پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالی شویی فرجام

مهم ترین لوازم در منازل فرش ها هستند چرا که تمام کارهای روزمره در منازل بر روی فرش ها انجام می شود که به طور گسترده پهن هستند. فرش ها در قدیم تنها به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می گرفتند اما امروزه با توجه به طرح ها و نقش هایی که دارند و البته تنوع در جنس ها علاوه بر این که کفپوش هستند بلکه نقش زینتی هم دارند و هنگامی که وارد منزل می شویم اولین چیزی که چشم ها را متوجه ی خود می کند فرش ها هستند و هم چنین فرش ها نما و جلوه ی خاصی هم دارند و در منزل ایجاد می کنند. با توجه به این تفاسیر فرش ها مانند سایر لوازم دیگر دچار آلودگی می شوند به خصوص این که فرش ها به صورت گسترده پهن هستند و تمام کار ها بر روی آن انجام می شود و هم چنین رفت و آمد بر روی فرش ها به صورت روزانه و زیاد است.
گرد و خاک هم عامل دیگر است که باعث آلودگی فرش ها می شود. همه ی این موارد باعث تجمع آلودگی می شوند که این الودگی اگر تجمع یابد و ماندگار باشد می تواند فرش ها را با آسیب رو به رو کند به همین دلیل برای جلوگیری از تجمع آلودگی می توانیم از روش هایی استفاده کنیم که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشد:

۱- مورد اول در خصوص گردگیری روزانه است که با جارو برقی می توان این کار را به آسانی انجام داد. با استفاده از جارو برقی می توان به راحتی آلودگی ها را جمع آوری کرد و از ماندگاری و نفوذ بیش تر آن جلوگیری کرد که فرش هم دچار آسیب نمی شود.

۲- مورد دوم استفاده از شامپو فرش در برخی مواقع ضروری است که با کف حاصل از این مواد شوینده می توان به کمک اسفنج بر روی فرش کشید و فرش ها تمیز و عاری از آلودگی کرد.

قالیشویی فرجام

۳- مورد سوم استفاده از رویه های مخصوص فرش است که امروزه به دلیل تنوع زیاد این رویه ها در طرح و نقش و رنگ می توان به راحتی با انواع سبک ها و دیزاین ها هماهنگ کرد و این رویه ها هم همانند فرش ها می توانند نمای زیبا و خاصی را در منزل ایجاد کنند.

با این چند روش ساده تا حدی می توان به دیرتر کثیف شدن فرش ها کمک کرد اما در برخی شرایط فرش ها کاملا الوده هستند و لازم است شست و شوی عمقی داشته باشند که در این شرایط شست و شوی دستی نمی تواند گزینه ی مناسبی باشد و توصیه استفاده از خدمات قالیشویی ها است. قالیشویی های معتبر تمام خدمات مرتبط با شست و شو و تعمیر و ترمیم را در خصوص فرش ها انجام می دهند که یکی از این قالیشویی های معتبر، قالیشویی فرجام است که تمام خدمات خود را در بالاترین کیفیت توسط کادری مجرب و حرفه ای انجام می دهند و هم چنین دستگاه های مخصوص شست و شوی در این مجموعه وجود دارد که تمام کار های شست و شوی توسط این دستگاه است و هیچ گونه آسیب و خطای انسانی رخ نمی دهد.
جهت استفاده از خدمات این قالیشویی می توانید با این مجموعه در تماس باشید و سرویس های حمل و نقلی این قالیشویی هم به تمام نقاط تهران خدمات رسانی دارند.

خدمات معتبرترین قالی‌ شویی

امروزه به دلیل این‌که بیشتر خانه‌ ها به‌ صورت کوچک و آپارتمانی هستند و شستشوی فرش در منزل  برای بیشتر افراد امکان‌ پذیر نمی‌باشد. بنابراین بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که از قالی‌ شویی‌های معتبر برای انجام شستشوی فرش کمک بگیرند. در شهر تهران  قالی‌شویی بنام فرجام وجود دارد که با انجام خدمات متنوع می‌تواند بیشترین کمک را در زمینه پاک‌ سازی و زیبایی منزل انجام دهد.
این قالی‌ شویی در زمینه‌های مختلف مانند مبل شویی، پرده شویی و موکت شویی فعالیت دارد و برای هر کدام از این‌ ها از روش مخصوص خودش استفاده می‌کند؛ تا کوچک‌ ترین آسیبی به آن‌ ها وارد نشود و رضایت مشتری را جلب کند. شستشوی فرش به روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد که در این‌جا برای شما بیان می‌کنیم.

۱.شستشوی فرش به روش سنتی

در این روش  فرش به روش قدیمی شسته می‌شود و فرش را با مواد شوینده آغشته می‌کنند و سپس با وسایل مختلف مانند تی و پارو ، اقدام به آب‌گیری فرش می‌کنند و برای خشک شدن، آن را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار می دهند. از معایب این روش این است که در اثر فشارهایی که به این فرش‌ها وارد می‌شود تار و پود فرش آسیب می‌بینند و باعث از بین رفتن فرش می‌شود.

۲.شستشوی فرش  به‌ صورت نیمه اتوماتیک

در این روش شستشو انجام عملیات شستشوی فرش به‌ صورت ترکیبی از نیروهای انسانی و دستگاه‌های شوینده می‌باشد. که یک فرد باید بر روی کار ابزار شستشو دهنده و خشک‌ کننده نظارت داشته باشد و تمامی این مراحل را بررسی کند تا عملیات شستن فرش و خشک کردن آن انجام گیرد.

خدمات قالی‌ شویی فرجام

۳.شستشوی فرش به‌صورت تمام اتوماتیک

در این روش تمامی مراحل شستشوی فرش و خشک کردن آن توسط دستگاه‌ های اتوماتیک انجام می‌گیرد و نیروی انسانی هیچ‌ گونه دخالتی در عملیات شستشوی فرش ندارد. امروزه بیشتر افراد فرش‌های خود را تحویل قالی‌شویی هایی می‌ دهند که فرش‌ها را با این روش شستشو می‌دهند، چون هیچ‌گونه آسیبی به بافت فرش وارد نمی‌کنند. قالی‌شویی فرجام یکی از قالی‌شویی های معتبر می‌باشد که فرش‌ها را به روش کاملاً اتوماتیک شستشو می‌دهد و رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار می‌دهد.

بهترین عملکرد قالی‌شویی فرجام

قالی‌شویی فرجام به دلیل این‌ که اقدامات زیر را برای بهترین عملکرد انجام می‌دهد کیفیت کارش بسیار بالا می‌باشد.

۱.بررسی فرش قبل‌ از اقدام به شست‌ و شو: این‌که فرش نو و یا کهنه می باشدو یا اینکه در فرایندهای شستشو دچار مشکل می‌شود ،تمامی این ابعاد را بررسی می‌کند و سپس اقدام به شستشو می‌کند.

۲.جدا کردن فرش‌های دستباف از فرش‌های ماشینی:  فرش‌های دستباف به گونه ای هستند که در زمان شستشو رنگ پس می‌دهند و باید از موادی برای شست‌وشوی این‌گونه فرش‌ها استفاده شود که کمترین رنگ دهی را داشته باشند و ظاهر فرش دچار مشکل نشود. قالی‌شویی فرجام از بهترین مواد برای شستشوی این فرش‌ها استفاده می‌کند و فرش بدون این‌که در ظاهر آن مشکلی ایجاد شود تمیز می‌شود.

۳.استفاده از مواد شوینده درجه یک برای فرش:  امروزه مواد شوینده مختلفی در بازار موجود می‌باشد که هر کدام از این مواد شوینده دارای کیفیت متفاوتی هستند و بعضی از آن‌ها دارای ترکیباتی هستند که ممکن است به بافت فرش آسیب برساند اما قالی‌شویی فرجام با کمک گرفتن از متخصصین و کارشناسان از مواد شوینده‌ای استفاده می‌کند که هیچ‌گونه آسیبی به بافت فرش وارد نشود.

دلیل کیفیت قالی‌شویی فرجام

۴.خدمات متنوع: علاوه‌ بر شستشوی فرش در زمینه‌های دیگر نیز فعالیت دارد و این نشان‌ دهنده کیفیت کار این قالی‌شویی می‌باشد. برای شستشوی مبل این کار را در منزل نیز انجام می‌دهد و حتی بدون استفاده از مواد شوینده و توسط دستگاه بخار شور مبل‌ها را تمیز می‌کند و سریعاً آن‌ها را خشک می‌کند.

ویژگی‌های قالی‌شویی خوب در فرجام

۱. به‌گونه‌ای فرش‌ها را شستشو می‌دهد که علاوه‌ بر تمیزی فرش، هیچ‌گونه صدمه‌ای به فرش وارد نمی‌شود.
۲.نحوه برخورد این قالی‌شویی با مشتری بسیار عالی می‌باشد و حس اعتماد را در مشتری ایجاد می‌کند.
۳.علاوه‌ بر شستشوی فرش در صورت الزام خدمات دیگر فرش مانند رفوگری را انجام می‌دهد. 
۴.قبل‌ از اقدام به شستشوی فرش، اگر فرش شما پوسیده باشد و در اثر عملیات شست‌ و شو بافت آن دچار آسیب شود حتما قبل‌ از شستشوی فرش شما را در جریان قرار می‌دهد.

ویژگی‌های قالی‌شویی فرجام

۵.روش شستشوی فرش در این قالی‌ شویی به گونه‌ای می‌باشد که کاملاً فرش با آب شستشو داده شده و تمامی آلودگی‌ها و نجاست از فرش پاک می‌شوند و از نظر اسلام هیچ مشکلی نداشته باشد.
۶.قیمتی که برای هزینه شستشوی فرش در نظر می‌گیرد نرخ اتحادیه می‌باشد و هزینه‌های اضافی را نیز براساس نرخی که اتحادیه اعلام کرده‌ است اضافه می‌کند.

بهترین قالی‌شویی محدوده فرجام را چگونه پیدا کنیم؟

شاید یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های شما این باشد که چگونه یک قالی‌شویی معتبر را پیدا کنیم و فرش را به آن بسپاریم و این دغدغه شما کاملاً به‌ جا می باشد. چون با توجه به شرایط اقتصادی که امروز وجود دارد و قیمت بالای فرش امکان تهیه مجدد آن برای خیلی از افراد امکان‌ پذیر نمی‌باشد.

بهترین قالیشویی فرجام

بنابراین باید یکی از بهترین قالی‌شویی ها را پیدا کرده تا بتوانید به آن اعتماد کنید و فرش خود را به آن بسپارید؛ تا با هزینه‌ای که برای شستشوی فرش انجام می‌دهید، هزینه دیگری را متحمل نشوید و فرش سالم و صحیح و تمیز به دست شما برسد. از قالی‌شویی‌های دارای مجوز و معتبر این محدوده آگاه شوید و همچنین می‌توانید از طریق سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ هایی که موجود می‌باشد از قالی‌شویی هایی که دارای مجوز هستند و سابقه قالیشویی موجود در این محدوده آگاه شوید.
کلام آخر این‌ که تبلیغات بسیار زیادی در زمینه این نوع قالی‌شویی وجود دارد و همیشه نرخ‌های پایین دلیل بر کیفیت بالای کار نمی‌باشد؛ پس اگر تصمیم دارید فرش یا قالی خود را به قالی‌شویی بسپارید، حتما آن را به قالی‌شویی بسپارید که دارای سابقه کاری می‌باشد و رضایت مشتریان از آن بالا بوده تا مجبور به هزینه مجدد نشوید.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما