قالیشوئی اعلاء و قالیشوئی سالار 

  1. قالیشوئی اعلاء و قالیشوئی سالار
    1. یکی از کار های قشنگی در این چند سال گذشته انجام می شود. و رضایت مشتریان عزیز و شرکت های خدماتی را به همراه دارد کاور کردن فرش است.
    2. قالیشویان همیشه نگران بودند که بعد از زحمت زیادی که برای شستن فرش و کر دادن آنها متحمل می شوند. فرش سالم و تمیزو پاک به دست مشتریان برسد .ولی اخیرا” در اکثر قالیشویان و کار گاه های فرش بعد از آماده شدن کاور میشود. حتی باران های موسمی برای سرویس ها مشکلی ایجاد نمی کند.
    3. الزم است یاد آور شوم کاور های که در قالیشوئی استفده می شود فقط مخصوص حمل فرش است .و نباید مدت زیادی فرش را نگهداری نمود چون برای مدت زیاد کاور باید سوراخ سوراخ باشد. تا فرش مخصوصا “اگر از قالیشوئی آماده باشد امکان دارد. درصدی نم داشته و باعث کپک زدن فرش بشود. و مشتریان عزیز چنانچه بخواهید فرش خود را مدت زیادی در انبار نگهداری کنید. از کاور های پارچه و نخی استفاده کنید و یا از کاور هایی که ماشینی است. که فرش های نو را در داخل آن گذاشته و می فروشد.
    4. سرویس قالیشوئی مادر مدام در خیابان های شهر ارا- خیابان پاکنژاد –۲۴متری سعادت آباد – میدان فرهنگ- خیابان پیام – خیابان سرو – خیابان دادمان – خیابان درختی و خیابان مهستان مشغول جمع آوریی فرش هستم.
یکی از کار های قشنگی در این چند سال گذشته انجام می شود. و رضایت مشتریان عزیز و شرکت های خدماتی را به همراه دارد کاور کردن فرش است.
 قالیشویان همیشه نگران بودند که بعد از زحمت زیادی که برای شستن فرش و کر دادن آنها متحمل می شوند. فرش سالم و تمیزو پاک به دست مشتریان برسد .ولی اخیرا” در اکثر قالیشویان و کار گاه های فرش بعد از آماده شدن کاور میشود. حتی باران های موسمی برای سرویس ها مشکلی ایجاد نمی کند.
الزم است یاد آور شوم کاور های که در قالیشوئی استفده می شود فقط مخصوص حمل فرش است .و نباید مدت زیادی فرش را نگهداری نمود چون برای مدت زیاد کاور باید سوراخ سوراخ باشد. تا فرش مخصوصا “اگر از قالیشوئی آماده باشد امکان دارد. درصدی نم داشته و باعث کپک زدن فرش بشود. و مشتریان عزیز چنانچه بخواهید فرش خود را مدت زیادی در انبار نگهداری کنید. از کاور های پارچه و نخی استفاده کنید و یا از کاور هایی که ماشینی است. که فرش های نو را در داخل آن گذاشته و می فروشد.
سرویس قالیشوئی مادر مدام در خیابان های شهر ارا- خیابان پاکنژاد –۲۴متری سعادت آباد – میدان فرهنگ- خیابان پیام – خیابان سرو – خیابان دادمان – خیابان درختی و خیابان مهستان مشغول جمع آوریی فرش هستم.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

قالیشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.