قالیشویی در ازادی

قالیشویی در ازادی

قالیشویی در ازادی را نمی توان برای خود برج ازادی و محله های اطراف ان دانست، اما می توان گفت که برخی مناطق مثل هاشمی و یا شهرک ازادی و …را می تواند پوشش بدهد.

قالیشویی و مبل شویی در ازادی

این محله ها اصولا جمعیت زیادی را به تناسب وسعت دارا نمی باشند.
لبته محله ی هاشمی و اکباتان بزرگ و پر جمعیت هستند ولی در حالت کلی خوب فضای اشغال شده توسط فرودگاه و برج ازادی توانسته جمعیت این منطقه را به تناسب وسعت پایین نگه دارد پس مکان مناسبی برای تبلیغات قالیشویی ها نمی تواند باشد.
روزگار قدیم در همین محلات مردم خودشان فرش هایشان را می شستند و از دیوار ها و پشت بام ها اویزان می نمودند.
ما در خاطراتمان هست که وقتی از میدان فتح به سمت برج ازادی و یا همان شهریار عبور می کردیم این مناطق زیبا و رنگ و با رنگ را می دیدم .
ولی متاسفانه فرهنگ اپارتمان نشینی و توسعه ی اجتماعی باعث شده خانم ها و اقایان پا به پا ی هم کار کنند و به ناچار فرش هایشان را به قالیشویی ها بدهند، ولی بازهم این مناطق به دلیل صنعتی و تفریحی بودن محله های مناسبی برای فعالیت های قالیشویی نیستند.
قالی شویی های بسیار در این مناطق صادقیه و هاشمی و اطراف ان مستقر هستند.
البته هیچ کدام مثل قالیشویی مادر و یا قالیشویی شاهکار کارخانه دار نیستند، می توان گفت که اکثرا دارای یک دفتر و کار واسطه گری را انجام می دهند که این بسیار باعث اسیب به این شغل مهم شده است .
این منطقه در هاشمی و صادقیه بازار خوبی دارد البته اکباتان هم خوب است که در صادقیه و اکباتان باید به دنبال مشتریان مبل شویی باشیم
در هاشمی به دنبال مشتریان فرش شویی باشیم حال چه بسا در این مناطق بهترین منتاطق برای برچست روی دیوار هاست که البته ما توصیه نمی کنیم چون کار اصلا منطقی نیست.
منطقه ی هاشمی به دلیل نوع بافت قدیمی اکثر مشتریان به رفو گری فرش های گران قیمت دستبافت خود دارند و بازار خوبی برای تعمیرات و رفو کردن فرش های دستبافت دارد.
قالیشویی در برج ازادی
قالیشویی در برج ازادی

محدوده ی منطقه ی ازادی

اصولا از سمت چپ اتوبان یادگار امام از جنوب به شمال که از محله های استاد معین گرفته تا هاشمی و اکباتان و صادقیه و بخشی از فتح و ۳۰ متری جی جز این مناطق هستند که البته محله های بسیار معروف تهران نیز می باشند.
خصوصا اکباتان که در سراسر کشور شناخته شده است در محله ی صادقیه از نظر مالی به قالیشویی ها خوب پول و انعام میدهند. البته این منطقه را قبلا با نام اریا شهر می شناختند.

ساعات جمع اوری فرش در قالیشویی در ازادی

قالیشویی مادر برای جمع اوری در این مناطق پر ترافیک کار سختی را دارد به همین دلیل برای این مناطق اصولا در ساعت ۱۰ تا ۱ ۱ صبح و یا ساعات ۲ تا ۴ عصر اقدام به جمع اوری میکن.د ولی اگر یک مشتری عجله داشته باشد، در ساعات غیر این این ساعات نیز خدمت رسانی فعالی و خوبی دارا می باشند.
قالیشویی آزادی در تمامی زمینه های مربوط به قالی از جمله مهم ترین آن همان شست و شو است بسیار عالی عمل کرده و قالی و فرش و مبلمان را در تمیز ترین حالت ممکن تحویل صاحبان و مشتریان داده می شود.
هم چنین با وجود دستگاه های کاملا مجهز و ماشین آلات کاملا مدرن فرش ها بسیار تمیز تر از گذشته شسته و خشک می شوند.
هم چنین این موضوع هم باعث شده که در عرصه ی قالی شویی تغییر و تحولات زیاد و البته مفید شکل بگیرد و حتی فرش های کهنه و عتیقه که در گذشته شست و شوی شان امکان پذیر نبود به راحتی شسته و تمیز شوند و حتی از همه مهم تر با به کار گیری مواد مخصوص عمر فرش و قالی عتیقه و یا کهنه را طولانی تر کنند.
هم چنین قالی شویی آزادی در ارتباط با تمامی خدماتی که می دهد به صورت تمام وقت بوده و در هر زمان آماده ی سرویس دهی به مشتریان خود می باشد که این مورد هم بسیار کاربردی بوده چرا که در هر تایمی که فرش نیاز به شست و شو باشد قالی شویی در کم ترین زمان آماده ی تحویل سفارشات از مشتریان خود است. نکته ی دیگری که در ارتباط با قالی شویی آزادی باید گفت سرویس های تحویل فرش ها است که در بالا ترین دقت و بدون شکستگی لول شده تحویل می گیرند و پس از شست و شو هم به همان حالت تحویل می دهند و بدون آسیب انجام می شود که این موضوع باعث جلب رضایت مشتریان شده و البته که مشتریان زیادی هم به خود اختصاص داده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بزرگترین قالیشویی کشور