پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی منطقه ده

وجود قالیشویی های معتبر در منطقه ده، سبب شده است تا ساکنان این منطقه خیالی آسوده در جهت فرش های خود و خدمات مربوط به فرش، داشته باشند. چه زمانی بهتر است تا فرش های خود را به مجموعه ی قالیشویی مادر بسپاریم تا شسته شوند و در صورت داشتن مشکلات ترمیم شوند؛ در اینجا باید بگوییم که در خصوص بازه زمانی که میخواهید  اقدام به شستشوی فرش ها کنید، توجه و اهمیت زیادی قائل شوید، چرا که اگر فرایند شستشوی فرش ها زود به زود انجام شود، یعنی در در بازه های زمانی بسیار کوتاهی فرش های خود را به صورت متعدد به مجموعه های قالیشویی در تهران برای شستشو بسپارید، در واقع موجب آسیب رسیدن به فرش خود و کاهش عمر آن شده اید.

قالیشویی منطقه ده
به همین منظور است که توصیه می شود معمولا در بازه زمانی بین ۲ تا ۳ سال (گاهی نیز کمتر ) اقدام به شستشوی فرش های خود و سپردن آنها به یک مجموعه قالیشویی معتبر نمایید. مورد دیگری که ذهن مشتریان را به خود درگیر می کند، این است که در چه ماه هایی از سال بهتر است تا فرش های خود را به مجموعه های قالیشویی معتبر بسپاریم تا نتیجه ای مطلوب تر دریابیم؟

باید بگوییم که چنانچه فرش های خود را به یک مجموعه معتبر و شناخته شده و با سابقه بسپارید، محدودیتی برای اینکه چه وقت از سال باشد نخواهید داشت.  می‌باشند. که پیشنهاد می شود فرش های خود را در طول ماه های فروردین تا اردیبهشت سعی کنید که به مجموعه های قالیشویی بسپارید، به این ترتیب با توجه به آب و هوا وجود تابش خورشید و گرم تر بودن هوا، فرش ها پس از اتمام فرایند شستشو می‌توانند با قرار گرفتن در زیر نور خورشید، جلوه ای بهتر پس از خشک شدن پیدا کنند.

کلیه خدمات قالیشویی منطقه ده

قالیشویی های معتبر که در منطقه ده در حال فعالیت می‌باشند، سعی و تلاش دارند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را به مشتریان خود ارائه دهند. تا بتوانند رضایت مشتریان را به خود جلب کنند. به همین منظور از ماشین آلات اتوماتیک تمام مکانیزه برای فرایند شستشو و خشک کردن فرش ها استفاده می نمایند؛ به این ترتیب هم شستشو با کیفیت بالا انجام می شود و همچنین جلوی آسیب ها و اتفاقاتی که ممکن است هنگام شستشو با دخالت انسان بیفتد، گرفته می شود.

نظارت و کنترل کردن فرایند و مراحل شستشو فرش ها، به این معناست که آنها با توجه به آموزشی که در خصوص انواع مختلف فرش ها دیده اند و با توجه به مهارتی که کسب کرده اند، پس از بررسی فرش شما تشخیص میدهند که با چه نوع مواد شوینده ای، در چه مدت زمانی و با چه میزان درجه آبی، و موارد دیگر … فرش های شما باید شسته شوند. مورد دیگر این است که فرش های دستباف و گل ابریشم،که نسبت به فرش های ماشینی به مراتب خیلی بیشتر حساس هستند، مجدداً پس از تشخیص متخصص مربوطه معمولا به صورت دستی و با دقت بسیار بالایی انجام می شود.

خدمات قالیشویی منطقه ده

پس قالیشویی های معتبر، در منطقه ده به مشتریان خود اطمینان می‌دهند که نگرانی از بابت فرش های خود نداشته باشند، و از لحظه ای که تیم حمل و نقل فرش های شما را تحویل می‌گیرند، و تا لحظه ای که پس از اتمام مراحل شستشو برای شما می آورند، تمام کادر مجموعه وظایف خود را به بهترین نحو انجام می‌دهند،که به این ترتیب هم فرش های شما به خوبی شسته می‌شوند، و هم مشکلی برای آنها پیش نخواهد آمد.

شعب قالیشویی مادر منطقه ده

مناطقی که در حوالی منطقه ده تهران واقع شده اند، می‌توانند سفارش خود را برای شستشوی فرش های خود در قالیشویی های معتبر منطقه ده ثبت نمایند، به این ترتیب که آنها به دو روش یا از طریق تماس و یا از طریق مراجعه کردن به سایت معتبر کارخانه قالیشویی سفارش خود را ثبت نمایند.


طبیعی است که هر یک از ما قبل از سپردن فرش های خود به یک مجموعه قالیشویی، سوالاتی داشته باشیم که ذهن ما را به خود درگیر کرده باشد؛ به همین علت تیم مشاوره کارخانه قالیشویی منطقه ده، جهت پاسخ دادن به همه سوالات احتمالی مشتریان عزیز وجود دارد؛  که می توانید پس از آن سفارش خود را ثبت نمایید. که تیم حمل و نقل به محل شما حضور پیدا کرده و فرش های شما را تحویل گرفته و به کارخانه قالیشویی منتقل نمایند. سپس معمولاً بین ۴۸ یا ۷۲ ساعت جاری فرش ها را شسته شده و اتمام یافته برای شما خواهند آورد.

مراحل شستن فرش های ماشینی در قالیشویی

در خصوص مسئله شستشوی فرش ماشینی که معمولا به صورت مکانیزه و بدون دخالت انسان صورت میگیرد، که در مرحله اول گرد و غبار گیری و کرک گیری انجام می شود. در مرحله دوم ضد عفونی کردن فرش  و خیس کردن آنها انجام می شود،سپس شستشو با بهترین مواد شوینده صورت میگیرد. پس از پایان یافتن مرحله شستشو با مواد شوینده، آبکشی انجام می گردد. و در مرحله آخر پس از خشک شدن نهایی، کاور شده برای شما ارسال خواهد شد.

ویژگی های قالیشویی منطقه ده
که در این زمینه نیز چنانچه فرش شما نیازمند خدمات دیگری همچون اعلاء شویی، دوبار شویی، براق شویی، رفوگری، دارکشی، ریشه بافی، چرم دوزی و … باشد توسط متخصصان ماهر قابل انجام می‌باشد.

پیدا کردن یک قالیشویی خوب در منطقه ده

برای پیدا کردن یک مجموعه قالیشویی خوب در منطقه ده، که پس از آن پشیمانی نصیب شما نشود، باید به نکاتی همچون:

برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب در منطقه ده باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

  • معتبر بودن مجموعه قالیشویی و دارای مجوز رسمی بودن
  • دارای سابقه درخشان
  • دریافت رضایت مشتریان خود و قالیشویی که به موقع و در زمان معین شده فرش ها را برای شما بیاورند توجه فرمایید.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما