پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی در وحیدیه

فرش ها جزء تکمیل کننده دکوراسیون و چیدمان منزل هستند و رنگ و نمای آن ها همچنین براقیت آن ها مانند روز اول بسیار مهم است. برخی از فرش های دستبافت برای چیدمان منزل خود استفاده می کنند، فرش های دستبافت شامل کالا های لوکس می باشد همینطور نگه داری و شستشوی فرش های دستبافت نسبت به فرش های ماشینی سخت تر است و نکاتی را باید رعایت کنیم.

قالیشویی در وحیدیه
اگر تصمیم به شستشوی فرش های ماشینی، دستبافت و ابریشمی و حتی اقدام به شستشوی تابلو های دستبافت و ماشینی کردید می توانید به قالیشویی های وحیدیه اطمینان کنید و برای شستن فرش ها و تابلو های خود به قالیشویی مراجعه کنید.

 

واحد مسکونی یا تجاری شما در هر کجای محله وحیدیه که باشد، نزدیک ترین قالیشویی وحیدیه به شما، قالیشویی مادر است

خدمات قالیشویی نزدیک وحیدیه

قالی شویی وحیدیه با ارائه خدمات گوناگون به مشتری های خود و کسب اعتبار و جلب اعتماد مشتریان، مشتری های خود را دائمی کرده است. قالیشویی وحیدیه خدمات های خود را به صورت معمولی و پیشرفته به مشتریان خود ارائه می دهد. خدمات قالیشویی نزدیک وحیدیه شامل موارد زیر می شود :

۱- شستشوی انواع فرش های دستبافت و ابریشمی به صورت ویژه

فرش های دستبافت و فرش های ابریشمی بسیار حساس هستند و با هر گونه اشتباهی خسارت جبران نا پذیری به فرش وارد می شود. برخی افراد تصمیم می گیرند فرش های دستبافت یا ابریشمی خود را در منزل بشورند در صورتی که تجربه و اطلاعی در مورد نحوه شستشو و فرش ندارند و از شوینده های نادرست استفاده می کنند و فرش را به صورت سنتی بر بالا پشت بوم خشک می کنند. همین امر سبب می شود خسارت زیادی به فرش وارد شود و فرش دستبافت یا ابریشمی کیفیت خود را از دستت بدهد. بهترین روش برای شستشوی فرش های با ارزش تحویل آن ها به قالیشویی است. قالیشویی وحیدیه با ارائه ضمانت نامه و شستشوی درست و اصولی فرش ها زیر نظر متخصصین به شما اطمینان خاطر می دهد که فرش های شما بدون هیچ گونه آسیبی به شما تحویل داده می شود.

۲- استفاده از دستگاه های پیشرفته

شستشوی فرش های دستبافت، ابریشمی و ماشینی با دستگاه های پیشرفته و به روز هیچ گونه آسیبی مانند پارگی یا باز شدن گره های فرش و… به فرش شما وارد نمی کند.

خدمات قالیشویی نزدیک وحیدیه

۳- شستشوی تشک های خوشخواب و پرده ها

شستشوی انواع تشک های خوشخواب مانند تشک های فنری، تشک های طبی، تشک های راحتی و… بدون آسیب دیدن فنر و پارچه تشک ها در قالیشویی وحیدیه با دستگاه های مخصوص و شوینده های خاصی انجام می شود. همچنین شستشوی انواع پرده های پانج، پرده های لوردراپه، پرده های کریستالی، پرده های پلیسه، پرده های توری، پرده های کتان و … با دستگاه های مخصوصی بدون آسیب دیدن پارچه و رنگ آن انجام می شود.

۴- موکت شویی

موکت شویی در قالیشویی های نزدیک وحیدیه با دستگاه های مخصوص و شوینده های با کیفیت انجام می شود. موکت ها انواع مختلفی دارند و نحوه شستشوی هر کدام با یک دیگر متفاوت است البته برخی از موکت ها برای شستشو به دستگاه مخصوصی نیاز دارد. انواع موکت ها شامل موکت های پرز بلند، موکت های پرز کوتاه، موکت های چمن مصنوعی، موکت های کبریتی، موکت های نخ پلی پروپیلن و… می باشد. شستشوی هر کدام از این موکت ها در قالیشویی زیر نظر متخصصین بدون آسیب دیدن موکت ها انجام می شود.

۵- شستشوی تابلو فرش های دستبافت، ابریشمی و ماشینی

یکی از خدماتی که قالیشویی وحیدیه به مشتریان خود ارائه می دهد شستشوی تابلو فرش های دستبافت،ابریشمی و ماشینی می باشد. تابلو فرش های دستبافت مانند فرش های دستبافت حساس و ظریف هستند و برای شستشوی آن ها باید نکاتی رعایت شود تا از کیفیت تابلو فرش کم نشود.

۶- برای شستشوی فرش استفاده از شوینده های مخصوص

در قالیشویی وحیدیه شستشوی فرش ها به صورت های متفاوتی انجام می شود. شستشو در قالیشویی به صورت سفید شویی، اعلاء شویی، لکه بری، تثبیت رنگ فرش، از بین بردن زردی ریشه های فرش و… انجام می شود. هر کدام از روش های شستشو به شوینده های مخصوصی نیاز دارد. البته مشتریان می توانند نحوه شستشو را خودشان انتخاب کنند ولی در قالیشویی ارزیاب و متخصصین نیز می توانند در انتخاب نحوه شستشو به شما کمک کنند.

برای شستشوی فرش استفاده از شوینده های مخصوص

۷- شستشوی سرویس مبلمان

شستشوی انواع سرویس های مبلمان مانند مبل های پارچه ای، مبل های فومی، مبل های چستر فیلد، مبل های تیکه ای، مبل های تخت خواب شو، مبل های سلطنتی و … بدون هیچ گونه آسیب دیدن فوم مبل، پارچه، بدون نخ کش شدن پارچه مبل، بدون آسیب دیدن بدنه مبل با دستگاه های مخصوص و شوینده های خاصی انجام می شود. شما می توانید برای شستشوی سرویس مبلمان خود به قالیشویی های وحیدیه مراجعه کنید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی معتبر

همانطور که گفته شد فرش ها جزء مهم ترین آیتم در چیدمان و دکوراسیون منزل است و نحوه نگهداری آن بسیار مهم است. علاوه بر نگهداری صحیح فرش ها شستشوی فرش نیز مهم است. برخی افراد تصمیم می گیرند فرش ها را خودشان در منزل بشورند ولی آگاهی و تخصص زیادی در شستشوی فرش ها ندارند و به فرش آسیب وارد می کنند. یک شستشوی درست و اصولی باعث افزایش افزایش عمر فرش می شود.
اگر تصمیم به شستشوی فرش ها دارید می توانید به قالیشویی وحیدیه مراجعه کنید و با خیال راحت فرش هایتان را به قالیشویی تحویل دهید.
پس از تحو یل فرش ماشینی از مشتری ابتدا فرش توسط ارزیاب و متخصص بررسی می شود تا از نوع، جنس و سلامتی الیاف فرش اطلاع پیدا کنند تا بهترین نوع شوینده برای شستشو را انتخاب کنند.
اگر فرش آسیب دیده یا کهنه باشد نحوه ی شستشوی آن متفاوت است زیرا فرش های آسیب دیده مقاومتشان مانند فرش های سالم نیست و ممکن است هنگام شستشو دچار پارگی، باز شدن گره های فرش شوند. پس از بررسی اگر فرش نیاز به ترمیم یا رفو داشت اقدام به روی فرش می کنند.
سپس با دستگاه های مخصوص گرد و خاک فرش را از بین می برند تا فرش برای شستشو آماده شود.
مرحله بعد فرش را در دستگاه های اتوماتیک قرار می دهند و دستگاه شروع به شستشوی فرش با شوینده ی می کند. انتخاب شوینده برای شستشوی فرش ها به تراکم بافت فرش، نوع فرش و نوع الیاف فرش بستگی دارد. پس از شستشو، فرش را با دستگاه آب کشی می کنند و در دستگاه خشک کم یا بخار قرار می دهند.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی
شستشوی فرش های دستبافت با فرش های ماشینی متفاوت تر است. قبل از شستشوی فرش های دستبافت از فرش تست رنگ می گیرند.
تست رنگ به این صورت است که گوشه ای از فرش را خیس می کنند و روی آن پارچه ای سفید پهن می کنند، پس از گذشت چند دقیقه اگر پارچه رنگی شد به این معنی است که فرش رنگ می دهد و باید اقدام به تثبیت رنگ فرش کرد. شستشوی فرش قبل از تثبیت رنگ باعث درهم شدن رنگ الیاف و از بین رفتن نمای فرش می شود و فرش ظاهر زیبای خود را از دست می دهد.

انتخاب قالیشویی ارزان در وحیدیه

اگر اقدام به شستشوی فرش های خود کرده اید برای انتخاب قالیشویی چند معیار را در نظر بگیرید.
یک قالیشویی خوب علاوه بر ارائه انواع خدمات، حق الزحمه ای متعارفی باید دریافت کند. قالیشویی های وحیدیه و قالیشویی ارزان در غرب تهران با ارائه انواع خدمات مانند سرویس حمل و نقل فرش ها از درب منزل شما، شستشوی انواع فرش های دستبافت، ابریشمی و ماشینی، شستشوی سرویس مبلمان و پرده ها، شستشوی تشک های خوشخواب، شستشوی انواع تابلو فرش های دستبافت و ابریشمی و ماشینی و… با قیمتی مناسب به مشتری های خود خدمت می کنند.
تمامی خدماتی که قالیشویی به مشتری های خود ارائه می دهد با دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک می باشد و هیچ گونه آسیبی به فرش، مبل، پرده، تشک، تابلو و … وارد نمی شود.

برای انتخاب یک قالیشویی خوب سعی کنید از رضایت مشتری ها اطلاع پیدا کنید، یا می توانید از آشنایان یا دوستان خود که به قالیشویی مراجعه کرده اند پرس وجو کنید.

انتخاب قالیشویی ارزان در وحیدیه
بهترین ویژگی یک قالیشویی خوب کیفیت خدماتی است که مشتریان خود ارائه می دهد. کیفیت خدماتی مانند شستشوی فرش ها، رضایت مشتریان، قیمت مناسب، احترام به مشتری و سو استفاده نکردن از اعتماد مشتری، ارائه ضمانت نامه با مشتری، سرویس حمل و نقل فرش ها و… بر کیفیت نهایی قالیشویی تاثیر مثبت دارد.

در کل فرش ها یکی از کالا های با ارزشی می باشد و ما هر چقدر در نگهداری فرش ها تلاس کنیم هر چند سال یک بار باید برای شستشوی فرش ها اقدام کنیم. سعی کنید برای شستشوی فرش ها یک قالیشویی معتبری انتخاب کنید تا فرشتان مانند روز اول تمیز و براق شود.

نحوه پاک کردن رنگ از روی فرش

گاهی اوقات ممکن است انواع رنگ بر روی فرش ریخته شود و لکه هایی را ایجاد کند. برای پاک کردن لکه های رنگ از سطح فرش نکاتی را باید حتما توجه کنید.

۱- زمانی که لکه ی رنگ بر روی فرش شما ایجاد می شود سعی کنید در همان لحظه سریعا اقدام به از بین بردن آن کنید تا لکه رنگ به عمق فرش نفوذ پیدا نکند. منتقل کردن زمان پاک کردن لکه رنگ به زمان دیگر سبب آسیب دیدن فرش شما می شود و فرشتان زیبایی خود را از دست می دهد.

۲- برای از بین بردن لکه رنگ سعی کنید از شوینده هایی استفاده کنید که بیش از حد اسیدی و قوی نیستند. پاک کردن لکه رنگ با شوینده های اسیدی ممکن است باعث رنگ پریدگی سطح فرش شود. رنگ پریدگی سطح فرش زیبایی فرش را کاهش می دهد و فرش شما مانند روز اول نمای خاص خود را ندارند.

۳- هنگام پاک کردن لکه، توجه داشته باشید که از پخش کردن رنگ بپرهیزید. از قسمت بیرونی رنگ به داخل رنگ شروع به پاک کردن لکه کنید تا باعث پخش شدن و بزرگ تر شدن محل لکه نشوید.

نحوه پاک کردن رنگ از روی فرش

۴- پس از این که لکه را از بین بردید، فرش را کاملا خشک کنید و از خیس رها کردن فرش خودداری کنید. به دلیل این که ممکن است باعث پوسیده شدن الیاف فرش شوید.

برای از بین بردن لکه رنگ از سطح فرش خود روش های متفاوتی را می توانید امتحان کنید.

۱- یکی از روش های از بین بردن لکه رنگ، شستشوی فرش می باشد. شستشوی فرش ها برای از بین بردن لکه رنگ بهتر است که به صورت اصولی و حرفه ای در قالیشویی ها انجام شود تا آسیبی برای فرش ایجاد نشود.

۲- اگر لکه ی ایجاد شده کم رنگ می باشد می توانید با استفاده از شامپو فرش اثر لکه رنگ را به طور کامل از بین ببرید. در این روش سعی کنید از یک پارچه یا اسفنج تمیز و شامپو فرش مناسب تار و پود فرش خود استفاده کنید. از بین بردن لکه رنگ با استفاده از شامپو فرش به راحتی و در سریع ترین زمان انجام می شود و پس از این بین بردن لکه رنگ از فرش، نباید از محل مورد نظر استفاده کرد.

۳- یکی از روش های از بین بردن لکه رنگ، استفاده از محلول های خانگی یا شیمیایی مانند الکل می باشد. برای تهیه این گونه محلول ها می توانید از مرکز های معتبر تهیه کنید تا لکه ی رنگ را از بین ببرید.

۴- می توان از تینر نیز جهت پاک کردن لکه رنگ استفاده کرد. ولی در این روش اممان بو گرفتن فرش وجود دارد. که می توان از جوش شیرین جهت از بین بردن بو استفاده کرد.

نحوه پاک کردن رنگ از روی فرش

فرش ها را می توان به روش های مختلفی تمیز کرد تا عاری از هر گونه آلودگی و لکه شوند. یکی از روش های تمیز کردن فرش ها استفاده از دستگاه بخار می باشد.

استفاده از دستگاه بخار اهمیت زیادی دارد، به دلیل این که:

۱- اگر دستگاه بخار کیفیت مناسبی نداشته باشد به راحتی در حین بخارشویی فرش  به فرش آسیب وارد می کند و فرش پس از بخارشویی زیبایی و کیفیت خود را از دست می دهد.

۲- سالم بودن دستگاهی که برای بخار شویی فرش استفاده می شود اهمیت زیادی دارد. اگر دستگاه خراب باشد ممکن است در حین بخارشویی درجه ی دستگاه بسیار بالا رود و باعث ایجاد سوختگی فرش شود. به همین دلیل از سالم بودن دستگاه برای بخار کردن فرش اطمینان پیدا کنید.

نحوه پاک کردن رنگ از روی فرش

۳- بخار شویی فرش باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا فرش در حین بخارشویی دچار آسیب و ضربه نشود. بخارشویی فرش ها یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد و مراحل بخارشویی آن باید به طور اصولی و حرفه ای انجام شود.
در قالیشویی ها بخارشویی انواع فرش ها به صورت کاملا حرفه ای و اصولی انجام می شود تا فرش ها پس از بخارشویی کاملا تمیز شوند.
تمامی مراحل بخارشویی بسیار اهمیت دارد تا فرش آسیبی نبیند.
در قالیشویی ها هر چند وقت یک بار اقدام به تعویض یا به روز رسانی دستگاه بخار در مجموعه ی خود می کنند تا دستگاه های مجموعه ی خود را پیشرفته و به روز نگه دارند. پیشرفته بودن دستگاه ها سبب بالا رفتن کیفیت و زیبایی فرش ها پس از بخارشویی می شود به همین دلیل اکثر قالیشویی ها از دستگاه های حرفه ای استفاده می کنند.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما