پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی اصفهان

قالیشویی همیشه تمیز در  اصفهان، یکی از با تجربه ترین و بهترین قالیشویی های اصفهان است. قالیشویی همیشه تمیز حتما یکی از بهترین ها در بزرگمهر اصفهان است. ما در کارخانه قالیشویی همیشه تمیز مادر، با شعب فراوان در سراسر کشور مانند قالیشویی مادر مسجدسلیمان هرسال به چند هزار مشتری در سطح شهر اصفهان و خیابان بزرگمهر و سراسر ایران خدمات فرش و قالیشویی با کیفیت ارائه می دهیم. سرویس رفت و برگشت رایگان، مشاوره رایگان، و شفافیت در قیمت و نحوه شستشوی فرش و خدمات قالیشویی جز ویژگی های بارز قالیشویی همیشه تمیز است .

قالیشویی در اصفهان

همان طور که برای شما مشتریان، فرشتان باارزش است و حتما مهم است که این کالای باارزش برای انجام خدمات شستشو، سالم و تمیز به نزد شما برگردد، ما نیز این اصل را رعایت می کنیم که فرش با بهترین کیفیت شستشو شود، زیرا که اگر شما مشتری محترم از کلیه خدمات مجموعه همیشه تمیز رضایت ۱۰۰% داشته باشین حتما برای مرتبه بعدی ما را برای تمیز کردن فرش انتخاب می کنید و شاید بخاطر خلق تجربه خوب نیز آشنایان و دوستان شما هم مجموعه قالیشویی همیشه تمیز را برای شستشوی فرش انتخاب کنند.

قالیشویی اصفهان با قیمت های ارزان

قیمت های قالیشویی را اتحادیه ابلاغ می کنند اما قیمت ها به صورت دقیق
نیست به سبب آن که قیمت ها به اندازه فرش ، نوع آلودگی و جنس آن بستگی دارد
و پس از بررسی قیمت تعیین خواهد شد

خدمات و امکانات قالیشویی اصفهان

رنگ برداری 

در قالیشویی اصفهان، تکنیک رنگ برداری برای رفع آثار رنگ های مختلف فرش ها و قالی ها انجام می شود. فرش ها همیشه در اثر خرابی هستند و ممکن است رنگ های زیادی روی آنها به هر دلیلی قرار بگیرد. خب این امر رفته رفته از زیبایی و کیفیت فرش می کاهد. اما قالیشویی اصفهان آماده رنگ برداری و ترمیم فرش های شما است. این عمل توسط بهترین دستگاه ها و مواد اولیه مناسب برای فرش ها و قالی هایی که دچار اختلال در رنگ شده اند انجام می گیرد.

آبکشی شرعی فرش

شاید شما هم جز ان دسته از افرادی باشید که به شستن فرش های نجس شده اهمیت می دهید، و برایتان مهم است که فرشتان چطور آبکشی شود. درقالیشویی اصفهان، روش شستن فرش نجس شده به این صورت است. آب کشی خیلی ساده است! اگر علت نجسی ادرار باشد، به یکباره با اب کر این نجاست برطرف می شود، و بعد فرش را فشار دهید تا کاملا آب اضافه آن خارج شود.

قالیشویی اصفهان.jpg
در این صورت فرش و موکت شما کامل پاک می شود. اما اگر می خواهید نجاست فرشتان را با آب قلیل پاک کنید، باید به دو مرتبه اینکار را تکرار کنید، و هر دفعه فرش یا موکت را فشار داده تا آب اضافه خارج شود. به این نکته توجه داشته باشید که اگر نجاست خون باشد، شما ابتدا باید نجاست را برطرف کرده و بعد شروع به آبکشی کنید.

ترمیم فرش

ترمیم فرش های پوسیده با ریشه دوزی و چرم دوزی از تخصص های ماست؛ همین طور استفاده از تکنیک های مدرن شستشو جهت جلوگیری از پوسیدگی، در زیر علل پوسیدگی و راه های جلوگیری از آن را توضیح می دهیم.

خدمات دیگر 

  • خدمات این قالیشویی در زمانبندی تعیین شده انجام می‌شود.
  • از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته استفاده می‌شود.
  • در صورت خرابی از خدمات ترمیمی استاندارد و عالی استفاده می‌شود.
  • انواع خدمات شستشو را انجام می‌دهد.
  • تعهد به مشتری دارد.
  • قیمت مناسب
  • استفاده از مواد شوینده با کیفیت و استاندارد

علل پوسیدگی فرش

یکی از علت های رایج پوسیدگی فرش، عدم مراقبت و نگهداری صحیح از آن است. پوسیدگی فرش را باید چه در مورد فرش دستباف چه ماشینی جدی گرفت. در قالیشویی اصفهان، عمل رفع پوسیدگی توسط پرسنل متخصص انجام می شود. یک نکته بسیار مهم درمورد لفظ پوسیدگی و پارگی فرش وجود دارد، که باید بدانید این دو کاملا باهم متفاوت است. پوسیدگی فرش در واقع همان از هم پاشیده شدن بافت فرش است. اما پارگی ممکن است به علت های مختلف شکل بگیرد. مانند جا به جایی بعد از شستن فرش. علت دیگر پوسیدگی فرش می تواند رطوبت حاصل از شستن فرش ها به روش سنتی باشد. زیرا در این روش آب زیادی در فرش قرار می گیرد که اگر با دستگاه مخصوص خشک نشود، رطوبت حاصل از آن سبب پوسیدگی می شود.

پوسیدگی فرش

از طرفی، قرار گرفتن فرش شسته شده در معرض آفتاب ضمن خشک شدن آن، سبب از بین رفتن الیاف فرش و در نهایت پوسیدگی آن می شود.

 

درباره قالیشویی اصفهان

قالیشویی اصفهان، با استفاده از دستگاه های مخصوص چین و چروک فرش های شما را قبل از تحویل از بین می برد. قالیشویی اصفهان، یکی از قالیشویی هایی است که در زمینه شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف و خارجی، تابلو فرش، گلیم و سایر قالی ها فعالیت دارد.

درباره قالیشویی اصفهان

 همچنین بدون تغییری در رنگ فرش و حتی ترمیم رنگ اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در قالیشویی اصفهان، شستشوی فرش یکی از بهترین کارهایی است که با عشق و علاقه انجام می شود. زیرا پرسنل ما اعتقاد دارند که این کار با علاقه و اشتیاق روند بهتری را به خود می گیرد. و فرش ها با ماشین آلات خود کار و مدرن و بهترین مواد شوینده مناسب هر فرش انجام می گیرد. یکی از اهداف بزرگ ما رضایت مشتری های ثابتمان بوده و هست. برای کسب اطلاعات و باخبر شدن از تعرفه ها، خدمات ترمیم و نگهداری فرش با ما در ارتباط باشید. برد.

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما