پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قیمت قالیشویی

اغلب افراد در پی یافتن قالیشویی هستند که علاوه بر شستشو تمیز و با کیفیت و سریع، قیمت منصفانه ای هم داشته باشد و همان قیمتی را که تعیین کرده است، دریافت کند و پس از شستشو درخواست مبلغ بیشتر نکند. در واقع قالی شویی خوش قول باشد و قیمت های نجومی خود تعیین کرده نباشد؛ بلکه بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی باشد. با این حساب قیمت همه قالیشویی ها باید یکسان بوده و تنها وابسته به مسیر حمل فرش متغیر باشد. البته که اگر فرشی دچار آسیب و پارگی باشد، صد در صد یاید قبل شستشو، ترمیم گردد؛ که در نهایت قیمت بیشتر می شود. اما به طور کلی تعیین قیمت قالیشویی به عوامل بسیاری بستگی دارد. این که فرش دستباف باشد یا ماشینی و یا اینکه ابریشم باشد یا پشمی.

قیمت قالیشویی
اگر می خواهید قبل از شستشو، مبلغ نهایی را تعیین کنید، می توانید با مراجعه به سایت و مشاهده قیمت روز که متری چقدر محاسبه شده،  قیمت یک متر را در متراژ فرشتان ضرب کنید و در این میان اگر فرش شما نیازمند لکه بری، رفو یا ترمیم می باشد، قیمت آن را نیز باید محاسبه کنید و هزینه ایاب ذهاب و حمل بار را هم فراموش نکنید.

تخصص و نحوه کار قالیشویی

آیا شما هم به دنبال قالیشویی هستید که معتبر و حرفه ای بوده و فرش شما را در کمترین زمان با بهترین کیفیت به شما بازگرداند. نگران هستید لکه های فرشتان ازبین نرود. تصور می کنید ممکن است فرشتان درست ترمیم نشود و هنگام شستشو آسیب جدی تری ببیند. حتما با خود می گویید ممکن است، مبلغ نجومی و غیر عادلانه ای از ما دریافت کند. نگران مسیر حمل و نقل هستید؟ ما اینجا هستیم که به شما بگوییم تا وقتی قالیشویی ما هست اصلا نباید نگران باشید.

تخصص در قالیشویی


قالیشویی مادر با بهترین دستگاه ها و با کیفیت ترین شوینده ها و حمل و نقلی آسان و قیمتی مناسب که بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی تعیین شده است، به شستشو فرش شما می پردازد. استفاده از نرم کننده در لطافت بخشیدن به فرش های شما یکی از خدمات این قالیشویی می باشد.


اقدامات شستشوی فرش در قالیشویی

۱.ابتدا فرش شما زیر نظر متخصصان حرفه ای ما قرار می گیرد و با توجه به خدماتی که نیاز دارد در برنامه شستشو آن قرار داده می شود.
۲.سپس فرش شما خاک گیری می شود و از هر گرد و غباری پاک می شود.
۳.در این مرحله تثبیت رنگ توسط متخصصین ما صورت می گیرد. به گونه ای که اصلا رنگ فرش شما حتی اندکی تغییر نمی کند و به هیچ وجه تغییر ظاهر ندهد.
۴.در این مرحله ما لکه گیری انجام می دهیم. لکه هایی که به ظاهر خیلی قدیمی هستند را هم از بین میبریم به  شما قول میدهیم بعد از دیدن فرشتان شگفت زده شوید.

نحوه کار قالیشویی

۵.حال به سراغ شستشو می رویم که فرش شما را با کیفیت و با بهترین مواد شوینده شستشو می دهیم.
۶.آبکشی را ما در دو مرحله انجام می دهیم؛ که اگر نجاستی وجود دارد از بین برود و هیچگونه مواد شوینده ای هم در بافت فرش باقی نماند.
۷.و در مرحله نیمه نهایی فرش شما کاملا آبکشی میشود و به گرمخانه بزرگ و مجهز ما انتقال میابد.
۸.و در نهایت ریشه ها ترمیم میشود، ریشه ها کاور میشود، پارگی فرش و رفو کاری با دقت و توسط متخصصان مجرب ما صورت می گیرد .

قیمت نرخ اتحادیه

قیمت در شستشو فرش بسیار مهم است؛ چرا که شاید شما با همان هزینه می توانستید فرشی دیگر را خریداری کنید. پس باید قالیشویی را برگزینید که تمامی هزینه های آن زیر نظر نرخ اتحادیه قالیشویی باشد. که اتحادیه سالانه بر اساس عوامل مختلف به آنها اطلاع می دهد. اما قالیشویی هایی هستند که از این نرخ پیروی نکرده و خودشان قیمت گذاری می کنند. ما در قالیشویی مادر تمامی خدمات و قیمت متری فرش همچنین حمل و نقل و ایاب ذهاب را زیر نظر نرخ اتحادیه تعیین کرده ایم و قیمتی کاملا منصفانه از شما دریافت خواهیم کرد و قبل از شستشو هم تسویه حساب صورت میگیرد که شما با قیمت تعیین شده موافقت کنید.

مهم‌ترین عاملی که بر قیمت شستشوی فرش تاثیر می‌گذارد نوع فرش و جنس آن است. فرش‌هایی که تراکم بافت ریزتری دارند و متراکم‌تر هستند در قالی شویی باید با دقت بیشتری شسته شوند. همچنین در شستشوی فرش دستباف باید به نوع الیاف و بافت آن توجه کرد، به همین خاطر نسبت به شستشوی فرش ماشینی زمان بیشتری می‌برد. شستشوی فرش ابریشم و شستشوی فرش گل ابریشم و انواع دیگر فرش نفیس نیز به دلیل ترکیب رنگ‌ها و تراکم نخ‌ها به مهارت بیشتر و شوینده‌های متفاوتی احتیاج دارند تا کیفیت‌شان را از دست ندهند. بنابراین قیمت شستشوی فرش ماشینی با قیمت شستشوی فرش دستباف متفاوت بوده و نوع و جنس فرش بر قیمت قالیشویی موثر است.

قیمت نرخ اتحادیه قالیشویی

همچنین به شما توضیح داده می شود که این قیمت بر چه اساسی و عواملی تعیین شده است و هر مبلغ آن برگرفته از کدام کاردر قالیشویی می باشد.

خدمات تضمینی و عالی ما

  • رنگبرداری فرش
  • لکه برداری فرش لکه‌هایی که با شستشوی عادی پاک نمی‌شود.
  • موگیری فرش با دستگاه پرزگیر پس از شستشو تمام پرزها گرفته می شود.
  • شستشو با کیفیت و بدون شکستگی فرش و آبگیری کامل بعد از شستشو
  • خشکشویی فرش
  • شستشوی موکت، پتو، پشتی، ملافه، پرده، موکت و مبلمان با دستگاه فرش شویی
  • شستشوی فرش ماشینی ایرانی و خارجی با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها
  • شستشوی فرش دستبافت، اعلا، گل ابریشم با شامپو‌هایی که برای هر فرشی مناسب است .

نرخ قالیشویی در تهران

علاوه بر کیفیت و خدمات عالی باید به نرخ تایین شده توسط اتحادیه قالیشویی که به تمامی قالیشویی ها ی تهران هم ارائه می شود، توجه شود. از آنجایی که تهران شهر بزرگیست کمی مسیر حمل و نقل سخت ترمی شود و در نتیجه بر اساس مسیر، دوری و نزدیکی آن به کارخانه قالیشویی قیمت تایین می شود.

نرخ قالیشویی در تهران

قیمت فرش ها ی شما هم شستشو متری محاسبه می شود؛ که هر چه جنس فرش مرغوب تر بر اساس نرخ قیمت متری افزایش می یابد.

 

تعرفه خدمات قالیشویی مادر تهران

مشاهده نرخ خدمات قالیشویی استان تهران تایید شده توسط اتحادیه صنف قالیشویان تهران

اصولا نرخ خدمات شستشوی فرش در برای فرش های ماشینی متفاوت است بله متفاوت

چرا قیمت شستشوی فرش ماشینی متفاوت است

علت اصلی در نوع شست و مواد مصرفی برای شستشو است به همین دلیل همیشه کارشناسان ما قبل از انتقال به کارخانه با مشتری در مورد قیمت و نوع سفارش صحبت میکنند تا بهترین شست و با کیفیت ترین را به مشتری تحویل بدهند.

نرخ قالیشویی ها در همه جا یکسان نمی باشد و این هزینه ها ممکن است با توجه به نیازمندی فرش شما و نیز قالیشویی که شما از آن استفاده می کنید متفاوت باشد در شرایطی ممکن است که فرش شما علاوه بر شست شو نیاز به ترمیم و یا رفوگری نیز داشته باشد در چنین حالتی هزینه‌های ارائه شده برای شما نیز افزایش خواهد یافت همچنین این که شما از چه قالیشویی برای این کار استفاده می کنید هم مهم است برای مثال برخی از قالیشویی ها با قرار گرفتن در یک منطقه پر جمعیت و ثروتمند نشین هزینه های بیشتری را دریافت می کند و بخشی از این هزینه مربوط به محل قرارگیری قالیشویی می باشد از طرف دیگر موارد زیادی می‌تواند در هزینه‌های قالیشویی تاثیرگذار باشد برای مثال اینکه قالیشویی از چه روشی برای شست شو استفاده می کند و یا این که در هنگام شست شو مواد شوینده استفاده شده چه ویژگی‌هایی دارند همچنین که در این قالیشویی چه خدمات اضافه ارائه می شود کلیه موارد ذکر شده می تواند نرخ یک قالیشویی را تغییر دهد پس قبل از انتخاب یک قالیشویی باید به تمامی موارد گفته شده توجه کنید.

تنها با چند کلیک ساده در صفحات وب میتوانید قیمت و نوع خدمات ما را با قالیشویی های دیگر مقایسه کرده

شستشوی فرش های ابریشم و اعلا شویی با مناسب ترین قیمت و با بهترین کیفیت

عوامل موثر بر هزینه قالیشویی 

از عوامل موثر می توان حمل و نقل، نوع و جنس مواد شوینده مناسب، جنس و نوع فرش اعم از دستباف، ماشینی، ابریشم، دارای مرمت و رفو و …، ابعاد فرش اشاره کرد که تمام این عوامل  می تواند بر تعرفه خدمات هر قالیشویی تاثیر گذار باشد.

چگونگی شست شو و تاثیر آن در قیمت

این که قالیشویی برای شست شوی فرش شما از چه روشی استفاده می کند بسیار مهم است برای مثال در برخی از قالیشویی ها برای شست شوی فرش شما از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته استفاده می شود در چنین شرایطی اگرچه کیفیت شست شو افزایش خواهد یافت اما این امر می تواند هزینه های دریافتی از شما را نیز افزایش دهد زیرا اکثر این دستگاه ها با استفاده از نیروی برق و الکتریسیته کار می کند در چنین شرایطی قالیشویی باید هزینه های بیشتری پرداخت کند که بخشی از این هزینه ها از شما دریافت می شود یا این که ممکن است یک قالیشویی برای شست شوی فرش شما از نیروی انسانی کمک بگیرد در چنین شرایطی قالیشویی موظف است بعد از انجام کار هزینه و دستمزد فرد شوینده را نیز پرداخت کند که برخی از این هزینه از شما دریافت خواهد شد.

قیمت قالیشویی مادر تهران

میتوانید از طریق تلفن ۱۴۰۴ با کارشناسان ما بگیرید

البته از مشاوره ی حضوری و توضیح در مورد فرش خود غافل نشوید

 

نرخ خدمات شستشودر قالیشویی مادر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما