پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی در مهرآباد 

امروزه با مرور زمان کارخانه های قالیشویی معتبر با افزایش تنوع خدمات خود تمامی خدمات مربوط به انواع فرش و مبل هارا با بهترین کیفیت انجام میدهند .و باعث میشود که شما دیگر دغدغه شستن آنها را نداشته باشید.چرا که سپردن آنها به کارخانه های قالیشویی معتبر بهترین گزینه برای شستشوی آنها می‌باشد .

مزایای قالیشویی مادر مهرآباد :

استفاده از ماشین آلات مدرن برای قالی شویی در مهرآباد

بهره مندی از پرسنل مجرب و کارآزموده قالیشوئی مهرآباد

ما فرش های شما را پس از شستشو لول شده و داخل کاور درب منزل مهرآباد تان تحویل می دهیم

 

قالیشویی در مهرآباد

قالیشویی در مهرآباد، کلیه خدمات مربوط به شستشوی فرش، مبلمان، موکت و … را هم در منزل شما و هم در قالیشویی مهرآباد انجام می دهد. تیم کارشناسان با تجربه و ماهر این قالیشویی، کلیه این خدمات را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت، به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

محدوده مهر آباد

محله مهرآباد که علت نامگذاری آن بیشتر بخاطر وجود فرودگاه مهر آباد می‌باشد. این محله در منطقه ۹ شهرداری تهران واقع شده است، که از دو ناحیه تشکیل شده است. محله ای در مهرآباد وجود دارد که به نام مهرآباد جنوبی شناخته میشود و قدمت زیادی دارد که در گذشته روستایی کوچکی بوده است. با گذشت زمان و پیشرفت ساختمان و شهر سازی این محله نیز وارد بافت شهری شد.

دسترسی به این محله بسیار آسوده می باشد. چراکه وجود خط مترو مهر آباد این امکان را فراهم کرده است که بتوانید از غرب تا شرق و شمال تهران دسترسی داشته باشید. و در کنار آن ایستگاه های اتوبوسرانی و تاکسیرانی متعددی نیز برای همگان در دسترس می‌باشد .

خدمات قالیشویی در مهرآباد 

 • آنها بعد از تحویل گرفتن از شما ابتدا اقدام به عمل گرد و غبارگیری از عمق الیاف فرش های شما را انجام میدهند .

 • سپس آنها را خیس کرده و به صورت موازین اسلامی آبکشی مینمایند .

 • در مرحله بعدی نوبت به شناخت نوع جنس فرش شما می‌باشد که آنها با داشتن نیروی کار متخصص در این زمینه به بهترین نحو آن را انجام میدهند .

 • بعد از شناسایی نوع جنس نوبت به شستشو با مواد شوینده مرغوب و ارگانیک می‌رسد که علاوه بر اینکه تمام فرش را تمیز کند به محیط زیست نیز آسیبی وارد نکند.

خدمات قالیشویی مادر

 • بعد از انجام شستشو کامل آبکشی فرش را انجام میدهند به طوری که هیچگونه مواد شوینده ای در الیاف فرش باقی نماند که باعث جلوگیری از پوسیدگی فرش می‌شود.

 • سپس بعد از آبکشی نوبت به خشکویی فرش و انتقال آنها به گرمخانه های گازی می‌رسد تا به طور کامل خشک شوند .

 • در مرحله آخر بعد از خشک شدن کامل کارشناس مربوطه آنها را تایید میکند و سریعا لول و کاور شده و در اصرع وقت خدمت شما ارسال میشوند . که توسط تکنیسین های باتجربه این مجموعه با بهترین کیفیت انجام میشود.

خشکشویی انواع مبلمان و صندلی های اداری

از جمله خدمات دیگر مربوط به خشکویی انواع مبل های شما می‌باشد. که کار بسیار سختی است و نیاز به متخصص در آن زمینه را دارد. که با قرار گرفتن در محل اقدام به شستشو و خشکشویی انواع مبل  شما را انجام می دهند. قالیشویی مادر که یکی از شعبات آن در محدوده مهرآباد قرار دارد، توانسته‌ است رضایت ۹۰ درصد مشتریان خود را جلب نماید. شستشوی انواع مبل و صندلی های اداری کار سختی می‌باشد و نیازمند متخصص در آن زمینه ، تیم مجموعه قالیشویی با قرار گرفتن در محل، اقدام به شستشو انواع مبل های شما و صندلی های اداری را انجام میدهند.

 • ابتدا اقدام به گردوغبارگیری و پرزگیری مبلمان یا صندلی های شما را میکنند .

 • سپس نوع جنس پارچه آن را تشخیص می‌دهند و اگر دارای لکه بود با توجه به نوع جنس آن ابتدا لکه گیری را انجام داده .

خشکشویی مبلمان اداری

 • بعد از آن نوبت به شستشو با مواد شوینده می‌رسد .

 •  پس از شستشو با مواد شوینده با دستگاه دیگری آبکشی و خشکویی را انجام می‌دهند.

 • در مرحله آخر بعد از خشک کردن کامل به شما تحویل می‌دهند.

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما