نحوه بررسی کیفیت خدمات قالیشویی

 1. نحوه بررسی کیفیت خدمات قالیشویی
  1. کیفیت خدمات قالیشویی
   1. هر کسی که در منزل خود فرش داشته باشد؛ باید برای نظافت و شستشوی آن به سراغ قالیشویی بروندو کیفیت خدمات قالیشویی برای ان نیز مهم است. قالیشویی نه تنها سبب شده که منزل پاکیزه باشد. بلکه روی سلامت افراد داخل آن هم تاثیر گذار است؛ چرا که فرش عنصری است که باعث ایجاد آلودگی در هوا می‌شود؛ البته در صورتی که کثیف باشد. ذرات روی فرش جمع می‌شوند. و به داخل هوای محیط تزریق می‌کند و زمانی که شما آن را استشمام می‌کنید. احتمال دارد به حساسیت‌ و آلرژی دچار شوید. از این رو باید شستشوی فرش را کاری جدی در نظر گرفته .و از خدمات یک قالیشویی معتبر بهره بگیرید. در این مقاله به شما نکاتی درباره ارزیابی کیفیت خدمات قالیشویی ارائه خواهیم کرد پس با ما همراه شوید.
  2. مشتریان قبلی قالیشویی
   1. یکی از راهکارهایی که باعث می‌شود که شما به کیفیت یک قالیشویی اعتماد پیدا کنید این است. که درباره خدمات آن پرس و جو نمایید. اگر نتوانستید اطلاعات جامعی از قالیشویی در غرب تهران پیدا کنید، کافیست که از کسانی که قبلا از خدمات آن استفاده کردند .سوال کنید و بپرسید که از کیفیت خدمت رسانی آن‌ها راضی بوده‌اند یا خیر؟
  3. سرچ قالیشویی در اینترنت
   1. امروزه اینترنت دوای هر دردی است. سرچ کردن می‌تواند به شما اطلاعات زیادی بدهد؛ اگر دنبال قالیشویی خوب هستید بهترین گزینه برایتان اینترنت است. به عنوان مثال شما در تجریش زندگی می‌کنید. می‌توانید قالیشویی در محدوده تجریش را سرچ کنید. گوگل بر اساس اطلاعات و رتبه‌بندی وب سایت‌ها، یک سری نتایج به شما نشان می‌دهد .که یکی از آن‌ها قالیشویی مادر است و می‌توانید از آن بهره ببرید.
  4. نحوی شستشوی فرش در قالیشویی
   1. هر چند روش‌های زیادی برای بررسی و ارزیابی فرش وجود ندارد؛ اما یکی از مطمئن‌ترین آن‌ها، بررسی نحوی شستشوی فرش است. اگر زمان و انرژی کافی دارید می‌توانید. شخصا به قالیشویی مراجعه کرده و تکنیک‌های شتسشوی فرش توسط قالیشویی را بررسی کنید. البته یکی دیگر از راهکارهایی که به شما کمک زیادی می‌کند .این است که یک عکس از فرشتان پیش از خدمات قالیشویی بیاندازید. و سپس زمانی که آن را دریافت کردید با هم مقایسه کنید.
  5. مجاز بودن قالیشویی را در نظر بگیرید
   1. قالیشویی‌هایی که زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت می‌کنند؛ باید در مقابل خدماتی که انجام می‌دهند، مسئولیت پذیر باشند. از این رو عموما قالیشویی‌های مجاز خدمات با کیفیتی به مشتریان ارائه می‌دهند. پیش از آن که بخواهید از خدمات قالیشویی استفاده کنید بهتر است. درباره مجاز بودن آن مطمئن شوید تا خدمات با کیفیتی به شما ارائه دهند.
  6. به سراغ قالیشویی محدوده‌تان بروید
   1. برای این که کیفیت خدمات قالیشویی را بررسی کنید؛ ابتدا بهتر است به سراغ قالیشویی محدوده زندگی تان بروید؛ به عنوان مثال اگر در تهرانپارس ساکنید. ابتدا قالیشویی در تهرانپارس را بررسی کنید .و سپس چنانچه مورد مد نظرتان را نیافتید می‌توانید. به سراغ قالیشویی در غرب تهران بروید.
  7. لیست قالیشویی‌های مجاز
   1. اگر در اینترنت سرچی بزنید با لیست قالیشویی‌های مجاز که در حال فعالیت هستند؛ مواجه می‌شوید که یکی از آن‌ها قالیشویی مادر است. این قالیشویی با سال‌ها سابقه در حوزه شستشوی فرش ماشینی، دستباف، موکت و مبلمان فعالیت کرده و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه ارائه می‌دهد.
  8. ویژگی‌های قالیشویی مادر در یک نگاه
   1. مشاوره تلفنی و حضوری رایگان
   2. انجام خدمات در زمان مورد نظر مشتریان
   3. ارائه خدمات به سراسر تهران و حومه
   4. امکان ثبت سفارشات به صورت آنلاین
   5. ضمانت کیفیت خدمات
   6. تحویل فرش به صورت رول و کاور شده در محل
   7. استفاده از وسایل حمل و نقل مناسب
   8. رول کردن فرش در محل در زمان دریافت
   9. استفاده از مواد شوینده ارگانیک و گیاهی بدون آسیب به بافت فرش
   10. آمادگی ارسال فرش به سراسر تهران
   11. دارای بیش از سه دهه تجربه حرفه ای در حوزه قالیشویی

کیفیت خدمات قالیشویی

هر کسی که در منزل خود فرش داشته باشد؛ باید برای نظافت و شستشوی آن به سراغ قالیشویی بروندو کیفیت خدمات قالیشویی برای ان نیز مهم است. قالیشویی نه تنها سبب شده که منزل پاکیزه باشد. بلکه روی سلامت افراد داخل آن هم تاثیر گذار است؛ چرا که فرش عنصری است که باعث ایجاد آلودگی در هوا می‌شود؛ البته در صورتی که کثیف باشد. ذرات روی فرش جمع می‌شوند. و به داخل هوای محیط تزریق می‌کند و زمانی که شما آن را استشمام می‌کنید. احتمال دارد به حساسیت‌ و آلرژی دچار شوید. از این رو باید شستشوی فرش را کاری جدی در نظر گرفته .و از خدمات یک قالیشویی معتبر بهره بگیرید. در این مقاله به شما نکاتی درباره ارزیابی کیفیت خدمات قالیشویی ارائه خواهیم کرد پس با ما همراه شوید.

مشتریان قبلی قالیشویی

یکی از راهکارهایی که باعث می‌شود که شما به کیفیت یک قالیشویی اعتماد پیدا کنید این است. که درباره خدمات آن پرس و جو نمایید. اگر نتوانستید اطلاعات جامعی از قالیشویی در غرب تهران پیدا کنید، کافیست که از کسانی که قبلا از خدمات آن استفاده کردند .سوال کنید و بپرسید که از کیفیت خدمت رسانی آن‌ها راضی بوده‌اند یا خیر؟

سرچ قالیشویی در اینترنت

امروزه اینترنت دوای هر دردی است. سرچ کردن می‌تواند به شما اطلاعات زیادی بدهد؛ اگر دنبال قالیشویی خوب هستید بهترین گزینه برایتان اینترنت است. به عنوان مثال شما در تجریش زندگی می‌کنید. می‌توانید قالیشویی در محدوده تجریش را سرچ کنید. گوگل بر اساس اطلاعات و رتبه‌بندی وب سایت‌ها، یک سری نتایج به شما نشان می‌دهد .که یکی از آن‌ها قالیشویی مادر است و می‌توانید از آن بهره ببرید.

نحوی شستشوی فرش در قالیشویی

هر چند روش‌های زیادی برای بررسی و ارزیابی فرش وجود ندارد؛ اما یکی از مطمئن‌ترین آن‌ها، بررسی نحوی شستشوی فرش است. اگر زمان و انرژی کافی دارید می‌توانید. شخصا به قالیشویی مراجعه کرده و تکنیک‌های شتسشوی فرش توسط قالیشویی را بررسی کنید. البته یکی دیگر از راهکارهایی که به شما کمک زیادی می‌کند .این است که یک عکس از فرشتان پیش از خدمات قالیشویی بیاندازید. و سپس زمانی که آن را دریافت کردید با هم مقایسه کنید.

مجاز بودن قالیشویی را در نظر بگیرید

قالیشویی‌هایی که زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت می‌کنند؛ باید در مقابل خدماتی که انجام می‌دهند، مسئولیت پذیر باشند. از این رو عموما قالیشویی‌های مجاز خدمات با کیفیتی به مشتریان ارائه می‌دهند. پیش از آن که بخواهید از خدمات قالیشویی استفاده کنید بهتر است. درباره مجاز بودن آن مطمئن شوید تا خدمات با کیفیتی به شما ارائه دهند.

به سراغ قالیشویی محدوده‌تان بروید

برای این که کیفیت خدمات قالیشویی را بررسی کنید؛ ابتدا بهتر است به سراغ قالیشویی محدوده زندگی تان بروید؛ به عنوان مثال اگر در تهرانپارس ساکنید. ابتدا قالیشویی در تهرانپارس را بررسی کنید .و سپس چنانچه مورد مد نظرتان را نیافتید می‌توانید. به سراغ قالیشویی در غرب تهران بروید.

لیست قالیشویی‌های مجاز

اگر در اینترنت سرچی بزنید با لیست قالیشویی‌های مجاز که در حال فعالیت هستند؛ مواجه می‌شوید که یکی از آن‌ها قالیشویی مادر است. این قالیشویی با سال‌ها سابقه در حوزه شستشوی فرش ماشینی، دستباف، موکت و مبلمان فعالیت کرده و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه ارائه می‌دهد. 

ویژگی‌های قالیشویی مادر در یک نگاه

 • مشاوره تلفنی و حضوری رایگان

 • انجام خدمات در زمان مورد نظر مشتریان

 • ارائه خدمات به سراسر تهران و حومه

 • امکان ثبت سفارشات به صورت آنلاین

 • ضمانت کیفیت خدمات

 • تحویل فرش به صورت رول و کاور شده در محل

 • استفاده از وسایل حمل و نقل مناسب

 • رول کردن فرش در محل در زمان دریافت

 • استفاده از مواد شوینده ارگانیک و گیاهی بدون آسیب به بافت فرش

 • آمادگی ارسال فرش به سراسر تهران

 • دارای بیش از سه دهه تجربه حرفه ای در حوزه قالیشویی

قالیشویی مادر تلفن ۱۴۰۴

۵/۵ - (۱۲ امتیاز)

قالیشویی مجاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.