چند وقت یکبار باید فرش خود را تمیز کنید؟

چند وقت یکبار باید نظافت فرش را انجام داد

شستشویی فرش

کارشناسان ما در شرکت نظافت فرش مادر  برای شستشوی فرش توصیه می کنند که همه فرش های خود را سالی یکبار تمیز کنید. اما اگر به آلرژی یا حیوانات خانگی مبتلا هستید ، هر شش ماه یک بار تمیز و تمیز کنید.
اگر لکه ای روی فرش شما ظاهر شد – مخصوصاً پاک کردن لکه ای مانند شراب ، خردل یا کاری دشوار است – بلافاصله آنها را درمان کنید.
ساده ترین راه برای از بین بردن لکه ها از هر نوع فرش
این پاک کننده های فرش خانگی که با محصولی که احتمالاً در دست دارید ساخته شده است ، تقریباً با هر لکه ای مقابله می کنند.
شستشوی فرش
صرفه جویی
بیایید قبول کنیم ، نشت اتفاق می افتد. این که آیا یک فنجان قهوه اشتباه است ، یک خطای نشانگر جادویی ، یا گل و لای چاپ پنجه ، فرش ها و قالیچه ها آهن ربا برای تصادفات هستند. خوشبختانه ، یک راه حل خانگی برای تمیز کردن فرش تقریباً برای هر نوع اختلال وجود دارد – و بهترین قسمت این است که آنها به اسپری یا حلال مخصوص خرید در فروشگاه نیاز ندارند. فقط با استفاده از چند ماده موادی که احتمالاً در دست دارید ، می توانید با تمیز کردن فرش یا شستشوی فرش خود ، هر لکه ای را برطرف کنید.
اولین قدم این است که تعیین کنید فرش شما از الیاف مصنوعی ساخته شده است یا الیاف طبیعی. سپس راهنمای ما را در زیر دنبال کنید تا بفهمید کدام ترکیب مواد برای نوع لکه و نوع فرش شما مناسب است. این دستورالعمل ها را برای پاک کننده های فرش خانگی دقیقاً دنبال کنید و فرش شما در راه پاک شدن دوباره لکه ها خواهد بود. (حداقل تا آشفتگی بعدی.)
۵/۵ - (۱ امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «چند وقت یکبار باید فرش خود را تمیز کنید؟»

  1. بازتاب: شناخت فرش - قالیشویی مادر تلفن 1404 بزرگترین قالی شویی ایران با جدیدترین تکلونوژی روز دنیا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.