پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی اندرزگو

قالیشویی اندرزگو یکی از بهترین قالیشویی های استان تهران می باشد و خدمات مختلفی را برای مجموعه ی خود در نظر گرفته است.

قالیشویی اندرزگو ، بهترین قالیشویی در تهران ، ارائه دهنده انواع شستشو فرش دستبافت و ابریشم ، فرش ماشینی ، ترمیم و رفو فرش و … با تضمین کیفیت و قیمت

نمونه هایی از خدمات قالیشویی اندرزگو شامل موارد زیر می باشد.

۱- نانوشویی فرش ها

یکی از خدمات قالیشویی اندرزگو نانو شویی انواع فرش های دستبافت و ماشینی می باشد. برای نانوشویی از مواد شوینده ی خاصی استفاده می کنند تا فرش ها پس از شستشو کاملا تمیز و براق دیده شوند. نانو شویی هیچ آسیبی به فرش وارد نمی کند به شرطی که مراحل شستشو ان، به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود به همین دلیل قالیشویی اندرزگو نانوشویی انوع فرش ها را به صورت کاملا حرفه ای و اصولی انجام می دهد.

۲- لکه برداری فرش ها

لکه برداری فرش ها یکی از خدماتی است که قالیشویی اندرزگو به مشتریان خود ارائه داده است. لکه برداری برای انواع فرش های عتیقه، دستباف، ماشینی و… با استفاده از مواد شوینده ی مخصوص انجام می شود.
لکه برداری فرش ها در قالیشویی به شیوه ی مخصوص انجام می شود و فرش پس از لکه برداری کاملا سالم و براق دیده می شود. لکه ها به صورت اتفاقی بر روی سطح فرش ایجاد می شوند و برخی از آن ها ممکن است به فرش نفوذ کنند و نتوان آن را به راحتی از بین برد. از بین بردن این گونه لکه ها در قالیشویی در سریع ترین زمان و به صورت حرفه ای انجام می شود.

قالیشویی اندرزگو

۳- از بین بردن سوختگی فرش

فرش ها ممکن است گاهی اوقات دچار سوختگی شوند. افتادن سیگار، ذغال، اتو و… به راحتی باعث سوخته شدن سطح فرش می شود و فرش نمای خود را از دست می دهد. از بین بردن محل سوختگی و زردی آن در قالیشویی به صورت حرفه ای و با توجه به جنس و نوع فرش به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

۴- شستشوی فرش های دستبافت

فرش های دستبافت یکی از فرش های گران قیمت و ارزشمند می باشد و شستشوی آن ها باید به صورت کاملا حرفه ای و اصولی انجام شود تا پس از شستشو ارزششان حفظ شود. در قالیشویی اندرزگو فرش های دستبافت به صورت کاملا حرفه ای و با توجه به نکات خاص شسته می شود.

۵- استفاده از دستگاه های پیشرفته

استفاده از دستگاه های پیشرفته و مکانیزه یکی از خدمات قالیشویی اندرزگو می باشد.
در قالیشویی اندرزگو برای شستشو فرش، موکت، پرده، مبل و… از دستگاه های مکانیزه و حرفه ای استفاده می کنند تا در حین شستشو و پس از شستشو دچار آسیب های احتمالی نشوند.

محدوده اندرزگو

محدوده اندرزگو یکی از مناطق استان تهران در منطقه یک می باشد. این محدوده از آب و هوای بسیار خوب و مناسبی برخوردار است و جزء یکی از مناطق شلوغ و پر رفت و امد استان تهران می باشد.
این محدوده به چهار راه کامرانیه، بلوار کاوه و… دسترسی دارد. این محدوده به مرکز های خرید، فرهنگی، اجتماعی و‌.‌.. به طور کامل دسترسی دارد. در این محدوده آب میوه فروشی، رستوران و… بسیار زیادی دارد و اغلب اوقات می توان اوقات فراغت خود را در این محدوده گذراند. بافت این محله تقریبا نو و جدید است و کمتر می توان مناطق فرسوده و قدیمی را در این محله پیدا کرد.
دسترسی محدوده اندرزگو به اتوبوس، مترو و تاکسی و… راحت و افراد به راحتی می توانند خود را با حمل و نقل عمومی به این محدوده برسانند. نزدیک ترین ایستگاه مترو به محدوده اندرزگو متروی قیطریه می باشد. متروی قیطریه در خط یک مترو قرار دارد.
این محدوده از امکانات رفاهی بسیار زیادی برخوردار است به طور مثال بیمارستان قیطریه یکی از مناطق درمانی در این ناحیه می باشد و افراد می توانند به  راحتی به آن مراجعه کنند. مدارس، آموزشگاه ها، ورزشگاه ها و… از مناطق پر رفت و امد در این ناحیه می باشد.

منطقه اندرز کوه.jpgقالیشویی نیز یکی از خدماتی است که برای این محدوده در نظر گرفته شده است و اگر افراد تصمیم به شستشوی فرش های خود را گرفته باشند می توانند به قالیشویی های معتبر و حرفه ای این محدوده برای شستشو مراجعه کنند. این منطقه به دلیل رفت و امد زیادی که دارد ترافیک های زیادی در ان ایجاد می شود به همین دلیل قالیشویی هایی که در این محدوده مشغول به کار هستند سرویس حمل و نقل فرش ها را به مشتریان ارائه داده است.

معروف ترین قالیشویی منطقه اندرزگو

 قالیشویی مادر در این منطقه شناخته شده است و از سالیان گذشته با نام مادر به ثبت رسیده است و از  قالیشویی های به نام شهر تهران می باشد. قالیشویی مجهز مادر  به عنوان تنها شرکت برند در این منطقه،  فعال می باشد و تمامی مناطق شمالی و جنوبی این خیابان را تحت پوشش قرار می دهد. قالیشویی مادر در منطقه خدمات مبل شویی را نیز انجام می دهد.

قالیشویی برند

 قالیشویی اندرزگو، جزء بهترین قالیشویی در تهران می باشد. این شرکت دارای کارشناسان بسیار زیاد و حرفه ای در زمینه تشخیص مبلمان و همچنین شستشوی مبلمان به شیوه تخصصی می باشد. به طوری که برای بسیاری از مبل ها هر کدام شیوه خاص خود را دارند تا مبل های با کیفیت در این منطقه دچار خرابی نشوند، و بهترین نتیجه برای مشتری در ضمینه ی مبل شویی حاصل شود. ممکن است که افراد از فرش های خود راضی نباشند و فرش هایشان جلوه روز اول را نداشته و همچنین بودجه خرید فرش نو را هم نداشته باشند. پس  می توانند با هزینه کمتر فرش های خود را مانند روز اول زیبا کنند.

شستشوی فرش دستباف با دستگاه های به روز

اصلی ترین و مهم ترین خدمات قالیشویی اندرزگو، شستشوی فرش و قالی می باشد که از اسم آن هم کاملا پیداست. اما روش شستشوی انواع فرش در این مجموعه کاملا متفاوت می باشد؛ همانطور که می دانید برای بافت فرش های دستباف از الیاف، نخ ها و رنگ های طبیعی استفاده می شود.
با توجه به این موضوع در صورت شستشوی فرش های دستباف با استفاده از دستگاه و نیز به کارگیری شوینده‌های نامناسب ساختار کلی این فرش تحت تاثیر قرار گرفته و آسیب می بیند اکثر فرش های دستباف در تماس با آب از خود رنگ پس می دهند. که این فرآیند سبب خراب شدن و کم ارزش شدن این فرش ها می شود. با توجه به این موضوع توصیه شده است تا شستشوی این فرش های با ارزش و قیمتی را به کارشناسان در این زمینه واگذار کنید. در قالیشویی اندرزگو شستشوی فرش های دستباف در متراژ های گوناگون به بهترین نحو ممکن و با استفاده از بهترین متریال ها انجام خواهد شد.

خدمات قالیشویی اندرزگو
این قالیشویی سعی کرده است تا فرش دستبافت شما را علاوه بر کیفیت بالا با هزینه های بسیار کم و عادلانه‌ای شستشو دهد. اگرچه فرش های ماشینی از مقاومت و سختی بیشتری برخوردار هستند.
در حال حاضر استفاده های بسیار کمی از فرش های ابریشمی می شود؛ اما در قالیشویی اندرزگو شستشوی فرش های حساس ابریشمی که از ظرافت بالایی برخوردار هستند. نیز به بهترین روش ممکن انجام خواهد شد. اگر نگران جابجایی که این فرش های قیمتی و با ارزش خود هستید، می توانید از خدمات شستشوی در محل قالیشویی اندرزگو استفاده کنید این خدمات در نهایت امنیت و کیفیت برای شما رقم خواهد خورد.

رفوگری

یکی دیگر از مهم ترین خدمات ارائه شده در قالیشویی های محدوده اندرزگو خدمات رفوگری می باشد. گاهی ممکن است فرش شما طی استفاده دچار آسیب شود. باتوجه به این موضوع شما نیاز به یک کارشناس در جهت ترمیم آن خواهید داشت.

رفوگری

طی افزایش قیمت انواع فرش استفاده از خدمات ترمیمی آن پیشنهاد بهتری برای شما خواهد بود در قالیشویی اندرزگو کارشناسان و متخصصان رفوگر در تمامی ساعات شبانه روز فعالیت می کنند این کارشناسان با داشتن علم و مهارت کافی در این زمینه می‌توانند هرگونه آسیب ایجاد شده بر روی فرش شما را به طور کامل از بین ببرند همچنین شما می توانید از خدمات رفوگری در محل نیز استفاده کنید. در پی این موضوع، رفوگران قالیشویی اندرزگو به محل تعیین شده توسط شما اعزام شده و فرآیند رفوگری را در حضور خودتان اجرا خواهند کرد. اگرچه در حال حاضر هزینه های زیادی برای استفاده از خدمات رفوگری در نظر گرفته می‌شود، اما قالیشویی اندرزگو سعی کرده است تا با نازل ترین قیمت ها این فرایند را به اجرا در بیاورد.

رنگبری

 در صورتی که فرش ماشینی و دستبافت شما دچار ترکیب رنگ شده باشد، نیز می توانید از خدمات رنگبری قالیشویی اندرزگو استفاده کنید. این فرآیند با استفاده از مرغوب ترین مواد و تحت نظر کارشناسان متخصص در این زمینه انجام خواهد شد.

رنگبری فرش

همانطور که می دانید ترکیب رنگ های ایجاد شده بر روی فرش ظاهری ناهماهنگ و زشت در آن ایجاد خواهد کرد؛ به همین دلیل بهترین انتخاب برای شما استفاده از خدمات رنگ بری می باشد. هزینه های مربوط به خدمات رنگ بری در قالیشویی اندرزگو با توجه به شدت رنگ ایجاد شده و متراژ آن متفاوت می باشد. در صورتی که رنگ اصلی فرش شما از بین رفته است، می توانید با استفاده از خدمات رنگرزی قالیشویی اندرزگو، این مشکل را به طور کامل برطرف سازید. خدمات رنگرزی در قالیشویی اندرزگو در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل صورت خواهد گرفت.

برای کسب آگاهی بیشتر در رابطه با خدمات ارائه شده در قالیشویی اندرزگو و یا اطلاع دقیق از قیمت های این مجموعه می توانید، با تلفن های پشتیبانی قالیشویی اندرزگو در تمامی ساعات شبانه روز تماس حاصل کنید مشاوران تلفنی این قالیشویی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. برای استفاده از تخفیفات بیشتر و پرداخت هزینه های کمتر در تمامی فواصل سال می توانید از بن های تخفیف قالیشویی اندرزگو استفاده ببرید.

چرا این قالیشویی در اندرزگو را انتخاب کنیم؟

  1. تضمین قیمت
  2. تضمین کیفیت
  3. وجود پرسنل حرفه‌ای و مجرب
  4. حمل نقل رایگان و بدون دردسر

 

تعرفه قالیشویی اندرزگو

در حال حاضر اتحادیه صنف قالیشویی ها برای جلوگیری از هرگونه هرج و مرج در این صنف یک نرخ موصب و تعیین شده را برای ارائه خدمات شستشوی فرش و قالی در نظر گرفته است که کلیه مجموعه های فعال در این زمینه باید با توجه به این نرخ تعیین شده هزینه های خدمات خود را اعلام کنند.قالیشویی اندرزگو نیز برای ساکنین این محل سرویس حمل و نقل رایگان در نظر گرفته است.همچنین این مجموعه در اکثر ماه های سال از تخفیفات ویژه و استثنایی برای شما عزیزان استفاده می کند با به کارگیری این تخفیفات شما می توانید هزینه های شستشوی فرش خود را بسیار کم کنید.هزینه های مربوط به خدمات رفوگری نیز با توجه به آسیب ایجاد شده در فرش شما و خدمات مورد نیاز آن تغییر پیدا می کند.

تعرفه قالیشویی اندرزگو

برای آگاهی از کیفیت خدمات رسانی قالیشویی اندرزگو می توانید با مراجعه به سایت این مجموعه نظرات سایر مشتریان آن را مطالعه کرده و سپس دست به انتخاب این قالیشویی بزنید شما عزیزان با استفاده از خدمات قالیشویی اندرزگو نهایت کیفیت و پاکیزگی را با کمترین هزینه ها تجربه خواهید کرد در صورت عدم رضایت از خدمات قالیشویی اندرزگو کلیه هزینه های دریافت شده به صورت کامل به شما بازگردانده می شود.

 

 

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما