قالیشویی در لواسان

  قالیشویی در لواسان

شرکت های   قالیشویی در لواسان مشکلاتی در این منطقه دارند از جمله: 

اولین نکته اینکه منطقه لواسان بسیار صعب‌العبور می‌باشد، دومین مسئله اینکه در منطقه لواسان تبلیغات شیوه خاص خود را دارد.
و گزینه سوم که بسیار مهم می باشد دسترسی به شرکت هایی است که در منطقه شرق تهران هستند.

 منطقه لواسان

 لواسانات از توابع بخش لواسان کوچک و بزرگ تشکیل شده است که اصولا مردم لواسانات کوچک را می‌شناسند و قسمت لواسانات بزرگ دارای جمعیت بسیار کم و کم شناخته شده ترین منطقه نسبت به لواسانات کوچک است .

این منطقه یکی از بهترین مناطق شهر تهران می باشد.

لواسان
لواسان

این منطقه به دلیل خوش آب و هوا بودن و نزدیکی بسیار زیاد به شمال شهر تهران بسیار مورد توجه ساکنین شمال شهری تهران و همچنین ثروتمندان تهران می باشد.
و خانه‌ها و ویلای بسیار شیک در این منطقه ساخته شده است، همین مسئله باعث افزایش قیمت زمین های این منطقه شده است، به طوری که ثروتمندان نیز به سختی در این منطقه ویلاهای شیک می سازند.

 افراد بسیار مشهور ثروتمند در منطقه لواسان آب دارای امارت های بسیار بزرگ و کاخ های بسیار مجللی هستند که مساحت آن ها قادر به چند ده هزار متر می رسد.

لواسان1
لواسان۱

 منطقه لواسانات در پشت کوه‌های شرقی شهر تهران قرار گرفته است.
به همین دلیل بسیار صعب العبور است و با خودروهای ضعیف نمی توان از شیب تند این منطقه بالا رفت و به منطقه شمالی رشته کوه رسید.
پس از آن به دره لواسانات رسید و چندین دریاچه می‌باشد .و فصول سرد سال در آنجا اکثراً دارای بارش برف هستیم .

قیمت خانه های منطقه لواسان بعد دیگر آن است، که بسیاری از  ثروتمندانی که در شهر تهران زندگی می‌کنند توان خرید خانه در این منطقه را ندارند. و به روستاهای اطراف لواسان مراجعه می کنند از جمله افجه صبور و غیره.

 انتهای ترین روستا که روستای جهان می باشد. در منطقه لواسانات  بسیار سردسیر می باشد.

متاسفانه منطقه لواسانات دارای بیمارستان بسیار مجلل و یا تخصصی و انتقال و امکانات بسیار خاص می باشد .تنها به مجلل بودن این منطقه توجه شده است. و از بافت امکانات رفاهی توجه زیادی به این منطقه شده است شبکه نهایت از میدان اصلی لواسانات تا میدان تجریش را می توان ۲۰ دقیقه دانست  .

لواسان 3
لواسان ۳
لواسان 4
لواسان ۴

قالیشویی های ساکن در منطقه لواسانات

در منطقه لواسانات چند قالیشویی وجود دارد که بسیار سنتی کار می‌کنند و دارای چند مغازه می باشند که قالی های مشتریان راجمع می کنند و سپس به کارخانه‌هایی همچون قالیشویی مادر ارسال می‌کنند تا شسته شود، و پس از شسته شدن از کارخانه تحویل می‌گیرند و به مشتری می‌دهند.

قالیشویی های برند در منطقه لواسان

قالیشویی ادیب و قالیشویی مادر و همچنین قالیشویی های سئول و قالیشویی شاهکار و قالیشویی تهران اوغلی اشاره نمود  .

که در این بین قالیشویی مادر با دارا بودن سیستم های بسیار توسعه یافته در زمینه حمل و نقل عمومی نقش بسیار مهمی را ایفا نموده است، به طوری که خاور های خاص این شرکت روزانه یک یا دو سرویس از منطقه لواسان فرش های دستباف را جمع‌آوری می‌کنند و به کارخانه انتقال می‌دهند.

تعمیر فرش در قالیشویی در لواسان

در این منطقه  تعمیر و ترمیم فرش بسیار مورد نیاز است، چرا که بسیاری از ساکنان این منطقه دارای فرش های دستباف می باشند، ولی فرش های دستبافت مراقبت های بسیار زیادی نیاز دارند، قالیشویی مادر دارای تیم تخصصی برای تعمیر و ترمیم این فرش ها در کارخانه خود مستقر نموده است، که دارای تخصص بسیار خاصی در زمینه فرش های دستباف هستند  .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور