قالیشویی حشمتیه

قالیشویی حشمتیه

 

برای قالیشویی حشمتیه باید گفت که فرش های منازل ما همواره دارای اهمیت زیادی برای ما می‌باشند.‌ چرا که ما بیشترین لمس پوستی با آنها را داریم و در کنار کیفیت و زیبایی چشمگیر آن پاکیزگی آن برای ما مهم می‌باشد.
همچنین اگر به پاکیزگی آنها توجه نشود می‌توانند زمینه ساز بیماری های پوستی برای ما باشند چرا که ما از صبح تا شب روی آنها زندگی میکنیم .
فرش ها به مرور زمان بر اثر کثیفی ممکن است کدر شوند و جلوه روز اول خود را نداشته باشند .
همچنین طبیعی است که آنها دچار پوسیدگی،پارگی،بیدزدگی، سوختگی،لول خوردگی و… بشوند.
اما راهکاری برای همه این مشکلات است،کارخانه های قالیشویی معتبر،شما میتوانید با سپردن فرش های خود به آنها تمامی مشکلات ایجاد شده را برطرف شده تحویل بگیرید.
کارخانه قالیشویی  توانسته است رضایت مشتریان عزیز را به خود جلب کند چرا که این قالیشویی تمامی خدمات مربوط به فرش های شما را با بهترین کیفیت ممکن خدمت شما عرضه میکند .
این قالیشویی دارای نیروی کار متخصص و فعال و با تجربه در این زمینه می‌باشد و همچنین این کارخانه مجهز به ماشین آلات پیشرفته و تمام مکانیزه می‌باشد .
و همچنین این کارخانه قالیشویی با عقد قرارداد بین شرکت های معتبر شوینده ها از شوینده های مرغوب و ارگانیک برای شستن فرش های شما استفاده میکنند.

محدوده منطقه

  محله حشمتیه در قسمت مرکزی شهر تهران واقع شده است این محل در منطقه ۷ قرار دارد . از نظر موقعیت جغرافیایی این محله از شمال به خیابان قدوسی، از شرق به میدان سبلان و بزرگراه صیاد شیرازی، از جنوب با خیابان اسماعیل، خیابان اجاره دار، خیابان باباخانلو، خیابان ادیبی و خیابان پلیس و از غرب با خیابان دکتر شریعتی محدود شده است و با محله‌های ‌نیلوفر، دبستان، عباس آباد، سهروردی، ارامنه، کاج، خواجه نظام الملک، سبلان، لشکر مجاورت دارد.
 این محل بسیار پر رفت و آمد به شلوغ می باشد به طوری که طرح زوج و فرد در این مرحله اجرا می‌شود و دلیل آن وجود اماکن مهم چون سفارت های خارجی در این منطقه می باشد.
 دسترسی به این محله 
دسترسی به محله بسیار راحت میباشد چرا که وجود وسایل حمل و نقل عمومی در این منطقه علاوه بر جلوگیری از آلودگی هوا حمل و نقل و دسترسی به محله را آسان کرده است.
قالیشویی حشمتیه
قالیشویی حشمتیه

قالیشویی حشمتیه

کارخانه قالیشویی حشمتیه دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان می‌باشد.
مراحل شستشوی فرش ها در این کارخانه به این صورت می‌باشد:
آنها بعد از تحویل گرفتن فرش های شما اقدام به عمل خاک گیری آنها میکنند چرا که موندن خاک در عمق الیاف فرش در درجه اول باعث پوسیدگی فرش و همچنین کدر شدن فرش میشود .
بعد از خاک گیری فرش خیس شده با مواد شوینده مرغوب شستشو می‌شود
 بعد از شستشو آنها آبکشی شده به گرمخانه های گازی انتقال داده میشوند تا خشک شوند.
لازم به ذکر است بدانید در تمامی این مراحل متخصص مربوطه وضعیت را کنترل میکند.
عمل رفع سوختگی فرش شما:
اگر فرش شما دچار سوختگی شده باشد و چنانچه عمیق نباشد آنها در کارخانه قالیشویی مادر ترمیم آن را انجام داده تا فرش به حالت اولیه خود باز گردد.

شیرازه بافی و چرم دوزی فرش

‌شیرازه فرش در سمت چپ و راست فرش قرار دارد که باعث میشود. بافت فرش بهم نخورد و دوام و استحکام فرش را افزایش میدهد .و اگر فرش شما نیاز به شیرازه بافی داشته  آنها با دقت فراوان شیرازه قبلی را جدا کرده و شیرازه جدید را میبافند .
‌همچنین اگر تا کنون دقت کرده باشید چهار طرف فرش های شما از چرم متشکل شده است . چرم دوزی فرش باعث میشود فرش سطح یکنواخت داشته باشد .و روی سرامیک ها سر نخورد.
‌اگر شیرازه فرش شما آسیب دیده باشد آنها آن را ترمیم خواهند کرد.
‌خدمات دیگری مربوط به فرش ها وجود دارد که همه آنها در این کارخانه با کیفیت بالا انجام میشود.

چرم دوزی فرش خشکشویی مبل 

در کنار خدمات مربوط به فرش خدماتی دیگری همچون خشکویی انواع مبل،صندلی های تاتر، اداره ها نیز انجام می‌شود.
ان ها با قرار گرفتن در محل ابتدا:
خاک جسم مورد را با جارو برقی های قوی گرفته
بعد از آن با دستگاه مخصوص پرز مبل ها یا صندلی های شما را می گیرند .
بعد از انجام این عمل آنها اقدام به شناسایی نوع جنس پارچه مبل یا صندلی می‌کنند.
اگر آن به لکه آغشته باشد ابتدا بعد از شناسایی آن لکه با مواد شوینده مربوط آن را از بین برد است. و پس از آن اقدام به شستشوی کامل با بهترین مواد را میکنند.
در آخر آب پارچه مبل را گرفته و تمیز و پاکیزه آن را به شما تحویل می‌دهند.
تمام قیمت های خدمات این مجموعه طبق اتحادیه قالیشویان می‌باشد. و در این مورد خیالتان راحت باشد .
شما میتوانید با تماس گرفتن با تیم پشتیبانی این مجموعه سفارش خود را ثبت کنید. و آنها در کوتاه ترین زمان به آنها رسیدگی خواهند کرد.

 

شستشو مبل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور