مشل خاصی ندارند ولی مبلمان پارچه ای چرا بهتر است که حتما در فصل تابستان شسته شوند. و بعد کمی حدودا یک ساعت تا دو ساعت جلوی افتاب باشند بسیار بهتر است. البته میتوان که این مبل ها را بعد از شستشو جلوی افتاد قرار نداد. ولی بهترین فرایند این است که حتما مقابل یا مجاورت افتاب باشند تا به خوبی خشک شوند . کف هایی که مبل شویی ها استفاده میکنند به داخل مبل سرایت نمیکند. اما همین پارچه های خیس شد میتواند باعث یا عامل ایجاد قارچ در مبل شوند پس سعی کنید حتما در تابستان مبل های خود را بشویید
  3. مراحل شستشویی مبلمان
   1. البته همیشه توصیه میکنیم که به مبل شویی ها بدهید چون کوچکترین کثیفی و مانداگاری یا پخش کردن کثیفی میتواند .پارچه ی مبل شما را نابود کند و این یعنی یک دست دیگر مبل بخرید و هزینه ی چند ۱۰ میلیونی را پرداخت کنید .در حالی که قالیشویی و مبلشویی ها با هزینه های بسیار ناچیز گاهی در حد ۵۰۰ هزار تومان مبلمان شما را میشویند. حال به سراق مراحل میرویم ۱-ابتدا جارو برقی بکشید ویا با دستمال خشک گرد و غبار مبل را بتکانید تا غبار ازروی ان برداشته بشود. ۲-باید شامپو فرش یا مبلمان را درون یک سطل بریزید. و سپس کمی به ان اب مخلوط کنیم و سپس شروع کنیم به هم زدن تا کف کند .پس از ان کافی است که با یک ابر کف داخل سطل را به صورت خشک روی مبلمان بکشید. تا مبل را با ان بشویید سپس با یک ابر خشک دیگر این کف را پاک کنید کار تمام شد. ۳-تا ۵ ساعت کسی به مبلمان دست نزند و روی ان نشیند اگر هم میتوانید به حیاط ببرید تا در مقابل افتاب به خوبی خشک شود .
   2. این ها مراحل شستشوی مبلمان در خانه تا ۱۰ سالپیش بود .اما ایا به نظر شما توان این کار را دارید تا بخوبی و بدون هیچ مشکلی این کار را بکنید سوالی که هست ایا میتوانید کاری کنید که پارچه ی مبلمان بعد از این نوع شستشو پوسیده نشود و سوال اینکه ایا واقعا همه ی لکه ها از بین رفته است بله به همین دلیل اسات که دیگر شامپو های فرش یا مبلمان را دیگر در تلویزیون تبلیغ نمیکنند چون جواب کار شما را نخواهد داد
  4. مبل شویی و قالیشویی مادر
   1. بله مبل شویی و قالیشویی مادر تاکیید میکند .که بدون داشتن کوچکترین اسیبی به مبلمان منزل شما ان را شسته و کثیفی ها و لکه ها را از بین خواهد برد. ما تجربه ی عالی داریم میدانیم چه موادی مصرفی کنیم چه مقدار کف کند و همچنین چگالی کف ما بسیار مهم است. کف های ما به هیچ وجه در داخل مبلمان شما فرو نمیرود تا اسفنج داخل مبلمان قارچ نزند. قالیشویی مادر متخصص در امور قالیشویی و مبلشویی در تهران با پیشرفته ترین دستگاه های موجود در داخل کشور و نیروی های ورزیده در ضمینهی قالیشویی و مبل شویی میباشد.
   2. مطالب زیر را بهتر است مطالعه کنید
   3. چند وقت یکبار باید فرش خود را تمیز کنید؟
   4. قالیشویی چگونه کار می کند
   5. مبل شوئی – فرش و موکت
   6. قالیشوئی – رفوگری – چله کشی
   7. دلایل مبل شویی و نظافت مبلمان
شستشوی مبل همیشه باعث نو شدن مبلمان میشود و باعث حس بهتر زندگی و تمیزی خانه می شود شاید باورتان نشود ولیکن مبل های منزل ما از اخرید باری که مهمان امده و چای روی ان ریخته کمی تیره شده اند و حس کثیفی بسیار بدی به مبلمان ما میدهد .
هر باری که مهمان میخواهد بیایید از مبل خود که بسیار کثیف است خجالت بسیاری میکشیم .
در عصر فعلی اصولا قالی شویی های زیادی مبادرت به شستن مبل ها میکنند حتی برخی در منزل مسکونی این کار را میکنند.
مبل شویی در ایران در چند سال گذشته شدت بسیاری گرفته است و با توجه به گرانی پارچه ی مبل ها و عدم توان تعویض ان ها توسط افراد به همین دلیل بهترین کار ممکن این است که مبمان خود را بشوییم.

زمان خوب برای شستشوی مبلمان

بهترین زمان دقیقا زمانی هست که رفت امد کمتری در منزل دارید و تابستان باشد. چون که در زمستان برای خشک شدن مبل ها افتاب کافی نداریم یا باران میبارد و نمیتوان بعد از شستن مبل ان را مقابل افتاب قرار داد تا به خوبی شسته شوند .
مبل های چرمی مشل خاصی ندارند ولی مبلمان پارچه ای چرا بهتر است که حتما در فصل تابستان شسته شوند. و بعد کمی حدودا یک ساعت تا دو ساعت جلوی افتاب باشند بسیار بهتر است.
البته میتوان که این مبل ها را بعد از شستشو جلوی افتاد قرار نداد. ولی بهترین فرایند این است که حتما مقابل یا مجاورت افتاب باشند تا به خوبی خشک شوند .
کف هایی که مبل شویی ها استفاده میکنند به داخل مبل سرایت نمیکند. اما همین پارچه های خیس شد میتواند باعث یا عامل ایجاد قارچ در مبل شوند پس سعی کنید حتما در تابستان مبل های خود را بشویید

مراحل شستشویی مبلمان

البته همیشه توصیه میکنیم که به مبل شویی ها بدهید چون کوچکترین کثیفی و مانداگاری یا پخش کردن کثیفی میتواند .پارچه ی مبل شما را نابود کند و این یعنی یک دست دیگر مبل بخرید و هزینه ی چند ۱۰ میلیونی را پرداخت کنید .در حالی که قالیشویی و مبلشویی ها با هزینه های بسیار ناچیز گاهی در حد ۵۰۰ هزار تومان مبلمان شما را میشویند.
حال به سراق مراحل میرویم
۱-ابتدا جارو برقی بکشید ویا با دستمال خشک گرد و غبار مبل را بتکانید تا غبار ازروی ان برداشته بشود.
۲-باید شامپو فرش یا مبلمان را درون یک سطل بریزید. و سپس کمی به ان اب مخلوط کنیم و سپس شروع کنیم به هم زدن تا کف کند .پس از ان کافی است که با یک ابر کف داخل سطل را به صورت خشک روی مبلمان بکشید. تا مبل را با ان بشویید سپس با یک ابر خشک دیگر این کف را پاک کنید کار تمام شد.
۳-تا ۵ ساعت کسی به مبلمان دست نزند و روی ان نشیند اگر هم میتوانید به حیاط ببرید تا در مقابل افتاب به خوبی خشک شود .
مبلشویی در خانه

مبلشویی در خانه

این ها مراحل شستشوی مبلمان در خانه تا ۱۰ سالپیش بود .اما ایا به نظر شما توان این کار را دارید تا بخوبی و بدون هیچ مشکلی این کار را بکنید
سوالی که هست ایا میتوانید کاری کنید که پارچه ی مبلمان بعد از این نوع شستشو پوسیده نشود
و سوال اینکه ایا واقعا همه ی لکه ها از بین رفته است
بله به همین دلیل اسات که دیگر شامپو های فرش یا مبلمان را دیگر در تلویزیون تبلیغ نمیکنند چون جواب کار شما را نخواهد داد

مبل شویی و قالیشویی مادر

بله مبل شویی و قالیشویی مادر تاکیید میکند .که بدون داشتن کوچکترین اسیبی به مبلمان منزل شما ان را شسته و کثیفی ها و لکه ها را از بین خواهد برد.
ما تجربه ی عالی داریم میدانیم چه موادی مصرفی کنیم چه مقدار کف کند و همچنین چگالی کف ما بسیار مهم است.
کف های ما به هیچ وجه در داخل مبلمان شما فرو نمیرود تا اسفنج داخل مبلمان قارچ نزند.
قالیشویی مادر متخصص در امور قالیشویی و مبلشویی در تهران با پیشرفته ترین دستگاه های موجود در داخل کشور و نیروی های ورزیده در ضمینهی قالیشویی و مبل شویی میباشد.
مطالب زیر را بهتر است مطالعه کنید
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.