قالیشوئی مادر مجهزبه دستگاه تمام اتوماتیک

 1. قالیشوئی مادر مجهزبه دستگاه تمام اتوماتیک
  1. دستگاه تمام اتوماتیک
   1. و مجهز از نظر مردم و ان هایی که طرز شستشو و کار های قالیشوئی را ندیده اند، این کار بسیار ساده و آسان است .و به راحتی می توان انجام داد چرا که اتفاق می افتد، یک خانواده فرش خود را در حیاط و یا پارکینگ خانه آب می ریزد، و با مقداری پودر با جارو و یا بورس به جان آن می افتند. و فرش را شسته و با گرفتن اندکی آب از فرش آنرا آویزان نموده ،و بعد از خشک شدن آن استفاده می کنند،
   2. ولی باید متوجه بود که:
   3. اولا” فرش باید خاک گیری شود، چرا که در غیر این صورت خاک گرد قالی در انتهای پرزها و در کف قالی آب می خورد. و به صورت گل در آمده و بعد از خشک شدن فرش از اول کار می بینند، که نشسته آن حالت بهتری داشت .و باز هم مجبورا” به قالیشویی بدهند ،تا آن را بشوید به طوری که قابل استفاده باشد.
   4. دوم اینکه در کارگاه ها بعد از شستشوفرش را در دستگاه آبگیر قرار داده و آب آن را کامل می گیرند .که باعث می شود فرش تداخل رنگ پیدا نکند. و فرش های دارای تراکم بالا با رنگ های روشن بدون امکانات کافی اصلا” به صورت اولیه و یا در منازل قابل شستشو نیست و فرش معیوب می شود .و آنقدر سنگین است که به سختی می شود حمل نمود. و وقتی در آب قرار می گیرد جا به جا کردن آن سخت و غیر ممکن است. و فقط با دستگاه می توان شستشو نمود و آب را از آن خارج نمود و خشک کرد.
   5. قالیشوئی مادر مجهزبه دستگاه تمام اتوماتیک شده تا بروز ترین سیستم شست و شوی فرش را در جهان داشته باشد.
   6. برای شستن فرش بهترین عاقلانه ترین کار این است که آدرس و شماره تماس یک قالیشوئی را به دست آورده و تماس گرفته و از آنان بخواهند تا انجام ووظیفه نموده و مشکل شما را حل نمایند.

دستگاه تمام اتوماتیک

و مجهز از نظر مردم و ان هایی که طرز شستشو و کار های قالیشوئی را ندیده اند، این کار بسیار ساده و آسان است .و به راحتی می توان انجام داد چرا که اتفاق می افتد، یک خانواده فرش خود را در حیاط و یا پارکینگ خانه آب می ریزد، و با مقداری پودر با جارو و یا بورس به جان آن می افتند. و فرش را شسته و با گرفتن اندکی آب از فرش آنرا آویزان نموده ،و بعد از خشک شدن آن استفاده می کنند،
ولی باید متوجه بود که:
اولا” فرش باید خاک گیری شود، چرا که در غیر این صورت خاک گرد قالی در انتهای پرزها و در کف قالی آب می خورد. و به صورت گل در آمده و بعد از خشک شدن فرش از اول کار می بینند، که نشسته آن حالت بهتری داشت .و باز هم مجبورا” به قالیشویی بدهند ،تا آن را بشوید به طوری که قابل استفاده باشد.
دوم اینکه در کارگاه ها بعد از شستشوفرش را در دستگاه آبگیر قرار داده و آب آن را کامل می گیرند .که باعث می شود فرش تداخل رنگ پیدا نکند. و فرش های دارای تراکم بالا با رنگ های روشن بدون امکانات کافی اصلا” به صورت اولیه و یا در منازل قابل شستشو نیست و فرش معیوب می شود .و آنقدر سنگین است که به سختی می شود حمل نمود. و وقتی در آب قرار می گیرد جا به جا کردن آن سخت و غیر ممکن است. و فقط با دستگاه می توان شستشو نمود و آب را از آن خارج نمود و خشک کرد.
قالیشوئی مادر مجهزبه دستگاه تمام اتوماتیک شده تا بروز ترین سیستم شست و شوی فرش را در جهان داشته باشد.
برای شستن فرش بهترین عاقلانه ترین کار این است که آدرس و شماره تماس یک قالیشوئی را به دست آورده و تماس گرفته و از آنان بخواهند تا انجام ووظیفه نموده و مشکل شما را حل نمایند.
دستگاه اتوماتیک قالیشویی

دستگاه اتوماتیک قالیشویی

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.