قالیشویی پاسداران

 1. قالیشویی پاسداران
  1. در ابتدا راجب قالیشویی پاسداران صحبت پایین کرد. و سپس راجب محله پاسداران و محدوده و خیابانهای منطقه و بازارهای اصلی فرعی و نوع بافت فکری مردم در این منطقه صحبت خواهیم کرد .
  2. اگر در گوگل کلمه قالیشویی پاسداران را سرچ کنیم قالیشویی های گل ابریشم و قالیشویی های ادیب رامیبینیم .البته در سرچ گوگل جای قالیشویی مادر خالی است. ولیکن قالیشویی مادر به صورت روزانه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر جمع آوری فرش در منطقه پاسداران خصوصاً بوستان ها و گلستان ها را دارا می باشد. البته قالیشویی مادر با دارا بودن سیستم حمل و نقل بسیار مجهز خاور هایی که توان حمل فرش های ۱۲ و ۱۸ متری را بدون تاشدگی را دارند. و دارای سرپوش و مشبک هستند می باشد.
  3. قالیشویی مادر در این منطقه بسیار سرشناس است .به طوری که هیچ گونه تبلیغاتی در این منطقه ندارد. ولی روزانه حداقل چهار تا پنج مورد جمع‌آوری فرش و شاید ۱۰ تا ۱۲ مورد مبل شویی در این منطقه را دارا می باشد .این منطقه به دلیل مرفه نشین بودن در تهران اصولاً مبل شویی و قالیشویی بسیار به وجود می باشد. مادر سیستم اعلاشویی روی فرش های دستباف و زینتی را انجام می‌دهد. لزوماً برای فرش‌های متوسط از سیستم شستشوی کاملا مکانیزه ماشینی استفاده می کند. برای تماس با قالیشویی مادر شما می توانید با ۱۴۰۴ بدون کد تماس بگیرید.
  4. مردم محدوده پاسداران
   1. اصولاً ساکنین این منطقه را هم اکثراً در خارج از کشور سکونت دارند. و در چند ماه از سال در داخل کشور ساکن هستند. به همین دلیل احتمال کثیفی فرش و قالی آنها پایین می باشد. اما نباید در نظر گرفت که به دلیل مرفه نشین بودند .به دنبال نظافت بیشتر و نگهداری بهتر از کالاهای زینتی خود که فرش و مبلمان می باشند هستند. و لزوماً هزینه یک میلیون تومانی و ۲ میلیون تومانی شستشوی قالی ها و یا مبلمان برای مردم این منطقه هزینه ای ناچیز است. و همین دلیل شستشوی فرش و مبلمان شوی در این منطقه بالاست. اصولا مردم پاسداران مردم قدیمی نشین تهران و اصیل تهران می باشند.
   2. محدوده پاسداران دارای مردمی تقریباً تحصیل کرده و دارای تحصیلات لیسانس به بالا و اصولاً مردم این منطقه مسلط به زبان‌های انگلیسی میباشند .و رفت و آمد مردم این منطقه اصولاً با خارج از کشور و یا مناطق شمال شهر تهران می باشد. به همین دلیل لزوم اگر یک شرکت خوب مثل شرکت مادر در زمینه مبل چوبی بتواند. به خوبی جذب مشتری نمایند و مشتریان خود را نگهداری کند. و مشترک تبدیل کند. به مشتری وفادار لزوماً دارای بازار قابل توجهی خواهد بود.
  5. محدوده منطقه پاسداران
   1. خیابان پاسداران در گذشته خیابان سلطنت‌آباد نام داشته است. که جزو طولانی ترین خیابان ها در در شهر تهران می باشد. خیابان پاسداران اصولاً از سه راه ضرابخانه شروع و تا نوبنیاد و یا منطقه ازگل به پایان می‌رسد.
   2. خیابان پاسداران دارای ترافیک بسیار زیادی می باشد. اما در این منطقه مردم عادت به رفت و آمد در خیابان‌های اصلی را ندارند. و اصول آن از خیابان‌های فردی رفت و آمد می‌کنند. به دلیل ترافیک بسیار زیاد خیابان اصلی اصولاً مردم از خیابان های دیگر مثل اختیاریه و یا خیابان‌های جنوبی و شمالی منطقه پاسداران رفت و آمد می‌کنند.
   3. خیابان های پاسداران پوشیده از درخت های سر به فلک کشیده است .که بر روی خیابان‌ها ریختند و کوچه‌ها به این شکل میباشد. پاسداران به دلیل نزدیکی با منطقه شیان و همچنین ییلاقی بودن آب و هوای بسیار خوب و خنک می باشد از طرفی در جنوب ازگل و از طرفی در غرب ییلاقات شیان می باشد. لزوماً پاسداران به دلیل نزدیکی به خیابان شریعتی می تواند. و همین مسئله باعث شده است. که مردم این منطقه از خیابان شریعتی خرید کنیم خیابان های معروف منطقه پاسداران می توان به خیابان دولت در اوست و یا خیابان های دیگر نام برد. البته میادین معروف این منطقه میدان شهرزاد با می‌توان نام برد.
   4. پاسداران سوی دیگر به مناطق امنیتی بسیار متصل است. و اصولاً پادگان ها و مراکز امنیتی زیادی در این منطقه وجود دارد.
   5. البته ظهور مناطق جدید در شمال شهر تهران مثل سعادت آباد نمی‌توان گفت همه محله های قدیمی مثل پاسداران خالی از مرفه نشین ها تهران شده است. کسانی که در این منطقه زندگی می‌کنند از گذشته ثروتمند بودند و تا آینده ثروتمند خواهند بود. اما مناطقی مثل سعادت آباد مردم افرادی هستند که از شهرهای اطراف به ثروت کلان دست پیدا کردند. و وقتی به تهران مهاجرت می‌کنند به منطقه سعادت‌آباد مراجعه می‌کنند.
در ابتدا راجب قالیشویی پاسداران صحبت پایین کرد. و سپس راجب محله پاسداران و محدوده و خیابانهای منطقه و بازارهای اصلی فرعی و نوع  بافت فکری  مردم در این منطقه صحبت خواهیم کرد .
اگر در گوگل کلمه قالیشویی پاسداران را سرچ کنیم قالیشویی های گل ابریشم و قالیشویی های ادیب رامیبینیم .البته در سرچ گوگل جای قالیشویی مادر خالی است. ولیکن قالیشویی مادر به صورت روزانه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر جمع آوری فرش در منطقه پاسداران خصوصاً بوستان ها و گلستان ها را دارا می باشد. البته قالیشویی مادر با دارا بودن سیستم حمل و نقل بسیار مجهز خاور هایی که توان حمل فرش های ۱۲ و ۱۸ متری را بدون تاشدگی را دارند. و دارای سرپوش و مشبک هستند می باشد.
قالیشویی مادر در این منطقه بسیار سرشناس است .به طوری که هیچ گونه تبلیغاتی در این منطقه ندارد. ولی روزانه حداقل چهار تا پنج مورد جمع‌آوری فرش و شاید ۱۰ تا ۱۲ مورد مبل شویی در این منطقه را دارا می باشد .این منطقه به دلیل مرفه نشین بودن در تهران اصولاً مبل شویی و قالیشویی بسیار به وجود می باشد. مادر سیستم اعلاشویی روی فرش های دستباف و زینتی را انجام می‌دهد. لزوماً برای فرش‌های متوسط از سیستم شستشوی کاملا مکانیزه ماشینی استفاده می کند. برای تماس با قالیشویی مادر شما می توانید با ۱۴۰۴ بدون کد تماس بگیرید.

 مردم محدوده پاسداران

 اصولاً ساکنین این منطقه را هم اکثراً در خارج از کشور سکونت دارند. و در چند ماه از سال در داخل کشور ساکن هستند. به همین دلیل احتمال کثیفی فرش و قالی آنها پایین می باشد. اما نباید در نظر گرفت که به دلیل مرفه نشین بودند .به دنبال نظافت بیشتر و نگهداری بهتر از کالاهای زینتی خود که فرش و مبلمان می باشند هستند. و لزوماً هزینه یک میلیون تومانی و ۲ میلیون تومانی شستشوی قالی ها و یا مبلمان برای مردم این منطقه هزینه ای ناچیز است. و همین دلیل شستشوی فرش و مبلمان شوی در این منطقه بالاست. اصولا مردم پاسداران مردم قدیمی نشین تهران و اصیل تهران می باشند.
محدوده پاسداران دارای مردمی تقریباً تحصیل کرده و دارای تحصیلات لیسانس به بالا و اصولاً مردم این منطقه مسلط به زبان‌های انگلیسی میباشند .و رفت و آمد مردم این منطقه اصولاً با خارج از کشور و یا مناطق شمال شهر تهران می باشد. به همین دلیل لزوم اگر یک شرکت خوب مثل شرکت مادر در زمینه مبل چوبی بتواند. به خوبی جذب مشتری نمایند و مشتریان خود را نگهداری کند. و مشترک تبدیل کند. به مشتری وفادار لزوماً دارای بازار قابل توجهی خواهد بود.

قالیشویی پاسداران

محدوده منطقه پاسداران

خیابان پاسداران در گذشته خیابان سلطنت‌آباد نام داشته است. که جزو طولانی ترین خیابان ها در در شهر تهران می باشد. خیابان پاسداران اصولاً از سه راه ضرابخانه شروع و تا نوبنیاد و یا منطقه ازگل به پایان می‌رسد.
خیابان پاسداران دارای ترافیک بسیار زیادی می باشد. اما در این منطقه مردم عادت به رفت و آمد در خیابان‌های اصلی را ندارند. و اصول آن از خیابان‌های فردی رفت و آمد می‌کنند. به دلیل ترافیک بسیار زیاد خیابان اصلی اصولاً مردم از خیابان های دیگر مثل اختیاریه و یا خیابان‌های جنوبی و شمالی منطقه پاسداران رفت و آمد می‌کنند.
خیابان های پاسداران پوشیده از درخت های سر به فلک کشیده است .که بر روی خیابان‌ها ریختند و کوچه‌ها به این شکل میباشد. پاسداران به دلیل نزدیکی با منطقه شیان و همچنین ییلاقی بودن آب و هوای بسیار خوب و خنک می باشد از طرفی در جنوب ازگل و از طرفی در غرب ییلاقات شیان می باشد. لزوماً پاسداران به دلیل نزدیکی به خیابان شریعتی می تواند. و همین مسئله باعث شده است. که مردم این منطقه از خیابان شریعتی خرید کنیم خیابان های معروف منطقه پاسداران می توان به خیابان دولت در اوست و یا خیابان های دیگر نام برد. البته میادین معروف این منطقه میدان شهرزاد با می‌توان نام برد.
پاسداران سوی دیگر به مناطق امنیتی بسیار متصل است. و اصولاً پادگان ها و مراکز امنیتی زیادی در این منطقه وجود دارد.
البته ظهور مناطق جدید در شمال شهر تهران مثل سعادت آباد نمی‌توان گفت همه محله های قدیمی مثل پاسداران خالی از مرفه نشین ها تهران شده است. کسانی که در این منطقه زندگی می‌کنند از گذشته ثروتمند بودند و تا آینده ثروتمند خواهند بود. اما مناطقی مثل سعادت آباد مردم افرادی هستند که از شهرهای اطراف به ثروت کلان دست پیدا کردند. و وقتی به تهران مهاجرت می‌کنند به منطقه سعادت‌آباد مراجعه می‌کنند.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.