پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

مبل شویی در نیاوران

امروزه با تغییر سبک زندگی مردم، استفاده از مبلمان در منازل رواج بیشتری پیدا کرده است و افراد به جای نشستن بر روی فرش، از مبل برای نشستن استفاده می کنند. که این مسئله احتمال ایجاد آلودگی در مبل ها را افزایش می دهد؛ زیرا افراد به صورت روزمره در تماس کامل با مبلمان می باشند. بنابراین ممکن است به دلیل نشستن زیاد روی مبلمان، لکه های مانند لکه جوهر، لکه چای ویا  قهوه روی مبل ایجاد شود و یا در اثر استفاده زیاد، مبل دچار پارگی، سوختگی و یا دررفتگی بشود. بنابراین نیاز به خدمات مبل شویی، اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. که یکی از این مجموعه های معتبر، مبل شویی در نیاوران می باشد.

مبل شویی در نیاوران

مبل شویی در نیاوران، در منطقه نیاوران است. اکثر مردم در منازل خود دارای مبل های زیادی هستند. که بسیاری از آنها مبل های راحتی و برخی از آنها مبل های تمام استیل می باشند. شستشوی هر کدام از این مبل ها به یک شیوه انجام می شود. اما نباید فراموش کرد که در زمان شستشوی مبل های استیل و اینکه  چگونه فرش را براق کنیم، رعایت چند نکته بسیار مهم است. مهم ترین مسئله، شناخت منطقه نیاوران است. تا ببینیم در این منطقه، بهترین مبلشویی کدام شرکت خواهد بود و توان ارائه بهترین خدمات را  دارا است.

مبل شویی نیاوران

از خیابان های مهم و طولانی منطقه نیاوران، خیابان باهنر است که از میدان نیاوران یا کاخ نیاوران شروع می شود. تا میدان قدس ادامه می یابد و در این مسیر قسمت های مختلف منطقه نیاوران را طی می‌کند. ساکنین منطقه نیاوران، افرادی هستند که دارای خانه های بسیار بزرگ ویلایی و همچنین ثروت بسیار زیادی در زندگی شخصی هستند. پس محل مناسبی برای تبلیغات مبل شویی در این مناطق می باشد و بسیاری از شرکت ها در این مناطق، فعالیت بسیار گسترده ای را انجام می دهند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به مبل شویی مادر اشاره نمود. نزدیکی به بازار تجریش از یکی از مهمترین شاخصه های محله نیاوران می باشد. برای تمام کسانی که می خواهند در این منطقه به فعالیت مبل‌شویی بپردازند.

بهترین مبل شویی در نیاوران    

یکی از شرکت های نزدیک به این منطقه را می توان، مبل شویی در نیاوران مادر دانست، که یکی از شرکت های برند و شاید مطرح ترین شرکت در این حوزه تخصصی در شهر تهران می باشد. کارشناسان این مجموعه دارای سابقه کار می باشند و هم چنین در صورت خرابی، تمام هزینه‌های مربوط به مبلمان را پرداخت نماید. شرکت مادر با بیمه کردن قبل از شستشو، خیال شما را از این موضوع راحت می نماید. 

بهترین مبل شویی در نیاوران

مبل شویی مادر، به عنوان بهترین مبل شویی درنیاوران، کلیه خدمات شستشو، ترمیم و رفوگری انواع مبلمان، فرش،  موکت و… را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای زیر نظر کارشناسان متبحر و باتجربه و استادکاران ماهر به انجام می رساند و این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که آنها به صورت کاملاً تمیز و پاکیزه و بدون هیچ گونه آسیبی به دست آنها برسد و هرگونه عیوب احتمالی موجود در مبل، توسط تیم کارشناسان قالیشویی و مبل شویی مادر برطرف می شود؛ زیرا یکی از نشانه های مبل شویی معتبر و بهترین مبل شویی، رضایت بالای مشتریان می باشد و این مجموعه با ارائه ضمانت نامه کتبی، این دغدغه را برای مشتریان خود برطرف کرده است.

خدمات شستشوی مبل در منزل

امروزه افراد به دلایل گوناگون، مشغله های زیادی در زندگی روزمره دارند و فرصت چندانی برای شست و شوی  مبل و فرش خود ندارند. علاوه بر آن، جابجایی مبل از منزل به قالیشویی و مبل شویی، احتمال ایجاد آسیب و صدمه به فرش را بیشتر می کند. و همچنین زمان زیادی از افراد می گیرد. بنابراین مجموعه های معتبر قالیشویی در صدد هستند، تا با ایجاد امکاناتی برای شستشوی مبل در منزل، این امکان را به مشتریان بدهند که مبل آنها بدون جابجایی، درون منزل، کاملاً تمیز و پاکیزه شده و ایرادات آن به طور کامل برطرف شود. بدین ترتیب که پس از ثبت سفارش شستشوی مبل، به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی، نیروهای متخصص قالیشویی به درب منزل شما مراجعه کرده و با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته و دستگاههای به روز، شستشوی مبلمان شما را درون منزل خودتان انجام می دهند و به دلیل حرفه‌ای بودن نیروهایی که به منزل فرستاده می‌شوند، هیچ گونه کثیفی درون منزل ایجاد نشده و مبل ها کاملا تمیز و پاکیزه می شوند.

مراحل شستشوی مبل در منزل توسط قالیشویی 

  • ابتدا ذرات گرد و غبار موجود در مبل، توسط دستگاه های مخصوص گرفته می شود و مبل کاملا از لحاظ خاک و کثیفی تمیز می شود.
  •   سپس لکه های  روی مبل، اگر به صورت جامد باشند، با استفاده از تجهیزات مخصوص برداشته می‌شود و هم چنین لکه های دیگری که روی مبلمان وجود دارد، مانند لکه چای و قهوه، توسط محلول های مخصوص لکه بری کاملا برطرف می شود.
  •  سپس نوبت به شستشوی مبل می رسد. در این مرحله با استفاده از تجهیزات مخصوص، مانند بخارشوی یا مواد شوینده مخصوص مبلشویی، با توجه به جنس پارچه مبل، عمل شستشوی مبل انجام می شود.
  • در مرحله بعد، خشک کردن مبل با استفاده از تجهیزات مخصوص انجام می شود، تا رطوبت و بوی بد داخل الیاف و پارچه مبل باقی نماند.  

خدمات شستشوی مبل در منزل

  •  سپس مبل توسط مواد مخصوص، ضدعفونی شده تا تمامی میکروب ها و آلودگی ها از درون آن پاک شود.  
  • و در آخر پایه های مبل با توجه به جنس آن که چوب، یا استیل و یا مواد دیگری باشد، کاملاً تمیز و براق می‌شوند و مبل شما به صورت کاملا براق و درخشان و تمیز به خدمت شما تحویل می شود.  
  • و در نهایت،  نیروهای مبل شویی، این تضمین را می دهند که در هنگام انجام این فرایند، هیچگونه کثیفی بر روی اطراف و یا فرش شما ایجاد نشود. 

کلیه مراحل، توسط مبل شویی در نیاوران، به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای انجام شده و سلامت و پاکیزگی فرش شما توسط نیروهای قالیشویی تضمین می‌شود. بنابراین افراد می‌توانند با خیال راحت، شستشوی مبل های خود را به مبل شویی در نیاوران بسپارد؛ بدین ترتیب که با مراجعه به سایت قالیشویی مادر و یا تماس با شماره تلفن قالیشویی مادر، می‌توانند با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس برقرار کرده و سفارش شستشوی مبل خود را ثبت کنند. نیروهای قالیشویی در اسرع وقت، به درب منزل شما مراجعه کرده و خدمات شستشوی مبل در منزل را به بهترین و مناسب ترین قیمت برای شما انجام می دهند. 

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما