قالیشویی اندرزگو

 منطقه اندرزگو یکی از مناطق بسیار معروف شهر تهران می باشد که اگر بخواهیم در مورد قالیشویی اندرزگو صحبت کنیم. ابتدا باید به شناخت کافی در مورد این منطقه ساکنین آن و متراژ خانه ها بپردازیم.

پس از شناخت منطقه اندرزگو در مورد های ساکن در این منطقه و همچنین در مورد قالیشویی های برند این منطقه صحبت خواهیم کرد .

منطقه اندرزگو

منطقه اندرزگو مناطق ۱ شمال تهران می باشد . ۴ محله کامرانیه فرمانیه قیطریه و چیذر را در بر میگیرد  .

قالیشوئی اندرزگو

قالیشوئی اندرزگو

این منطقه به نام سردار شهید اندرزگو خیابان اندرزگو نام نهاده شده است. که بسیاری از ثروتمندان تهران در این منطقه دارای خانه های بسیار شیک و مدرن هستند.

اندرزگو با میوه فروشی ها و رستوران ها و فست فود هایش معروف شده است .و همچنین خیابان گردی های شبانه است.

منطقه بار ترافیکی بسیار سنگینی در شب ها در ساعت ۱۲ شب دارد .که اصولاً با ماشین های بسیار لوکس  به کار دو ر، دور مشغول هستند  .

قالی شویی اندرزگو

قالیشویی اندرزگو

قالیشویی اندرزگو

 در چپ و راست خیابان اندرزگو ساختمان های بسیار مدرن قرار دارد این خیابان که در بخش انتهایی خود به بلوار کاوه ختم می شود لوکس ترین خیابان شهر تهران است.  و در انتهای ان ایستگاه مترو قیطریه را خواهیم دید  .

از مراکز خرید این منطقه می‌توان به قنادی نیشکر اشاره نمود که بسیار معروف می باشد.

طول بلوار اندرزگو تقریباً نزدیک به ۳ کیلو متر می باشد.

قالیشویی اندرزگو 2

قالیشویی اندرزگو

قالیشویی اندرزگو 1

قالیشویی اندرزگو ۱

معروف ترین قالیشویی منطقه اندرزگو

 قالیشویی مادر در این منطقه شناخته شده است .که از سالیان گذشته با نام مادر به ثبت رسیده است و قالیشویی های به نام شهر تهران می باشد.

قالیشویی های برند در منطقه اندرزگو

 قالیشویی مجهز مادر  به عنوان تنها شرکت برند در این منطقه  فعال میباشد و تمامی مناطق شمالی و جنوبی این خیابان را تحت پوشش قرار می دهد. از مناطق شمالی آن تا مناطق جنوبی آن همه در تحت سیطره قالیشویی مادر است.

این شرکت دارای سیستم  سرویس جمع آوری فرش به صورت روزانه از تمامی مناطق اندرزگو، کامرانیه و فرمانیه و مناطق اطراف آن ها می باشد .به طوری که بعد از ثبت سفارش شما ،بعد از ۳۰ تا ۴۰ دقیقه پرسنل این شرکت برای جمع آوری فرش های شما در  محل مراجعه خواهند کرد  .

قالیشویی مادر در منطقه خدمات مبل شویی را نیز انجام می دهد  . این شرکت دارای کارشناسان بسیار زیاد و حرفه ای در زمینه تشخیص مبلمان و همچنین شستشوی مبلمان به شیوه تخصصی می باشد .به طوری که برای بسیاری از مبل ها هر کدام شیوه خاص خود را دارند تا مبل های با کیفیت در این منطقه دچار خرابی نشوند .و بهترین نتیجه برای مشتری در ضمینه ی مبل شویی حاصل شود.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

۱ نظر

  • قالیشویی اندرزگو - قالیشویی ممتاز تهران اوغلی دقیق ترین قالیشویی درتهران گفت:

    […] قالیشویی اندرزگو دارای کادری با تجربه و کار بلد در این زمینه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.