شستشوی فرش ماشینی باید با مطالعه صورت بگیرد

شستشوی فرش ماشینی بعنوان یکی از دغدغه های حال حاضر بسیاری از مردم ، به یک مسئله ی مهم تبدیل شده است ، دلیل مهم بودن آن را می توان در آپارتمان نشینی و محدودیت های مربوط به آن جستجو کرد. باید توجه کرد که در شستشوی فرش های ماشینی به هیچ وجه نباید در فضاهای کم ، اقدام به این کار کرد ، چه بسا فرش ماشینی شما دچار کرختی شده و طروات اولیه ی خود را از دست بدهد .

روش های مختلفی برای شستشوی فرش های ماشینی وجود دارد که از قوانین خاصی پیروی می کنند ، یکی از این روش ها ، روش دستی است که به دلیل زمان بر بودن به هیچ وجه توصیه نمی شود که از این روش استفاده شود ، زیرا به دلایلی مثل رعایت حال همسایگان ، محدودیت های آپارتمان نشینی و نداشتن تجهیزات لازم برای کار شستشو ، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد .

روش دوم که می تواند بهترین روش برای شستشوی فرش ماشینی شما باشد ، انتخاب یک قالیشویی معتبر و تماس باآن برای واگذاری فرش خود برای انجام عملیات شستشو است .

شستشوی فرش ماشینی

معمولا در بیشتر قالیشویی ها برای شستشوی فرش ماشینی تجهیزات و ماشین آلات جدید وجود دارد و شما می توانید با تماس با یک قالیشویی باسابقه ، کار شستشوی فرش خود را به آن بسپارید .

عوامل مختلفی باعث می شود که یک شستشوی خوب صورت گرفته و فرش طراوت و تازگی اولیه را پیدا کند ، عواملی مثل توجه به بافت فرش برای غبارگیری و نحوه ی ضربه زدن که مسئله ای مهم است و همچنین توجه به ریشه های فرش که در صورت خرابی باید قبل از شستشو اصلاح شود و کار رفوگری روی آن انجام شود .

در هر حال به نظر می رسد دغدغه ی شستشوی فرش های ماشینی می تواند با اعتماد به یک قالیشویی معتبر رفع شده و این نگرانی را براحتی از بین ببرد که شاید فرش شما دچار آسیب شود .پس بهتر است شستشوی فرش ماشینی خانه ی خود را به یک قالیشویی کاربلد و باسابقه بسپارید .

شستشوی فرش ماشینی

مراحل شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر از ابتدای تماس با مشتری تا تحویل دادن فرش ها به مشتریان به شرح ذیل می باشد :

۱. تماس با قالیشویی برای تحویل گرفتن فرش ماشینی

۲. قبل از تحویل دادن فرش ماشینی خود به ماشین حمل و نقل قالیشویی ، حتما جزییات را در فاکتور قالیشویی ذکر کنید ، مثلا اگر فرش شما نیاز به رفوگری دارد و یا پوسیده شده باید در فاکتور ذکر شود .

۳. انتقال فرش های ماشینی به قالیشویی

۴. غبارگیری فرش های ماشینی با توجه به عمر و پاخوردگی فرش ها ؛ توجه داشته باشید که غبارگیری فرش های ماشینی به نسبت فرش های دستباف آسان تر است .

۵. تحویل دادن فرش ها به رفوگر برای از بین بردن عیوب مربوط به فرش های ماشینی و انجام عملیات با نظر به نوع ایراد

۶. انتقال به سالن شستشوی فرش و شستشو با ماشین قالیشویی ؛ دستگاه قالیشویی اتوماتیک کار شستشوی فرش ماشینی شما را به بهترین نحو و درکمترین زمان انجام می دهد

۷. خشک کردن و آبگیری فرش ها با دستگاه آبگیر لوله ای

۸. کاور گرفتن فرش ها و انتقال با ماشین حمل و نقل و تحویل آنها به مشتریان براساس فاکتو رقالیشویی

شستشوی فرش

انجام دقیق و منظم هر یک از این مراحل در شستشوی فرش ماشینی می تواند ضمانت شستشویی اصولی را به همراه داشته باشد ، برای انجام دادن یک شستشوی اصولی ، حتما فرش های ماشینی خود را برای شستشو به یکی از معتبرترین نمایندگی های قالیشویی واگذار کنید تا شستشوی فرش ماشینی شما در کمترین زمان و با کیفیت بالا انجام شود .

قالیشویی مادر امتحان خود را در شستشوی اصولی فرش های ماشینی به خوبی پس داده و با ماشین آلات روز و مدرن کارشستشوی فرش های ماشینی شما را به بهترین شکل و درکمترین زمان انجام می دهد و بهمین خاطر بهترین گزینه برای شستشوی فرش ماشینی شماست

سفارش آنلاین

تماس سریع

latest android games

|

popular android games