قالیشویی دراتوبان ارتش تهران

قالیشویی در ارتش تهران

 

بلوار ارتش

بلوار ارتش که در گذشته به نام بلوار ازگل نام برده می شده. یکی از بلوار های تهران می‌باشد که جهت شرقی _غربی دارد.
این بلوار در شمال شرق تهران واقع شده است و از میدان ارتش آغاز میشود. و بعد از گذشتن از تقاطع بزرگراه امام علی و ازگل به جاده لشگرک منتهی میشود.
این بلوار اهمیت زیادی دارد چراکه از طریق این بلوار   زگل، مینی سیتی، لارک، شهرک دانشگاه، شهرک کوثر، شهرک صدف، شهرک شهید محلاتی، شهرک نفت و شهرک قائم به مرکز شهر دسترسی‌ پیدا می‌کنند.
اتوبان ارتش
اتوبان ارتش

اماکن مهمی که در این بلوار وجود دارد

ساختمان مرکزی دانگاه پیام نور، سازمان جنگل‌ها و مراتع ایران، باشگاه سوارکاری اقدسیه، و رستوران دشت بهشت در این بزرگراه واقع شده‌اند.
از جمله مراکز مهم خدماتی این منطقه کارخانه های قالیشویی می‌باشد .
سوارکاری ارتش
سوارکاری ارتش

اهمیت فرش ها

  اصولا اجسامی که برای بار اول آنها را می‌خریم بسیار درخشان و جلوه خوبی از خود را به ما نشان می دهند.
 همانند اجسام مانند فرش مبلمان قالیچه ها پادری ها و اجسامی از این قبیل  در روز اول که ما اقدام به خرید آنها می کنیم. آنها  دارای جذابیت زیادی در طرح نقش اصلی خود می باشند.
 اما با مرور زمان بعد از اینکه ما در روی آنها حرکت می کنیم .در زندگی روزمره مان آنها دچار کثیفی، کدرشدن، پارگی،پوسیدگی و مشکلاتی از این قبیل خواهند شد.
 اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی  دیگر لازم نیست که نگرانی در این بابت داشته باشید و بخواهید مجددا اقدام به خرید فرش کنید .
 چرا که در کارخانه‌های قالیشویی معتبر با استفاده از جدیدترین ماشین‌آلات و بهره‌برداری از متخصصین حرفه‌ای در این زمانی توانستند .تمامی مشکلات مربوط به فرش ها  را خدمت شما انجام دهند.
 تنها من روز اول صحیح و سالم و پاکیزه و درخشان به نظر بیایند.
قالیشویی اتوبان ارتش
قالیشویی اتوبان ارتش

 قالیشویی مادر در ارتش تهران

 قالیشویی مادر در ارتش توانسته است خدمات زیادی را به مردم ارائه بدهد جهت انجام هرگونه خدمات مربوط به فرش های شما.
 این کارخانه در کنار شستن فرشهای ماشینی شما شستشوی انواع فرش های دستبافت نفیس گل ابریشم را انجام خواهند داد.
 این مجموعه دارای نیروی کار مجرب و متخصص در این زمینه می باشند. که دارای تجربیات فراوان طی سالیان سال هستند .
 همچنین کارخانه مجهز به ماشین آلات پیشرفته و به روز دنیا می باشد .که شست و شوی فرش های شما را به بهترین روش مکانیزه انجام می دهند.
 در کنار بهره برداری از نیروی کار مجرب و متخصص در زمینه و استفاده از ماشین آلات پیشرفته آنها از مواد شوینده ارگانیک استفاده می کنند. که به الیاف فرش شما هیچگونه آسیبی وارد نشود و آنها با کیفیت بالا شسته شوند.
 آنها نیز دارای گرمخانه های سرپوشیده و ماشین آلات کاغذ ایجاد خشک کردن فرش های شما می‌باشند.

 شستشوی فرشهای دستباف و گل ابریشم

 انجام شست و شوی فرش های دستباف و گل ابریشم دارای حساسیت بالا می باشند .و حتما نیازمند متخصص در این زمینه می‌شود می باشد .
 ممکن است بر اثر شستشوی فرشهای نفیس دستبافت در منزل آنها دچار بید زدگی شود. چرا که در  در هنگام شستشو در منزل تمام آب فرش گرفته نمی‌شود .و رطوبت باقیمانده در الیاف فرش باعث می‌شود که حشره بید به الیاف فرش شما در الیاف فرش شما رشد کنند و فرش شما را بجوید .

مراقبت از فرش ابریشم

پس بهترین روش برای شستن فرش های حساس و دستبافت شما سپردن آنها به قالیشویی های معتبر می باشد.
 در کارخانه های قالیشویی معتبر از جمله قالیشویی شاهکار تهران شست و شوی فرش های دستباف به این گونه می باشد:
 آنها در تمامی مراحل از متخصص مربوطه استفاده می‌کند. و با حساسیت بالا اقدام به شستن فرش های شما می کنند .آنها همچنین  اگر فرش شما  دچار پوسیدگی پارگی و یا حتی بید زدگی شده باشد تمام مشکلات آنها را برطرف کرده . و  بعد از آن اقدام به شستن فرشهای شما می کند. که در مرحله اول بعد از گرفتن غبار فرش های شما آنها را با دقت و حساسیت فراوان آبکشی می‌کند .سپس شستشو با شوینده های مرغوب را انجام داده بعد از آن آبکشی را انجام می‌دهند. و بعد از آن بگم خانه های گازی انتقال می دهد تا فرشهای شما خشک شود.
 تمامی مراحل با حساسیت بالا انجام می‌شود که هیچ گونه است .که هیچ گونه آسیبی به فرش های نفیس شما وارد نشود همچنین درصد خدماتی همچون شستشوی فرشهای گل ابریشم و دستباف شما آنها خدماتی دیگری مانند :بیدزدگی فرش ،ساییدگی ،  مرمت بازسازی فرش همچنین شیرازه دوزی و چرم دوزی فرش های شما را انجام خواهند داد.
 این کارخانه به شما ضمانت  می‌دهد که در انجام کلیه امور مربوط به فرشهای شما کیفیت را مبنای اصلی هدف خود قرار دهند .و با داشتن نیروی پاسخگوی شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارشات خود را ثبت بفرمایید .و هرگونه سوالی داشتید از آنها بپرسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور