پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور

قالیشوئی مادر

قالیشوئی مادر

بزرگترین قالیشوئی کشور

 
قالیشوئی مادر به عنوان یکی از برجسته ترین و مهمترین قالیشویی های کشور در منطقه نواب فعالیت دارند. اصولاً در تمام نقاط کشور و بخصوص شهر تهران را تحت پوشش خود قرار داد. البته حضور این قالیشویی در حومه شهر نیز فراهم است. قالیشویی مادر با دارا بودن مدیر بسیار لایقی جناب آقای دکتر شهاب شایگان که بسیار در این سهم از صنعت زحمت‌های فراوانی کشیده است. حضور فعالی در عرصه قالیشویی و خصوصاً مبل شویی دارا است ارتباط تنگاتنگ این شرکت باصنف قالیشویی ها و خدمات بیشماری که این شرکت به اتحادیه و بالعکس کمک‌های زیادی که اتحادیه به این شرکت نمود است به وفور نوعی کسب و کار این شرکت قابل مشاهده است. قالیشویی مادر و سیستم ها و تکنولوژی های جدید قالیشویی مادر گام‌های بسیار بزرگی در زمینه قالیشویی برداشته است .و سعی در اتصال خدمات خود از خاورمیانه تا آمریکای مرکزی و حتی کالیفرنیا داشته است .از جمله اینکه قالیشویی مادر سایت خود را به چهار زبان زنده دنیا ترجمه کرده است. تا تمامی خدمات خود را در کشورهای ترکیه عرب زبان و همچنین انگلیسی زبان به اشتراک بگذارد. البته خدمات این شرکت در کشورهای مختلف متناسب با بافت آن مناطق می باشد.
در کشور امریکا و ایالت کالیفرنیا اصولاً بهترین کار این است. که به جای جمع آوری فرش ها با دستگاه قالیشویی سیار به محل منزل مسکونی مشتری مراجعه می‌کنند. و در این مکانها را می‌شویند البته این سیستم مزایا و معایب دارد که مزایای این سیستم در کشور آمریکا از معایب آن بیشتر است .حتی در کشور ترکیه نیز از این سیستم استفاده می‌شود .اما در شهرهای بزرگ و در واقع شهرهایی که سیستم سنتی ندارند مثل شهر تهران یااستانبول در این گونه شهرها اصولاً سیستم قالیشویی به شدت توسعه پیدا کرده است. و فرش‌ها را با وسایل نقلیه بزرگ جمع‌آوری می‌کند. و به محل کارخانه ارسال می‌کند پس از ارسال تمامی فرش ها توسط دستگاه های بسیار مخصوص شسته می شود و تست کنترل کیفی گرفته می شود. و به منزل مشتری ارسال می گردند.

قالیشوئی 

از خدمات قالیشوئی مادر در این سن مربوط به شستشوی فرش از هر چقدر بگوییم کم گفتیم جناب آقای دکتر شهاب شایگان توانست از خدمات بیشماری در این صنعت به مردم کشور ایران کند. از جمله اینکه این شرکت اولین قالیشویی سراسری ایران خواهد شد و به زودی باشگاه مشتریان و بسیاری از خدمات این شرکت عمومی خواهد شد
شاید در ده سال گذشته شرکت مادر جزو تنها شرکتی بوده است .که با این شدت به سمت رشد و پیشرفت تکنولوژی عبور کرده باشد. شرکت مادر با برند سازی و ایجاد تبلیغات مستمر و به دست آوردن مشتریان وفادار خود را در این صنعت استوار کرده است .و تلاش نموده از انقراض این کسب و کار جلوگیری کند
همچنین شرکت مادر با آموزش نیروی انسانی در حوزه های مختلف و همچنین جذب نیروهای متخصص از ایران و حتی کشورهای خارجی از جمله امریکا ترکیه توانسته است. تکنولوژی‌های بسیار مدرنی را عرضه نماید. از جمله وارد کردن دستگاه های بسیار پیشرفته و فوق پیشرفته از کشور ایتالیا که به شدت در زمینه آب مصرفی صرفه جویی کافی را انجام می دهد. تا علاوه بر کاهش هزینه‌های شستشو و افزایش کیفیت کمک بزرگی به میهن اسلامی کرده باشد.
 

توانمندیهای قالیشویی مادر

بله میزان ظرفیت شرکت مادر بسیار بالاست می ‌توان گفت روزانه ۳۰ خودرو خاور در حال جمع آوری فرش موکت و پرده و مبلمان منازل مسکونی جهت شستشو به سمت کارخانه ها می باشند .که این میزان در کشور قابل ستایش می باشد. البته نباید از کیفیت این شرکت غافل بود از سیستم پاسخگوی این شرکت را می توان با شرکت های بزرگی همچون ایران خودرو در زمینه سیستم سی آر ام و کنترل خطا در زمینه شش سیما اشاره کرد البته درست است که شرکت مادر به عنوان شرکتی در زمینه قالیشویی فقط فعال است اما این شرکت دارای پیشرفته ترین تکنولوژی ها در زمینه آی تی و شستشو و حمل و نقل فرش می باشد.
 

سرمایه شرکت مادر

سرمایه شرکت مادر را می‌توان بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان برآورد شرکت با دارا بودن سیستم  های بسیار، تکنولوژی های به روز دنیا و همچنین دارا بودن سیستمی کنترل مرکزی و همچنین دفتر مرکزی یکی از پویاترین شرکتهای ایران باشد. این شرکت به زودی سهام خود را در بورس عرضه خواهد نمود .البته این شرکت بسیار توانمند می باشد و احتمال رشد این شرکت به موارد بسیار بالاتر از همین میزان نیز می باشد شرکت مادر توانایی سرمایه‌گذاری در اکثر قالیشویی های کشور را دارا می باشد .
 

گذشته تا حال

بعد از تاسیس و یا وجود یک کارگاه احتیاج به یک مغازه و یا دفتر است که کارهای تبلیغات و حساب و کتاب و امور دفتری و جوابگوی تلفن و ارتباط با مشتری و دریافت آدرس و گرفتن آمار از کارخانه و کارهای دیگر توسط منشی های مربوطه و کارمندان دفاتر انجام می گردد.
وجود دفتر برای هر کارگاه کاملا”متفاوت است و در این میان گروه سوم که کارشان حمل و نقل است و با نیسان و یا وانت افراد خبره ای که به منازل مراجعه و فرش های مشتری را دریافت و جهت شستشو و یا احتمالا” تعمیرات به کارگاه ارسال می کنند تعدادی از این سرویس کاران وظیفه دارند فرش های شسته شده را از از کارگاه به منازل برده و تحویل می دهند .
در آن قسمت یاد آورمی شوم روز قبل به مشتری اطلاع می دهند که فرش هایتان آماده و فردا در منزل بمانید تا فرشتان را دریافت نماید سرویس کار فرش را تحویل وجه آن را دریافت و در دفترحسابدار تحویل می دهد .
قالیشوئی مادر یکی از خوشنام ترین برند های این صنف است که مشتریان زیادی دارد و شرکت موفقی است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما شماره خود را ثبت کنید