قالی شویی منطقه ۱۴

تخفیف ویژه

%۱۰ تخفیف ویژه تابستانی برای اهالی منطقه ۱۴

قالیشویی مادر  بزرگترین و پیشرفته ترین مرجع تخصصی شستشوی انواع فرش و مبلمان در کشور

در گذشته فرش تنها به صورت دستی و توسط نیروی انسانی بافته می شده استاما امروزه با گسترش دانش و فناوری فرش ها با استفاده از دستگاه ها در طرح ها و مدل های مختلف بافته می شود.

فرش در خانه

امروزه از فرش ها به عنوان تابلو نیز استفاده می شود؛ اما از آنجا که طرح‌های ایجاد شده در آن ها دقیق تر و با ظرافت تر می باشد، هزینه های آن نیز بالا خواهد بود.در قالی شویی منطقه ۱۴ یا قالیشویی پیروزی  شستشوی انواع فرش نیز انجام می شود.

چرا قالی شویی منطقه ۱۴ را انتخاب کنیم؟

 قالی شویی منطقه ۱۴،  دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای را در زمینه شست شوی انواع فرش دارا می باشدو با بکارگیری روش شست شوی تمام اتوماتیک، کیفیت کار خود را افزایش داده است. برای شست و شوی انواع فرش، از مرغوب ترین و با کیفیت ترین شوینده ها استفاده می کند. استفاده از این شوینده ها باعث شده تا هیچ گونه آسیبی به ساختار و بافت فرش شما وارد نشود. در قالی شویی منطقه ۱۴شست شوی انواع فرش با استفاده از روش خاصی در این مجموعه انجام می شود.

شست شوی فرش ابریشمی در قالی شویی منطقه ۱۴

این فرش ها با استفاده از مرغوب ترین نوع ابریشم و توسط نیروی انسانی بافته می‌شود.همین امر سبب افزایش قیمت در آن شده است. در قالی شویی منطقه ۱۴ شست شوی فرش های ابریشم با بالاترین کیفیت کار انجام می شود. برای حفظ ساختار فرش ابریشم باید در هنگام شست شوی آن دقت فراوانی انجام شود. در قالی شویی منطقه ۱۴ برای این کار مهارت ها و تخصص های ویژه ای به کار گرفته می شود.

قیمت در قالیشویی کوی بیمه

برای شست شوی فرش های ابریشم در این مجموعه، از مواد شوینده طبیعی و نیز نرم‌کننده‌ها استفاده می‌شود.استفاده از انواع نرم کننده در هنگام شست شو باعث می شود تا فرش حالت اولیه و نرمی و لطافت خود را حفظ کرده و به همان صورت باقی بماند.

مزیت های استفاده از فرش ابریشم

استفاده از این فرش می تواند زیبایی و جلوه منزل شما راتا حدود چشمگیری افزایش دهد؛ زیرا درخشندگی و لطافت این فرش در میان سایر فرش های جهان، بی نظیر و منحصر به فرد می باشد. زیرادرخشندگی و لطافت این فرش در میان سایر فرش های جهان بی نظیر و منحصر به فرد می باشد. همچنین از فرش ابریشم هیچ گونه پرزی خارج نمی شود. برخی از افراد نسبت به پرز فرش ها حساس دارند و این پرز ها را برای آنها ایجاد بیماری می‌کند.

فرش ابریشمی

همچنین فرش ابریشم با گذشت زمان خاصیت اولیه و درخشندگی خود را حفظ می کند. مزیت دیگر فرش ابریشم این است که هیچ گونه الکتریسیته ای از آن خارج نمی شود. بزرگ ترین و مهم ترین عیب فرش ابریشم،  شست شوی آن می باشد.که باید به صورت اصولی و حرفه‌ای انجام شود. در غیر این صورت فرش شما به صورت جدی آسیب خواهد گرفت.

 

نظرات شما

۴.۴/۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور
بهترین قالیشویی غرب تهران
بزرگترین قالیشویی کشور