در این پست از سایت madarcarpet.com به بررسی نکات ریز و ظریفی که همیشه باید در بهترین و معتبرترین قالیشویی هاتوجه شود تا کار شستشو و احیانا رفوگری فرش ها به نحو احسنت صورت بگیرد .

همانطور که می دانید با توجه به فعالیت گسترده ی صنف قالیشویی و رقابت در این بازار ، باید بدنبال انتخاب معتبرترین و بهترین بود تا در کمترین زمان و بدون صرف زمان طولانی کار شستشوی فرش های شما انجام شود .

۱.شستشوی فرش های ماشینی و دستباف به گونه ای متفاوت در قالیشویی انجام می شود ، بدلیل ظرافت خاص فرش های دستباف باید تدابیر ویژه ای را برای شستشوی این فرش های گران بها به کارگرفت تا رنگ ها و بافت در این فرش به هم نریزد .

۲.برای اطلاع از قیمت شستشوی فرش های خود قبل از واگذاری آن به قالیشویی باید از این موضوع مطلع شد تا هرگونه سوتفاهم در جریان شستشو و تحویل گرفتن فرش ها برطرف شود.

۳.قبل از اینکه شستشوی فرش های خود را به قالیشویی وگذار کنید از مجاز یا غیرمجاز بودن آن اطمینان حاصل کنید .

۴.قبل از اینکه فاکتور قالیشویی را امضا کنید حتما بندهای آن را به دقت مطالعه کنید ، مخصوصا اگر فرش تان دستباف است در این کار دقت خصی به خرج دهید ، زیرا برخی از قالیشویان خسارت های احتمالی به فرش را برعهده ی مشتریان می گذارند که این برخاف رعایت اصول مشتری مداری است .

قالیشویی مادر با رعایت نکات ذکر شده و بسیاری از موارد دیگر در شستشوی فرش ، تمام تلاش خود را در جهت رعایت حال شما مشتریان عزیز انجام می دهد . امیدواریم با این کار بتوانیم اعتماد شما را برای همیشه جلب نماییم .

چگونه فرش بشوییم

چگونه فرش بشوییم

Comments are disabled.

سفارش انلاينتماس با مااینستاگرام