پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی چیتگر

از دیگر قالیشویی هایی که می توان در دسته ی معتبر ترین ها و همین طور برترین ها قرار داد قالیشویی چیتگر می باشد. با توجه به وجود تنوع بالا در فرش ها و وجود رنگ های مختلف از آن ها شست و شوی آن ها نسبت به گذشته کمی سخت تر شده است که نیازمند دقت بالا و دستگاه های مجهز دارد و لازم است که از تکنیک های مدرن در جهت شستن آن ها استفاده شود.
فرش ها در جنس های مختلفی از دستبافت، ماشینی، ابریشمی، گل ابریشمی و… وجود دارند که هر کدام از آن ها روش های خاصی برای شست و شو لازم دارند تا در کیفیتی عالی و بدون آسیب شسته شوند.
قالیشویی چیتگر از جمله قالیشویی ها است که با دارا بودن دستگاه های مجهز و ماشین آلات مدرن از به روز ترین روش ها و تکنیک ها برای شست و شوی انواع فرش ها به کار می گیرد تا ذره ای آسیب به آن ها وارد نشود و هم چنین مهم ترین ابزار کار که مواد شوینده ها هستند هم از برند های معتبر در این قالیشویی موجود می باشد.

قالیشویی چیتگر
قالیشویی چیتگر انواع فرش ها در هر طرح و رنگی که باشد توسط دستگاه های مخصوصی که دارد و به صورت کاملا اتوماتیک شست و شو می دهد که این اتوماتیک بودن دستگاه ها جز روش های مدرنی است که نسبت به روش های دستی برتری بسیار زیادی دارد که نصف بیش تر این برتری در خصوص آسیب نرساندن به بافت فرش ها و عدم ایجاد تداخل رنگی در آن ها است به همین دلیل همیشه توصیه بر این است که فرش ها در هر زمان که احتیاج به شست و شو دارند به قالیشویی ها سپرده شوند که البته مطرح و بنام بودن قالیشویی هم بسیار مهم است که قالیشویی چیتگر و قالیشویی در مرزداران را می توان در این دسته قرار داد.
این قالیشویی علاوه بر مواردی که ذکر کردیم در تمام ایام هفته آماده ی خدمات رسانی در تمام زمینه های مرتبط می باشد و هم چنین علاوه بر خدمات رسانی به اهالی آن منطقه، به سراسر شهر هم تمام خدمات خود را در بالاترین کیفیت ارائه می دهد.
البته ناگفته نماند که کادری حرفه ای و مجرب در خصوص تمام زمینه هایی که قالیشویی چیتگر ارائه می دهد فعالیت می کنند و به صورت کاملا ماهرانه بر روی کار ها از جمله شست و شو نظارت دارند.

تاثیر قالیشویی در نظافت و پاکیزگی فرش

نظافت و پاکیزگی فرش ها یکی از مواردی است که در منازل بسیار مهم می باشد به خصوص این که فرش ها روشن باشند چرا که با آلوده شدنشان به طور کلی می توانند نمای زیبا را گرفته و حتی جلوه ی نامناسب و کثیفی را ایجاد کنند. اگر فرش ها تمیز و مرتب نباشند، به طور کلی ظاهر منزل را نامرتب و کثیف نمایش می دهند هرچند که سایر لوازم بسیار شیک و تمیز باشند.
به همین دلیل لازم است که در صورت کثیف شدن فرش ها به شست و شوی آن ها پرداخته شود که این کار امروزه با توجه به مشکلاتی که آپارتمان نشینی وجود دارد در قالیشویی ها انجام می شود.
قالیشویی ها از جمله قالیشویی چیتگر با توجه به این که مواد شوینده های مخصوصی را استفاده می کنند می توانند نظافت و پاکیزگی کامل فرش ها را تضمین کنند و هم چنین مواد شیمیایی که در خصوص پاک کردن لکه ها دارند می توانند هر گونه لکه ی سرسخت بر روی فرش ها را از بین ببرند که این لکه های سرسخت بر روی فرش های روشن می تواند بسیار ازار دهنده باشد که به راحتی در قالیشویی می توان آن ها را از بین برد.

تاثیر قالیشویی در نظافت و پاکیزگی فرش
هم چنین فرش های کهنه و عتیقه ای هم هستند که در برخی منازل به عنوان تزئینی هستند که نظافت ان ها از سایر فرش ها مهم تر است چرا که علاوه بر ظاهری ناخوشایند، می تواند آسیب هایی را به فرش وارد کند پس در این شرایط باز هم قالیشویی ها هستند که می توانند راه حل مناسبی برای این قضیه باشند.
اگر بخواهیم نظافت خانگی و قالیشویی را هم با هم مقایسه کنیم از هر نظری که به موضوع نگاه کنیم، منازل از تجهیزات و ابزار کاری که قالیشویی ها دارند و مورد استفاده قرار می دهند برخوردار نیستند و تنها روش دستی است که به کار گرفته می شود و علاوه بر این که فرش ها تمیز شسته نمی شوند، آسیب دیده هم می شوند پس می توان پی برد که شست و شوی فرش هایی که در قالیشویی انجام می شود از هر نظر بهتر می باشد که البته مطرح و معتبر بودن قالیشویی هم بسیار مهم است که یکی از آن ها قالیشویی چیتگر می باشد که خدمات خود را در بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.

نحوه ی شستن فرش ها در قالیشویی

شست و شوی فرش ها امروزه بسیار رایج است چرا که با به روز شدن و امروزی شدن تجهیزات نسبت به گذشته، به شست و شوی فرش ها اهمیت ویژه ای داده می شود که در گذشته این میزان بسیار کم بود و البته این نکته هم وجود دارد که در گذشته امکانات چندانی در این زمینه وجود نداشت و شست و شو ها همگی به صورت دستی انجام می شد اما با گذر زمان و روی کار آمدن دستگاه های مجهز و مدرن این صنعت رونق گرفت و البته پیشرفت هایی که در جنس و طرح فرش ها انجام شد هم بی تاثیر نبود.
قالیشویی ها از امکانات ویژه ای برخوردار می باشند و در هر زمینه ای که مرتبط با فرش است تجهیزات کاملی را دارند و هم چنین امروزه قالیشویی های معتبر که از جمله ی این قالیشویی ها می توان به چیتگر اشاره کرد به صورت تمام اتوماتیک کار های شست و شو را انجام می دهند.

نحوه ی شستن فرش ها در قالیشویی
تمام اتوماتیک بودن قالیشویی ها مزیت های فراوانی دارد چرا که با هر جنس از فرش به روش های مخصوصی عمل می کند که همین موضوع قدمی بزرگی است که آسیبی به فرش ها وارد نشود و هم چنین مواد شوینده های مصرفی هم از برند های معتبر و مطمئن می باشد که این مورد هم قدم بزرگ بعدی محسوب می شود و دیگر مزیت این دستگاه صرفه جویی است که هم از هدر رفتن آب جلوگیری می کند و هم از هدر رفتن مواد شوینده اما از تمام این مسائل که مرتبط با شست و شوی فرش ها است بگذریم، فرش ها به این روش بسیار تمیز تر و مرتب تر شسته می شود و درجه ی حرارت آب و مواد شوینده کاملا تنظیم شده است که هر گونه چربی و کثیفی که در فرش باشد را از بین می برد که تمام این کار ها در کیفیتی عالی انجام می شود و افرادی متخصص و متبحر هم در این‌ زمینه بسیار نقش دارند و تمام عوامل و موارد را زیر نظر می گیرند.
پس به طور کلی نحوه ی عملکرد شستن فرش در قالیشویی ها بسیار عالی می باشد و تمام کار ها به وسیله ی دستگاه ها صورت می گیرد و تمام عوامل کاملا به یکدیگر مرتبط می باشند تا شست و شویی در خصوص تمام فرش ها ایجاد شود.

مقاومت یک فرش به چه چیزهایی بستگی دارد؟

یکی از ملاک هایی که برای فرش ها در نظر گرفته می شود مقاومت آن هاست که در برخی افراد در حین خرید این مورد یکی از مهم ترین ملاک ها برایشان است که فرش های ماشینی از این نظر به علت این که توسط دستگاه ها و ماشین آلات بافته می شوند نسبت به فرش های دستبافت که توسط دست بافته می شود و ظرافت بیش تری هم دارد از مقاومت بالاتری برخوردار هستند و چون توان خرید هم در خصوص فرش های دستبافت کم تر وجود دارد اکثر مردم از فرش های ماشینی استفاده می کنند.
برای این که فرش مقاومی را انتخاب کنیم لازم است که به یک سری موارد توجه کنیم که شامل:

۱- شانه ی فرش

هر قدر شانه ی فرش بیش تر باشد، فرش از کیفیت بالاتری برخوردار است که امروزه فرش های ۱۵۰۰ شانه که به تازگی وارد بازار شده اند از کیفیتی عالی برخوردار می باشند.

مقاومت یک فرش به چه چیزهایی بستگی دارد؟

۲- تراکم فرش

تراکم و شانه ی فرش با یکدیگر فرق دارند و تراکم فرش در خصوص فشردگی الیاف و تار و پود های فرش است که هر قدر بیش تر باشد فرش سفت تر و سنگین تر خواهد بود و مقاومت فرش هم بیش تر می شود.

۳- جنس الیاف نخ

که برخی از فرش ها از جنس هایی هستند که مقاومتشان حتی از فرش های ماشینی هم بیش تر است که البته مرغوب بودن جنس الیاف هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قالیشویی چیتگر چه ویژگی های منحصر و مخصوصی دارد؟

قالیشویی چیتگر ویژگی های منحصر و مخصوص به خود را دارد که شامل موارد زیر می شود.

۱- یکی از ویژگی های منحصر به فرد قالیشویی چیتگر این است که برای شستن فرش، از شوینده های مخصوص به تار و پود فرش استفاده می کند. هر فرش نوع تار و پود آن متفاوت با دیگری است و نمی توان تمامی فرش ها را با یک شوینده مورد شستشو قرار داد. به همین دلیل قالیشویی چیتگر برای شستشو فرش ها به نوع تار و پود و جنس فرش توجه ی زیادی می کند تا فرش ها به بهترین شکل ممکن شسته شوند.

۲- قالیشویی چیتگر کارکنان زیادی را در مجموعه ی خود مشغول به کار کرده است و تمامی کارکنانی که در این کارخانه مشغول به کار هستند آموزش دیده، متخصص و با تجربه هستند.

قالیشویی چیتگر چه ویژگی های منحصر و مخصوصی دارد؟

۳- یکی از ویژگی های منحصر به فرد قالیشویی چیتگر این است که خدمات رفوی انواع فرش ها را بر عهده می گیرد. آسیب دیدن انواع فرش های دستبافت یا ماشینی در هر لحظه ممکن است رخ دهد در این مواقع برای ترمیم فرش های خود می توانید به قالیشویی چیتگر اعتماد کنید. رفوی فرش ها در این قالیشویی به بهترین شیوه انجام می شود و فرش پس از رفو مانند روز اول خود می شود.

۴- استفاده از دستگاه های پیشرفته و حرفه ای برای شستشو یکی از ویژگی های قالیشویی چیتگر می باشد.
این قالیشویی برای شستشو فرش ها از دستگاه های مکانیزه و اتومات استفاده می کند. شستشو فرش ها با دستگاه سبب می شود فرش به بهترین شکل ممکن شسته و پس از شستشو کاملا تمیز، براق و زیبا دیده شود و هیچ آسیبی به عمق فرش، تار و پود فرش و… وارد نشود. شستشوی فرش ها تماما با دستگاه ها انجام می شود و نیروی انسانی هیچ گونه دخالتی در شستشو فرش ها انجام نمی دهد.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما