قالیشویی خوب چه ویژگی‌هایی دارد

قالیشویی خوب

هر چند امروزه موسسات قالیشویی زیادی فعالیت می‌کنند؛ اما همه آن‌ها خدمات خوبی ارائه نمی‌دهند. قالیشویی خوب دارای یک سری ویژگی‌های مشخص است که پس از تحقیقات انجام شده به دست آمده است. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب هستید؛ در نظر گرفتن نکات زیر به شما کمک زیادی خواهد کرد پس با ما همراه باشید.

 

ارسال کارشناس قالیشویی و بررسی فرش

یکی از ویژگی‌هایی که قالیشویی‌های خوب دارند این است .که پس از تماس شما، یا ثبت آنلاینی که انجام می‌دهید، کارشناسان خود را به محل اعزام کرده تا فرش را بررسی کنند. بر خلاف باور بیشتر مردم، قالیشویی‌ها امروزه تنها، خدمات شستشوی فرش را انجام نمی‌دهند .بلکه خدمات تعمیرات را نیز ارائه می‌دهند. فرش‌ها مدتی پس از استفاده از آن‌جایی که در معرض رفت و آمد قرار دارند؛ پوسیده و آسیب دیده می‌شوند و نیاز به تعمیر و بازسازی دارند؛ از این رو تشخیص این این که چه خدماتی فرش نیاز دارد؛ مهارت می‌خواهد. کارشناسی که توسط قالیشویی به محل ارسال می‌شود؛ فرش را ارزیابی کرده و خدمات که نیاز دارد را به شما می‌گویند.

 

کاور کردن فرش توسط قالیشویی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که قالیشویی خوب دارد؛ پس از اتمام خدمات شستشوی فرش، آن را کاور کرده و در اغلب موارد اتوکشی می‌کنند. قالیشویی مادر با سال‌ها سابقه علاوه شستشوی فرش، آن را کاور کرده و به صورت رول شده به مشتری تحویل می‌دهد.

 

استفاده از تجهیزات پیشرفته در قالیشویی

قالیشویی و شستشوی فرش به چند صورت انجام می‌شود. شکل سنتی قالیشویی که امروزه هم در بعضی از جاها کاربرد دارد؛ با آب و مایع شستشو و به صورت دستی انجام می‌شود. از طرفی روش اتوماتیک هم نوعی دیگر از راهکارهایی است. که قالیشویی‌های پیشرفته آن را برای شستشو به کار می‌گیرند .که یکی از آن‌ها قالیشویی مادر می‌باشد.

 

قیمت‌های اتحادیه قالیشویی

قالیشویی‌ها باید زیر نظر اتحادیه قالیشویی عمل کنند .و قوانین و مقررات آن را رعایت نمایند. اتحادیه قالیشویی برای خدمات شستشوی فرش یک سری هزینه و تعرفه‌های متناسبی در نظر می‌گیرد. و قالیشویی‌ خوب تعرفه‌ای که برای مشتری فاکتور می‌کند؛ متناسب با هزینه اتحادیه است. قالیشویی مادر عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران می‌باشد .و هر یک از خدماتی که ارائه می‌دهد .تحت نظر اتحادیه بوده و قیمت‌های آن هم متناسب با اتحادیه قالیشویان است.

 

قالیشویی و مواد شوینده

فرش‌ها بافت‌های مختلفی دارند که هر یک از آن‌ها از استحکام و ویژگی مختلفی برخوردار است. قالیشویی خوب می‌داند. که برای هر یک از فرش‌ها باید چه مواد شوینده‌ای را به کار ببرند. قالیشویی با کیفیت و خوب با توجه به نوع فرش از مواد شوینده گیاهی و ارگانیک استفاده می‌کند.

 

پشتیبانی مشتریان توسط قالیشویی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که به شما کمک می‌کند .تا قالیشویی خوب پیدا کنید، پشتیبانی مشتریان است. قالیشویی خوب تنها خدمات خود را به شستن فرش اختصاص نداده .و بخش اعظمی برای پشتیبانی کاری مشتریان در نظر دارد. در این بخش قالیشویی باید درباره نحوه شستشو و نگهداری فرش و هزینه‌ها و همین‌طور زمان ارسال فرش به مشتری، اطلاعات بدهد.

 

 

پیک سریع قالیشویی

قالیشویی خوب، ارزش زمان مشتریان را به خوبی می‌داند .و این که هر خانه‌ای نیاز به فرش تمیز دارد .را درک می‌کند. قالیشویی باید خدمات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه دهد و عموما کمتر از ۴۸ ساعت فرش را رول و کاور شده تحویل دهد. قالیشویی مادر با سال‌ها سابقه در زمینه، شستشوی انواع فرش و موکت در سریع‌ترین زمان، فعالیت کرده. و همواره از نظر سرعت کار نمره خوبی از مشتریان خود دریافت می‌کند.

 

 

ارتباط مستقیم وغیر مستقیم با مشتریان

قالیشویی معتبر، مجموعه‌ای است که هم در حین خدمات و هم پس از انجام آن با مشتریان خود ارتباط دارد. بعضی از قالیشویی‌ها پس از اتمام خدمات از مشتریان نظر خواهی کرده و نکات گفته شده. آن‌ها را در خدمات خود به کار می‌برند. قالیشویی مادر همواره با مشتریان خود در ارتباط بوده و سعی دارد. تا بهترین خدمات را به آن‌ها انجام دهد، یکی از کارهایی که این مجموعه برای ارتباط مستقیم با مشتریان انجام داده، امکان ثبت سفارش آنلاین است که طی آن، مراجعه کنندگان در زمان و انرژی خود صرفه جویی کرده .و خدمات‌شان سریع‌تر انجام می‌شود.

 

 

قالی شویی مادر تلفن ۱۴۰۴

بهترین قالیشویی

                                       بهترین قالیشویی مادر تهران

قالیشوییقالیشویی آنلاینقالیشویی خوبقالیشویی مجازقالیشویی معتبر

۱ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش انلاينتماس با مااینستاگرام