پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالی شویی ظفر

خیابان ظفر یکی از خیابان های شمال تهران درشمیرانات می باشد که در منطقه ۳ واقع شده است. این خیابان دارای دو جهت غربی و شرقی می باشد که از سمت شرق به خیابان شریعتی و از سمت غرب به خیابان ولیعصر منتهی می گردد. خیابان ظفر یا دستگردی جزء مناطق قدیمی تهران به شمار می آید. ظفر میان محله‌ ای می باشد و دو محلهٔ داودیه و زرگنده در آن قرار دارد.

قالیشویی در ظفر
از زمانهای دور تا به امروز فرش در منازل ایرانیان وجود داشته است، که بسیار بر زیبایی منازل افزوده است؛ فرش های دستبافت علاوه برزیبایی دارای ارزش اقتصادی هم می باشند که به همین دلیل نظافت و تمیزی آنها هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شستشوی فرش ها در قدیم به وسیله خود فرد و به صورت دستی صورت می گرفته است. به این صورت که ابتدا با چوب زنی و شلاق زنی، گرد و خاک فرش را گرفته و سپس شروع به شستشوی آنها می کردند و در پایان از نور خورشید برای خشک کردن فرش استفاده می کردند. در شستشوی دستی از شوینده‌های معمولی مانند جارو، آب و صابون رختشویی استفاده می شده است که باعث آسیب به فرش می شود علاوه بر این این روش سخت و زمان بر می باشد و آب زیادی مصرف می شود.

قالی شویی ظفر
ولی امروزه با گسترش شهرها و آپارتمان نشینی، سبک زندگی افراد تغییر یافته و دیگر شستشوی فرش به روش دستی در فضای محدود آپارتمان امکان پذیر نیست. و باید این امر را به قالیشویی ها سپرد. درحال حاضر، صنعت قالیشویی به طور روز افزون پیشرفت داشته است و قالیشویی به عنوان یک شغل شناخته شده و ثبت گردیده است و دارای اتحادیه و صنف می باشد. امروزه شستشوی فرش معمولا در کارخانه‌ های قالیشویی مانند قالیشویی در میرداماد و به وسیله دستگاه‌های مجهز این کار  انجام می‌شود و برای خشک کردن فرش‌ ها از گرمخانه ی مخصوص استفاده می‌گردد. در قالیشویی ظفر خدمات به صورت شبانه روزی برای ساکنان منطقه ظفر ارائه می گردد و همچنین قالیشویی ظفر دارای سرویس رایگان برای مردم این منطقه می باشد. 

معرفی یک قالیشویی معتبر

معمولا در قالیشویی های معتبر، شستشوی فرش ماشینی و دستباف به صورت جداگانه صورت می گیرد، زیرا شستشوی فرش های دستبافت به خاطر نوع الیاف آن حساس تر است و امکان رنگ پس دادن در این نوع فرش وجود دارد.

معرفی یک قالیشویی معتبر

سرعت شستشوی فرش یکی دیگر از ویژگی های قالیشویی معتبر می باشد. همچنین قالیشویی خوب باید فرش را رول و کاور شده تحویل دهد. قالیشویی معتبر در ایران که کشور اسلامی است باید شئونات اسلامی را برای شستشوی فرش رعایت کند.  بنابراین قالیشویی برای شستن باید از آب کر، آب چاه و آب پاک استفاده کند. یک قالیشویی معتبر باید قبل از شست و شوی فرش قدیمی و پوسیده به مشتری اطلاعات کافی بدهد و سپس فرش را شستشو داده و درصورتیکه فرش پوسیده باشد، آن را ترمیم کند. پیشرفت تکنولوژی سبب شد که در قالیشویی های معتبر از دستگاه های پیشرفته برای شستشوی فرش استفاده شود؛ همچنین انتخاب شوینده مناسب و قوی در قالیشویی ها بسیار مورد اهمیت است.

مراحل شستشوی انواع متفاوت فرش  

شستشوی فرش باید حتماً با دقت فراوانی صورت بگیرد؛ مخصوصا اگر فرش دستباف باشد. که بسیار گران و حساس است. برای شستشوی فرش ابتدا باید ایراد های فرش گرفته شود. و سپس جنس فرش مشخص شود و با توجه به جنس فرش محلول شستشو انتخاب شود.

 • خاک گیری فرش

پس‌ از انتخاب جنس فرش باید مرحله خاک گیری صورت بگیرد؛ که در این مرحله با دستگاه‌های مخصوص خاک و غبار فرش‌ها گرفته می‌شود.

 • تثبیت رنگ فرش

تثبیت رنگ برای فرش عملی مهم می باشد؛ چرا که رنگبندی فرش بسیار مهم بوده و اصلاً نباید رنگ قاطی شود این کار توسط فردی خبره در قالیشویی صورت میگیرد.

شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت

 • لکه برداری

سپس باید لکه برداری صورت بگیرد و لکه‌ ها باید با شوینده‌ های مفید و ازبین‌ برنده پاک شود. برای پیدا کردن لکه‌ های روی فرش، افرادی هستند که این کار را انجام می دهند لکه‌ ها با آب سرد پاک‌ شده و برخی از آن‌ها نیز نیازمند آب گرم می‌باشند.

 • قالیشویی

پس از لکه برداری شستن فرش انجام می شود. که با در نظر گرفتن جنس، تراکم و نوع فرش با دستگاه مخصوص قالیشویی شستشو صورت میگیرد.

 • آبکشی فرش

در این مرحله تمام کف ها از فرش رانده می شود. خشک کردن فرش ها در حالت عادی عملی است که زمان زیادی نیاز دارد اما در قالیشویی ظفر این کار با دستگاه های مخصوص و در کمترین زمان صورت میگیرد.

شستشوی مبل درقالیشویی ظفر

شستشوی مبل در قالی‌شویی ظفر، با دستگاه مخصوصی صورت می‌گیرد. که به شما تضمین می‌دهد مبلتان را در کمترین زمان تمیز و نو تحویل دهد در دستگاه مبل شویی مواد شوینده مخصوصی استفاده می‌شود که می‌تواند با حجم زیادی از کفی که ایجاد می کند لکه‌ها را از بین ببرد.  این ماده شوینده با آب در مخزن به کمک یک کمپرسور، فومی با کیفیت را ایجاد می‌کند و به شکل یکدست روی سطح پارچه مبل پخش می‌شود و  قدرت پاک‌ کنندگی قوی و بالایی را ایجاد می‌کند و در کمترین زمان و بالاترین کیفیت آسودگی خیال را به شما باز میگرداند.

شستشوی مبلمان به روش های مختلفی امکان پذیر است. اما به جنس پارچه هر مبلی وابسته است و برای شستشوی آن باید حتما به این مورد دقت شود. همچنین اپراتور با تجربه باید درست با دستگاه کار کند و آن را راه اندازی کند و تمام این موارد باعث میشود مبلی تمیز و با کیفیت به شما تحویل دهند.

خدمات بهترین قالی شویی در ظفر

قالیشویی ظفر از سال ۱۳۴۵ کار خود را آعاز کرده و در طی این سال ها خدمات عالی را ارائه کرده و اعتماد را به سوی خود جلب کرده، کافیست شما با این قالیشویی تماس حاصل فرمایید؛ تا در کمترین زمان به خدمت شما بیایند و فرشتان را با سرویس های باربری سریع و مطمئن خود حمل کنند و در کمتریک زمان ممکن فرش شما را شسته و بازگردانند و در مقابل این خدمات هزینه مقرون به صرفه و زیر نظر اتحادیه را دریافت نمایند. همچنین با شما ضمانت می دهند که فرش را سالم و دقیق زمان ذکر شده تحویل دهند.

خدمات قالی شویی ظفر

قالیشویی ظفر، فرش های شما را به سرعت وکاملا تمیز می شوید. هزینه های شستشوی فرش در قالیشویی ظفر بسیار مناسب است.قالیشویی ظفر دارای پرسنل مجرب و ماهر در زمینه شستشوی فرش می باشد، در قالیشویی ظفر، خدمات رفوگری و ترمیم فرشهای آسیب دیده نیز انجام می شود. همچنین عملیات ریشه زنی فرش های ماشینی و دستبافت، سفید شویی،چله کشی، رنگ برداری، رفع پارگی و پوسیدگی و لکه گیری فرش نیز انجام می شود. در قالیشویی ظفر فرش های دستبافت،ابریشمی و قیمتی و با ارزش با ضمانت کیفیت و عدم آسیب شسته می شوند. قالیشویی ظفر از مواد شوینده مناسب هرفرش و کاملا استاندارد ومطمئن استفاده می کند.

گاهی اوقات پیش می‌آید که فرش منزلتان کثیف است و زیبایی را از منزل گرفته‌ است و به چشم می‌آید و شما زمان کمی دارید که فرش را به خانه تان بازگردانید در این حین باید به سراغ قالی‌شویی بروید که در کمترین زمان و سرعت‌ عمل زیاد فرش سالم و خوبی را به شما تحویل دهد. باید به سراغ قالی‌شویی بروید که سابقه کاری زیادی داشته و با ضمانت و تضمینی فرش می شویند.

روش شستشوی تابلو فرش در قالیشویی

شستشو تابلو فرش ها به صورت های گوناگونی انجام می شود. برخی تصمیم به شستشو تابلو فرش ها در منزل می گیرند ولی برخی افراد تابلو فرش های خود را به قالیشویی ها برای شستشو تحویل می دهند. در قالیشویی روش شستشوی تابلو فرش ها متفاوت است.

۱- یکی از روش های شستشو تابلو فرش ها در قالیشویی شستشوی تابلو فرش به صورت سنتی می باشد. در این روش فرش توسط افراد با دست مورد شستشو قرار گرفته می شود و پس از شستشو در دستگاه خشک کن برای خشک شدن قرار می گیرد تا به طور کامل خشک شود.

روش شستشوی تابلو فرش در قالیشویی

۲- یکی دیگر از روش های شستشو تابلو فرش ها، شستشوی تابلو فرش ها به صورت ماشینی می باشد. در این روش تمامی مراحل شستشوی تابلو فرش ها توسط دستگاه ها انجام می شود و نیروی انسانی هیچ گونه دخالتی را در حین شستشو ایجاد نمی کند.

۳- شستشو تابلو فرش ها به صورت نیمه اتومات یکی از روش های شستشو تابلو فرش ها می باشد که در این روش برای شستشو هم از دستگاه ها استفاده می کنند و هم نیروی انسانی دخالت های لازم را انجام می دهد.

برای شستشو تابلو فرش ها روش مناسب را انتخاب می کنند تا تابلو فرش پس از شستشو زیبایی خود را حفظ کند و هم پس از شستشو آسیبی نبیند. شستشو تابلو فرش ها باید به گونه ای انجام شود که زمانی که بر روی دیوار نصب می شوند تمیز دیده شوند.

نظرات شما

۴.۴/۵

4 دیدگاه دربارهٔ «قالی شویی ظفر»

 1. با سلام
  هزینه مبلشوئی در محل رو ممنون میشم در صفحه قید بفرمائید و کلا هزینه حمل و شستشو و ..

 2. سارا معموری

  من که راضی بودم بسیار سروقت آمدن و سروقت تحویل دادن و خیلی تمیز و عالی بود

 3. قالیشویی ظفر جزو بهترین هاست ممنون از اینکه فرش هامون رو با قیمت مناسب و کیفیت بالا تحویل دادین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما