پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور

قالیشویی امانیه

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی امانیه

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

محله امانیه در ناحیه ۲ منطقه ۳ تهران واقع شده است. که از نظر جغرافیایی از شمال به اتوبان چمران و از شرق به اتوبان مدرس واقع شده است. این محله از سمت جنوب به خیابان های آرش، اسفندیار و نیایش محدود می شود. حیطه غربی این محله مهم می‌باشد؛ چرا که اماکنی همچون مسجد بلال حبشی، هتل استقلال، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی و پارک ملت را اشغال کرده‌است.

قالیشویی امانیه

شستشوی فرش ها در قبل‌ تر به روش سنتی شستشو در منازل، رواج داشت. اما امروزه که کیفیت برای ما بسیار ارزنده می‌باشد، شستشوی‌ فرش ها در کارخانه های قالیشویی به نفع ما می‌باشد و همچنین کیفیت بالاتری در این روش وجود دارد. با به روی کار آمدن ماشین آلات پیشرفته و پیشرفت علم در تمامی زمینه ها، قالیشویی های معتبر، بهترین گزینه برای شستشوی فرش ها، قالیچه ها، موکت ها،  فرش های دستباف و گل ابریشم وخشکشویی انواع مبل می‌باشند. یکی از قالیشویی های به نامی را که در منطقه امانیه میتوان معرفی کرد، قالی شویی مادر می‌باشد. قطعا وسایل منزل ما از جمله فرش ها و مبل ها برای ما اهمیت بالایی خواهند داشت و در کنار حفظ و نگهداری، نیاز به شستشو نیز دارند. که بهترین روش برای شستشوی آنها سپردن فرش ها به قالیشویی معتبر می‌باشد.

چرا انتخاب قالیشویی مهم می‌باشد؟!

چرا که شیوه شستشو در قالیشویی ها کاملا متفاوت است و اگر قالیشویی معتبری انتخاب نکنید، قطعا به شما خساراتی وارد خواهند کرد. قالیشویی های معتبر تضمین کیفیت برای مشتریان خود خواهند داشت؛ چرا که فرش شما دست آنها امانت می‌باشد و آنها موظف هستند در نگهداری آنها کوشا باشند. یک کارخانه قالیشویی باید دارای کادری مجرب، متخصص و کار بلد در این زمینه باشد. که آگاهی کامل در مورد جنس و نوع تمامی فرش ها را داشته باشند. در کنار کادر متخصص، باید از مواد شوینده مرغوب و ارگانیک استفاده کنند. که آسیبی به تار و پود فرش وارد نشود و همچنین این مواد شوینده به طبیعت آسیبی نرسانند و باعث تخریب آنها نشوند.

چرا انتخاب قالیشویی مهم می باشد؟

اما قالیشویی های معتبر مانند قالیشویی امانیه، موظف هستند که شستشوی فرش شما را تضمین کند. بدین ترتیب که با ارائه ضمانت نامه کتبی پس از تحویل فرش، این اطمینان را به شما می دهد که فرش شما پس از طی فرایند شست و شو کاملاً سالم و پاکیزه و بدون هیچگونه آسیب و آلودگی به دست شما برسد. همچنین در هنگام جابجایی فرش کاملاً دقت شود که هیچ صدمه ای به فرش و یا مبلمان شما وارد نشود. بنابراین می توانید تمیز کردن مبل و فرش خود را به قالیشویی امانیه بسپارید.  

قالیشویی امانیه

شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که بعد از شستن فرش در خانه هایتان،  روی فرش های شما لک های زرد رنگ به وجود بیاید و خستگی در تن شما بماند. دلیل این اتفاق می تواند این باشد که قبل از شستشوی فرش، حتما باید خاک گیری فرش انجام شود و اگر این کار انجام نشود، خاک باقی مانده در تارپود فرش بعد ریختن آب به گل تبدیل می‌شود و در فرش می ماند و در زرد شدن فرش ها نقش بسیار مهمی دارد. ویا استفاده از مواد شوینده ای که متناسب با نوع جنس فرش شما نباشد. ‌همه این موارد گفته شده، نشان از این دارد که شستشوی فرش در کارخانه های قالیشویی معتبر، بهترین گزینه برای شستشوی فرش های شما می باشد. بعد از تحویل گرفتن فرش های شما مراحل زیر طی می شود:

۱_ مرحله غبار گیری با ماشین آلات قوی را انجام می دهند. که انجام این کار در منزل بسیار دشوار می‌باشد.

۲_ بعد از آن، آبگیری فرش به روش کر اسلامی می‌باشد. که اگرفرش به نجاسات آلوده می‌باشد، پاک شود.

قالیشویی در امانیه

۳_ پس از آن شستشو با مواد شوینده مرغوب با توجه به جنس فرش را انجام می دهند.

۴_ در مرحله بعد آبکشی کرده که هیچ گونه موادی در الیاف فرش باقی نماند که باعث پوسیدگی فرش شود .

۵_ در مرحله آخر به گرمخانه ها انتقال داده شده و برای خشک شدن و بعد از تایید متخصص، خدمت شما ارسال خواهد شد‌.

اما خدمات قالیشویی به همین جا ختم نمی‌شود و خدمات دیگری همچون رفوگری فرش، ریشه بافی، شیرازه دوزی، چرم دوزی، لکه برداری و… در کنار شستشوی فرش ها انجام می‌شود.

خدمات حرفه ای بهترین قالیشویی

هم چنین می‌توانید از خدمات دیگری که در این کارخانه قالیشویی انجام می شود، استفاده کنید. بهترین قالیشویی، مجموعه ای است که بتواند بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد؛ زیرا در فضای رقابتی امروزه در میان مراکز خدمات قالیشویی، مجموعه هایی که کیفیت پایین و قیمت بالایی دارند، نمی توانند رضایت مشتریان را به خود جلب کنند. بنابراین مجموعه های معتبر و مطمئن سعی بر این دارند که با ارائه قیمت های شفاف و همچنین خدمات متنوع و ممتاز از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کند. قالیشویی امانیه در این زمینه، دغدغه مشتریان خود را برطرف کرده و به روز ترین امکانات را با مناسب ترین قیمت که زیر نظر نرخ اتحادیه قالیشویان می باشد، برای مشتریان محترم خود در نظر می گیرد.

شست و شوی تخصصی

تمامی وسیله های شامل فرش، گلیم، مبلمان، موکت، تشک خوشخواب، پتو و فرش های نفیس و دستباف مانند فرش ابریشم در قالیشویی امانیه به صورت کاملا تخصصی شستشو داده می شوند. به این ترتیب که با استفاده از مواد شوینده مرغوب که مخصوص هر نوع جنس فرش می باشد، کلیه مراحل انجام می شود.

خدمات حرفه ای بهترین قالیشویی

رفوگری و ترمیم

کلیه خدمات رفوگری وترمیم هر گونه آسیب فرش و مبلمان مانند پارگی، سوختگی ،پوسیدگی و… در بهترین قالیشویی مانند قالیشویی امانیه، توسط دستگاه های پیشرفته و ماشین آلات کاملا مکانیزه زیر نظر تیم کارشناسان متخصص انجام می شود. بنابراین هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نشده و علاوه بر آن تمامی و عیوب آن رفع می شود.  

عمل ریشه بافی

بر اثر گذر زمان، ممکن است ریشه های فرش دچار پوسیدگی شوند، در کارخانه های قالیشویی به روز و پیشرفته با حضور متخصص این کار، عمل ریشه بافی انجام می‌شود. به صورتی که ریشه قبلی را جدا کرده و ریشه جدید به فرش اضافه می‌کنند. این کار بسیار سخت و تخصصی می‌باشد. به گونه ای که کوچک ترین اشتباه باعث جدا شدن گره های فرش می‌شود.

عمل  چرم دوزی فرش 

اگر تا کنون دقت کرده باشید، چهار طرف فرش ها چرم دوزی شده است. این کار به منظور جلوگیری از فرسایش شیرازه فرش انجام می شود و همچنین جلوی سر خوردن فرش روی زمین را می‌گیرد. در کارخانه های معتبر از جمله کارخانه قالیشویی مادر امانیه، اگر فرش شما نیاز به چرم دوزی داشته باشد، برای شما انجام می دهند.

شست و شوی موکت در محل

یکی از کفپوش های پرطرفدار که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد موکت ها هستند که البته دلیل استفاده بیش تر از این کفپوش، مدرن شدن آن ها می باشد که این مدرن شدن در خصوص طرح ها و رنگ های متنوعی است که در آن ها وجود دارد و هم چنین جنس این کفپوش ها به نسبت گذشته بسیار بهتر و کاربردی تر هم می باشد.
موکت ها بیش تر در اتاق ها مورد استفاده هستند و در سبک های مختلفی هم وجود دارند که می توان با هر دیزاینی آن ها را ست کرد.
موکت ها به دلیل این که همانند فرش ها بر روی زمین به طور گسترده پهن هستند آلوده شدن و تجمع گرد و خاک بر روی آن ها امری کاملا طبیعی می باشد و لازم است به شست و شوی آن ها در موقعیت مناسب پرداخته شود به خصوص اگر موکت برای اتاق کودک باشد چرا که آلودگی موکت می تواند برای کودک آسیب رسان باشد به همین دلیل در این شرایط بهتر است سریعا به تمیز کردن موکت بپردازید.
برای تمیز کردن و یا شست و شوی موکت ها در محل دو روش وجود دارد که هم می توانید موکت را در محل به روش دستی شست و شو دهید و تمیز کنید و هم می توانید از خدمات قالیشویی در محل استفاده کنید.

شست و شوی موکت در محل

اگر قصد به شست و شوی خانگی دارید می توانید بر طبق روش های زیر عمل کنید:

۱- روش اول استفاده از پودر های تمیز کننده ی مخصوص موکت ها است که نحوه ی استفاده از این پودر های مخصوص موکت این گونه است که باید ابتدا باید با آب ولرم و یا گرم ترکیب شوند که البته بهتر است آب کمی گرم باشد چرا که هر گونه آلودگی راحت تر توسط آب گرم پاک می شود و حتی اگر چربی ها و روغن هم بر روی موکت ریخته شده باشد با آبی که کمی درجه ی حرارت دارد بهتر تمیز می شود.
سپس کفی که از ترکیب حاصل می شود را به کمک اسفنج و یا برس مخصوص بر روی موکت بکشید تا آلودگی ها پاک و موکت تمیز شود و هم چنین اگر موکت لکه ای هم داشته باشد به کمک این پودر می توانید از بین ببرید. این پودر ها کامل مختص موکت است و هیچ آسیبی ایجاد نمی کنند و در هر زمان که احتیاج داشتید می توانید استفاده کنید.

۲- روش بعدی جارو کشیدن روزانه ی موکت است که از تجمع گرد و خاک و الودگی جلوگیری می کند و موکت دیر تر کثیف می شود.

۳- مورد بعدی استفاده از تمیز کننده های دستی است که با ریختن آن ها بر روی موکت و سپس جمع کردنشان با دستمال نیز می تواند تمام الودگی ها را تمیز کند که حتی داخل دستگاه بخار شور هم می توانید بریزید و بهتر و راحت تر کار تمیز کردن را انجام دهید.

این موارد را در هر زمان می توانید به کار ببرید و اگر نتوانستید می توانید از قالیشویی در محل سکونتتان استفاده کنید و البته از معتبر بودن آن ابتدا مطمئن شود. اگر از برخی روش های اصولی در خصوص نگهداری از موکت ها به کار ببرید، دیرتر به شست و شو احتیاج خواهند داشت.

اصول شست و شوی فرش در خانه های آپارتمانی

امروزه به دلیل افزایش آپارتمان نشینی شست و شوی فرش ها با کمی مشکل و سختی رو به رو است که از جمله این مشکلات شامل:

۱- نبودن فضای کافی برای شست و شوی فرش ها

۲- نبود امکانات هم جهت شست و شو و هم خشک کردن فرش ها

۳- امکان نارضایتی برای ساکنین آپارتمان

اصول شست و شوی فرش در خانه های آپارتمانی

این سه مورد از اصلی ترین مشکلات هستند که در هر ساختمانی وجود دارد به همین دلیل برای شست و شوی فرش های خود در منزل استفاده از شامپو فرش و استفاده ار بخارشوی توصیه می شود که در این روش احتیاج به شست و شو و آبگیری کامل نیست و فرش ها در همان جایگاهی که هستند به کمک شامپو فرش و اسفنج نرم و یا بخار اب داغ کاملا تمیز می شوند فقط برای خشک کردن آن لازم است چند ساعت به حال خود باشند و اصلا نباید بر روی آن رفت و امد صورت بگیرد تا به همان حالت تمیز باقی بمانند.
این مورد جز شست و شوی اصولی و آسان برای فرش ها در منازل آپارتمانی می باشد و در غیر این صورت استفاده از خدمات قالیشویی ها تنها گزینه ی باقی مانده می باشند.

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما شماره خود را ثبت کنید