پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی فرش

همان‌طور که می‌ دانید پاک کردن لکه جوهر خودکار یکی از بدترین و پر رنگ‌ ترین لکه هایی است که می‌توانید آن را تجربه کنید. آگاهی نداشتن در مورد طرز تمیز کردن این لکه می تواند این لکه را به یک لکه خطرناک تبدیل کند.پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی فرش امری ساده است به شرطی که روش کار را بلد باشید. اگر نا وارد باشید و بخواهید با لکه خودکار مثل سایر لکه‌ ها برخورد کنید و به همان روش سعی در تمیز کردن آن لکه داشته باشید تنها کثیفی بیشتری را تجربه خواهید کرد.

البته می توانید این را به قالیشویی های معتبر نیز بسپارید.

قالیشویی مادر در زیر برترین راه ها را برای شما لیست کرده است.

پاک کردن لکه جوهر خودکار02

پاک کردن لکه جوهر خودکار

چند روش برای مقابله با لکه جوهر خودکار

مقابله با لکه جوهر خودکار با ماست!

شاید شما تعجب کرده باشید که ماست می تواند خاصیت پاک‌ کنندگی داشته باشد ولی در مورد لکه جوهر خودکار وقتی شما چند قاشق ماست را روی فرش بریزید و قشنگ هم بزنید ماست به‌‌عنوان یک عامل امولسیون عمل می‌کند و جوهر را به خود می‌گیرد. در واقع شما بعد از انجام این کار یک ماست به رنگ جوهر خود و یک فرش آغشته به ماست خواهید داشت که با یک دستمال و  مقداری آب ولرم آن را تمیز می‌کنید.

البته باید توجه داشته باشید که این روش در صورتی جواب خواهد داد که لکه ی شما خیلی قدیمی نشده باشد .

یعنی برای لکه های چندین ساله نمیتواند شیوه ی مناسبی باشد 

مقابله با لکه جوهر خودکار با اسپری مو

مواد مورد نیاز برای این کار عبارتند از یک قوطی اسپری مو،یک دستمال حوله، دستمال کاغذ، یک حوله تمیز ومقداری آب ولرم. کاری که باید انجام دهید این است که اسپری مو را روی لکه جوهر بریزید

سپس با نگه داشتن یک حوله روی لکه به جذب شدن اسپری روی محل کمک کنید. بعد از چند دقیقه با یک حوله تمیز و مقداری آب ولرم اسپری‌ های باقی‌ مانده را از روی فرش تمیز کنید.

استفاده از شامپو برای پاک کردن لکه 

در این روش ما مجبور به شستشوی محل آلودگی با یک تمیز کننده ملایم هستیم. در ابتدا قبل از شروع شستشو باید لکه جوهر را با یک حوله کاملاً خشک کنیم تا از نفوذ لکه جوهر به سایر پرز های فرش جلوگیری شود.سپس با یک تمیز کننده ضعیف و ملایم مثل شامپو بچه محل آلودگی را می‌شوییم. دقت کنیم در هنگام فرچه کشیدن همیشه از خارج به داخل می‌آییم. در نهایت باید محل را خشک کرده و اگر آلودگی باقی مانده بود این کار را دوباره تکرار می‌ کنیم.

رنگبرداری از فرش یا لکه برداری یکی از سخت ترین و دردسر ساز ترین خدمات برای قالیشویی ها است.

اما اصولا ما قبل از اجرای کار با مشتری در مورد احتمالات این مساله کامل صحبت میکنیم و با توجه به نوع فرش و قدمت تقریبی لکه بهترین مشاوره را خواهیم داد.

جهت مشاوره ی رایگان و انلاین

فرم زیر را تکمیل کنید

با شما تماس بگیریم.

راهنمایی

برای کمک به مشتریان
۴.۲/۵ - (۵ امتیاز)

۴ نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.