قالیشویی سهروردی

قالیشویی سهروردی

قالیشویی

برای قالیشویی سهرودی باید گفت که  هر یک از اجسامی که ما در زندگی روزمره از آنها در منزل خود استفاده می کنیم .در کنار هر چیز دیگری نیاز به مراقبت دارد،

 ممکن است برای خرید برخی از اجسامی که در منزل لازم است .هزینه زیادی را بپردازیم که ممکن است. این هزینه به خاطر کیفیت آن  وسیله ،زیبایی و ، و برند بودن آن وسیله باشد.

 قطعا وقتی که هزینه ای را صرف خریدن چیزی می کنیم. و وقتی برای  آن می گذاریم برای ما ارزش زیادی خواهد داشت . پس باید در نگهداری آن کوشا باشیم.

  یکی از  اصلی ترین وسیله هایی که در منزل هر یک از ماها قرار دارد  فرش است.

 قطعاً ما در هنگام خرید فرش در کنار کیفیت آن به زیبایی و نقش و نگار آن توجه خاصی می کنیم .چرا که فرش در خانه   نقش بسیار مهمی دارد.

 ممکن است با گذر زمان  از نظر ما فرش ها که کدر به نظر بیایند. و دیگر مثل روز اول نباشند چرا که ما با آنها ارتباط پوستی زیادی داریم.  و در واقع از صبح تا هنگام شب روی آنها زندگی می کنیم.

 امروز با پیشرفته شدن ماشین آلات دیگر نباید نگران کدر شدن فرش ها و یا مشکلاتی از قبیل آسیب دیدن به فرش های خود باشیم،  چرا که می توانیم با سپردن فرشهای خود به کارخانه‌های قالیشویی های معتبر تمام مشکلات را برطرف کنیم. و فرشهای خود را مثل روز اول  درخشان زیبا و بدون هیچگونه مشکلی  تحویل بگیریم.

 یکی از قالیشویی هایی که می‌توانیم به شما برای تضمین کیفیت کار آنها در شستشو  معرفی کنیم. قالیشویی مادر در سهروردی می‌باشد.

 این قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش های شما که کار اصلی آنهاست. از خدمات دیگری همچون سوختگی فرش شما که ممکن است. در طول  مدت زمان اتفاق بیفتد .و یا دررفتگی ریشه‌های شما و خدمات دیگری همچون این قبیل به شما ارائه بدهد.

 علاوه بر فرشهای شما این  کارخانه قالیشویی شتسشوی‌ موکت های شما را هم نیز انجام می دهد .انواع موکت های برجسته را با بهترین مواد شوینده و جدیدترین ماشین‌آلات زیر نظر متخصصان مجرب انجام خواهند داد. و تمامی پرزگیری های موکت های شما انجام می شود.

 خیابان سهروردی

 خیابان سهروردی در منطقه ۷ تهران قرار دارد که از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل می شود.

  خیابان سهروردی از پل سید خندان در شمال آغاز می شود .و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می شود.

 همانطور که گفته شد خیابان‌ سهروردی از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده است. که قیمت مسکن و خیلی چیزهای دیگر در قسمت شمالی نسبت به قسمت جنوبی و دیگر مناطق منطقه ۷ بیشتر میباشد.

 بوستان اندیشه از مهمترین و معروف‌ترین بوستانهای این  محله به شمار می‌آید. که در این بوستان  فرهنگسرای اندیشه و کتابخانه اندیشه واقع شده است.

خیابان سهروردی
خیابان سهروردی

 کارخانه قالیشویی مادر  که در خیابان سهروردی شعبه دارد توانسته است. رضایت ۹۰% مردم این منطقه را به  دست بیاورد.

 شستشوی فرش ها در این کارخانه قالیشویی:

 شستشوی فرش ها در این کارخانه به دو روش دستی و مکانیزه انجام می‌شود. فرش های مانند فرش های ابریشمی دستباف و گل ابریشمی که دارای حساسیت فراوانی می باشند . با شستشوی دستی انجام می شوند.  و بیشتر با دخالت دست انسان انجام می‌شود. که بعد از تحویل گرفتن فرش های شما با گرفتن گردوغبار آنها با جاروهای  مخصوص آنها را به مرحله شستشو ب و سپس خشک کردن آنها می پردازند.

 اما فرش های دیگر ماشینی را با ماشین آلات مکانیزه شستشوی آنها را انجام می دهند.

 انجام خدمات رفوگری و لکه گیری در این قالیشویی:

 انجام خدمات رفوگری در هر کارخانه قالیشویی قابل انجام نمی باشد .چرا که نیاز به  متخصصان و هنرمندانی  در حوزه رفوگری می باشد. چرا که در این مرحله گاهی نیاز است. که هنرمند رفوگر  نقشه قالی را دوباره طراحی کرده و آن روی دارقالی پیاده کند .پس کار بسیار تخصصی می باشد و حتماً باید متخصص لازم به خود را داشته باشد.

لگه برداری فرش
لگه برداری فرش

 عمل دیگری که در این قالیشویی انجام می‌شود عمل لکه گیری می باشد:

 گاهی ممکن است بر اثر ریختن رنگ های پلاستیکی روغنی یا شیمیایی بر روی فرش ها فرش های شما نیاز به عمل لکه‌گیری داشته باشد .که در این زمینه هم نیاز به متخصص خود می‌باشد. چرا که بسیاری از این رنگ‌های شیمیایی به دلیل اینکه در خود موادسلولوزی دارند به راحتی پاک نمی شوند. و باید متخصص لکه گیری برای انجام آن در صحنه حضور داشته باشد.

از بین بردن لکه فرش

 خدمات دیگر این مجموعه:

 گفته شد که در کنار شست و شوی فرش های شما خدمات دیگری همچون شستشوی موکت های شما شستشوی فرشهای دستبافت قیمتی فرشهای گل ابریشم و همچنین خشکشویی انواع مبل های شما لکه‌گیری و رفوگری در این کارخانه قالیشویی انجام می شود.

 لازم به ذکر است که بدانید :

۱_تمامی مراحل شستشو در این کارخانه با کیفیت بالا انجام می شود. اعم از استفاده و بکارگیری از ماشین آلات به روز و مکانیزه .

۲_ به کارگیری کارکنان متخصص در این حوزه

۳_ و همچنین استفاده از مواد شوینده مرغوب و همموادی که شیمیایی نباشند و برای محیط زیست مضر نباشند.

۴_ و در نهایت خشک کردن فرش ها در گرمخانه  ها با استفاده از خشک کن های گازی و بعد از آنها کاور کردن فرش های تمیز شما  بعد از تایید متخصص مربوطه.

 حمل و تحویل فرش ها:

 بعد از انجام شستشوی فرش های شما در کارخانه قالیشویی در اسرع وقت فرش های شما خدمت شما ارسال می شود. و کادر  نیروی مجرب این مجموعه آنها در را  منزل شما پهن خواهند کرد و دیگر  نگران چیدمان فرش های خود نباشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور