پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی جوادیه

فرش ها امروزه جزء وسایلی هستند که هم نقش بسیار کاربردی را در منازل دارند و هم به علت تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ و جنس، نقش زینتی و تزئینی هم دارند؛ چرا که در اکثر دیزاین ها مورد استفاده هستند. که این موضوع تنها به علت تنوع آن ها و وجود مدل های جدید فرش می باشد. حال از این جهت که نقش تزئینی دارند و جلوه ی زیبا و خاصی را به منازل می بخشند، باید همیشه در حالت تمیز و مرتب باشند تا همیشه به اندازه ی حالت اولیه ی خود چشمگیر باشند. به همین جهت شست و شوی فرش ها در مواقع ضروری و مهم، بسیار پر اهمیت می باشد.

قالیشویی جوادیه

محله ی جوادیه یکی از محله‌های قدیمی شهر تهران است و پیدا کردن قالیشویی در این منطقه خصوصاً قالیشویی جوادیه که در زمینه فرش های دستباف فعال باشد، کار سختی نیست. برای آشنایی بیشتر با قالیشویی های منطقه جوادیه ابتدا به آشنایی در مورد این منطقه و سپس بافت مسکونی آن و در انتها به قالیشویی های برند و ساکن در این منطقه خواهیم پرداخت.

قالیشویی در جوادیه

محدوده جغرافیایی منطقه جوادیه، به اطراف میدان راه آهن و اتوبان نواب مربوط می شود؛ تا چند سال گذشته با مسدود سازی منطقه توسط شهرداری تهران و با ساخت پل جوادیه، این منطقه تقریبا به بن بست رسیده است. ساکنین منطقه جوادیه اصولاً دارای خانه های بسیار کوچک ۵۰ و ۶۰ متری و کوچه های بسیار باریک می باشند. هنوز در این منطقه، قهوه خانه های بسیار زیادی موجود است و مردم این منطقه به صورت سنتی می باشند.  از مناطق بسیار مهم محله جوادیه می‌توان به بیمارستان بهارلو اشاره نمود. منطقه جوادیه، دارای ایستگاه مترو مخصوص به خود می باشد. که می تواند از طریق آن به تمامی نقاط شهر تهران مسافرت داخل شهری داشت.

قالیشویی های ساکن در منطقه جوادیه

 قالیشویی شبانه روزی و هم چنین قالیشویی مادر تهران در منطقه جوادیه ساکن هستند، اشاره کرد. اما تنها شرکت برند در این منطقه، قالیشویی مادر است. که در نزدیکی و مجاورت منطقه جوادیه، دارای دفتر مرکزی می باشد. قالیشویی مادر به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه قالیشویی، در شهر تهران فعالیت می‌کند و دارای کارخانه‌های بسیار بزرگ و سیستم شستشوی تماماً صنعتی می باشد. ویژگی عمده قالیشویی مادر، به دارا بودن آزمایشگاه های تخصصی در کارخانه، برای شستشوی فرش های دستباف می باشد. که کمک بسیار زیادی در عدم رنگ گرفتن فرش های دستبافت می‌کند. از ویژگی‌های دیگر قالیشویی مادر، می توان به قابلیت شستشوی فرش های دستباف و همچنین ترمیم و تعمیر فرش های سوخته و پاره اشاره نمود.  که با افراد بسیار متخصصی که در کارخانه این شرکت هستند، می‌توانند همه فرش‌ها را به خوبی رفوو تعمیر کنند. 

قالیشویی محله جوادیه

 شست و شوی فرش ها، به علت افزایش آپارتمان نشینی در منازل انجام نمی شود. که این مشکل از این جهت است که آب و انرژی و مواد شوینده تا حد زیادی هدر می رود و حتی افرادی که به شست و شو می پردازند، هم بسیار خسته می شوند. چرا که شست و شو به روش دستی است و توان و انرژی زیادی را می خواهد و هم چنین علاوه بر تمام این موارد مشکلاتی برای فرش ایجاد می کند. چرا که مواد شوینده ی مخصوص فرش استفاده نمی شود و حتی از برند های متفرقه جهت شست و شو ممکن است استفاده کنند. به همین دلیل فرش دچار آسیب می شود. برای شست و شوی فرش ها امروزه تنها قالیشویی است که می تواند بهترین گزینه باشد. چرا که با تجهیزات کاملا پیشرفته و در کیفیتی عالی کار شست و شوی فرش ها را انجام می دهد. حال یکی از این قالیشویی های معتبر و به نام، قالیشویی جوادیه مادر می باشد. که از دستگاه های مدرن و همین طور تجهیزات کامل و از همه مهم تر مواد شوینده های مخصوص جهت شست و شوی فرش ها با انواع جنس های مختلف استفاده می کنند و انواع فرش ها را با کیفیتی عالی و کاملا تمیز به مشتریان خود تحویل می دهند. 

قالیشویی مادر جوادیه

این شرکت به دلیل حضور دفتر مرکزی در خیابان نواب و در ابتدای دامپزشکی، حتی امکان جمع‌آوری فرش ها را از تمامی بخش‌های جوادیه دارا است و در اسرع وقت شاید زیر ۱۰ دقیقه می‌تواند خودروهای مخصوص خود را به این منطقه ارسال نماید. زمان جمع آوری و توزیع فرش های برای قالیشویی مادر در منطقه جوادیه، بین ۲ تا ۳ روز می باشد؛ اما در نهایت طی دو تا سه روز آینده فرش های خود را به صورت شسته، داخل بسته بندی و کاور تحویل خواهید گرفت.

قالیشویی مادر جوادیه

بنابراین تمامی افراد ساکن در منطقه جوادیه و اطراف می توانند با خیال راحت امور شستشوی فرش، مبل، موکت، پادری و… و همچنین ترمیم و رفوگری کلیه فرش و مبلمان خود را به مجموعه قالیشویی مادر بسپارند؛ زیرا به دلیل نزدیکی دفتر مرکزی این مجموعه به منطقه جوادیه، باعث می‌شود که پس از ثبت سفارش آنلاین یا تماس با قالیشویی، نیروهای متخصص قالیشویی جوادیه به درب منزل افراد مراجعه کرده و پس از دو یا سه روز فرش آنها را به صورت کاملاً سالم و پاکیزه، بدون هیچگونه آسیب و صدمه به صورت لوله و کاور شده درب منزل به آنها تحویل بدهند. همچنین این مجموعه قالیشویی با ارائه ضمانت نامه کتبی، این اطمینان را به مشتریان می دهد که فرش آن ها کاملا سالم باشد و طی فرآیند شستشو، دچار صدمه و آسیب نشده باشد و همچنین اگر آسیب احتمالی از قبل در آن وجود داشته، کاملا ترمیم و رفع می شود.  

خدمات پیشرفته مبل شویی 

این قالیشویی، علاوه بر خدمات دهی در زمینه ی فرش، در زمینه ی مبلمان و شست و شوی آن ها هم آماده ی خدمات رسانی می باشد و در این مورد هم با کیفیتی عالی عمل می کند. شرکت مبل شویی مادر، با دارا بودن پرسنل بسیار متخصص در زمینه موجود نیز، فعالیت بسیار گسترده ای را دارا می باشد. 

خدمات پیشرفته مبل شویی
شستشوی مبل در منزل
در جوادیه تهران،  توسط دستگاه مکانیزه انجام می‌شود. این دستگاه دارای مخزن آب مکنده برای مکش آلودگی و یک کمپرسور جهت تولید کف می باشد؛ که کف تولید شده غلظت بالایی داشته و از نفوذ آب به داخل صندلی و مبل  جلوگیری می‌کند.
شاید افراد نگران آسیب دیدن مبل ها باشند؛ ولی بهتر است که بدانند، دستگاه های مبل شویی زبر نیست و از موهای نرم ساخته شده و شرکت های خدماتی افراد حرفه‌ای و با مهارتی را برای انجام کار مبلشویی  استخدام می کنند و به ظاهر مبلمان آسیبی نمی‌زنند.

اصول شستشو‌ی فرش در خانه آپارتمانی

پیدا کردن راه حل برای شستشوی فرش ها از گذشته تاکنون با همه افراد همراه بوده است چرا که فرش ها از اصلی ترین کالای موجود در همه منازل به شمار می‌رود و وجود آنها را بی شک و بدون تردید در هر خانه ای می توان ملاحظه کرد از این رو مسئله چگونگی شستشوی آنها همواره مطرح خواهد بود انسان ها از گذشته تاکنون با انجام راه حل های متفاوتی سعی به عمل آوردند تا شستشوی فرش ها را به نحوی انجام دهند که فرش ها مانند روز اول تمیزی و پاکیزگی خود را به دست آورند.
قدیمی ترین روش موجود برای شستشوی فرش ها که برای هر یک از ما آشنا می باشد شستشوی فرش ها به روش سنتی می باشد که در حیاط خانه ها توسط اعضای خانواده انجام می شد اما امروزه به دلیل تغییراتی که در نحوه زندگی افراد به وجود آمده است با توجه به رواج و گسترش یافتن آپارتمان نشینی معمولاً افراد با مسئله چگونگی شستشوی فرش ها در خانه های آپارتمانی مواجه می‌شوند.

اصول شستشو‌ی فرش در خانه آپارتمانی
در ادامه می‌خواهیم به بررسی اصول شستشوی فرش در خانه های آپارتمانی بپردازیم. به طور کلی برای شست و شوی فرش ها در خانه های آپارتمانی دو راه حل وجود دارد،

۱- استفاده از روش های دستی و خانگی مانند شامپو فرش

 اولین راه حل شستشوی فرش ها در خانه های آپارتمانی به کمک شامپو فرش می باشد، که برای انجام این کار ابتدا می بایست اقدام به کشیدن جاروبرقی نمایید، توجه فرمایید که انجام این کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است پس همه قسمت های فرش را به‌خوبی جاروبرقی بکشید و اجازه ندهید که گرد و غبار در میان الیاف فرش باقی بماند، از کشیدن جاروبرقی در پشت فرش ها غافل نشوید. سپس بعد از اینکه گرد و غبار موجود در فرش ها را از بین بردید به کمک یک برس پرز های موجود در میان الیاف فرش را به آرامی از آن خارج کنید در این مرحله دقت نمایید که از برس‌های استفاده نکنید که باعث آسیب رسیدگی به الیاف فرش شوند. در مرحله بعدی چنانچه فرش هایتان دارای لکه بودند با استفاده از محلول های خانگی مثل سرکه، آنها را از بین ببرید.
سپس از یک شامپو فرش استفاده نمایید مقداری از شامپو فرش را طبق دستورات درج شده بر روی برچسب آن با آب مخلوط نمایید و به کمک یک اسفنج محلول به دست آمده را بر روی همه قسمت های فرش بکشید، در پایان کار بعد از اینکه همه قسمت های فرش را شامپو فرش کشیدید با استفاده از یک اسفنج و دستمال تمیز فرش را تمیز نمایید، و شامپو فرش موجود در فرش را از آن خارج کنید.
سپس با باز گذاشتن در و پنجره ها اجازه دهید تا فرشها خشک شوند. هر چند که انجام این روش بازخوردی به میزان انجام شستشوی فرش ها در کارخانه های قالیشویی ندارد اما تا حد زیادی می تواند آلودگی های موجود در فرش ها را از بین ببرد.

۲- استفاده از تجهیزات و دستگاه های موجود در قالیشویی ها

راه حل دیگری که برای شستشوی فرش در خانه های آپارتمانی وجود دارد این است که از خدمات ویژه و منحصر به فرد قالیشویی معتبر در محله خود استفاده نمایید، معمولاً  کارخانه های قالیشویی معتبر‌ شست و شوی فرش ها در خانه های آپارتمانی انجام می دهند به این صورت که بعد از این که مشتریان سفارش خود را ثبت کردند آنها به آدرس ذکر شده مراجعه می نمایند با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشوی فرش در خانه همچون دستگاه بخارشوی، شستشوی فرش ها را انجام می دهند.

قالیشویی جوادیه عضو رسمی اتحادیه قالیشویی

 معمولا برخی از افراد پیش از اینکه فرش های خود را جهت شستشوی یک مجموعه قالیشویی بسپارند از نگرانی هایی برخوردار می باشند از این جهت که فرش هایشان حین انجام فرآیند شستشو دچار آسیب دیدگی هایی شود و یا مشکلی در خصوص آن ها به وجود بیاید، این مسئله بسیار طبیعی است چرا که فرش ها یک کالای ارزشمند به شمار می‌روند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند از این رو توصیه می شود که فرش های خود را به هر مجموعه قالیشویی نسپارید بلکه حتما دقت و توجه فرمایید کارخانه قالیشویی مورد نظر که قصد دارید فرش های خود را جهت شستشو با آنها بسپارید معتبر باشد، معتبر بودن یک مجموعه قالیشویی مسئله بسیار مهم و حائز اهمیتی می‌باشد، چرا که امروزه مجموعه های قالیشویی هستند که معتبر نمی باشد به صورت غیرقانونی در حال انجام فعالیت های مربوط به شست و شوی فرش ها می باشند.

قالیشویی جوادیه عضو رسمی اتحادیه قالیشویی
معتبر بودن یک مجموعه قالیشویی به این معناست که آن مجموعه قالیشویی عضو رسمی اتحادیه قالیشویان باشد و همه فعالیت های خود را طبق نظارت اتحادیه قالیشویان انجام دهند.
از این رو می توان قالیشویی جوادیه را نام برد که این مجموعه عضو رسمی اتحادیه قالیشویان می باشد و واقع در محله جوادیه می باشد. که این امکان را برای افراد ساکن در این محله به وجود آورده است نگرانی در شستشوی فرش هایشان نداشته باشد چرا که در این مجموعه معتبر شستشوی هرگونه فرش ها اعم از ماشینی و دستباف به صورت مکانیزه و طبق نظارت تکنسین‌های متخصص و با تجربه انجام می شود.

نظرات شما

۴.۴/۵

5 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی جوادیه»

  1. خدماتتون واقعا عالی بود.
    خیلی راضی بودم از کیفیت و برخورد کارکنان مرسی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما