پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی مشیریه 

محله مشیریه واقع در جنوب شرقی تهران و یکی از محله های تهران است. این محله جز منطقه ۱۵ شهرداری تهران می باشد. از شمال به بزرگراه امام، از شمال غرب به میدان بسیج، از شرق به شهرک رضویه، از غرب به بوستان پردیس، از جنوب به بزرگراه امام علی و از جنوب غرب به شهرک دولت اباد وصل می شود.  

قالیشویی مشیریه

اگر در محله مشیریه به دنبال قالیشویی معتبر و مطمئن برای سپردن شستشوی فرش های خود هستید، قالیشویی مشیریه مادر، بهترین گزینه می باشد. شست و شوی فرش های ماشینی و دستباف،  موکت، مبل، تابلو فرش، پادری و … با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین توسط تیم کارشناسان با تجربه این قالیشویی انجام می شود. که علاوه بر شستشو و تمیزی کامل فرش، شما هیچگونه آسیبی به فرش شما وارد نشده و سلامت، دوام و عمر فرش شما افزایش پیدا می کند. 

بهترین قالیشویی مشیریه 

فرش ها یکی از اعضای مهم منازل هر ایرانی به شمار می‌رود و به دلیل این که در معرض رفت و آمد قرار دارند، زودتر از بقیه وسایل در خطر آلودگی قرار می گیرند. بنابراین تمیزی، پاکیزگی و درخشش فرش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما امروزه به دلیل فضای کم در آپارتمان های امروزی و همچنین کمبود وقت، معمولاً بهترین گزینه برای شستشوی فرش، مراجعه به قالیشویی های معتبر می باشد. یکی از بهترین قالیشویی ها در این زمینه شعبه قالیشویی مادر در مشیریه  می باشد. 
در مشیریه قالیشویی های زیادی وجود دارد. که انتخاب را برای ساکنین سخت می کند. و موجب سردرگمی می شوند. اما باید با تحقیق فراوان و پرس و جو، بهترین  قالیشویی در محله مشیریه را پیدا کنید. تا فرش های شما آسیب نبینند و به مشکل برنخورید.

بهترین قالیشویی مشیریه 

قالیشویی یکی از مواردی است که ما همواره با آن برخورد داریم بنابراین یافتن بهترین قالیشویی مانند قالیشویی مشیریه علاوه بر احترام به مشتری شستشوی تضمینی انواع فرش دستباف و ماشینی و همچنین سایر موارد و خدمات مانند روح و ترمیم فرش مو را به بهترین نحو با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  انجام دهد بسیار حائز اهمیت است  ما در این قالیشوییهمواره سعی داریم که با ارائه خدمات پیشرفته و به روز رضایت مشتریان خود را جلب کنیم دهیمو به آنها تضمین دهیم آنها سالم به آنها تحویل می شود قالیشوییقالیشویی مشیریه یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه می باشد

نکاتی در مورد بهترین قالیشویی

برای این که به راحتی بتوانیم بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم لازم است به یکسری نکات توجه کنیم که این نکات شامل موارد زیر می باشد:

۱- مورد اول در خصوص دادن ضمانت نامه ی کتبی است که قالیشویی های معتبر به مشتریان تحویل می دهد که در این ضمانت نامه به صورت کتبی نوشته شده است که ایجاد هر گونه آسیب به فرش ها، تماما خسارت پرداخت می شود که همین ضمانت نامه باعث جلب اعتماد مشتری هم می شود.

۲- مورد دوم استفاده از شوینده های با کیفیت و مرغوب است که در حین شست و شو مورد استفاده قرار می دهند و شست و شو کاملا مجاز و شرعی می باشد.

۳- مورد سوم که می توان به آن اشاره کرد برخورد پرسنل با مشتریان و از همه مهم تر خوش قول بودن آن ها است که سر زمان مشخص فرش ها، مبلمان، تابلو فرش ها و… را از مشتریان تحویل می گیرند و سر موقع هم تحویل می دهند که این موضوع جز نکات بسیار مهم است که قالیشویی ها لازم است رعایت کنند.

نکاتی در مورد بهترین قالیشویی

۴- مکانیزه بودن قالیشویی ها هم جز نکات مهمی است چرا که با شست و شوی دستی و توسط کادر مشغول در قالیشویی ممکن است آسیب هایی به فرش ها وارد شود و با ایجاد خطای کوچک انسانی کار با مشکلی جدی رو به رو شود به همین دلیل لازم است از ماشین آلات و دستگاه های مدرن امروزی استفاده شود تا در بالاترین کیفیت فرش ها شسته و به مشتریان تحویل داده شود.

هم چنین در خصوص حمل و نقل فرش ها هم توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود و یا فرش هایی که داخل کاور های مخصوصی هستند را داخل ماشین های مخصوص حمل و نقل قرار می دهند و با دقت فرش ها را از ماشین جا به جا می کنند تا در این بین به فرش ها آسیبی وارد نشود. این موارد در بهترین قالیشویی ها موجود است و کاملا رعایت می شود که در سطح شهر قالیشویی های معتبر و مطرح زیادی نیز داریم که می توانبد از خدماتشان استفاده کنید.

خدمات پیشرفته قالیشویی 

در قالیشویی مشیریه تمامی خدمات شستن فرش دستبافت ، مبل ، تشک ، خوشخواب با بهترین شوینده ها با تخصص کافی انجام میشود . برخی از قالیشویی ها در مشیریه نکات شرعی را  رعایت نمیکنند و باعث مشکل میشوند .اما قالیشویی مادر تمامی نکات شرعی را رعایت کرده و قابل اعتماد شماست.

قالیشویی ها باید گرمخانه هایی داشته باشند تا فرش هارا در کمترین زمان ممکن خشک کرده و به دست مشتریان برسانند. و یکی از قالیشویی هایی که دارای دستگاه مدرن و گرمخانه گازی میباشد قالیشویی مشیریه است. و مخصوص اپارتمان نشینان میباشد. قالیشویی ها باید فاکتور رسمی مهر شده و گارانتی داشته باشند. و موقع تحویل فرش به مشتریان ارائه دهند . در این محله میتوانید از خدمات زیادی برخوردار باشید. که به زیبا تر شدن فرش شما کمک میکند و اسیب دیدگی ها را از بین میبرد.

این خدمات شامل ترمیم لک ، پارگی تار و پود ، ریشه زنی ، رنگبرداری ، رفوگر بیدخوردگی ، تعویض ریشه ، رفو عیوب شیرازه ، سوختگی ، رفع زردی و هر نوع اسیب دیدگی فرش ، قالیچه و موکت و شستشوی تشک های شمارا ترمیم کرده و باعث زیبایی فرش های شما می شود.

این قالیشویی در تمامی روزهای هفته در دسترس میباشد وتمامی خدمات را به عهده میگیرد . قرارداد و ضمانت نامه مهر شده مخصوص قالیشویی ها یکی از دلایلی است. که مشتریان با دیدنش اعتماد میکنند و با خیال راحت فرش و قالی های خود را در اختیار قالیشویی ها قرار میدهند . این قالیشویی در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات  فرش ها را صاف ، لول شده و کاور کشیده به دست مشتریان میرسانند.

قالیشویی قیمت مناسب در تهران

افراد برای استفاده از خدمات متفاوت همواره به دنبال مجموعه هستند که علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسب نسبت به سایر مراکز مشابه داشته باشند در مورد قالیشویی نیز این مسئله رو میکنه مشتریان معمولاً به دنبال خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب تر نسبت به سایر رقبا می باشد اگر به دنبال قالیشویی ارزان در منطقه ۱۵ تهران قالیشویی مشیریه یکی از بهترین گزینه ها می باشد زیرا با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته جستجوی انواع فرش ماشینی دستباف تابلو فرش موکت و غیره را با بالاترین کیفیت مجرب ترین کارشناسان انجام می‌دهد این است که این خدمات قیمت بسیار بالایی نداشته و تخفیف های بسیار زیادی در طول سال دارد  

این قالیشویی قیمت های شستشو و ترمیم فرش را با توجه به نرخ اتحادیه قالیشویی تعیین کرده و قیمت‌های فراتر از آن تاثیر نمی کند و جزء قالیشویی قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. بر خلاف برخی قالیشویی ها که قیمت‌های بسیار بالاتر از نرخ اتحادیه مشتریان ارائه می دهد بنابراین افراد می توانند با خیال راحت شستشوی فرش های خود را به این قالیشویی سپرده علاوه بر تضمین کیفیت از تخفیفات بسیار بالایی برخوردار شوند 

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما