پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی سهروردی

هر یک از اجسامی که ما در زندگی روزمره از آنها در منزل خود استفاده می کنیم، در کنار هر چیز دیگری نیاز به مراقبت دارد. ممکن است برای خرید برخی از اجسامی که در منزل لازم است، هزینه زیادی را بپردازیم که ممکن است این هزینه به خاطر کیفیت آن وسیله،زیبایی و برند بودن آن وسیله باشد.  قطعا وقتی که هزینه ای را صرف خریدن چیزی می کنیم. و وقتی برای  آن می گذاریم برای ما ارزش زیادی خواهد داشت. پس باید در نگهداری آن کوشا باشیم. یکی از  اصلی ترین وسیله هایی که در منزل هر یک از ما قرار دارد، فرش است. قطعاً ما در هنگام خرید فرش، در کنار کیفیت آن به زیبایی و نقش و نگار آن توجه خاصی می کنیم. چرا که فرش در خانه  نقش بسیار مهمی دارد.

قالیشویی سهروردی
ممکن است با گذر زمان  از نظر ما فرش ها کدر به نظر بیایند و دیگر مثل روز اول نباشند. چرا که ما با آنها ارتباط پوستی زیادی داریم. و در واقع از صبح تا هنگام شب روی آنها زندگی می کنیم. امروز با پیشرفته شدن ماشین آلات، دیگر نباید نگران کدر شدن فرش ها و یا مشکلاتی از قبیل آسیب دیدن به فرش های خود باشیم؛ چرا که می توانیم با سپردن فرش های خود به کارخانه‌های قالیشویی های معتبر، تمام مشکلات را برطرف کنیم. و فرش های خود را مثل روز اول،  درخشان، زیبا و بدون هیچ گونه مشکلی تحویل بگیریم. یکی از قالیشویی هایی که می‌توانیم به شما برای تضمین کیفیت کار آنها در شستشو  معرفی کنیم، قالیشویی مادر در سهروردی می‌باشد. این قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش های شما، که کار اصلی آنهاست، از خدمات دیگری هم چون سوختگی فرش شما که ممکن است در طول  مدت زمان اتفاق بیفتد و یا دررفتگی ریشه‌های شما و خدمات دیگری همچون این قبیل به شما ارائه بدهد. علاوه بر فرش های شما، این  کارخانه قالیشویی، شتسشوی‌ موکت های شما را هم نیز انجام می دهد. انواع موکت های برجسته را با بهترین مواد شوینده و جدیدترین ماشین‌آلات، زیر نظر متخصصان مجرب انجام خواهند داد. و تمامی پرزگیری های موکت های شما انجام می شود.

قالیشویی در سهروردی

خیابان سهروردی در منطقه ۷ تهران قرار دارد. که از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل می شود. خیابان سهروردی از پل سید خندان در شمال آغاز می شود و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می شود. که قیمت مسکن و خیلی چیزهای دیگر در قسمت شمالی نسبت به قسمت جنوبی و دیگر مناطق منطقه ۷ بیشتر می باشد. کارخانه قالیشویی مادر  که در خیابان سهروردی شعبه دارد،  توانسته است رضایت ۹۰% مردم این منطقه را به  دست بیاورد.

 شستشوی فرش ها در کارخانه قالیشویی سهروردی

 شستشوی فرش ها در این کارخانه، به دو روش دستی و مکانیزه انجام می‌شود. فرش هایی مانند فرش های ابریشمی، دستباف و گل ابریشمی که دارای حساسیت فراوانی می باشند، با شستشوی دستی  و بیشتر با دخالت دست انسان انجام می‌شود. که بعد از تحویل گرفتن فرش های شما با گرفتن گردوغبار آنها، با جاروهای  مخصوص آنها را به مرحله شستشو و سپس خشک کردن آنها می پردازند. اما شستشوی فرش های دیگر ماشینی را با ماشین آلات مکانیزه انجام می دهند.

شستشوی فرش ها در کارخانه قالیشویی سهروردی

کلیه مراحل شستشوی فرش در قالیشویی سهروردی، توسط دستگاه و ماشین آلات پیشرفته و بدون دخالت نیروی دست انجام می‌شود. بنابراین خطای انسانی در این روش بسیار کم است و افراد می توانند این اطمینان را داشته باشند که فرش های آنها علاوه بر تمیزی، پاکیزگی و درخشش، کاملاً تمیز و بدون هیچ گونه آسیبی به صورت لوله و کاور شده به دستشان می رسد و کلیه مراحل غبارگیری، شست و شوی فرش با مواد شوینده مرغوب، آبکشی و خشک شدن در گرمخانه های مجهز، به صورت کامل انجام می شود. بنابراین در قالیشویی معتبری چون قالیشویی سهروردی  و قالیشویی در تهرانپارس فرش های شما امانتی نزد قالیشویی می باشند، که در نهایت هم سالم و پاکیزه به دست شما می رسد.

 انجام خدمات رفوگری و لکه گیری قالیشویی

 انجام خدمات رفوگری در هر کارخانه قالیشویی قابل انجام نمی باشد. چرا که نیاز به  متخصصان و هنرمندانی  در حوزه رفوگری می باشد. چرا که در این مرحله گاهی نیاز است که هنرمند رفوگر،  نقشه قالی را دوباره طراحی کرده و آن روی دارقالی پیاده کند. پس کار بسیار تخصصی می باشد و حتماً باید متخصص لازم به خود را داشته باشد.

خدمات رفوگری

رفوگری و ترمیم کلیه فرش های دستباف، ماشینی، گلیم، موکت، تابلو فرش، مبلمان و… توسط تیم کارشناسان متخصص مجموعه قالیشویی سهروردی، به مشتریان ارائه می شود. بنابراین این قالیشویی تنها به شستشوی فرش ها اکتفا نکرده و تمام مشکلات و عیوب فرش ها و قالی ها و مبلمان شما را برطرف کرده و محصول سالم و تمیز به شما تحویل می دهند. 

عمل دیگری که در این قالیشویی انجام می‌شود، عمل لکه گیری می باشد:

 گاهی ممکن است بر اثر ریختن رنگ های پلاستیکی، روغنی یا شیمیایی بر روی فرش ها، فرش های شما نیاز به عمل لکه‌گیری داشته باشد. که در این زمینه هم نیاز به متخصص خود می‌باشد. چرا که بسیاری از این رنگ‌های شیمیایی به دلیل اینکه در خود مواد سلولوزی دارند، به راحتی پاک نمی شوند. و باید متخصص لکه گیری برای انجام آن در صحنه حضور داشته باشد.

لکه گیری فرش

پیش از آغاز شستشوی فرش با مواد شوینده، متخصصان قالیشویی با استفاده از محلول های مخصوص لکه بری، انواع لکه های جوهر، چای و قهوه، شمع، چربی و… را کاملاً برطرف می کند، تا در فرایند شست و شو، هیچگونه لکه ای روی فرش باقی نمانده و فرش شما براق بشود. هر کدام از این لکه ها، روش ها و مواد مخصوص خود را دارد. که تشخیص نوع برخورد با این لکه ها بر عهده کارشناسان قالیشویی می باشد. که این خدمات در قالیشویی سهروردی به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود و این قالیشویی با ارائه ضمانت نامه کتبی خیال مشتریان خود را از این بابت راحت می کند.  

 خدمات دیگر بهترین قالیشویی تهران

 گفته شد که در کنار شست و شوی فرش های شما، خدمات دیگری هم چون شستشوی موکت های شما، شستشوی فرش های دستبافت، قیمتی، فرش های گل ابریشم و همچنین خشکشویی انواع مبل های شما، لکه‌گیری و رفوگری در این کارخانه قالیشویی انجام می شود.

خدمات بهترین قالیشویی تهران

۱- تمامی مراحل شستشو در این کارخانه با کیفیت بالا انجام می شود. اعم از استفاده و به کارگیری ماشین آلات به روز و مکانیزه.

۲- به کارگیری کارکنان متخصص در این حوزه

۳- و هم چنین استفاده از مواد شوینده مرغوب و هم موادی که شیمیایی نباشند و برای محیط زیست مضر نباشند.

۴- و در نهایت خشک کردن فرش ها در گرمخانه  ها با استفاده از خشک کن های گازی و بعد از آنها کاور کردن فرش های تمیز شما بعد از تایید متخصص مربوطه.

۵- حمل و تحویل فرش ها: بعد از انجام شستشوی فرش های شما در کارخانه قالیشویی، در اسرع وقت فرش های شما خدمت شما ارسال می شود. و کادر  نیروی مجرب این مجموعه آنها در را  منزل شما پهن خواهند کرد و دیگر  نگران چیدمان فرش های خود نباشید.

شست و شوی فرش های پرز بلند

همان طور که همه می دانیم فرش ها در انواع مختلفی هستند که هر کدام در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شوند. هر کدام از این فرش ها به نوعی شسته می شوند که در این مقاله قصد داریم به شست و شوی فرش های پرز بلند بپردازیم و نکاتی را در این خصوص ارائه دهیم.
فرش های پرز بلند جز فرش های فانتزی محسوب می شوند که امروزه در اکثر منازل مورد استفاده هستند و هم چنین این فرش ها در رنگ های متنوعی هم هستند و شست و شوی آن ها کمی متفاوت است. این فرش ها را هم می توان در منزل شست و شو داد و هم از خدمات قالیشویی ها استفاده کرد که به چند مورد از شست و شوی دستی می پردازیم.

۱- استفاده از مواد شوینده های مخصوص و معتبر که ابتدا مقداری از مواد شوینده را با مقدار مشخصی از آب حل کنید و سپس برای تمیز کردن فرش از برس های مخصوصی که برای این سبک از فرش ها طراحی شده است استفاده کنید. این برس های مخصوص به طور کامل به لا به لای پرز های فرش وارد می شود و تمام آلودگی را از فرش ها جمع می کند. برس های مخصوص و نرم هستند و اصلا آسیبی به این فرش ها و پرزهایشان وارد نمی کنند. در صورت نیاز می توانید خریداری کنید و هر زمان که احتیاج داشتید به کار ببرید چرا که روشی بسیار آسان و خانگی و البته در دسترس است.

۲- مورد دوم استفاده از محلول های خانگی است که از این محلول ها بیش تر برای از بین بردن لکه استفاده می شود که البته لکه هایی که تازه بر روی فرش ایجاد شده اند چرا که لکه هایی که سر سخت باشند به راحتی توسط محلول های خانگی از بین نمی روند حتی توسط مواد شوینده هم به ندرت پاک می شوند و تنها قالیشویی ها می توانند پاسخگوی خوبی باشند به همین دلیل همیشه توصیه می شود که برای پاک کردن لکه ها سرعت عمل داشته باشید تا در همان لحظه به راحتی پاک شود.

شست و شوی فرش های پرز بلند

۳- مورد سوم که می توانید برای تمیز کردن فرش های پرز بلند استفاده کنید دستگاه بخار شور مخصوص است که این دستگاه برای تمیز و ضد عفونی کردن لوازم مختلفی هم چون فرش ها و مشابه آن ها به کار می رود که این دستگاه دارای مخزنی است که داخل آن آب و مواد شوینده و یا هر محلول دیگری به کار می رود و با بخار عمل می کند که همین بخار و درجه حرارت مناسبی که دارد باعث شده است فرش ها علاوه بر تمیزی ضد عفونی کامل هم بشوند.
دستگاه بخار شور با توجه به شکل ظاهری که دارد به راحتی فرش های پرز بلند را تمیز می کند و تا عمق فرش که همان لا به لای پرز ها محسوب می شود نفوذ کرده و هر گونه آلودگی را بر طرف می کند. لازم به ذکر است که این موارد ذکر شده برای شست و شوی کامل به کار نمی رود و کاملا سطحی هستند به همین دلیل اگر قصد به انجام شست و شوی کامل و عمقی است بهتر است از خدمات قالیشویی های معتبر استفاده شود تا فرش ها در بالاترین کیفیت توسط دستگاه های مخصوص شسته شوند بدون آن که ذره ای آسیب به آن ها وارد شود.

ترفند کاربردی در شست و شوی قالی

برای شست و شوی فرش ها ترفند های مختلفی وجود دارد که این ترفند ها روش های خانگی هم محسوب می شوند که می توان از برخی محلول ها برای تمیز کردن فرش ها و قالی استفاده کرد که در این قسمت به تعدادی از این روش ها می پردازیم.

۱- اولین محلول خانگی استفاده از آب و جوش شیرین، آب و سرکه است که این دو محلول جز پاک کنندها محسوب می شوند که در برخی شرایط می توانید برای فرش ها به کار ببرید.

ترفند کاربردی در شست و شوی قالی

۲- برای پاک کردن لکه ای که بر روی فرش ها ایجاد شده است هم می توان از نوشابه استفاده کرد که با قرار دادن مدت کوتاهی از این محلول می توانید لکه ها را کامل از بین ببرید.

۳- مورد بعدی استفاده از ماست است که این ماده هم می تواند برخی از لکه ها و آلودگی ها را از روی فرش ها پاک کند.

این موارد برخی ترفند های ساده و در دسترس هستند که می تواتید در برخی شرایط بحرانی به کار ببرید.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما