پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱
بهترین قالیشویی غرب تهران
قالیشویی
مبل شویی
رفوگری
لکه برداری
بزرگترین قالیشویی کشور

قالیشویی در محل

۱۰ درصد تخفیف سفارش آنلاین

فرش ها یکی از مهم ترین و پرکاربردترین وسایل در هر منزل به شمار می روند. احتمالا تا به حال فرش های زیادی را در طرح‌ ها و نقش‌ های مختلف مشاهده کرده باشید. شستشوی فرش ها امری مهم در جامعه امروزی تلقی می شود؛ همانطور که می دانید بدن شما به صورت مکرر با فرش در تماس بوده و برای ساعت‌های طولانی از آن استفاده می‌کنید.

روش شستشوی فرش با توجه به نوع و نیازمندی آن از هم متفاوت می باشد. در گذشته معمولاً فرایند شستشو به صورت انفرادی و یا گروهی توسط نیروی انسانی انجام می شد. اما امروزه دستگاه ها و تجهیزات زیادی برای شستشوی فرش ها وجود دارد؛ اکثر افراد ترجیح می دهند تا به جای شستشوی فرش در منزل از خدمات قالیشویی ها در این زمینه استفاده کنند.


امروزه قالیشویی های زیادی با استفاده از روش شستشوی تمام اتوماتیک گسترش زیادی در کار خود ایجاد کرده اند. این روش شستشوی تمام اتوماتیک سبب کسب سود بیشتر نیز برای آن ها شده است. اگرچه امروزه کلاهبرداری ها و سرقت ها در زمینه قالیشویی و فرش بیشتر شده است اما شما می توانید با رعایت نکات ایمنی در این زمینه از هرگونه کلاهبرداری و سرقت جلوگیری کنید.
برای مثال شما می توانید به جای حمل فرش خود به قالیشویی مورد نظر شستشوی فرش خود را در محل دریافت کنید. در چنین شرایطی نیروهای قالیشویی به محل مورد نظر شما اعزام شده و شستشوی فرش در آن مکان انجام خواهد شد. هزینه های مربوط به شستشوی فرش در محل تغییر زیادی نداشته و تقریباً یکسان می باشد.

قالیشویی در منزل

در حال حاضر برخی از افراد ترجیح می دهند تا به جای جابجایی فرش های خود به مجموعه مورد نظر شستشوی آن ها را در منزل انجام دهند؛ در چنین شرایطی نیروهای قالیشویی را به منزل خود دعوت کرده و شستشوی فرش های خود را انجام خواهند داد.
مزایای استفاده از خدمات قالیشویی در منزل:
۱.می توانید بدون هیچ جابجایی و دردسر شستشوی فرش های خود را انجام دهید.
۲.اگر نگران سرقت فرش های خود هستید با این فرآیند دیگر هیچ گونه سرقتی برای شما انجام نخواهد شد؛ البته توجه داشته باشید که از راه دادن افراد متفرقه که از صحت هویت آن ها مطمئن نیستید به منزل خود خودداری کنید.


در حال حاضر اکثر نیروهای ارسال شده توسط قالیشویی ها لباس فرم همان مجموعه را بر تن دارند . نیروهای قالیشویی تجهیزات و ابزارآلات قابل حمل شستشوی فرش را به منزل شما آورده و با استفاده از این تجهیزات، شستشوی فرش شما را انجام خواهند داد. در این میان هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نشده و در نهایت سلامت، پاکیزگی آن ها انجام خواهد شد. شما می توانید خدمات شستشوی مبلمان و
مبل شویی در منزل و هم چنین پرده و موکت خود را نیز در منزل داشته باشید.

علاوه شستشوی فرش، شما می‌توانید خدمات رفوگری را نیز در منزل خود دریافت کنید. اگر فرش شما دچار پوسیدگی، خوردگی، ساییدگی، سوختگی، پارگی و… شده باشد، می توانید از خدمات رفوگری  قالیشویی مورد نظر استفاده کرده و آن را به حالت اول بازگردانید. شما می‌توانید شستشوی انواع تابلو فرش های دستباف و ماشینی چهره ابریشمی و غیره خود را نیز در منزل داشته باشید. قابل ذکر است که قبل از انتخاب یک قالیشویی ابتدا تحقیقات لازم در زمینه خدمات رسانی آن مجموعه را انجام داده باشید.

خدمات قالیشویی در محل

زمانی که شما از خدمات قالیشویی در محل استفاده می‌ کنید، می‌توانید شستشوی فرش، رفوگری و ترمیم فرش های خود را در هر مکانی داشته باشید. امروزه نه تنها در منازل بلکه در موسسات، مدارس، مساجد، شرکت ها و… نیز از فرش ها استفاده می شود. با توجه به این موضوع می توانید از خدمات قالیشویی در محل استفاده نمایید.
شما می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی در این زمینه، اسامی قالیشویی هایی که خدمات خود را در محل مورد نظر شما ارائه می کنند، پیدا کرده و از آن استفاده نمایید. امروزه قالیشویی های زیادی خدمات شستشوی فرش در محل در تعداد بالا را با تخفیفات ویژه و استثنایی انجام می دهند؛ که شما می توانید با استفاده از این تخفیفات فرش های خود را با هزینه های کمتری شستشو دهید.


کیفیت خدمات رسانی مربوط به عملکرد نیروهای قالیشویی مورد نظر می باشد. در این میان از خدمات قالیشویی های غیرقانونی و بدون مجوز استفاده نکنید. در غیر این صورت اگر به فرش شما آسیبی وارد شده باشد، نمی توانید خسارت های وارده را جبران کرده و شکایتی در این زمینه تنظیم کنید. برخی از قالیشویی ها در طول ارائه خدمات، کالای شما را گارانتی می کنند؛ که در چنین شرایطی می توانید با اطمینان کامل از این خدمات استفاده نمایید.

مراحل قالیشویی در منزل

پس از ثبت سفارش شما در قالیشویی مورد نظر، نیروهای آن مجموعه در زمان معین شده به منزلتان اعزام خواهند شد. این نیروها تجهیزات و ابزارآلات خود را به منزل شما آورده و با استفاده از آن ها شستشوی فرش شما را انجام خواهند داد.
غبارگیری: در ابتدا با استفاده از دستگاه های مخصوص، فرش شما جارو کشیده خواهد شد جارو کشیدن فرش باعث می شود تا کلیه گرد و غبار های موجود در آن خارج شده و کیفیت شستشو افزایش یابد؛ جاروهای استفاده شده در این میان ساختاری متفاوت نسبت به سایر جاروها دارند.
شستشو: پس از ان با توجه به نوع فرش شما و نیازمندی آن از شوینده ها و دستگاه های مخصوصی استفاده خواهد شد. در حال حاضر قالیشویی های زیادی از شوینده های گیاهی و طبیعی برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند؛ در این صورت هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نشده و در نهایت سلامت شستشو داده خواهند شد.
دستگاه های به کار گرفته شده در این زمینه معمولا با استفاده از نیروی الکتریسیته و یا باتری کار می کنند.
آبکشی: پس از شستشوی فرش به صورت کامل، مرحله دوم آبکشی می باشد که با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می‌ گردد.

قالیشویی در تهران ویلا
خشک کردن:
برای خشک کردن فرش ها در محل، معمولا از دستگاه‌های بخارشوی استفاده می شود. این دستگاه علاوه بر این که قابلیت خشک کردن فرش‌ها را دارد می‌تواند آن را ضدعفونی کرده و کلیه میکروب ها و باکتری های موجود در فرش را از بین ببرد.
برای دریافت خدمات رفوگری در منزل نیز، فرد رفوگر به محل مورد نظر شما آمده و ترمیم فرش شما را با استفاده از تجهیزات مخصوص در این زمینه انجام خواهد داد. خدمات رفوگری معمولاً زمانی بیشتری نسبت به شستشوی فرش ها به خود اختصاص می دهد. 

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تخفیف عیدانه قالیشویی مادر

جهت مشاوره با کارشناسان ما شماره خود را ثبت کنید

تماس با ما