پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی المپیک

 در گذشته زمان زیادی را برای شست شوی انواع فرش صرف می کردند. همچنین کلیه مراحل شست شو توسط نیروی انسانی انجام می شد. که این فرآیند انرژی و وقت زیادی را از آنها می گرفت . همچنین شست شوی فرش به این روش آب و مواد شوینده زیادی را هدر می داده است.

شستشوی فرش به روش دستی

برای شست شوی فرش به این روش، فرد باید انرژی زیادی را صرف می کرده است. همچنین باید با استفاده از نیروی دست خود به شست شوی فرش می پرداخته که این امر می توانست سلامت او را نیز تحت تاثیر قرار دهد.  برای خشک کردن فرش به روش سنتی، از نیروی آفتاب استفاده می‌شده است. تابش مستقیم پرتوهای خورشید به فرش سبب تخریب بافت فرش می شده است . همچنین رنگ آن را نیز تغییر می داده.

شست و شوی فرش به روش سنتی

همچنین شستن فرش ها به روش سنتی باعث شده تا مقدار زیادی از مواد شوینده در بافت‌های عمیق تر فرش باقی بماند. به مرور زمان این شوینده ها سبب ایجاد سختی و بوی بد در فرش می شده است. با توجه به تمامی نکات گفته شده کم کم روش سنتی جای خود را به روش مدرن داده است . امروزه اکثر قالیشویی ها از این روش برای شست شوی انواع فرش استفاده می کنند.

شست شوی مدرن در قالیشویی المپیک

 در قالی شویی المپیک یا قالیشویی منطقه ۲۲ کلیه مراحل شست شو با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود . همین امر کیفیت کار در این قالیشویی غرب تهران را افزایش داده است.  ستفاده از این تجهیزات سبب شده تا کلیه خدمات این مجموعه با سرعت بیشتری انجام شود . وجود سرعت در کار باعث شده تا این قالی شویی بتواند مشتریان بیشتری را به خود جذب کند و خدمات درخواستی آنها را انجام دهد.

نحوه کار در قالیشویی 

 برای استفاده از خدمات قالی شویی المپیک، ابتدا باید با تلفن های پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید .پس از آن نیروهای این قالی شویی برای تحویل کالای شما به منزل تان اعزام خواهند شد. فرش شما با استفاده از اتومبیل های مخصوص این مجموعه به کارخانه منتقل می‌شود. اولین مرحله شست شو در قالی شویی المپیک، گردگیری فرش می باشد. که این کار با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می‌شود. پس از آن فرش شما برای شست شو به دستگاه های تمام اتوماتیک شست شوی مجموعه منتقل شده و به صورت کامل شسته می شود . 

نحوه کار قالیشویی المپیک
قالیشویی المپیک سعی کرده است تا از بهترین و مرغوب ترین شوینده ها استفاده کنند.در این مجموعه فرش شما طی چندین مرحله شست و شو داده می‌شود تا کاملاً پاکیزه و تمیز شوند. پس از آن فرش شما را به گرم خانه های این قالی شویی منتقل شده و در آنجا کاملاً خشک می‌شود . در آخر با استفاده از دستگاه های مخصوص به اتو کردن آن می پردازند. در نهایت فرش شما به صورت لوله شده و کاور شده آماده تحویل خواهد بود.

محاسبه ی قیمت شستشوی فرش

 کلیه هزینه ها در قالی شویی المپیک با توجه به نرخ اتحادیه صنف می باشد . همچنین این قالی شویی آماده اخذ قرارداد با هرگونه ارگان ها و شرکت های دولتی و نیز موسسات و مراکز موجود در سطح شهر می باشد. قالی شویی المپیک برای شست شوی فرش های برخی مکان ها همانند حسینیه ها و مساجد مدارس و غیره تخفیفات استثنایی را در نظر گرفته است.

کادر مجرب در قالیشویی 

 کلیه کارکنان در این مجموعه بیمه می باشند . همچنین این افراد تمامی مراحل شست شوی فرش شما توسط دستگاه کنترل می کنند. تا هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود.  قالی شویی المپیک دارای کارشناسان مجرب و وظیفه شناس در زمینه شست شو انواع فرش می باشد. به همین دلیل هیچ گونه نارضایتی در این مجموعه وجود ندارد. اکثر کارکنان این قالی شویی تجربه کافی و بالایی در زمینه ارائه این خدمات به شما عزیزان دارند.

انواع مرمت و بررسی پوسیدگی در قالیشویی المپیک

این مشکل رایج فرش را میتوان به دو دسته سطحی و عمقی تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

۱- پوسیدگی سطحی

پوسیدگی زیاد به عمق فرش نفوذ نکرده و و نحوه ترمیم آن به گونه ای است که معمولا رفوگر با خارج کردن تون های پوسیده فرش و جایگزین کردن تون های نو به وسیله سوزن کشی، پوسیدگی را به طور کامل از بین میبرد. و طبیعی است که این نوع به زمان کمتری برای تعمیر پوسیدگی فرش نیاز دارد.

۲- پوسیدگی عمقی

پوسیدگی به عمق فرش میرسد؛ طوری که الیاف و تارو پود به طور کامل از بین میروند و فرش در قسمت پوسیده شده کاملا از هم می پاشد. انگار فرش پاره شده است و به راحتی پرز های فرش کنده میشوند. طبیعی است که در این نوع ترمیم پوسیدگی فرش به دقت و زمان زیاد تری نیاز دارد و همچنین هزینه تعمیر فرش پوسیده شده نیز بیشتر است. در قالیشویی المپیک، کادر مجرب و متخصص در این زمینه فعالیت می کند .

نظرات شما

۴.۴/۵

4 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی المپیک»

  1. فاطمه دهنوی

    ممنون از شرکت قالیشویی خوبتون با بهره برداری از دستگاه‌های پیشرفته و عالی که داشتند باعث شد نتیجه ایده‌آلی روی فرش هام رقم بزند

  2. ‎دوستم فرشاشو همین شعبتون داده بود فرشاش حسابی تمیز شده بودند عالی هستید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما