پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی در قلهک

نظافت و شستشو در زندگی همه ما دارای اهمیت زیادی می‌باشد. از جمله اجزاء اصلی هر خانه  فرش، مبل، قالیچه، پادری و… می‌باشد. ما در طول روز تماس پوستی زیادی با این گونه وسایل داریم؛ بنابراین باید همیشه تمیز و عاری از آلودگی و میکروب باشند، تا زمینه ساز بیماری های مختلف مانند بیماری های پوستی و آلرژی نشود. اما امروزه با گسترش زندگی در آپارتمان ها که فاقد حیاط هستند و فضای کمی دارند و همچنین مشغله افراد در زندگی روزمره، افراد فرصتی برای شستشوی فرش های خود در منزل ندارند؛ بنابراین شست و شوی این گونه وسایل مانند فرش، مبلمان و قالی را باید به کارخانه های قالیشویی سپرد. تا آنها با داشتن تجربیات فراوان، شستشوی آنها را با بهترین کیفیت انجام دهند. یکی از کارخانه های قالیشویی که در منطقه قلهک می توانید به آن اعتماد کنید، قالیشویی مادر می‌باشد.

قالیشویی قلهک

محله قلهک از محله های قدیمی می‌باشد که در منطقه ۳ شهر تهران قرار دارد. و از محله های نسبتا گران تهران به حساب می آید. نام این محله (قلهک) مخفف قلعه می‌باشد. از نظر جغرافیایی این محله از غرب به دروس، از شرق به خیابان شریعتی و از شمال به باغ سفارت بریتانیا متصل می شود. این منطقه از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار می‌باشد. قالیشویی در قلهک به عنوان بهترین قالیشویی تهران شناخته می شود. که تمامی خدمات شستشوی فرش، مبلمان، موکت، گلیم و همچنین ترمیم و رفوی فرش، مبلمان و… را به صورت کاملاً تخصصی توسط ماشین آلات پیشرفته و همچنین زیر نظر کارشناسان مجرب به انجام می‌رساند.

انواع خدمات قالیشویی قلهک

شما می توانید در کنار شستشوی فرش های خود، انواع قالیچه، پادری و فرش های گل ابریشمی خود را به این مجموعه بسپارید. می دانیم که فرش های دستباف و گل ابریشم، بسیار حساس می‌باشند. و باید شستشوی آنها را به قالیشویی معتبر سپرد؛ تا هیچ آسیبی به آنها وارد نشود. آنها با برخوردار بودن از نیروی کار مجرب و متخصص در این زمینه، با دقت و حساسیت فراوانی شستشوی فرش ها را انجام می دهند. مجموعه متمایز و متنوعی از خدمات در مجموعه قالیشویی قلهک خدمت مشتریان ارائه می شود. که این خدمات شامل:

خدمات قالیشویی قلهک

شست و شوی فرش با ماشین آلات پیشرفته

شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، موکت و… توسط تجهیزات پیشرفته و ماشین آلات، بدون دخالت نیروی انسانی در قالیشویی قلهک انجام می شود. بنابراین افراد با خیال راحت می توانند، شستشوی فرش های خود را به قالیشویی قلهک بسپارند.

خشکشویی مبلمان در منزل

خشکشویی مبلمان، تشک خوشخواب، فرش، موکت، گلیم و… در منزل و یا محل مورد نظر توسط قالیشویی قلهک انجام می گیرد. نیروهای متخصص قالیشویی قلهک، کلیه مراحل را توسط تجهیزات پیشرفته، داخل منزل، بدون ایجاد هیچ گونه کثیفی و آلودگی انجام می دهند.

ترمیم و رفوی فرش و مبلمان

اگر فرش شما دچار آسیب هایی مانند پارگی، پوسیدگی، سوختگی، آسیب ریشه و… شده باشد، در قالیشویی قلهک کلیه خدمات رفوگری و ترمیم فرش و مبل انجام می گیرد. استادکاران ماهر مجموعه قالیشویی مادر با استفاده از تکنیک های به روز، کلیه آسیب های فرش را ترمیم کرده و فرش شما را به صورت کاملاً سالم با کمترین آسیب به شما تحویل می دهند. 

خدمات رفو و ترمیم فرش

پرز گیری

در بیشتر فرش های دستباف باید عمل پرزگیری انجام شود. این عمل باعث میشود که فرش ها جلوه اصلی خود را نشان بدهند. این کار بسیار حساس می‌باشد و حتما باید به دست فرد با تجربه در این زمینه انجام شود. در کنار این موضوع، بحث رفو گری نیز بسیار مهم می باشد.

عمل قلمه زنی 

قلمه زنی یکی از کارهایی است که در کارخانه های قالیشویی انجام می شود. معمولا فرش های دستباف، هنگام شستشوی غیر اصولی در منازل، باعث پس دادن رنگ آنها می شود.و رنگ های تیره به سمت زنگ های روشن سرایت پیدا می کنند و گاهی هم ممکن است بر اثر تابش مستقیم نور خورشید، فرش ها زرد یا کدر بشوند. که با انجام عمل قلم زنی فرش ها باز سازی می شوند. در این مرحله با استفاده از مواد مرغوب، رنگ گذاری شده که این کار نیازمند دقت و حساسیت فراوان می‌باشد. پس از رنگ گذاری آنها را با بخار داغ تثبیت میکند و باعث ماندگاری بیشتر رنگ فرش می شود.

رنگ برداری از فرش دستباف

فرش های دستباف به دلیل اینکه در تار و پود آن ها از الیاف طبیعی استفاده شده است، معمولاً در معرض رنگ دهی پس از شستشو قرار دارند. بنابراین در قالیشویی قلهک، در مورد فرش های دستبافی که دچار رنگ دهی شده اند، عمل رنگ برداری و تثبیت رنگ صورت می گیرد تا فرش به حالت اولیه خود برگردد.

دسترسی ۲۴ ساعته

شما می توانید از ساعت ۷ صبح الی ۱۰ شب با تماس گیری با این مجموعه سفارش خود را ثبت کنید. آنها در اسرع وقت برای جمع آوردی فرش های شما اقدام می کنند. و طی ۲۴ ساعت بعد از شستشو، آنها را لول شده خدمت شما ارسال می‌کنند. آنها بعد از تحویل گرفتن فرش های شما، به شما ضمانت نامه کتبی خواهند داد. و شما اطمینان حاصل می کنید که هیچ گونه اتفاقی برای فرش شما نخواهد افتاد. هم چنین می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، با مراجعه به سایت قالیشویی مادر قلهک، سفارش خود را ثبت کنید. نیروهای قالیشویی در کوتاه ترین زمان ممکن و پس از ثبت سفارش شما، برای تحویل فرش به درب منزل شما مراجعه می کنند.

دسترسی 24 ساعته

کارخانه قالیشویی مادر در قلهک، با به کار گیری نیروی کار با تجربه در این زمینه با توجه به اینکه فرش شما چه نوع جنسی دارد، شتسشو را انجام خواهند داد. عمل خاک گیری قبل از شستشو انجام خواهد شد. سپس با بهترین مواد شوینده مناسب با نوع فرش شما شسته می‌شوند. در این مرحله به کارگیری ماشین آلات به روز و پیشرفته بسیار موثر بوده است. بعد از شستشو با دستگاه های قوی، آبکشی، تمام مواد شوینده را از فرش پاکسازی کرده؛ چرا که باقی ماندن شوینده در فرش، باعث پوسیدگی الیاف می‌شوند. بعد از شستشو به گرمخانه انتقال داده می شوند تا خشک شوند. و سپس به صورت کاور شده خدمت شما ارسال می‌شوند. شما با خیال راحت با توجه به مواردی که گفته شد می توانید در کنار اینکه شستن فرش های خود را به این مجموعه بسپارید، از خدمات دیگری همچون ترمیم نقاط فرش خود و هر گونه آسیب یا مشکل دیگر استفاده کنید. آنها با داشتن کادری متخصص در زمینه انواع فرش و مبل و تجربیات زیاد، می‌توانند خدمات ارزنده ای را به شما ارائه بدهند.

ترمیم و بازسازی فرش

همه فرش ها بعد از گذر یک بازه زمانی نیاز به فرایند شستشو پیدا می نماید، از این رو افراد به سراغ نزدیکترین مجموعه قالیشویی در محله خود می روند تا فرش های خود را جهت شست و شو به آنها بسپارند. اما در کنار این که فرش ها بر اثر عوامل مختلفی کثیف می شوند نیاز به شستشو  پیدا می کند، به همان میزان نیز می توانند بر اثر عوامل مختلفی دچار آسیب دیدگی شوند، در این صورت است که آنها نیاز به ترمیم و بازسازی پیدا می نمایند، ترمیم و بازسازی فرش ها فرایندی است که در مجموعه کارخانه های قالیشویی معتبر توسط رفوگران باتجربه و با مهارت انجام می شود،‌ هستند افرادی که از این موضوع مطلع نمی باشند، و نمی دانند که برای فرش های آسیب دیده راه حلی وجود دارد که همانند روز اول شان سالم و بدون عیب و نقص شوند.

درکارخانه های قالیشویی معتبر، ترمیم و بازسازی فرش ها فرایندی است که شامل هرگونه فرش با هر جنسی همچون دستبافت، ابریشم، انواع تابلو فرش و … می‌باشد. ترمیم و بازسازی فرش ها شامل،

۱- تعمیر و بازسازی قسمت های دچار سوختگی پوسیدگی پارگی می باشد به این صورت که رفوگر قسمت دچار آسیب دیدگی شده است متناسب با سایر قسمت های نقشه فرش ترمیم می کند، رفوگر ماهر می بایست این فرآیند را طوری انجام دهد که قسمت ترمیم شده قابل تشخیص نباشد.

ترمیم و بازسازی فرش

۲- ترمیم و بازسازی فرش ها می تواند در خصوص ریشه ها، شیرازه دوزی، و چرم دوزی پشت فرش نیز باشد. چنانچه قسمت هایی از ریشه های فرش دچار پارگی شوند، ریشه قبلی فرش صورت کامل از آن جدا می شود، سپس مجددا فرایند ریشه بافی فرش انجام می شود. شیراز ها که در دو سمت فرش ها قرار گرفتند ممکن است بر اثر عوامل مختلف دچار پارگی و یا دررفتگی شود، در این صورت نیز رفوگر شیرازه قبلی را از فرش جدا کرده و اقدام به بافتن شیرازه جدید می نماید. و تعویض چرم دوزی پشت فرش، که چرم دوزی که در چهار طرف پشت فرش، جهت لیز نخوردن فرش روی سطح زمین وجود دارد، چنانچه از آن جدا شود و یا پاره شود، در فرایند ترمیم و بازسازی آنها نیز به طور کامل جدا می شوند و سپس مجددا چرم دوزی صورت می گیرد.

 ۳- انجام تمامی فرایندهای مربوط به ترمیم و بازسازی فرش های دستباف همچون پرداخت، پرز گیری، رنگرزی، بید زدگی و… نیز جزء فرایندهای ترمیم و بازسازی می باشد.

قالیشویی با قیمت مناسب در قلهک

در محله قلهک که در منطقه سه شهرداری تهران واقع شده است، قالیشویی های متعددی در حال حاضر هستند که با روی کار آمدن و تاسیس شدن باعث شده‌اند تا اهالی در حال سکونت در این محله بتوانند از خدمات آنها که در خصوص شستشو و ترمیم و بازسازی انواع فرش می باشد بهره مند شود.
اگر به دنبال یافتن یک مجموعه قالیشویی با قیمت مناسب در محله قلهک می باشید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
معمولاً یکی از دغدغه های افراد برای انتخاب یک مجموعه قالیشویی جهت سپردن فرش های خود به آن ها میزان مبلغی است که می بایست افراد در قبال شستشو‌ و یا خدمات مربوط به ترمیم و بازسازی فرش های خود به مجموعه های قالیشویی بسپارند.

قالیشویی با قیمت مناسب در قلهک
در این رابطه می‌توان گفت که همه مجموعه های قالیشویی که فعالیت خود را به صورت قانونی انجام می دهند یا به عبارتی دیگر معتبر هستند و دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی می باشند، میزان مبلغ که از مشتریان خود جهت خدمات مربوط به فرش های آنها انجام می دهند یک مبلغ از پیش تعیین شده توسط اتحادیه قالیشویان می باشد و آنها نیز موظف هستند طبق همان مبلغ، هزینه ای را از مشتریان دریافت نمایند. که طبق جنس فرش و ابعاد فرش این مبلغ محاسبه می شود.
این مسئله نشان می‌دهد که چنانچه یک مجموعه قالیشویی معتبر را انتخاب کنید، دیگر نیازی نیست که نگرانی در رابطه با هزینه‌ای که باید بپردازید داشته باشید.
مجموعه قالیشویی معتبر قلهک هیچ مبلغ اضافه تری را از مشتریان خود دریافت نمی نماید، اما چنانچه فرش ها علاوه بر اینکه نیاز به شستشو دارند نیاز به فرآیند های دیگری همچون، ترمیم و یا بازسازی داشته باشند، هزینه آن خدمات به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما