پاسخگویی ۲۴ ساعته ۶۲۹۹۹۰۱۰- ۰۲۱

قالیشویی ولنجک

شاید تا به حال از خدمات قالیشویی ها برای شستشوی فرش های خود استفاده کرده باشید و یا تبلیغات زیادی را در تلویزیون، خیابان ها، رسانه ها و غیره در زمینه شستشوی فرش مشاهده کرده باشید. شستشوی فرش ها و توجه به نظافت آن از اهمیت زیادی برخوردار است، یک فرش زیبا و تمیز می تواند ظاهری جذاب و منظم را به منزل شما منتقل کند.

قالیشویی ولنجک با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاه های قالیشویی روز دنیا ، بهترین خدمات رسانی را برای مشتریان فراهم کرده ایم.

قالیشویی ولنجک
استفاده از انواع فرش ها نه تنها در کشور ما بلکه در سایر کشورهای جهان همواره به چشم خورده است. در گذشته استفاده از فرش های ابریشمی و دستبافت گسترش زیادی داشته اما با افزایش جمعیت و کاهش اطلاعات در این زمینه همچنین افزایش قیمت چنین فرش‌هایی امروزه استفاده های کمتری از فرش های دستباف و ابریشمی می شود.استحکام این فرش ها بیشتر بوده و ساختاری قدرتمندتر از فرش های ابریشمی و دستباف دارند شما می توانید از آن برای سالیان طولانی تر استفاده کنید همچنین در هنگام استفاده و شستشوی آن مشکلات زیادی نخواهید داشت در حالی که برای شستشو و نگهداری فرش دستباف و یا ابریشمی باید ساز و کارهای ویژه ای را در نظر بگیرید.

قالیشویی در ولنجک

زمانی که شما قصد شستشوی فرش های خود را در خارج از منزل دارید، ابتدا باید به دنبال یک مجموعه معتبر و مناسب برای این فرآیند باشید. با توجه به کثرت قالیشویی ها در سطح شهر می توانید تعداد زیادی از آن ها را یافت کنید اما نکته مهم در این مسئله کیفیت خدمات رسانی می باشد، در این میان ما به شما استفاده از خدمات قالیشویی در ولنجک و قالیشویی میرداماد را پیشنهاد می کنیم.
قالیشویی های موجود در این محل جز یکی از بهترین قالیشویی های شهر تهران محسوب می شود و هر ساله مشتریان زیادی از خدمات این مجموعه ها استفاده می کنند. در قالیشویی ولنجک، شستشوی فرش با استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته ای انجام می‌شود که با توجه به این موضوع خدمات رسانی با کیفیت بیشتر و در مدت زمان کمتر انجام خواهد شد. کلیه فعالیت های قالیشویی ولنجک قانونی بود و این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف می باشد.

خدمات قالیشویی در ولنجک

برای استفاده از خدمات قالیشویی ولنجک می توانید با تلفن های پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و یا ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید. کارشناسان و متخصصان فعال در قالیشویی ولنجک سعی کرده اند تا در کمال ادب و احترام بهترین خدمات‌ رسانی را در اختیار مشتریان ارزشمند خود قرار دهند.
قالیشویی ولنجک دارای ضمانت نامه کتبی نیز می باشد که در صورت بروز هرگونه آسیب و خسارت می توانید هزینه های وارده را در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری برای خود جبران کنید. همچنین شما می توانید با معرفی سایر دوستان همکاران و آشنایان خود به قالیشویی ولنجک در دفعات بعدی از تخفیفات ویژه و استثنایی این مجموعه بهره مند شوید.

قالیشویی مادر ولنجک
در قالیشویی ولنجک قبل از استفاده از هرگونه مواد شوینده کیفیت ان توسط کارشناسان این مجموعه برسی شده و سپس مورد استفاده قرار خواهند گرفت پس شما می توانید با اطمینان کامل این مجموعه بی نظیر را انتخاب کنید.

شستشوی انواع فرش

در این مجموعه شستشوی انواع فرش با توجه به ساختار و نوع آن با استفاده از روش‌های ویژه ای انجام می‌شود، برای مثال در هنگام شستشوی فرش های ماشینی که از مقاومت بیشتری برخوردار هستند. معمولاً دستگاه‌های ویژه و قدرتمندی به کار گرفته می‌شود. در این مجموعه، دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک وجود دارد که با استفاده از این دستگاه فرش شما طی چند مرحله شسته شده و سپس کیفیت آن بررسی می‌شود، در واقع برای شستشوی فرش های ماشینی بیشتر مراحل با استفاده از دستگاه‌ های ویژه انجام می‌ گردد، همچنین پس از پایان کار کیفیت شستشو و سلامت فرش شما توسط کارشناسان این مجموعه بررسی شده و سپس فرش به شما تحویل داده خواهد شد.

شستشوی انواع فرش
برای شستشوی فرش های عتیقه دستباف و ابریشمی در این مجموعه ها از روش های دیگری استفاده خواهد شد. همان طور که می‌ دانید شستشوی چنین فرش هایی که دارای بافت حساس و با ظرافتی می باشند، با استفاده از دستگاه کار درستی نبوده و امکان آسیب رسیدن آن ها وجود دارد با توجه به این موضوع در قالیشویی ولنجک شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی توسط نیروی انسانی انجام خواهد شد. افراد فعال در این زمینه دارای تجربه و دانش کافی برای شستشوی فرش های دستبافت و ابریشمی بوده و می‌ توانند فرش شما را به بهترین نحو ممکن و بدون هیچ آسیبی برای شما پاک کنند. به طور کلی در قالیشویی مادر شستشوی انواع فرش به بهترین نحو ممکن و با استفاده از روش‌های ویژه و خاص انجام خواهد شد.

شستشوی انواع فرش

رفوگری

در شرایطی شاید فرش شما آسیب دیده و نیاز به ترمیم داشته باشد، پس می توانید با استفاده از خدمات این مجموعه در کمترین زمان ممکن آن را به حالت اول بازگردانید. همانطور که می‌دانید خدمات رفوگری و چگونگی انجام آن از اهمیت زیادی برخوردار است. به طوری که هر گونه اقدام نادرست خودسرانه در این زمینه می‌تواند آسیب های ایجاد شده در فرش شما را بیشتر کرده و ارزش آن را کاهش دهد. قالیشویی مادر با داشتن کارشناسان مجرب و ماهر در زمینه رفوگری فرش و یا ترمیم فرش تان را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام خواهند داد.

رفوگری
شما می توانید قبل از دریافت خدمات رفوگری از این مجموعه ابتدا نمونه کارهای گذشته کارشناسان قالیشویی مادر را مشاهده کرده و سپس دست به انتخاب آن ها بزنید در این مجموعه رفوگری انواع فرش با نازل ترین قیمت برای شما انجام خواهد شد و به همین دلیل انتخاب خدمات رفوگری قالیشویی مادر در ولنجک بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

ریشه بافی و چرم دوزی

ریشه‌ها و چرم دور و اطراف فرش نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت و ماندگاری فرش شما دارد. با توجه به این موضوع زمانی که آن ها دچار پوسیدگی شوند، باید به سرعت در جهت ترمیم آن ها اقدام کنید. در قالیشویی مادر، ترمیم ریشه و چرم انواع فرش با استفاده از دستگاه و یا توسط کارشناسان این مجموعه امکان پذیر خواهد بود.

ریشه بافی و چرم دوزی
دریافت این خدمات زمان زیادی را نیاز نداشته و تنها در یک روز قابل اجرا می باشد،  قالیشویی مادر با توجه به نوع فرش و درخواست شما از الیاف و چرم های مخصوص برای ترمیم آن ها استفاده خواهد شد.

خدمات قالیشویی در منزل

شما می توانید تمامی خدمات ارائه شده در قالیشویی مادر را در منزل خود نیز دریافت کنید. در چنین شرایطی نیروهای این مجموعه به منزل شما آمده و کلیه موارد نام برده شده را با استفاده از دستگاه و به کارگیری روش‌های ویژه در منزلتان انجام خواهند داد.

خدمات قالیشویی در منزل

کیفیت خدمات رسانی در منزل شما نیز یکسان بود و هیچ تفاوتی ندارد شما می توانید در تمامی روزها حتی ایام تعطیل نیز از خدمات قالیشویی مادر در ولنجک استفاده کنید.

قیمت قالیشویی در ولنجک

اگر شما هم به دنبال یک قالیشویی ارزان قیمت و با کیفیت می باشید، ما به شما استفاده از خدمات قالیشویی ولنجک را پیشنهاد می‌کنیم، در این قالیشویی کلیه هزینه ها با توجه به نرخ اصلی اتحادیه تعیین شده است. قالیشویی ولنجک در برخی از ایام سال برای شما از تخفیفات ویژه و استثنایی خود کمک گرفته است که با استفاده از این تخفیفات شما می توانید هزینه های کمتری را پرداخت کنید.

قیمت قالیشویی در ولنجک
در قالیشویی ولنجک، شستشوی فرش در تعداد بالا با هزینه‌های کمتری انجام خواهد شد. همچنین این قالیشویی برای شستشوی فرش مکان هایی مانند مدارس، حسینیه‌ها، مساجد و موسسه های خیریه هزینه های کمتری را دریافت خواهد کرد. همچنین رفوگری فرش های عتیقه ابریشمی و دستباف نیز با قیمت بیشتری برای شما انجام خواهد شد؛ اما با توجه به تمامی موارد قالیشویی ولنجک سعی کرده است تا با کمترین هزینه ها بهترین کیفیت کار را در اختیار مشتریان ارزشمند خود قرار دهد.
کلیه فعالیت‌های قالیشویی ولنجک شبانه روزی بوده و شما می توانید در تمامی ساعت های شبانه روز از این خدمات استفاده نمایید. هزینه های ارائه خدمات در تمامی ساعات یکسان بوده و تغییری نخواهد داشت.

قالیشویی ولنجک با جدید ترین دستگاه های قالیشویی

قالیشویی ولنجک یک قالیشویی خوب، معتبر و با سابقه می باشد که تمام خدماتی که در سال هایی که ارائه داده  است را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. قالیشویی ولنجک تمامی خدماتی که برای مجموعه ی خود در نظر گرفته است را با جدید ترین دستگاه ها انجام می دهد. خدمات قابل ارائه به شرح زیر می باشد:

۱- مبل شویی

مبل شویی یکی از خدمات قالیشویی ولنجک می باشد که برای شستشو از جدید ترین دستگاه ها استفاده می کنند.
استفاده از جدید ترین دستگاه ها برای شستشو مبل ها سبب می شود مبل در حین شستشو و پس از شستشو آسیبی نبیند و براقیت و زیبایی خود را حفظ کند.
نوع دستگاه برای شستشو مبل ها در قالیشویی ها اهمیت زیادی دارد به‌ دلیل‌ این که برخی از دستگاه ها سنگین‌ هستند و هنگام شستشو به مبل فشار وارد می کنند و وارد شدن فشار به مبل باعث فرو رفته شدن سطح مبل می شود و مبل نمای زیبای خود را از دست می دهد.

۲- شستشو فرش ها

شستشو فرش ها در همه قالیشویی ها انجام می شود و در قالیشویی های معتبر برای شستشو فرش ها از جدید ترین دستگاه ها استفاده می کنند تا شستشوی فرش ها در سریع ترین زمان و به بهترین شیوه انجام شود.
شستشوی فرش ها با دستگاه های جدید سبب می شود فرش پس‌ از شستشو کاملا تمیز شود و تار و پود های آن مقاومت خود را به خوبی حفظ کنند.

قالیشویی ولنجک با جدید ترین دستگاه های قالیشویی

۳- بخار شویی

قالیشویی ولنجک بخارشویی انواع پرده ها، مبل، دیوار، کمد و… را بر عهده می گیرد. بخارشویی در قالیشویی ولنجک با استفاده از دستگاه های جدید و مکانیزه انجام می شود تا پس از پایان مراحل بخارشویی محل مورد نظر به طور کامل تمیز و براق شود. بخارشویی در این قالیشویی توسط افراد آموزش دیده انجام می شود تا آسیبی به دیوار، مبل، پرده و… وارد نشود.
در قالیشویی ولنجک به نوع دستگاه اهمیت زیادی می دهند و هر چند وقت یک بار اقدام به تعویض، به روز رسانی و چکاب دستگاه های مجموعه ی خود می کنند تا اعتبار قالیشویی خود را به بالا ترین حد ممکن برساند.

بهترین قالیشویی در ولنجک

بهترین قالیشویی در سطح شهر ویژگی های زیادی دارد. به شرح زیر:

۱- یکی از ویژگی های بهترین قالیشویی ها این است که جهت راحتی مشتریان خود خدمات زیادی را برای مجموعه ی خود در نظر می گیرد. به طور مثال شستشوی انواع تابلو فرش ها، فرش ها، پرده ها، موکت ها، چرم زنی و ریشه زنی فرش ها، رفو و لکه برداری و… از خدمات بهترین قالیشویی ها می باشد.

۲- خوش قولی یکی از ویژگی های بهترین قالیشویی ها می باشد. تحویل به موقع فرش ها درب منزل و تحویل فرش ها از شما برای شستشو در یک روز مشخص سبب می شود که برنامه ی مشتری و قالیشویی طبق روال هر هفته پیش رود و رضایت مشتری از مجموعه بالا باشد.

۳- تحویل برنامه ی ضمانت نامه به مشتری سبب افزایش حس رضایت مشتریان از کارخانه می شود به همین دلیل قالیشویی های خوب و با کیفیت برای شستشو فرش ها ابتدا به شما برگه ی ضمانت نامه را تحویل می دهند. بهترین قالیشویی ها از نحوه شستشو و سالم باقی ماندن آن مطمئن هستند و ترسی از تضمین ندارند.

بهترین قالیشویی در ولنجک

۴- یکی از ویژگی های بهترین قالیشویی ولنجک ارائه سرویس حمل و نقل فرش ها می باشد. حمل و نقل فرش ها توسط افراد با تجربه و با استفاده از خودرو های مخصوص انجام می شود تا فرش های شما در حین جا به جایی دچار آسیب نشود. قالیشویی برای حمل و نقل فرش ها، آن ها را به صورت اصولی بسته بندی می کند و در کیسه های مخصوص قرار می دهند تا در حین جا به جایی فرش ها خیس و ساییده نشود.

۵- بهترین قالیشویی ولنجک برای شستشو فرش ها از شوینده های مخصوص جنس تار و پود فرش استفاده می کند تا فرش در حین شستشو آسیبی نبیند و پس از شستشو آسیبی نبیند و مانند روز اول زیبا و براق دیده شود. حفظ کیفیت اولیه فرش ها در بهترین قالیشویی ها اهمیت بسیار زیادی دارد و شستشوی فرش ها توسط افراد ماهر انجام می شود تا زیبایی فرش ها حفظ شود.

نظرات شما

۴.۴/۵
تماس با ما