قالیشویی هروی

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی منطقه ۴

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

انتخاب یک قالیشویی حرفه ای، با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و اصول درست فرش شویی، قالیشویی هروی را متمایز کرده است. قالیشویی هروی مجهز به دستگاه های پیشرفته است تا فرش ها در سریع ترین زمان ممکن و بدون دخالت دست پاکیزه شوند! آبگیری فرش توسط دستگاه های گریز از مرکز، به فرش ها کمک میکند تا به صورت کامل خشک شوند.

قالیشویی هروی

قالیشویی هروی در منطقه ۴ تهران در میدان هروی قرار گرفته است. این قالی شویی حتی در ایام تعطیل هم بصورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریانش هست. قالیشویی هروی، به خیابان  استاد حسن بنا-شمس آباد- امیر نیا و مبارک آباد و همچینین پاسداران نزدیک است. 

نکات قبل از فرستادن فرش ها در قالیشویی 

 فرش خود را خوب بشناسید و ویژگی های ظاهریش را به اطلاع قالیشویی بدهید. ( اطلاعاتی مانند رنگ- جنس فرش . ..) برای کیفیت بالاتر در شستشو، فرش های خود را غبار گیری کنید. این عمل سبب خارج شدن گرد از لابه لای بافت فرش می شود. قالیشویی مناسبی را انتخاب کنید. از نظر مهم بودن قالی شویی ها باید گفت که در زمینه ی صرفه جویی در وقت بسیار مفید واقع شده اند و البته که در زمینه شست و شوی کامل و تر و تمیز فرش ها هم کاملا عالی عمل کرده اند بدون این که ذره ای آسیب به فرش ها وارد شود و حتی با به کار گیری مواردی خاص هم توانسته اند به عمر فرش افزوده و حتی ارزش معنوی فرش را هم بالا ببرند که این مورد از جمله موارد بسیار مفید و کاربردی در زمینه ی قالی شویی می باشد.

عملکرد دستگاه های قالیشویی 

ابتدا توسط پمپ، فشاری ایجاد می شود که آب را به فرش تزریق می کند. آب کثیف و محلول تمیز کننده را از فرش استخراج کرده و در مخزن استخراج تخلیه می کند. آب شستشو درمخازن آب نگه داری می شود. که به آن مخازن راه حل گفته می شود. مخازن بازیابی خاک استخراج شده ، مواد شیمیایی تمیز کننده و آب را در خود نگه می دارند. واحد گرمایش، ظرف سه دقیقه آب شستشو را تا دمای ۲۱۰ درجه فارنهایت گرم می کند.

قالی شویی هروی.jpg

بهترین قالیشویی ها از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و یا ماشین های شستشوی فرش استفاده می کنند. قالیشویی اتوماتیک قسمتی از امکانات یک قالیشویی خوب محبوب می شود که با تکنولوژی روز دنیا خدمات قالیشویی را انجام می دهند. امروزه شستن فرش در حیاط با آب و پودر تقریبا انجام نمی شود. شستن فرش در قالیشویی تفاوت زیادی با قالیشویی در منزل دارد. در قالیشویی این خدمات توسط دستگاه های پیشرفته و مجهز  و با دقت بیشتری انجام می شود. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک همه کارهای شستشو، آبکشی و خشک کردن را انجام میدهد.

لکه گیری انواع فرش ها

بیایید با این واقعیت روبرو شویم! این امر برای همه ما در یک زمان یا زمان دیگر اتفاق می افتد. شما هرگونه احتیاط را برای محافظت از فرش خود انجام می دهید. به این امید که هیچ گونه حادثه یا لکه ای روی فرش رخ ندهد و ظاهر زیبای آن را به خطر نیندازد. اما در یک لحظه ، یک قطره خون – قهوه – و یا لکه های دیگری همچون جوهر روی فرش شما می نشیند. اما با بهره گیری از تجربه و استفاده از مواد شوینده درست در قالیشویی نگرانی شما را برطرف می کند.

لکه برداری از فرش

قالیشویی هروی این ضمانت را به شما می دهد که لکه های فرش شما را با بهترین مواد شوینده از بین ببرد. و همچنین آسیبی به بافت فرش شما وارد نشود!در اینجا همچنین میتوانید پاسخ سوال چگونه لکه ی جوهر را از روی فرش پاک کنیم بگیرید.

بهترین قالیشویی را چطور انتخاب کنیم؟

برای اطمینان از اینکه  فرش های منزل خود و سایر کفپوش ها را به چه قالیشویی می دهی، قطعا گواهی و سابقه را در وهله اول در نظر می گیرید.اما یکی از مهمترین معیار های انتخاب قالیشویی، مهارت آن است. به چند تفاوت مهم بین روش های تمیز کردن فرش و همچنین نکاتی برای تمیز نگه داشتن کف تا حد امکان توجه کنید. سپس می توانید انتخابهای خود را با قالیشویی معتبری در نزدیکی خود در میان بگذارید.

روش سنتی یا مدرن؟

با توجه به ماهیت کار، هم روش سنتی و هم روش مدرن به صورت مکمل باید صورت بگیرد. در قالیشویی هروی به توجه به اینکه بعضی فرش ها با روش سنتی به نتیجه مطلوب می رسند و برخی با روش مدرن. سعی دارد برای جلب رضایت شما از هردوی این روش استفاده کند.

بهترین قالیشویی

برای مثال هیچ دستگاهی مدرنی در دنیا ساخته نشده است که به خوبی روش سنتی، یک فرش دستباف را تمیز کند!یا برعکس! سیستم فرش های ماشینی مناسب دستگاه های مدرن طراحی شده است.

 بهترین قالیشویی با انجام کامل کار

شاید اینطور به نظر برسد که بهترین قالیشویی فقط قرار است فرش ها را خوب و تمیز بشوید! اما در واقع بهترین قالیشویی به تمام نیاز های مشتری پاسخ می دهد. نیاز هایی مانند رفع سوختگی فرش- لکه گیری در ابتدای شستشو- رفو گری و … . قالیشویی هروی با نظارت و در نظر گرفتن تمام این نیاز ها، به این نکات توجه کرده و برای هر کدام از نیاز های ذکر شده،پرنسل و دستگاه جدا قرار داده است.

مواد شوینده قالیشویی.jpg

نوع شوینده در قالیشویی هروی جز آخرین و مهم ترین معیار برپایی این قالیشویی است! زیرا ما اعتقاد داریم بهترین شوینده ،شوینده ای است که به بافت فرش آسیبی نزند. پس با در نظر گرفتن این موضوع، از مواد شوینده نانو برای این امر استفاده کرده ایم.

رفوگری در قالیشویی هروی

رفو کردن فرش توسط کارشناسان متخصص در این زمینه انجام میشود.

رفوگری در قالیشویی هروی

هزینه های رفوی انواع فرش با هم متفاوت است به عنوان مثال هزینه رفوی فرش دستباف به دلیل حساسیت و ظرافت آن نسبت به فرش ماشینی بیشتر است همچنین رفوی انواع تابلو فرش و فرش عتیقه نیز انجام میشود.

ریشه بافی

وجود ریشه در فرش باعث زیبایی فرش میشود.

ریشه بافی

گاهی ممکن است ریشه های فرش طی ساییدگی و یا در شست شوی غلط از بین برود که این کار در قالیشویی انجام میشود

رنگ برداری

یکی دیگر از خدمات بی نظیر قالیشویی رنگ برداری فرش است. رنگ‌برداری در واقع یک هنر تخصصی و ظریف است که بایدتوسط کارشناسان مجرب  و باتجربه انجام شود.  برای رنگ برداری فرش از هیدروسولفیت رقیق شده استفاده می‌کنند.

رنگبری فرش

متخصصین رنگبرداری در کارخانه قالیشویی با دقت و توجه تمامی بخش های آسیب دیده فرش را ترمیم می کنند.

لیست قالیشویی های منطقه 

قالیشویی بزرگ مادر

قالیشویی میدان هروی

قالیشویی گل ابریشم در هروی

قالیشویی آوا در هروی

قالیشویی شاهی در هروی

 

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور