پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالی شویی منطقه ۱۸

یکی از قالیشویی های معتبر که دارای سابقه ی طولانی و درخشان در کارنامه ی خود دارد قالی شویی منطقه ی ۱۸ می باشد. که با به کار گیری جدید ترین روش ها در جهت شست و شو و استفاده از مدرن ترین دستگاه ها فرش ها و قالی ها را در هر جنس و طرحی در بالا تریت کیفیت شسته و تحویل مشتری می دهد.
این قالی شویی با دارا بودن تجهیزاتی کاملا مدرن و دستگاه هایی کاملا امروزی توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند و رضایت کامل آن را نیز به خود جذب کند و در منطقه ی ۱۸ و اطراف این محدوده نیز حرف اول را بزند.خدمات قالی شویی منطقه ۱۸.jpg

قالی شویی منطقه ی ۱۸ از جمله قالی شویی هایی است که با رعایت کامل اصول بهداشتی و استفاده ازپیشرفته ترین متد های روز در جهت شست و شوی انواع قالی ها با هر جنس و طرح، و از همه مهم تر انجام انواع تعمیرات فرش و قالی در هر زمینه توانسته خود را جز قالی شویی های برتر قرار دهد.

شست و شوی پرده در قالی شویی

یکی از خدمات و امتیازاتی که قالی شویی منطقه ی ۱۸ دارد شست و شوی انواع پرده ها می باشد که معمولا ابعاد این پرده ها بزرگ و در سایز های بزرگ تر از پرده های معمولی است. تنها نکته ای که در ان لازم به اجرا است، مواد شوینده و این که رنگ های مختلفی از پرده ها با هم شسته نشود. مواد شوینده هایی که در جهت شست و شوی پرده ها به کار می رود متناسب با جنس و رنگ پرده ها می باشد؛ تا پرده ها بدون رنگ دهی و در کیفیتی بالا و مطلوب شسته شوند.

شست و شوی پرده در قالی شویی منطقه ی ۱۸.jpg

پس از شست و شو، نوبت به خشک کردن پرده ها می رسد که توسط دستگاه های مخصوص خشک و به صورت تمیز و مرتب و اتو کشیده به دست مشتریان می رسد.

امکانات قالی شویی منطقه ۱۸

قالی شویی منطقه ی ۱۸ که تمام خصوصیات،  ویژگی های مطلوب یک قالیشویی کامل را دارا است و هم چنین از دستگاه های مجهز و مدرن و مواد شوینده های با کیفیت برخوردار می باشد.

خدمات قالی شویی منطقه ۱۸.jpg
حال در ارتباط با خدماتی که این قالی شویی ارائه می دهد، این گونه است که در زمینه ی شست و شوی انواع فرش های دستبافت و ماشینیو پشمی، نخی و…، انجام انواع کار های تعمیراتی مربوط به فرش که از جمله این تعمیرات می توان به رفو گری و مرمت و شیرازی دوزی و….  اشاره کرد. هم چنین این قالیشویی منطقه ی ۱۸  و مبل شویی در اسلامشهر،در زمینه شست و شوی انواع فرش های قدیمی و کهنه، فرش های گران قیمت و ارزشی، انواع فرش های عتیقه و کهنه و حتی تعمیرات این فرش ها و نیز مبلمان، مهارت داشته  و توانسته خود را در این زمینه به مشتریان محدوده ی خود و مناطق اطراف ثابت کند.

هزینه های قالی شویی

در ارتباط با مسئله ی هزینه باید گفت که در قالی شویی ها هزینه ها بر طبق نرخ مصوب اتحادیه ی قالی شوییان است که این هزینه ثابت می باشد . اماعواملی که می تواند موجب تغییرقیمت شود، در ارتباط با میزان مواد شوینده ی مخصوص مصرفی و میزان آب و برق مصرفی و البته تعداد تخته های فرش و قالی می باشد و  همه ی این موارد در قالی شویی منطقه ی ۱۸ کاملا عالی و با کیفیت انجام می شود.

ترمیم فرش در قالی شویی منطقه ی ۱۸

یکی دیگر از مسائل در قالی شویی که جز خدمات هم محسوب می شود، ترمیم و تعمیرات فرش است که قبل شست و شو در صورت داشتن هر گونه آسیبی بر روی فرش به ترمیم و رفو گری آن می پردازند؛ که این ترمیم در زمینه ی انواع پارگی ها و سوختگی ها و خرابی در چیله و ریشه های فرش می باشد. که در صورت عمقی نبودن این اسیب ها فرش پس از ترمیم به حالت اولیه ی خود باز می گردد.

ترمیم فرش در قالی شویی منطقه ی ۱۸.jpg
ترمیم فرش نیز از جمله اقداماتی است که تخصص و مهارت لازم را می خواهد و در قالی شویی ها نیز از افراد مجرب و با تجربه در این زمینه استفاده می شود تا فرش حتی پس از ترمیم از حالت اولیه ی خود بهتر شود و در این قالی شویی از مواد شیمیایی مخصوصی استفاده می شود؛ که می تواند به طول عمر فرش بیفزاید.

نظرات شما

۴.۴/۵

7 دیدگاه دربارهٔ «قالی شویی منطقه ۱۸»

  1. سلام من با اینکه دم عید بود فرش هام را دادم ولی خیلی زود بهم تحویل دادند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما