پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی تهران نو 

قالیشویی از جمله مراکزی است که به صورت کاملا حرفه ای،  انواع خدمات مرتبط با فرش و حتی مبلمان را انجام و به مشتریان ارائه می دهد و هم چنین قالیشویی ها با دارا بودن دستگاه هایی کاملا مجهز، می توانند انواع فرش ها را با کیفیتی عالی شست و شو دهند. چرا که امروزه با وجود فرش هایی با جنس های متنوع و همین طور حساس، شست و شو در منازل امکان پذیر نمی باشد.
چرا که منازل به اندازه ی قالیشویی ها مجهز نمی باشند و ممکن است به همین روش ساده و دستی که شست و شو می شود، فرش ها دچار آسیب شوند. چرا که مواد شوینده های مخصوصی جهت این کار استفاده نمی شود و هم چنین دستگاه های مخصوصی هم وجود ندارد؛ که با جنس های مختلف فرش مطابقت داشته باشد. به همین دلیل همیشه توصیه بر این است که بهترین قالیشویی را انتخاب کرده و از خدمات آن جا بهره برد.

قالیشویی تهران نو

یکی از قالیشویی های معتبر و مطرح، قالیشویی تهران نو می باشد. که این قالیشویی از دستگاه های اتوماتیک و هم چنین نیمه اتوماتیک برای شست و شوی فرش ها استفاده می کند. که این دستگاه ها به روش های جدید و تکنیک های به روز کار شست و شو را به بهترین صورت انجام داده و در رابطه با مواد شوینده های مصرفی برای فرش ها از برند های معتبر و هم چنین متنوع و مخصوص استفاده می کند.

تحویل فرش قالیشویی تهران نو

این قالیشویی قادر به شست و شوی انواع فرش های دستبافت، ماشینی، انواع گلیم و گبه، فرش های ابریشمی و… می باشد و مطابق هر جنس مواد شوینده ی مخصوصی را استفاده می کند. تا بافت حساسی که فرش ها دارند دچار آسیب نشود و به همان حالت اولیه باقی بماند و هم چنین فرش های ابریشمی که از بافت حساس تری برخوردار هستند، با دقت بیشتری انجام می شود تا آسیبی به تار و پود های فرش ایجاد نشود. این قالیشویی با به کارگیری روش های جدید توانسته بدون اتلاف آب و انرژی فرش ها را در بالا ترین کیفیت شسته و خشک کند؛ که این موضوع می تواند علاوه بر داشتن جنبه ی صرفه جویی بر روی هزینه ها هم تاثیر گذار باشد. قالیشویی تهران نو با ارائه ی خدمات خود در بالا ترین کیفیت به مشتریان سطح شهر توانسته رضایت مشتریان زیادی را به خود اختصاص بدهد و در دسته ی قالیشویی های معتبر قرار بگیرد.

محله تهران نو

نام محله ایی که در شرق تهران و منطقه ۱۳ شهرداری تهران قرار دارد تهران نو است.تهران نو نزدیک به محله های نارمک، تهران پارس، خیابان دماوند، پارک جنگلی سرخه حصار، خیابان پیروزی، نیروی هوایی میباشد.خیابان های تهران نو به صورت نظم هندسی کشیده شده اند.میدان آشتیانی، میدان اطلاعات، میدان چایچی، میدان فلکه دوزی، میدان امامت که با ادامه پیدا کردن اتوبان شهید باقری به جنوب باعث تخریب میدان اشتیانی شده اند.در این محله سینمایی که جشنواره فیلم های فجر پخش میشود وجود دارد که ماندانا نام دارد.این محله توسط فرانسوی هایی که ساکن تهران بوده اند ساخته شده و محل سکونتشان بوده.

قالیشویی مادر

بهترین قالیشویی در تهران نو یعنی منطقه ۱۳ قالیشویی مادر می باشد؛ که بهترین خدمات را به شما ارائه میکنند و از اسیب دیدن فرشتون جلوگیری میکند. قالیشویی تهران نو و قالیشویی البرز دماوند از شعب قالیشویی مادر در این منطقه می باشند.

  • حضور فعال قالیشویی مادر در این منطقه

  • سابقه درخشان و بالا

  • عدم استفاده از مواد شوینده‌های غیر استاندارد

  • استفاده از ماشین‌های مدرن و پیشرفته

  • متعهد بودن به مشتری

خدمات قالیشویی تهران نو

در قالیشویی ها انواع خدمات مرتبط با قالیشویی، به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود که در قالیشویی تهران نو هم با دارا بودن تجهیزات مدرن و امروزی، تمام خدمات در بالا ترین کیفیت انجام می شود که در رابطه با این خدمات می توان به این موارد اشاره کرد:

۱-  دارا بودن دستگاه های گردگیری که برای آماده سازی فرش جهت شست و شو ابتدا از این دستگاه استفاده می شود، تا فرش از هر گونه اجسام خارجی و زباله پاک باشد. که این مورد در اکثر قالیشویی ها به صورت های مختلفی انجام می شود که در قالیشویی تهران نو به وسیله ی دستگاه های گردگیری مجهز انجام می شود.

۲-  دارا بودن مواد شوینده کاملا مخصوص و همین طور انواع نرم کننده ها که برای نرم کردن فرش استفاده می شود که البته باید کاملا مناسب جنس فرش باشد تا اسیبی به فرش نکند.

۳-  دارا بودن دستگاه های مجهز جهت شست و شو که اصولی و کاملا شرعی شسته می شود و هم چنین این کار زیر نظر نیروی انسانی متخصص انجام می شود و تمام فرش ها از جمله دستبافت، ماشینی، ابریشمی، گلیم و گبه و … در این قالیشویی در کیفیتی عالی شسته و خشک می شود.

خدکات قالیشویی تهران نو

۴- دارا بودن دستگاه های مخصوص جهت خشک کردن فرش ها که از گرم خانه های مخصوص جهت این کار انجام می شود و به صورتی کاملا مرتب و تمیز لول شده داخل مشما های مخصوص به مشتریان تحویل می دهند. این گرم خانه ها که فرش ها در آن قرار می گیرند از چروک شدن و شکستگی فرش جلوگیری می کند که این موضوع می تواند بسیار مهم باشد.

۵-  دارا بودن سرویس های حمل و نقل،  جهت حمل فرش ها که در کوتاه ترین زمان انجام می دهند و همین طور در تمام ایام هفته آماده ی خدمات رسانی می باشند.

۶- انجام انواع خدمات تعمیری مرتبط با فرش ها که در زمینه ی رفع انواع سوختگی و پارگی فرش ها و همین طور رفع بید زدگی فرش ها که این مورد بیش تر در فرش های عتیقه ای و کهنه و دستبافت اتفاق می افتد.

۷- انجام انواع خدمات مرتبط با مبلمان که در زمینه ترمیم پارچه و تعویض آن، انجام خدمات تعمیری اجزای داخلی مبلمان.

این قالیشویی به علت مجهز و کامل بودن تمام خدمات گفته شده را به صورت کاملا تخصصی و در کیفیتی عالی انجام می دهد که با خیالی آسوده و با اطمینان خاطر می توان از انواع خدمان این قالیشویی بهره برد.

امکانات قالیشویی مادر شعبه تهران نو

قالیشویی مادر با داشتن تجهیزات عالی و امکانات فراوان باعث تمیزی فرش شما میشود دیگر نگرانی در مورد فرش هایتان وجود ندارد و میتوانید با خیال راحت فرش های خود را به بهترین قالیشویی منطقه ۱۳ تحویل بدهید و در تمیز ترین و صاف ترین حالت ممکن تحویل بگیرید.

امکانات قالیشویی تهران نو

این قالیشویی انواع خدمات شستشوی فرش دستبافت و ابریشمی، ترمیم پارگی، رنگبرداری، لکه برداری، رفو گری را به صورت کاملا تخصصی برای مشتریان خود به بهترین شکل ممکن انجام میدهد و باعث رضایت شما میشود.این قالیشویی چندین شعبه در پیروزی، نیرو هوایی، امامت، سرخه حصار، خیابان دماوند و تهران نو دارد. ما باید فرش های خود را تحویل قالیشویی های تخصصی و خبره کار بدهیم و اعتماد کامل داشته باشیم .این مجموعه خدماتی چون لکه برداری و رنگبرداری فرش دستبافت را انجام میدهد و اگر فرش های شما پارگی یا سوختگی داشته باشند ان را ترمیم کرده و به بهترین شکل به شما تحویل میدهند.

بهترین قالیشویی محدوده تهران نو را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن قالیشویی برتر و معتبر در محدوده ی تهران نو، لازم است که تمام موارد مرتبط با زمینه ی شست و شو و خدمات قالیشویی ها سنجیده شود و هم چنین برای یافتن آن، تحقیقاتی هم صورت بگیرد که می تواند در زمینه وجود یا عدم وجود دستگاه های مجهز، مواد شوینده های مصرفی، نیروی انسانی متخصص و افرادی که در بخش خدمات تعمیراتی فعالیت می کنند، باشد؛ چرا که این زمینه ها بسیار مهم است و اگر از تکنیک های امروزی استفاده نشود، مشکلاتی ایجاد می شود که در برخی مواقع شخص مجبور به تعویض فرش می شود. که می تواند هزینه های بالایی به دنبال داشته باشد. به همین دلیل است که گفته می شود تحقیق و بررسی باید صورت بگیرد تا اشخاص حرفه ای در این زمینه کار را با بالا ترین کیفیت انجام داده و به مشتریان در کوتاه ترین زمان تحویل دهند. 

نظرات شما

۴.۴/۵

3 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی تهران نو »

  1. فاطمه دهنوی

    ممنون از شرکت قالیشویی خوبتون با بهره برداری از دستگاه‌های پیشرفته و عالی که داشتند باعث شد نتیجه ایده‌آلی روی فرش هام رقم بزند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما