زیر ساخت های قالیشوئی مادر

در این مقاله درباره زیر ساخت قالیشوئی برای شما توضیح خواهم داد کارگاه قالشویی تشکیل شده است از یک دستگاه خاک گیر و یک دستگاه شستشو که تمام اتوماتیک است و یک فرش ۱۲ متری را می تواند به مدت ۳ دقیقه شسته و آبگیری نماید .

دستگاه خاک گیری دو نوع است که یک نوع ضربه ای است که فرش بر روی دستگاه قرار داده می شود و از پشت فرش به آن ضربه می خورد و خاک آن از فرش خارج می شود و مانند جاروبرقی توسط مکنده دستگاه به داخل ماشینی خاک گیر کشیده می شود و پس از پر شدن از آن خارج می کنند.

نوع دیگر خاک گیر دورانی است که تعداد حدودا”ده تخته فرش و قالیچه در اتاقک خاک گیری قرار دارد و دستگاه را روشن می کنند و این فرش ها در دستگاه می چرخ و خاک از آنها خارج می شود معمولا”فرش های ماشینی زیاد احتیاج به خاک گیری ندارد چون خاک آن در حین شستشو ار آن خارج می شود و مشکلی ندارد .

قالیشویی مادر برای جمع آوری فرش به تمام نقاط تهران و حومه سرویس دارد به طور مثال :خیابان های ایتالیا –اسکندری – خیابان آزادی- میدان آزادی- خیابان باقرخان – میدان توحید – خیابان لارستان- خیابان سهرودی – خیابان شریعتی – خیابان بهار – میدان هفت تیر مشتریان زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش انلاينتماس با مااینستاگرام