پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی الهیه

امروزه مراجعه به قالیشویی معتبر، گزینه اصلی افراد برای شستشوی فرش خود می باشد. زندگی در آپارتمان های کوچک، کمبود وقت و زمان، صرفه جویی در مصرف آب و عدم آگاهی نسبت به  مواد شوینده مناسب برای شستشوی هر نوع فرش، موجب می شود که افراد، شست و شو و ترمیم فرش های خود را به کارخانه های قالیشویی بسپارند.

قالیشویی الهیه

مجموعه قالیشویی الهیه با بیش از چند دهه سابقه در زمینه شست و شوی فرش، موکت، مبلمان و … و همچنین خدمات دیگری چون رفوگری، ترمیم فرش و مبلمان، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.
کارشناسان مجموعه قالیشویی در الهیه، در تلاش هستند که بالاترین کیفیت خدمات شستشوی فرش را با مناسب ترین قیمت ارائه دهند و  علاوه بر شست و شوی کامل فرش، هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نمی شود. این مسئله به خصوص در مورد فرش های نفیس و دستباف اهمیت زیادی پیدا می‌کند.  

منطقه ی الهیه

در شمال شهر تهران، محله ای به نام الهیه وجود دارد و از منطقه های شمیران است‌. الهیه یکی از مرفه نشین ترین محله های تهران شناخته می شود. محله الهیه یک خیابان معروف به نام فرشته دارد، که جزو معروف ترین خیابان های منطقه الهیه است. محله الهیه در منطقه ۱ واقع شده است و در این محله خانه های بسیار بسیار مدرن و به روز با پنت هاوس های زیبا وجود دارد. که باعث بالا رفتن قیمت این منطقه شده و می توان گفت یکی از گران ترین مناطق تهران است. نقشه الهیه به این صورت است که از غرب منطقه تا خیابان ولیعصر ادامه دارد و از جنوب به پارک وی میرسد.

قالیشویی منطقه الهیه

ایا به نظر شما هر قالیشویی می تواند فرش های گران قیمت ساکنین این منطقه را بشوید؟ یکی از بهترین قالیشویی های الهیه مادر نام دارد. که با بهترین خدمات در خدمت مشتریان می باشد. این قالیشویی اصول حرفه ای و تخصصی دارند؛ که با ابزار پیشرفته و دستگاه های مخصوص و تجهیزات عالی، به شهروندان الهیه، بهترین خدمات را ارائه دهند. قالیشویی الهیه تمامی خدمات فرش شما را به عهده می گیرد.
در الهیه به دلیل تعداد بالای آپارتمان ها و نداشتن حیاط بزرگ برای شست و شوی فرش ها، باید از قالیشویی درخواست خدمات کرد تا نظافت و شست و شوی فرش ها را به عهده بگیرند.

خدمات آنلاین قالیشویی

ارائه خدمات به صورت آنلاین، امروزه یکی از مزیت های مهم هر مجموعه به شمار می رود. ترافیک، آلودگی هوا، کمبود زمان و مشغله زیاد موجب می شود که افراد تمایل داشته باشند که خدمات و سرویس‌های خود را از طریق تلفن دریافت کنند و مجبور نباشند که برای انجام کارهای خود از منزل و یا محل کار خارج شوند؛ بنابراین قالیشویی های آنلاین گزینه اول افراد برای مراجعه هستند. 

خدمات آنلاین قالیشویی

قالیشویی مادر در الهیه، کلیه خدمات قالیشویی را به صورت آنلاین ارائه می دهد. کافیست با شماره تلفن  قالیشویی مادر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. و یا حتی با مراجعه به سایت قالیشویی مادر، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن، نیروهای خود را برای تحویل فرش، به درب منزل شما می فرستند. پس از انجام مراحل کامل شستشو،  فرش شما به صورت لوله و کاور شده، درب منزل به شما تحویل می شود. که این امر موجب صرفه جویی در زمان و هزینه و انرژی شما می شود.

خدمات متنوع  قالیشویی ممتاز الهیه  

در الهیه به دلیل رفت و امد های زیاد و پر جمعیت بودن منطقه نیاز زیادی به خدمات قالیشویی دارند. قالیشویی مادر در کمترین زمان ممکن، خدمات را بهترین شکل برای شما انجام می دهد و در الهیه به عنوان برترین قالیشویی شناخته شده است. شست و شوی فرش ماشینی، فرش دستبافت، انواع موکت، خشکشویی مبلمان، لکه زدایی و ترمیم و بازیابی رنگ فرش.

  • شستشوی انواع فرش های دستباف، ابریشم، ماشینی، گلیم، موکت و…
  • شست و شوی فرش، تابلو فرش و مبل در منزل
  • رفوگری و ترمیم انواع فرش و مبلمان
  • ترمیم ریشه و ریشه دوزی
  •  رنگ برداری فرش های دستباف
  • انواع تابلو فرش دستباف و ماشینی
  • لکه برداری کامل انواع فرش

قالیشویی ممتاز الهیه

قالیشویی الهیه با بهره گیری از بهترین امکانات و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، خدمات متنوعی را در زمینه شستشو و ترمیم فرش و مبلمان ارائه می دهد. این مجموعه با داشتن دستگاه های مجهز،  کلیه مراحل شستشو، آبگیری و خشک کردن فرش را به صورت مکانیزه انجام می دهد؛ در نتیجه سلامت فرش شما حفظ می‌شود. بنابراین یکی از اهداف این قالیشویی تحویل فرش به صورت کاملاً پاکیزه و سالم به مشتریان می باشد. علاوه بر این موارد، اتوکشی، ضدعفونی کردن و ترمیم فرش نیز در این مجموعه انجام می شود.  

گام های شست و شوی فرش در قالیشویی

به طور کلی شستن فرش در قالیشویی به سه روش انجام می شود. 

روش سنتی

این روش همانند روش قدیمی شستن فرش در حیاط منزل می باشد. که پس از جارو کشیدن و  غبارگیری فرش، اقدام شستن فرش با استفاده از ابزار دستی مانند فرچه و پارو و مواد شوینده می کند. با این تفاوت که به جای پهن کردن فرش در فضای باز، خشک کردن فرش  در خانه انجام می شود.

روش نیمه اتوماتیک

در این روش نیمی از کار توسط دستگاه و مابقی کار توسط نیروهای انسانی انجام می شود. این روش به دلیل دخالت بیشتر دستگاه در شستشوی فرش،  مطمئن تر می باشد و در پایان خشک کردن فرش در گرمخانه و با استفاده از دستگاه های خشک کن انجام می شود.

روش اتوماتیک

در این روش، کلیه اقدامات شستشوی فرش از ابتدا تا انتها توسط دستگاه های مکانیزه بدون دخالت دست و نیروی انسانی انجام می شود. در نتیجه فرش علاوه بر اینکه به طور کامل شستشو داده می شود، هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشده و سلامت فرش حس می شود. امروزه قالیشویی های مدرن از این روش برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند.  

در هر کدام از این روشها مراحلی برای شستشوی فرش وجود دارد که عبارت است از:

غبارگیری

پیش از آغاز شستشوی فرش، پشت و روی فرش توسط جاروبرقی صنعتی غبارگیری می‌شود تا هرگونه ذرات گرد و غبار و آشغال که در فرش باقی مانده، کامل از روی فرش تعویض شود. زیرا اگر این ذرات داخل فرش باقی بماند، موجب آلودگی فرش می شود.

لکه برداری

در این مرحله اگر لکه های جامد روی فرش وجود داشته باشد، با تجهیزات قالیشویی آن را برداشته و سعی  می شود که سایر لکه ها حتی لکه های قدیمی با استفاده از محلول های مخصوص لکه کاملا، تمیز شوند.

گام های شستشوی فرش در قالیشویی

شست و شو

در این مرحله با استفاده از آب و مواد شوینده مخصوص قالیشویی، اقدام به شستن فرش چه با دستگاه و چه توسط نیروی انسانی می شود. استفاده از مواد شوینده مخصوص موجب می شود که به فرش شما به خصوص در مورد فرش های دستباف، آسیب وارد نشود و سلامت فرش شما حفظ شود.

آبکشی

پس از شستشوی فرش، نوبت و مرحله آبکشی فرش می رسد. که این کار در دو مرحله و با رعایت اصول شرعی انجام می شود تا هرگونه کثیفی و نجاسات به طور کامل از روی فرش پاک شود.

خشک کردن

در این مرحله فرش ها، درون دستگاه های آبگیری و همچنین گرم خانه ها به طور کامل خشک می شوند. تا هیچگونه رطوبت، بوی بد و کثیفی داخل فرش باقی نماند.

تحویل

پس از اینکه فرش کاملا توسط دستگاه خشک شد، توسط نیروهای قالیشویی کاور می شود، و پس از آن درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

مراحل شستشو‌ی فرش در قالیشویی الهیه

مجموعه قالیشویی معتبر الهیه با ارائه بهترین خدمات در خصوص انواع فرش های ماشینی، دستبافت، گل ابریشم، این امکان را برای تمامی ساکنین این محله فراهم کرده است تا خیالی راحت و آسوده در رابطه با شستشوی فرش های خود داشته باشند.
از آنجایی که این مجموعه متشکل از یک تیم کامل برگرفته از اشخاص مجرب، بامهارت، و آموزش دیده می باشد، برای هر فرایند و در هر مرحله هر یک کار مخصوص به مهارت خود را انجام می‌دهند، از این رو کارکنان مجموعه قالیشویی معتبر الهیه در تمامی مراحل شستشوی فرش های شما حضور دارند، در این مقاله قصد داریم تا به معرفی مراحل شستشوی فرش ها در قالیشویی الهیه بپردازیم. مراحل شستشوی فرش ها در مجموعه  قالیشویی الهیه از ثبت سفارشات مشتریان آغاز و به تحویل فرش های شسته شده توسط کارکنان مجموعه به مشتریان منتهی می شود.

۱- در گام اول مشتریان می بایست از طریق دو راه، مراجعه به سایت رسمی قالیشویی الهیه و یا شماره گیری به تلفن ثابت این مجموعه، ثبت سفارشات  خود را انجام دهند، که مجموعه قالیشویی الهیه یک مشاوره رایگان برای کسانی که سوالاتی در رابطه با شستشوی فرش های خود دارند در نظر گرفته است، و این امکان را برای آنها فراهم ساخته است که در صورت نیاز از این مشاوره رایگان استفاده نمایند.

۲- پس از اینکه مرحله ثبت سفارش به پایان رسید، تیم مخصوص حمل و نقل مجموعه قالیشویی الهیه، به آدرس ذکر شده مراجعه می نمایند، با توجه به مشخصات فرش که مورد بررسی قرار گرفته می شود، یک ضمانت نامه کتبی به مشتریان ارائه می دهند، سپس فرش ها را جمع آوری می کنند و توسط ماشین های مخصوص حمل و نقل فرش ها، آنها را به کارخانه قالیشویی انتقال می دهند.

۳- فرش ها متناسب با جنسی که دارند و با توجه به مشخصاتی که بر روی برچسب تحویل آنها درج شده است، توسط متخصصان بررسی می‌شوند، متخصصان موجود در مجموعه قالیشویی الهیه بعد از بررسی فرش ها تشخیص می‌دهند که فرش ها باید تحت چه شرایطی شستشه شوند.

سپس فرایند مربوط به شستشوی فرش ها آغاز می‌شود:

۱- در ابتدا مرحله گرد و غبار گیری فرش ها صورت می گیرد، این مرحله توسط دستگاه های قدرتمند بسیار زیادی دارند انجام می شود، دستگاه هایی که گرد و غبار گیری فرش ها را انجام می دهند عملکردی شبیه به جاروبرقی دارند این مرحله بسیار مهم و پر اهمیت می باشد و چنانچه به درستی انجام نشود و یا از انجام این مرحله صرف نظر شود در پایان با زرد شدن فرش مواجه خواهیم شد چرا که این گرد و غبار موجود در میان الیاف و تار و پود فرش بعد از خیس شدن با آب تبدیل به گل می شوند، و عاملی می‌توانند باشد جهت پوسیدگی الیاف فرش.

مراحل شستشو‌ی فرش در قالیشویی الهیه

۲- در مرحله دوم شستشوی فرش ها، شستشوی آنها با مواد شوینده متناسب با نوع جنس فرش انجام می شود مرغوبیت مواد شوینده که در این مرحله مورد استفاده قرار می گیرد مسئله ای بسیار مهم می‌باشد.

۳- سپس در مرحله سوم، بعد از اینکه شستشوی فرش ها توسط دستگاه های تمام مکانیزه با مواد شوینده انجام شد، باید آبکشی ها انجام شود، به طوری به هیچ میزان از مواد شوینده در میان الیاف و تاروپود فرش باقی نماند، که این فرایند نیز توسط دستگاه های مخصوص آبکشی به خوبی انجام می‌شود.

۴- بعد از مرحله آبکشی نوبت به مرحله خشکشویی فرش ها می رسد که تا حدی خشکشویی فرش ها توسط ماشین آلات مخصوص خشکشویی انجام می‌شود، سپس آنها به گرمخانه های گازی انتقال داده می شوند تا به طور کامل خشک شوند.

 ۵- آخرین مرحله پس از خشک شدن فرش ها، کاور کشی آنها و سپس تحویل دادن آنها به مشتریان می باشد.

حذف لکه های سخت از فرش ایرانی

معمولاً ایجاد لکه بر روی قسمت های مختلف فرش می تواند سبب شود تا تاثیر  منفی از خود بر روی نما و جلوه اصلی فرش به جای بگذارد از این رو همواره افراد به دنبال راه حل های می گردند تا بتوانند با بکارگیری آن ها لکه های ایجاد شده بر روی سطح فرش را از بین ببرند. برای حذف لکه های سخت از فرش ایرانی پیش از انجام هر کاری باید بدانید که باید اجازه دهید هیچ لکه‌ای برای مدت زمان طولانی بر روی سطح فرش باقی نماند، بلکه چنانچه بر اثر ریختن هر چیزی اعم از مایعات انواع نوشیدنی ها خوراکی ها و… سریعاً اقدام جهت پاک کردن آن نمایید، چرا که باقی ماندن لکه ها باعث می شود تا آنها بلکه های سخت تبدیل شوند که دیگر نتوانید از پس حذف کردن آنها بر بیاید.

حذف لکه های سخت از فرش ایرانی
برای حذف لکه های سخت از فرش می توانید از محلول هایی همچون، مایع ظرفشویی و آب، سرکه سفید، جوش شیرین و شامپو فرش استفاده نمایید.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما