پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی در طالقانی

کارخانه های پیشرفته قالیشویی در طالقانی با ارائه انواع خدمات معمولی و پیشرفته در خدمت مشتری های خود هستند.
مرکز های قالیشویی طالقانی با شستشو فرش های دستبافت و ماشینی بدون هیچ گونه صدمه و آسیب دیدن فرش و ارائه خدمات گوناگون در حال خدمت گذاری به مشتریان خود می باشند.

قالیشویی در طالقانی
فرش ها جزء مهم ترین لوازم منزل و مهم ترین آیتم در چیدمان منزل و دکوراسیون منزل است و سالم نگه داشتن فرش ها و حفظ کیفیت اولیه ان ها مسئله مهمی است. برای شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت و ابریشمی بهتر است نکته هایی را رعایت کنیم تا فرش سالم و نو بماند. علاوه بر رعایت کردن نکات شستشوی فرش ها به صورت اصولی بسیار مهم است و اگر تصمیم بر شستن فرش ها را دارید حتما به قالیشویی طالقانی مراجعه کنید.

 شستشوی درست و اصولی فرش 

بهترین روشی که می توانید فرش های خود را سالم و به صورت روز های اول نگه دارید شستشوی درست و اصولی آن ها در قالیشویی می باشد ‌شستشوی فرش های دستبافت، ابریشمی و ماشینی در قالیشویی طالقانی با دستگاه های پیشرفته شستشو و با دستگاه های خاصی خشک می شوند.
روش شستشوی فرش در طالقانی همانند قالیشویی تهرانپارس، پس از تحویل فرش از مشتری ابتدا فرش توسط متخصصین بررسی می شود تا از سالم بودن الیاف و نخ پنبه اطمینان پیدا کنند.
اگر الیاف فرش پوسیده و کهنه باشد شستشوی فرش ها فقط در صورت رضایت مشتری انجام می شود. شستشوی فرش های کهنه و آسیب دیده کاملا باید با احتیاط انجام شود، فرش های آسیب دیده مقاومت آن ها مانند فرش های نو و سالم نیست و انجام هر گونه بی احتیاطی  باعث بهم خوردن بافت فرش، باز شدن گره های فرش و ساییدگی و خوردگی فرش می شود. 
در صورت وجود پارگی یا باز بودن گره ها ابتدا فرش را ترمیم می کنند و سپس با استفاده از دستگاه های مخصوص اقدام به از بین بردن گرد و خاک و زباله های روی فرش می کنند. بهتر است قبل از تحویل فرش ها به قالیشویی فرش خود را جارو برقی یا جارو دستی بکشید، کشیدن جارو به شستشوی بهتر فرش هه کمک می کند.
پس از غبار گیری فرش ها توسط دستگاه های مخصوص، از فرش تست رنگ می گیرند‌. تست رنگ به این صورت است که ابتدا گوشه ای از فرش را خیس می کنند و مقداری مواد شوینده مناسب روی آن می ریزند سپس روی فرش پارچه ی سفید یا رنگ روشن پهن می کنند و مقداری صبر می کنند. پس از گذشت چند دقیقه اگر پارچه به خود رنگ گرفت به این معنی است که فرش رنگ می دهد، در غیر این صورت فرش هنگام شستشو رنگ پس نمی دهد.

روش های شستشوی فرش 
پس از تست گیری فرش اگر فرش رنگ پس می دهد اقدام به تثبیت کردن رنگ فرش می کنند‌. تثبیت کردن رنگ فرش زیر نظر متخصصین، دستگاه های مخصوص و شوینده های خاصی انجام می شود.و پس از تثبیت رنگ بهترین نوع شوینده را برای فرش شما انتخاب می کنند تا تمامی لکه ها بدون آسیب به بافت فرش از بین بروند. انتخاب شوینده برای شستشوی فرش نسبت به اندازه فرش، نوع فرش، تراکم بافت فرش و الیاف فرش انجام می شود.
شستشوی فرش ها در قالی شویی طالقانی با دستگاه های مخصوص و نیرو های ماهر و با تجربه و استفاده از شوینده های مخصوص انجام می شود.
پس از شستشو و اب کشی فرش ها بر اساس اصول اسلامی، فرش ها را در دستگاه های مخصوص قرار می دهند تا خشک شود. پس از خشک شدن کامل فرش ها، اقدام به لول کردن فرش و بسته آن ها برای تحویل به مشتری می کنند.

مناطق تحت پوشش قالیشویی طالقانی

قالیشویی طالقانی با ارائه انواع خدمات برای مناطق تحت پوشش خود، مشتری های زیادی  به خود جذب کرده همچنین اعتماد مشتری ها را به دست آورده و برای مجموعه خود اعتبار کسب کرده است.
قالیشویی طالقانی با ارائه انواع خدمات  با قیمت مناسب و با کیفیت مانند رفو گری، ریشه زنی، ترمیم فرش و… طرفداران زیادی دارد. 

مناطق تحت پوشش قالیشویی طالقانی
شستشوی انواع تابلو های دستبافت و ماشینی زیر نظر متخصص و استفاده از شوینده های مناسب بدون آسیب دیدن فرش، شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی با متراژ بالا، شستشوی تشک های خوشخواب، شستشوی پرده های منازل و مدرسه ها و.. ، شستشوی مبلمان و‌‌‌..  برای تمامی نقاط تحت پوشش قالیشویی طالقانی انجام می شود.

ویژگی های قالیشویی در طالقانی

ویژگی های یک قالیشویی خوب شامل موارد زیادی می شود. بهترین ویژگی قالیشویی، مهارت و تخصص داشتن در شستشوی فرش است.
شستشوی درست و اصولی فرش نه تنها باعث تمیز شدن فرش، لکه باعث افزایش عمر، دوام و مقاومت فرش نیز می شود. فرش های دستبافت و ابریشمی برای شستشو به شوینده های مخصوصی نیاز دارند، همچنین روش شستشوی آن ها با فرش های ماشینی متفاوت تر است.
قالیشویی طالقانی همانند قالیشویی منطقه ۱۷ خدمات گوناگون و متفاوتی به مشتری های خود ارائه می دهد. خدمات و ویژگی های قالیشویی طالقانی شامل موارد زیر می شود.

۱- شستشوی درست و اصولی فرش

شستشوی درست درست و اصولی فرش ها نه تنها باعث تمیز شدن فرش می شود بلکه باعث افزایش عمر فرش نیز می شود. همچنین شستشوی فرش ها با شوینده های مناسب تاثیر بسزایی بر کیفیت شستشو دارد

۲- استفاده از شوینده های مناسب برای شستشوی فرش ها

جنس، الیاف و مقاومت فرش های دستبافت و ماشینی با یک دیگر متفاوت است و برای شستشو به شوینده های جداگانه ای نیاز است. در قالیشویی طالقانی پس از بررسی فرش ها از شوینده های مخصوص برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند. استفاده از شوینده ی مناسب برای شستشوی فرش بر تمیزی، براقیت و ظاهر فرش تاثیر زیادی دارد، همچنین استفاده از شوینده مناسب به الیاف فرش هیچ آسیبی وارد نمی شود

۳- ارائه انواع خدمات گوناگون مانند موکت شویی، شستشوی انواع تابلو فرش های ماشینی و دست بافت، شستشوی سرویس مبلمان، شستشوی پرده ها و…

۴- ارائه سرویس حمل و نقل فرش ها از درب منزل شما

یکی از خدمات و ویژگی های قالیشویی طالقانی حمل و نقل فرش ها می باشد. تحویل فرش ها از منزل شما برای شستشو به قالیشویی برده می شود و حمل فرش ها از کارخانه تا منزل برای تحویل.
البته این سرویس با هماهنگی قبلی انجام می شود و شما می توانید با هماهنگی قبلی از این خدمات بهره ببرید.

ویژگی های قالیشویی طالقانی

۵- تحویل ضمانت نامه به مشتری

یکی از بهترین ویژگی های قالیشویی طالقانی ارائه ضمانت نامه به مشتری های خود می باشد. ضمانت شدن فرش قبل از شستشو توسط قالیشویی اطمینان خاطر را به مشتری می دهد که فرش بدون هیچ گونه آسیبی مانند پارگی، رنگ پریدگی، زرد نشدن ریشه های فرش، کیست نشدن نقاط مختلف فرش و … شسته می شود و توسط سرویس حمل و نقل به منزل مشتری تحویل داده می شود.

۶- انتخاب نوع شستشو توسط مشتری

شستشو به صورت های مختلفی انجام می شود.
شستشو به صورت اعلا شویی، لکه بری، سفید شویی، شتسشو به صورت سنتی، شتسشو به صورت نیمه اتوماتیک و شستشو به صورت تمام اتوماتیک

شستشو به صورت سنتی مانند زمان قدیم با استفاده از تاید و آب سرد با نیروی انسانی انجام می شود، ولی برای خشک کردن فرش از دستگاه بخار یا خشک کن برای تحویل به فرش ها به مشتری استفاده می شود. شستشو به صورت نیمه اتوماتیک به این صورت است که برای شستن فرش ها هم ار نیروی دست کمک می گیرند هم از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند ولی شستشو به صورت تمام اتوماتیک، شستشوی فرش ها به صورت کامل با دستگاه ها انجام می شود و نیروی انسانی در شستشو هیچ گونه دخالتی انجام نمی دهد

۷- موکت شویی

شتسشوی انواع موکت ها با دستگاه های مخصوص و شوینده های مخصوص. هر نوع موکت به شوینده خاصی نیاز دارد و بهتر است شستشوی موکت ها را به قالیشویی های حرفه ای بسپارید. مثلا موکت های چمن مصنوعی به هیچ عنوان نباید به صورت معمولی شسته شود، برای شستشو موکت های چمن مصنوعی به دستگاه ها خاصی برای شستشو نیاز است

۸- شستشوی تشک های خوشخواب

 شستشوی انواع تشک های فنری، طبی، راحتی و… با دستگاه های پیشرفته و شوینده های مخصوص بدون آسیب دیدن پارچه تشک و آسیب دیدن فنر های تشک.

۹- انجام شستشوی انواع تابلو فرش های دستبافت و ابریشم و ماشینی

شستشوی تابلوی های ماشینی به راحتی در دستگاه های پیشرفته انجام می شود ولی فرش تابلو فرش ختی دستبافت و ابریشمی حتما زیر نظر متخصص انجام می شود. الیاف تابلو فرش های دستبافت به شدت حساس هستند و نسبت به هر گونه مواد شیمیایی واکنش نشان می دهد. در قالیشویی طالقانی تابلو فرش های دستبافت و ابریشمی با بهترین مواد شوینده شسته و به صورت خاصی خشک می شود تا کمترین آسیب به الیاف فرش وارد شود.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما