پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

  قالیشویی در لواسان

شرکت های   قالیشویی در لواسان، مشکلاتی در این منطقه دارند از جمله:  اولین نکته اینکه منطقه لواسان بسیار صعب‌العبور می‌باشد. دومین مسئله اینکه در منطقه لواسان، تبلیغات شیوه خاص خود را دارد و گزینه سوم که بسیار مهم می باشد، دسترسی به شرکت هایی است که در منطقه شرق تهران هستند.

قالیشویی در لواسان

منطقه لواسان، یکی از بهترین مناطق شهر تهران می باشد. این منطقه به دلیل خوش آب و هوا بودن و نزدیکی بسیار زیاد به شمال شهر تهران، بسیار مورد توجه ساکنین شمال شرقی تهران و هم چنین ثروتمندان تهران می باشد. و خانه‌ها و ویلاهای بسیار شیک در این منطقه ساخته شده است. همین مسئله باعث افزایش قیمت زمین های این منطقه می باشد؛ به طوری که ثروتمندان نیز به سختی در این منطقه ویلاهای شیک می سازند. افراد بسیار مشهور و ثروتمند، در منطقه لواسان، دارای امارت های بسیار بزرگ و کاخ های بسیار مجللی هستند. منطقه لواسانات در پشت کوه‌های شرقی شهر تهران قرار گرفته است. به همین دلیل بسیار صعب العبور است و با خودروهای ضعیف نمی توان از شیب تند این منطقه بالا رفت و به منطقه شمالی رشته کوه رسید. قیمت خانه های منطقه لواسان بعد دیگر آن است. که بسیاری از  ثروتمندانی که در شهر تهران زندگی می‌کنند، توان خرید خانه در این منطقه را ندارند. 

قالیشویی در لواسان

در منطقه لواسان، چند قالیشویی وجود دارد که بسیار سنتی کار می‌کنند و دارای چند مغازه می باشند. که قالی های مشتریان را جمع می کنند و سپس به کارخانه‌هایی همچون قالیشویی مادر تهران ارسال می‌کنند تا شسته شود، و پس از شسته شدن از کارخانه تحویل می‌گیرند و به مشتری می‌دهند.

قالیشویی در لواسان

در این بین قالیشویی مادر لواسان، با دارا بودن سیستم های بسیار توسعه یافته در زمینه حمل و نقل عمومی، نقش بسیار مهمی را ایفا نموده است؛ به طوری که خاور های خاص این شرکت روزانه یک یا دو سرویس از منطقه لواسان، فرش های دستباف را جمع‌آوری می‌کنند و به کارخانه انتقال می‌دهند.

به روز ترین امکانات و خدمات قالیشویی

کارخانه های قالیشویی در لواسان، با ارائه انواع خدمات پیشرفته و وجود نیروی کار با تجربه، آماده انجام کار هستند.

خدمات قالیشویی در لواسان شامل موارد زیر می شود:

۱- انتخاب نوع شوینده: مواد شوینده تاثیر زیادی بر روی چربی ها و براق شدن فرش دارد. از بین بردن لکه ها، از بین بردن زردی ریشه های فرش، رنگ بری فرش و ‌‌‌… در این قالیشویی برای هرکدام از این موارد، شوینده های مخصوصی استفاده می شود.

۲- استفاده از دستگاه های پیشرفته برای شستشو و خشک کردن فرش ها

۳-  وجود نیروی کار ماهر، متخصص و با تجربه: وجود نیروی با تجربه که با بررسی فرش، دقیقا می داند که باید از چه شوینده ای استفاده کند تا از کیفیت اولیه فرش کم نشود.

۴- حمل و نقل رایگان: حمل فرش از منزل تا کارخانه قالیشویی، همچنین حمل فرش از کارخانه تا منزل شما برای تحویل فرش به شما‌.

به روز ترین امکانات و خدمات قالیشویی

۵- انجام تست فرش برای فرش های دست بافت: فرش های دست بافت به دلیل طبیعی بودن الیاف و رنگ آن ها ممکن است، هنگام شستشو رنگ پس دهد. و ابتدا باید رنگ آن تثبیت شود.

۶- یکی از خدماتی که قالیشویی در لواسان، به مشتری های خود ارائه می دهد، شستشو سرویس مبلمان در منزل یا کارخانه می باشد. شستشو مبل بدون نیاز به شستشو با دستگاه و فرچه های مخصوص در منزل، بدون آسیب دیدن پارچه و فوم مبل انجام می شود.

۷- شستشو خوشخواب ها با دستگاه های مخصوص بدون آسیب دیدن فنرهای خوش خواب.

۸- شستشو انواع موکت های چمنی، تایل، کبریتی، طرح دار، پشمی و… توسط دستگاه های مخصوص زیر نظر نیروی ماهر و متخصص به بهترین شکل شسته و تحویل مشتری می شود.

۹- ارائه انواع خدمات به مشتری: خدماتی مانند رفوگری، لکه بری، ترمیم فرش، اعلاء شویی، سفید شویی، از بین بردن لکه های سخت و شستشو انواع فرش های ماشینی و دست بافت با شوینده های مخصوص می باشد‌‌.

  • شستشوی انواع فرش ماشینی رنگ روشن و رنگ تیره با تراکم بالا، بدون بر جای ماندن چین و چروک و هرگونه لکه و کثیفی انجام می‌شود.

  • انواع فرش های خاص شامل فرش های شگی یا ماکارونی، فرش های فانتزی، فرش اتاق کودک، فرش های بلژیکی، فرش های چرم دوزی شده، فرش های جیر و … در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

  • سرویس دهی حتی در ایام تعطیل سال در کمتر از ۷۲ ساعت به صورت منظم انجام می‌شود.

  • هزینه شستشوی فرش براساس نرخ مصوب دریافت می‌شود.

خدمات ترمیم فرش در قالیشویی در لواسان

در این منطقه،  تعمیر و ترمیم فرش بسیار مورد نیاز است؛ چرا که بسیاری از ساکنان این منطقه، دارای فرش های دستباف می باشند. ولی فرش های دستبافت، مراقبت های بسیار زیادی نیاز دارند. قالیشویی مادر، دارای تیم تخصصی برای تعمیر و ترمیم این فرش ها در کارخانه خود مستقر نموده است. که دارای تخصص بسیار خاصی در زمینه فرش های دستباف هستند.

خدمات ترمیم فرش در قالیشویی لواسان

کلیه خدمات آسیب هایی همچون پارگی، سوختگی، دررفتگی، ریشه دوزی و هم چنین آموزش رفوگری فرش و … در قالیشویی لواسان مادر به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و زیر کار نظر کارشناسان مجرب و متوجه انجام می‌شود. بنابراین افراد می توانند با خیال راحت، ترمیم و تعمیر فرش های خود را به این مجموعه معتبر قالیشویی بسپارند. زیرا قالیشویی در لواسان، با ارائه ضمانتنامه کتبی این تضمین را می‌دهد، که فرش، به صورت کاملا سالم و پاکیزه درب منزل به آنها تحویل می شود و در حین فرآیند شستشو و یا ترمیم، هیچگونه آسیب و صدمه به آن وارد نشده و علاوه بر آن، تمامی این امور، به طور کامل توسط استادکاران ماهر رفع می شود.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما