پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

ارزانترین قالیشویی

ارزانترین قالیشویی

امروزه قالیشویی ها از جمله مراکز کاربردی و پردرخواست هستند که این پردرخواست بودن به سبب خدمات مختلفی است که ارائه می دهند چرا که با پیشرفت هایی که در این صنعت رخ داره علاوه بر انجام کار شست و شوی فرش ها در زمینه ی شست و شوی مبل ها و تابلو فرش ها، انجام انواع خدمات تعمیری و رفوگری مبل ها و فرش ها و…. می باشد که هر کدام از این خدمات در بالاترین کیفیت و توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود. در سطح شهر قالیشویی های متعددی مشغول به فعالیت هستند که جز قالیشویی های معتبر محسوب می شوند که البته این اعتبار را با دارا بودن پروانه ی کسب از اتحادیه قالیشوییان داشته و باعث جلب اعتماد مشتریان نیز می شود.

ارزانترین قالیشویی
در خصوص هزینه ی قالیشویی هم لازم به ذکر است که این هزینه ها همگی بر طبق نرخ مصوب اتحادیه می باشد اما در برخی قالیشویی ها ممکن است این هزینه ها کم تر باشد که جز قالیشویی های ارزان هستند اما دلیل بر بی کیفیتی قالی شویی نمی باشد. هزینه ها بر طبق معیاری تعیین می شوند که این معیار بر طبق موارد زیر می باشد:

۱- تعداد تخته های فرش و نوع فرش که از چه جنسی است.

۲- میزان مواد شوینده ی مصرفی که در برخی فرش ها نیاز به لکه بری است و برخی دیگر اعلاشویی احتیاج دارند که در دو نوبت و توسط مواد شوینده های مخصوص شسته می شوند.

۳- اندازه و ابعاد فرش

این موارد تعدادی از موارد تعیین کننده ی هزینه در قالیشویی ها می باشد.

تخفیف بهترین قالیشویی تهران

در بعضی از قالیشویی ها با سفارش در بخش آنلاین قالیشویی، افراد می‌توانند از تخفیف های ویژه ای برخوردار شوند. از دیگر مزایای قالیشویی ها، ثبت سفارش به صورت آنلاین می باشد. افراد به راحتی میتوانند در سایت‌های قالیشویی با تخفیف های ویژه، درخواست های خود را ثبت کنند؛ چراکه پس از ثبت درخواست، نیروی کار با افراد تماس گرفته و پس از ثبت سفارش، قالیشویی در  سریعترین زمان نیروهای خود را به محل اعزام می کند.

بسیاری از قالیشویی ها عضو رسمی اتحادیه می باشند؛ که با ثبت سفارش آنان انواع شستشوی فرشهای اعلا، ابریشم، گل ابریشم، ماشینیو  خشکشویی مبلمان و موکت، تشک اتومبیل، تشک خوشخواب، پتو و ملحفه و پشتی را انجام می‌دهند.


نحوه سفارش آنلاین قالیشویی 

زمانی که  ثبت سفارش برای شستشوی انواع فرش و مبلمان انجام شد و افراد می‌توانند از قالیشویی ها از ۵ درصد به بالا تخفیف بگیرند. فقط کافیست که  در هر ساعت از شبانه روز به سایت کارخانه های قالیشویی مراجعه کنند و سپس سفارش خود را ثبت کنند. تا قالیشویی ها پس از ثبت سفارش نیروهای نزدیکترین‌ شعبه مانند قالیشویی سعادت آباد را برای سرویس دهی اعزام کنند.باید مشتریان در نظر بگیرند خدمات قالیشویی از قبیل قالیشویی، مبل شویی و خشکشویی مبلمان، دارای تخفیف میباشد. 

لیست قیمت قالیشویی

لیست قیمت های قالیشویی با توجه به خدماتی که به مشتریان ارائه داده می‌شود توسط اتحادیه ها تعیین می شود. باید بدانیم که هر شغلی دارای اتحادیه مخصوص به خود می باشد که این اتحادیه با توجه به خدماتی که ارائه می‌شود، لیست قیمت گذاری را تعیین می‌کنند و هر صنف باید از این لیست پیروی کنند. قالیشویی ها هم برای خود دارای اتحادیه می باشند. در اتحادیه ها اسامی تمام قالیشویی های مجاز ثبت شده است و افراد قبل از ثبت سفارش، بهتر است که به اتحادیه مراجعه کنند و از معتبر بودن قالیشویی مطمئن می شوند.

هزینه قالیشویی

هزینه قالیشویی بر اساس معیارهای زیر محاسبه می‌شود:

نوع فرش

فرش ها به طور کلی به دو دسته ماشینی و دست‌باف تقسیم‌بندی می‌شوند. فرش های ماشینی به علت یکدست بودن بافت شستشوی انها به راحتی انجام می شود؛ اما فرش های دستبافت به علت حساسیتی که دارند باید به روش های مخصوصی شستشو داده شوند. به همین علت هزینه شستشو فرش دستبافت بالاتر از فرش ماشینی میباشد.

روش شستشو

روش های شستشو برای شستن فرش در قالیشویی به سه دسته قالیشویی دستی،نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تقسیم بندی می‌شود. که با توجه به نوع فرش، این روش ها برای شستشو تعیین می شود و قیمت هر یک از این روش ها متفاوت است.

نوع مواد شوینده

ممکن است فرش دارای حساسیت باشد به همین علت ابتدا فرش ها توسط کارشناسان قالیشویی بررسی می شوند و نوع مواد شوینده تعیین می شود. ممکن است بعضی از فرش ها نیاز به مواد تثبیت کننده رنگ داشته باشند. به همین علت استفاده از مواد شوینده قیمت های مشخصی دارند که بر هزینه شستن فرش اثر میگذارد.

معرفی خدمات قالیشویی

کارهای ترمیم فرش

ممکن است فرش ها نیاز به ترمیم و رفو داشته باشند. که قالیشویی پس از انجام شستشو فرش های آسیب دیده را به بهترین شکل ترمیم می‌کند .که این کار هزینه جداگانه ای دارد و به قیمت شستشو اضافه می‌شود.

هزینه حمل نقل

هزینه حمل و نقل در برخی از قالیشویی ها رایگان می باشد. اما این موضوع با توجه به مسافت تعیین میشود. اگر مسافت طولانی باشد هزینه حمل و نقل هم به هزینه شستن فرش افزوده می‌شود.

انتخاب قالیشویی برتر

برای انتخاب صحیح در خصوص قالیشویی های برتر لازم است به چند نکته توجه کنید چرا که قالیشویی های برتر دارای ویژگی های کاربردی و مطلوبی هستند ک باعث شده بسیار پر تقاضا باشند. در این قسمت به تعدادی از این ویژگی های کاربردی می پردازیم که شامل موارد زیر می باشد:

۱- مورد اول وجود کادری حرفه ای و متخصص است که در قسمت های مختلف خدمات قالیشویی ها مشغول فعالیت هستند. وجود کادری حرفه ای که آشنایی کامل را با تجهیزات و دستگاه های شست و شویی دارند و فرش ها، مبلمان، تابلو فرش ها در بالاترین کیفیت شسته و خشک می شود.

۲- مورد دوم برخورد پرسنل است که در قسمت حمل و نقل و تحویل گرفتن فرش ها مشغول هستند که لازم است برخوردی خوب و با حوصله با مشتری داشته باشند و به تمام سوالات مشتریان با حوصله ی کافی پاسخ دهند.

انتخاب قالیشویی برتر

۳- وجود دستگاه های اتوماتیک در قالیشویی ها که از ویژگی مطلوب و کاربردی دیگر است چرا که صفر تا صد شست و شو توسط این دستگاه ها انجام می شود و هم چنین این دستگاه ها با دارا بودن درجه بندی و تنظیمات تا حد زیادی در مصرف آب و انرژی و مواد شوینده صرفه جویی می کند و از هدر رفتن جلوگیری می کند.

این موارد تعدادی از ویژگی های مطلوب قالیشویی های برتر است که با دقت به این موارد می توانید انتخابی صحیح داشته باشید و در هر زمان که نیاز داشتید از خدمات این قالیشویی ها استفاده کنید.

ویژگی های بهترین قالیشویی

در قالیشویی، فرش های دستباف و ماشینی به صورت جداگانه با روش های مخصوص شسته می شوند.  مقدار زمانی که برای شستن فرش ها تعین م یشود، حدود ۴۸ساعت می باشد. که افراد بعد از این ساعت فرش های خود را به صورت شسته و خشک و  کاور شده تحویل می‌گیرند.

بسیاری از افراد رعایت مسائل شرعی برایشان خیلی مهم است. به همین علت تمامی قالیشویی ها و قالیشویی خوب  برای رعایت این مسئله از آب کر یا پاکیزه چاه برای شستن فرش هااستفاده می کنند. قالیشویی  قبل از شستشوی فرش ها اگر فرش ها دارای  پوسیدگی باشند، مشتری خود را از این مسئله اگاه میکنند و کارهایی که نیاز است برای فرش انجام دهند را شرح میدهد.

خدمات قالیشویی

قالیشویی کارکنانی متخصص، منظم و  متعهد دارند. این افراد از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند. پس افراد می توانند با خیالی راحت از خدمات بهترین قالیشویی ها که کیفیت بالایی را با کمترین هزینه ارائه می دهند،  استفاده کنند.

مراحل شستشوی فرش در بهترین و ارزان ترین قالیشویی

اعزام نیرو های حمل و نقل

زمانی که افراد فرش‌هایشان به شست‌وشو نیاز دارد، ابتدا با قالی‌شویی تماس برقرار می‌کنند و قالی‌شویی فورا نیروهای حمل‌ونقل فرش را به محل اعزام می‌کند آن‌ها فرش‌ها را بررسی می‌کنند و ایرادها و آسیب‌هایی که فرش دارد را در فاکتور نوشته سپس فرش‌ها را به قالی‌شویی میبرند.

خاکبرداری

اولین مرحله‌ای که برای  همه فرش ها  انجام می‌شود مرحله خاک‌برداری است‌. جاروبرقی را  خاک از لا به لای پرزهای فرش جدا نمیکندو باید خاک توسط مکنده های قوی از فرش جداشود.

ابکشی شرعی

فرش ها را با آب کر سرد با رعایت اصول شرعی ابکشی میکنند تا نجاسات فرش پاک شود.

شستشو

 مواد شوینده مخصوص  برای هر نوع فرش روی فرش ریخته و توسط دستگاهی که دارای فرچه ها است بر روی فرش کشیده می‌شود تا  فرش تمیز می‌شود.

ابکشی

 بعد از شستشوی کامل فرش با مواد شوینده مرحله آبکشی با دستگاه انجام میشود و فرش توسط دستگاه آب کشی خواهد شد. 

خشک کردن

 فرش ها برای خشک شدن آنها در مکانی به نام گرمکن قرار میگیرند تا به صورت کامل خشک شوند. حرارت این مکان با توجه به نوع فرش تنظیم می‌شود. سپس فرش‌ها در فضای باز پهن میشوند تا با استفاده از نور خورشید ضد عفونی شوند.

قالی شویی

و در پایان قالیشویی خوب فرش را بدون چروک اتو و لوله و کاور کرده در کمترین زمان تحویل می‌دهد.

خدمات بهترین قالیشویی

  1. استفاده کردن از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش ها
  2. دارای سابقه بالا در زمینه شستن فرش و مبل
  3. استفاده از مدرنترین دستگاه ها
  4. لوله و کاور کردن فرش ها پس از  اتمام شستشو

 

تماس با ما