پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالی شویی دولت

امروز قالی‌ شویی‌ های زیادی در سراسر تهران وجود دارد که با توجه به تبلیغات زیادی که انجام می‌دهند، نظر هر مشتری را به خودشان جلب می‌کنند. اما با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و قیمت بالای فرش، باید به این تبلیغات اکتفا نکنید و فرش خود را به قالی‌شویی بسپارید، که دارای سابقه کاری و مجوز از اتحادیه می‌باشد.

قالی شویی دولت

یکی از این قالی‌ شویی‌های معتبر، قالی‌ شویی دولت می‌باشد. که در شهر تهران و در اطراف خیابان دولت می‌باشد.این قالی‌شویی به‌ راحتی در دسترس است و حتی می‌توانید با اتومبیل شخصی فرش خود را به آن‌ها تحویل دهید.

چگونه یک قالی‌شویی مناسب را انتخاب کنیم ؟

برای انتخاب یک قالی‌شویی مناسب، راه‌های مختلفی وجود دارد که در این‌جا برای شما بیان می‌کنیم.

۱.هزینه دریافتی مناسب

همیشه ارزان بودن دلیل بر کیفیت کار نمی‌باشد و اکثر این قالی‌شویی‌ها از مواد شوینده ای استفاده می‌کنند، که باعث آسیب به بافت و الیاف فرش می‌شود و کیفیت بسیار پایینی دارند و همچنین شست‌ و شوی فرش به‌خوبی انجام نمی‌گیرد و این مواد شوینده به داخل فرش نفوذ کرده و باعث از بین رفتن تار و پود فرش می‌شود.

چگونه یک قالی‌شویی مناسب را انتخاب کنیم ؟

۲.چگونگی نحوه کار قالی‌شویی

برای این‌ که از نحوه کار قالی‌شویی مطمئن شوید، بهتر است که در مورد آن قالی‌شویی از اطرافیان و فامیل سوالاتی شود و یا این‌ که در سایت‌های مختلف از سابقه‌ ی کاریه آن قالی‌شویی باخبر شوید، و این موضوع به شما کمک زیادی می‌کند تا از نتیجه کار آن‌ها مطمئن شوید و به این اطمینان برسید که کیفیت کار قالی‌ شویی بالا می‌باشد.

۳.خدمات قالی‌شویی

این‌ که برای چه کاری نیاز به قالی‌شویی دارید، نیز در انتخاب قالی‌شویی تاثیر گذار است؛ بعضی از قالی‌شویی‌ ها تنها کار شستشوی فرش را انجام بدهند و بعضی دیگر تمامی خدمات قالی شویی مربوط به شستشو را انجام می دهند.

۴.نحوه برخورد با مشتری

یک قالی‌ شویی خوب باید با اخلاق خوب با مشتری برخورد کند و مشتری مدار باشد.

۵.نحوه حمل‌ و نقل فرش

خدمات قالی‌شویی باید به‌گونه‌ای باشد که فرش بدون کوچک‌ترین آسیبی به دست مشتری برسد،از چگونگی بسته‌ بندی کردن فرش،لول کردن فرش و اینکه فرش در هنگام حمل‌ و نقل تا خورده نشود چون تاخوردگی باعث پارگی تاروپود فرش می‌شود.

انتخاب یک قالیشویی مناسب

۶.کیفیت مواد شوینده

اولین موردی که برای شستشوی فرش مهم می‌باشد، نوع مواد شوینده‌ی بکار برده در شستشوی فرش می‌باشد. که این مواد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و به بافت فرش آسیب نرساند،بعضی از مواد شوینده از ترکیبات مواد شیمیایی در آن‌ ها استفاده‌ شده است که باعث رنگ‌ پریدگی فرش می‌شود.

۷.دارای مجوز از اتحادیه

یکی از راه‌هایی که می‌توان به قالی‌شویی اطمینان کرد داشتن مجوز از اتحادیه می‌باشد و تمامی خدمات آن قالی‌ شویی زیر نظر اتحادیه بوده و کوچک‌ترین مشکلی باعث می‌شود که شما بتوانید به مرجع موردنظر شکایت کنید. و هم چنین نرخ خدمات مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویی می باشد. تعرفه قیمت قالیشویی مادر با توجه به نرخ اتحادیه تعیین شده و بسیار مناسب می باشد.

برترین قالیشویی

قالی‌ شویی دولت یک قالی‌ شویی با سابقه کاری بالا می‌باشد. این قالی‌ شویی جزو اولین قالی‌شویی هایی می‌باشد که از دستگاه‌های اتوماتیک و مکانیزه برای شستشوی فرش استفاده کرده‌ است. و تلاش کرده تا از افراد متخصص در زمینه فرش کمک بگیرد تا رضایت مشتری را جلب نماید و باعث جلب مشتریان بیشتر شود.

خدمات قالی شویی دولت

قالی‌ شویی دولت در زمینه‌ های مختلف مربوط به شستشوی فرش ماشینی، فرش دستباف، مبل شویی و شستشوی موکت تمامی مکان‌ها خدمات ارائه می‌دهد، و سعی دارد در این زمینه از مواد شوینده با بالاترین کیفیت استفاده کند و شستشو را به‌ نحو احسن انجام دهد. و همچنین خدمات مبل شویی آن در مکان می‌باشد و از دستگاه‌های شوینده مختلف برای مبل شویی کمک می‌گیرد.

ویژگی‌های قالی‌شویی دولت

۱.استفاده از دستگاه‌ های تمام اتوماتیک برای همه مراحل شستشو

در این قالی‌شویی از دستگاه‌های لرزه‌ای برای تکاندن گرد و غبار روی فرش استفاده می‌شود و این دستگاه‌ ها به گونه‌ ای طراحی شده‌اند که کوچک‌ ترین آسیبی به فرش وارد نمی‌شود. شستشوی فرش‌ها نیز توسط دستگاه‌هایی صورت می‌گیرد که توسط برس‌های نرم بر روی مواد شوینده برروی فرش کشیده می شود و سپس آب‌گیری می‌شود. خشک کردن فرش نیز توسط دستگاه‌ها انجام می‌گیرد، که باعث می‌شود که فرش به‌ صورت کامل خشک شود و از رشد قارچ و باکتری در درون بافت‌های فرش جلوگیری می‌شود.

۲.حمل‌ و نقل حرفه‌ای

این قالی‌شویی از افراد متخصص با لباس‌های مخصوص برای حمل‌ و نقل فرش‌ها استفاده می‌کند و هم چنین ماشین‌هایی که برای حمل‌ و نقل استفاده می‌شوند، شماره تلفن قالی‌شویی برروی ماشین نوشته شده‌است و فرش‌ها به‌ خوبی لول می‌شود و با کاور به قالی‌شویی حمل می‌شود.

۳.ارائه فاکتور به مشتری

تمامی خدماتی که در این قالی‌شویی انجام می‌گیرد، طبق نرخ اتحادیه قیمت‌گذاری شده‌ است و در این فاکتورها نحوه خدمات‌دهی را برای مشتری بیان می‌کنند و همچنین قسمتی در آن ذکر شده‌است که مربوط به بیمه فرش می‌باشد و مشتری باید آن را امضا کند و چنانچه فرش دچار آسیب شود، این قالی‌شویی خسارت را پرداخت می‌کند.

یژگی های قالی شویی دولت

۴.دارای مجوز از اتحادیه

داشتن مجوز از اتحادیه برای قالی‌ شویی ضروری می‌باشد و چنانچه شکایتی از قالی‌شویی دولت داشته‌ باشیم می‌توانیم شکایت را به اتحادیه اعلام کنید تا بررسی شود.

۵.نرخ مناسب

این قالی‌شویی برای هر مرحله از شستشو یک قیمت در نظر گرفته‌ است اما اگر فرش اعلا شویی شود، با توجه به این‌ که آب مصرفی در اعلا شویی بیشتر می‌باشد و کیفیت مواد در آن متفاوت می‌باشد، نرخ بالاتری نسبت‌ به شستشوی معمولی دارد و هم چنین این نرخ بسته به ابعاد فرش و این‌ که فرش دستباف باشد و یا معمولی متفاوت است و مطمئناً نرخ شستشوی فرش‌های دستباف بیشتر است.

قالی شویی در محدوده دولت

قالی‌شویی دولت در اطراف خیابان دولت می‌باشد و نزدیک بزرگراه بوده، بنابراین دسترسی به آن به‌ راحتی امکان‌پذیر است و تمامی مناطق اطراف خیابان دولت را پوشش می‌دهد.

مناطق تحت پوشش قالیشویی دولت

و قابل ذکر است که اگر دوست دارید که فرش را به این قالی‌ شویی بسپارید، می‌توانید خودتان با اتومبیل شخصی فرش را به قالیشویی تحویل داده و تحویل بگیرید و یا این‌ که می‌توانید با قالیشویی تماس گرفته و فرش را تحویل بگیرد و به قالی‌ شویی ببرد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما