پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی تهرانسر

در هر خانه ایرانی، فرش از اجزاء اصلی به حساب می آید و از گذشته تا کنون، انواع فرش ایرانی مورد استفاده قرار گرفته اند  و برای نظافت آنها هم در گذشته در منزل مورد شستشو قرار می گرفتند. به مرور زمان قالیشویی ها، جای شستشو در منزل را گرفته اند. قالیشویی های بسیار زیادی هستند. که در زمینه ارائه خدماتی همچون شست و شوی فرش ماشینی، شستشوی فرش دستبافت، شستشوی انواع موکت، خدمات خشکشویی مبلمان، لکه زدایی، شستشوی تشک خوشخواب و ترمیم و بازیابی رنگ فرش و سایر خدمات فعالیت می کنند.

قالیشویی تهرانسر
عواملی که باعث می‌شود مطمئن شویم یک قالیشویی خوب است:

۱- نزدیک بودن محل قالیشویی

۲- حضور فعال

۳- بکارگیری ماشین‌آلات پیشرفته

۴- استفاده از مواد شوینده‌ی مجاز

۵- متعهد بودن

۶- دارای سابقه بودن

۷- قالی یا فرش را به‌صورت کاوردار تحویل دادن

۸- دارا بودن تخصص لازم برای شستن انواع قالی های ابریشم، انواع فرش و موکت، تابلوفرش، مبلمان، ترمه، فرش ماشینی، تشک خواب

۹- رعایت اصول شرعی و اسلامی در قالیشویی

۱۰- ارائه ضمانت شستشو و فاکتور معتبر و رسمی و مهر شده

۱۱- دارا بودن تخصص رفوگری انواع فرش، ریشه زنی و رفع سوختگی، رنگ برداری، پیچ‌خوردگی، رفع زردی و لکه فرش

۱۲- اخذ هزینه‌ی مناسب از مشتری

 از آن ‌جایی که خانه‌ها اکثراً آپارتمانی است و مکان مناسبی برای شستن فرش نیست و برای همین، بهترین کار این است که شما با قالیشویی تماس گرفته و کار خود را به آن‌ها بسپارید و اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد، این سؤال است که کدام قالیشویی را انتخاب کنیم؟ که در ابتدا سعی می‌کنید قالیشویی را انتخاب کنید که به منطقه‌ی زندگی شما نزدیک باشد. تا آن‌ها بتوانند پس‌از تماس شما برای بردن فرش شما اقدام کنند. همچنین بتوانند فرش شما را در کمترین زمان ممکن تحویل شما دهند.

 قالیشویی تهرانسر، به دلیل استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته، این امکان را به شما می‌دهد که در سریع‌ترین زمان، فرش ها را تمیز و در اختیار شما قرار دهند.
ازآن‌جایی‌که شستن فرش می‌تواند به سلامت شما آسیب وارد کند، بهترین راه این است که یک قالیشویی معتبر را پیدا کنید و با اطمینان، فرش تان را به آن‌ها بسپارید و تمیز تحویل بگیرید. این قالیشویی مواد شوینده‌ی مجاز استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند به فرش شما آسیب نزنند.
همان‌طوری که می‌دانیم فرش ها، با طرح و رنگ های متعدد در بازار با هزینه های بالایی وجود دارد؛ اما می‌توانیم با شستشوی درست از فرش مراقبت کنیم.

قالیشویی در تهرانسر

قالیشویی تهرانسر، با سابقه طولانی که در این منطقه دارد، توانسته اعتماد مشتریان را جلب نماید. این شرکت با تخصص خود در زمینه شناخت انواع نخ و بافت، می‌داند از چه ماده‌ای استفاده کند، که علاوه‌ بر این‌ که فرش قیمتی ما کاملاً تمیز شود، آسیب نیز نبیند. بعضی از قالیشویی ها، برای این‌که نجاست فرش ما را تمیز کنند، موارد اسلامی را رعایت نکرده و نجاست از فرش شما تمیز نمی‌شود و فقط از لحاظ ظاهری تمیز شده ‌است.
ولی ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که قالیشویی ما، اصول شرعی و اسلامی را رعایت خواهد کرد. در هنگام بردن فرش، فاکتور رسمی و مهرشده خدمت شما ارائه خواهیم کرد؛ تا با خیال راحت فرشتان را به ما بسپارید. علاوه‌بر تخصص لازم برای شستشوی فرش‌های قیمتی، موکت، تشک خواب، مبل، تابلو و ترمه را هم با دقت کافی و لازم شستشو داده و اگر قسمتی از فرش شما سوخته یا پاره شده، دیگر نگران نباشید.
متخصصین ما توانایی لازم برای رفو کردن فرش شما را دارند. علاوه‌براین، مشکلاتی مثل ریشه زنی و لک و رفع زردی بید خوردگی را هم برطرف می‌کنند و در پایان بهترین قیمت و مناسب‌ترین هزینه را از شما اخذ می‌کنیم و دیگر این نگرانی را هم نداشته باشید.

مبل شویی در منطقه تهرانسر

 اگر می‌خواهید در منزل، مبل هایتان را تمیز کنید، که تنها با یک سطل آب، مواد شوینده مناسب برای شستشوی مبل و دستمال تمیزی که رنگ ندهد، می توانید این کار را انجام داده ولی پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات قالیشویی می باشد. که منجر به صرفه جویی در زمان و نهایت تمیزی مبل‌ شما می شود. متخصصان قالیشویی تهرانسر، در اسرع وقت در محل زندگی شما حاضر شده و نوع پارچه مبل شما را بررسی می‌کنند و با مواد شوینده‌ی مناسب پارچه مبل شما، آن‌ها را تمیز می‌کنند. اگر بخواهید خودتان این کار را انجام دهید، ممکن است به پارچه‌های مبل تان آسیب بزنید. متخصصان ما با انجام مراحل زیر کار را انجام می‌دهند.

۱- مبل را با مواد شوینده مناسب تا حد ممکن نانو تمیز می‌کنند.

۲- با دریل فرچه ای مبل را لکه گیری می‌کنند.

۳- مبل را خشک می‌کنند. همه این کارها را حدود ۱ ساعت تا ۱ ساعت و نیم انجام می‌دهند.

و در صورت نیاز با دستگاه های مخصوص، مانند بخارشوی، می توانند کل سطح مبل را کشیده تا هرگونه لکه را برطرف کرده و تنها با دو ساعت هوای آزاد، مبلمان، خشک خواهد شد.

مبل شویی در منطقه تهرانسر

یک کارشناس مبل شویی با تجربه، ابتدا جنس مبل را بررسی می کند، سپس با توجه به نوع جنس پارچه مبل، مواد شوینده مورد نظر را پیشنهاد می‌دهد که  آسیبی به مبل وارد نشود. یک کارشناس مبل شویی با تجربه، هرگز به خاطر ارزان شدن قیمت و هزینه مبل شویی، از مواد شوینده بدون کیفیت استفاده نمی‌کند؛ چون می‌داند این کار به بافت پارچه مبل آسیب میرساند.

رفوگری فرش های عتیقه

اگر فرش منزل شما دچار سوختگی سطحی است، می توانید با انجام یک سری روش ها، فرش را اصلاح کنید. به طور مثال استفاده از یخ روی محل سوختگی، یا با یک قیچی کوچک وتیز، محل سوختگی را قیچی کنید وبعد روی آن، جارو برقی بکشید. این در شرایطی است که فرش شما، فرش دستبافت یا عتیقه ای نباشد.  رفوگری فرش های عتیقه، نیازمند تخصص بالا می باشد. هنر رفوگری را می توان، مکمل هنر فرش بافی دانست؛ زیرا با رفو کردن فرش، ارزش مجدد آن برگشته خواهد شد. قالیشویی تهرانسر، علاوه بر شستشو و رفوی فرش های عتیقه ای، دستبافت و گل ابریشم، خدمات زیر را ارائه می دهد.

۱- رفوگری و مرمت فرش

۲- لکه برداری و قلم زنی

رفوگری فرش های عتیقه

۳- ریشه دوزی و ریشه بافی و بازسازی ریشه  فرش

۴- رنگبرداری

۵- چرم دوزی فرش

بهترین خدمات قالیشویی با ارزان ترین قیمت

این قالیشویی به صورت شبانه روز و تمام  ایام هفته، آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. مردمی که در منطقه تهرانسر، زندگی می کنند، می توانند از خدمات قالیشویی تهرانسر بهره برده و کار را به متخصصین این این قالیشویی بسپارند.

 برخی از خدمات این قالیشویی عبارت است از:

۱-  شستن فرش های گل ابریشم 

۲- رفوگری فرش

۳- شستن فرش در قالیشویی تهرانسر، با مجهزترین دستگاه ها انجام می شود، تا کمترین آسیب به فرش وارد شود.

۴- پرسنل این قالیشویی به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز، آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

۵- همچنین این قالیشویی برای مشتریانی که از طریق سایت و یا آنلاین، ثبت سفارش می کنند، تخفیف ویژه ای را ارائه می دهد.

بهترین خدمات قالیشویی با ارزان ترین قیمت

۶- ارائه فاکتور به مشتریان

۷- هزینه ها و قیمت پایین

۸- شستشوی فرش ها با دستگاه های تمام اتوماتیک

۹- امکان پرداخت اینترنتی هزینه ها

۱۰- استفاده از مواد شوینده مناسب برای شستشوی فرش ها

۱۱- حضوری فعال و همچنین داشتن سابقه طولانی در شستشوی فرش و مبلمان

۱۲- به کارگیری ماشین آلات و دستگاههای پیشرفته مانند گرما خانه گازی

در قالیشویی تهرانسر، شستن فرش در قالیشویی در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد. در کشور با کمبود آب مواجه هستیم؛ به همین علت شستشوی فرش ها در  قالیشویی باعث می شود در مصرف اب صرفه جویی شود و فرش ها دارای حساسیت می باشند. شستشو در قالیشویی به فرش ها اسیب نمی رساند و در کارخانه قالیشویی، تجهیزاتی مخصوص هر مرحله از شستشو وجود دارد، که با استفاده از این تجهیزات، با بهترین کیفیت، فرش ها شسته خواهد شد.  ممکن است نیروی کار خسته شود ولی این خستگی، بر کیفیت شستشوی فرش تاثیر نمی گذارد. موارد بالا دلیل بر این می باشد که بهتر است برای اینکه فرش ها آسیب نبینند، برای شستن انها از قالیشویی های معتبر کمک گرفت. و از قبل در مورد قالیشویی ها تحقیق نمود.

 

نظرات شما

۴.۴/۵

2 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی تهرانسر»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما