پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی سیدخندان

قالیشویی سیدخندان، با تجهیزات مدرن قالیشویی، انواع خدمات رفوگری، شستشوی فرش، مبل شویی و … را به مشتریان ارائه می دهد. شاید  در زندگی روزمره همگی ما پیش بیاید که بر اثر وقوع اتفاقی مثل ریختن چای یا آبمیوه از دست کودکان و حتی به مرور زمان، فرش ها  رنگ زردی به خود بگیرند و باعث بشوند که از نظر ما جلوه بدی پیدا کنند. اگر بخواهیم که مانند روز اول، شما فرشی درخشان و تمیز داشته باشید و وقتی که در منزل باز می‌شود، بسیار چشمگیر به نظر برسد، باید بعد از گذشت زمان معینی،  برای شستشوی آنها اهمیت زیادی قائل بشویم. ممکن است یک فرش تا سال های متعددی، زیبا و چشمگیر باشد و نظر هر کسی را به خود جلب کند؛ اما باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشیم. یکی از مواردی که باید در هنگام نگهداری از فرش، به آنها دقت کنیم، شستشوی فرش ها است. همه ما امروز متوجه شدیم که  شستشوی فرش ها در منزل، کار درستی نمی باشد و اگر که شستن فرش ها را به کارخانه های  قالیشویی بسپاریم، نتیجه بهتری دریافت خواهیم کرد.

قالیشویی سید خندان

 اگر بخواهیم یک قالیشویی، که همه این ویژگی‌ها را در خود داشته باشد، در محدوده  سید خندان معرفی کنیم، می‌توانیم به قالیشویی سیدخندان مراجعه کنیم. محله سیدخندان در منطقه ۳ استان تهران قرار دارد و این محل پل ارتباطی بین منطقه ۳ و ۷ تهران می باشد. قالیشویی مادر سیدخندان، توانست عملکرد خوبی را در این منطقه بین مردم داشته باشد. در محله سیدخندان بیشتر خانه ها به همان شکل و شمایل قدیمی وجود دارد و اگر بخواهیم که به حال و هوای قدیم برگردیم، می‌توانیم به محله های این منطقه مراجعه کنیم. کماکان در منطقه‌ای با همچنین خانه هایی می توان به فرش های دستباف و نفیس قدیمی رسید.

خدمات قالیشویی مدرن :

۱- خاک گیری

۲- شستشو با آب و تاید

۳- اعلاشویی بوسیله مواد شوینده استاندارد و عاری از مواد شیمایی که شمال گارانتی نیز میشود

چند نکته هنگام انتخاب قالیشویی

انتخاب یک قالیشویی معروف و برندی که بین مردم محبوبیت داشته باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا در این صورت می توان با خیال راحت شستشوی فرش های نفیس خود را به این مجموعه سپرد.

۱- دارای مدیریتی باشد که برای وقت و هزینه ای که می کنید، ارزش قائل شوند.

۲- در تمامی ساعات شبانه روز، بتوانید فرش های خود را به آنها بسپارید و در اسرع وقت آنها را به شما باز گردانند.

چند نکته هنگام انتخاب قالیشویی

۳- کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده باشند و شما از کیفیت کار های آنها در هنگام شستشوی فرش ها مطمئن باشید.

۴- دارای کادری باشند که در تمامی ساعات شبانه روز، پاسخگوی شما باشند و بتوانند به سوالات شما پاسخ دهند.

۵- با توجه به وضعیت کنونی اگر هم که سفارشات را آنلاین برعهده بگیرند، که ویژگی خیلی خوب می باشد.

مشاوره رایگان قالیشویی سیدخندان

قالیشویی سید خندان، با دادن مشاوره‌ رایگان به هم وطنان عزیز، می تواند آنها را از هر گونه سوال و یا اطلاعاتی در مورد شستشوی فرش های دستباف و هرگونه فرشی آگاه کند. در شستشوی آن‌ها باید تمام موارد تخصصی حفظ شود تا آسیب به فرش های گرانبهای شما عزیزان وارد نشود.

محله ی سیدخندان

  امروزه بیشتر قالیشویی ها دارای مجوز رسمی نمی باشند و این خودش یک نوع نقص است؛ چرا که کار غیرقانونی انجام می‌دهند. اما قالیشویی مادر در سیدخندان، دارای مجوز رسمی می باشد و شما می توانید  از صلاحیت آنها مطلع شوید. با داشتن ۲۰ سال سابقه در این کار، می توانید به راحتی با آنها اعتماد کنید. برای دسترسی راحت تر به این کارخانه قالیشویی و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مجموعه، می توانید شماره آنها را از۱۱۸ دریافت کنید. همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که این قالیشویی در اختیار شما قرار می دهد، انجام سفارش شما به صورت آنلاین می باشد.

شستشو انواع فرش های دست بافت و ماشینی

فرش جزء مهم ترین عامل در دکوراسیون و چیدمان خانه های ایرانی می باشد. فرش ها با تنوع های گوناگون و زیبا انتخاب اکثر خانواده ها برای پوشاندن کف زمین منزل خود می باشند. اما نگهداری و تمیز نگه داشتن فرش ها، نیز شرط مهمی برای حفظ کیفیت اولیه آن ها می باشد. در بین الیاف فرش، بیشترین گرد و غبار و باکتری ها تجمع می کنند و در گذر زمان باعث آلرژی وکدر شدن ظاهر فرش می شود. استفاده از جارو برقی و جارو دستی در از بین بردن گرد و غبار ها موثر است. فرش های دستبافت و فرش های ماشینی از لحاظ ظاهر مثل هم هستند؛ ولی فرش های دستبافت، الیاف محکم تر و با کیفیت تری دارند و همین دلایل باعث افزایش عمر فرش های دستبافت می شود.

شستشو انواع فرش های دست بافت و ماشینی

نحوه شستشوی فرش های ماشینی و دست بافت و انواع طرح فرش در قالیشویی، به دو صورت سنتی و اتوماتیک انجام می شود. در روش سنتی، شستشو با نیروی انسانی انجام می شود و فقط خشک کردن فرش ها با استفاده از دستگاه ها می باشد. در روش اتوماتیک، شستشوی فرش ها از صفر تا صد تماماً با دستگاه ها انجام می شود و نیروی انسانی هیچ گونه دخالتی انجام نمی دهد.

شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی در قالیشویی بهتر است زیرا:

۱- استفاده از شوینده های مرغوب و درجه یک

۲- استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز

۳- استفاده از آب کر برای شستشو

۴- استفاده از دستگاه های مخصوص برای خشک کردن فرش

۵- وجود نیروی ماهر، متخصص و با تجربه

۶- ارائه خدمات دیگر مانند رفو گری، رنگ بری، از بین بردن لکه ها، اعلاء شویی و ترمیم فرش

تعرفه های کارخانه قالیشویی سیدخندان

تمام تعرفه های این کارخانه قالیشویی، طبق مصوبه وزارت خانه می باشد و هیچ نوع هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد و تنها شما باید هزینه حمل و نقل را بپردازید. در هنگام شستشو، تمام موارد مربوط به فرش شما حفظ خواهد شد و فرش شما با بهترین و مرغوب ترین شوینده های مخصوص به خودش شسته خواهد شد و با آبکشی فراوان،  تمام شوینده از آن خارج خواهد شد و پس از آن به گرمخانه ها رفته و با دستگاه‌ها و ماشین‌آلات به روز خشک خواهد شد سپس کاور شده  و در کمترین زمان ممکن بین ۲۴ ساعت که سرویس vip می باشد و بین ۴۸ ساعت که سرویس معمولی می باشد، می باشد به شما تحویل خواهد داده شد.

تعرفه های کارخانه قالیشویی سیدخندان

می توانید با اطمینان خاطر، همه فرش ها، مبل ها،پادری ها و فرش های دستباف و گل ابریشم خود را با خیال راحت به این مجموعه بسپارید و تمام خدمات مربوط به فرش های شما، در این کارخانه قالیشویی انجام خواهد شد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما